Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lazac sátorral - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lazac sátorral - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lazac sátorral - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lazac sátorral - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lazac sátorral - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lazac sátorral - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lazac sátorral - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lazac sátorral - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lazac sátorral - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bellatrix Black

Bellatrix Black

C’est la vie
Átoktörõ
Hivatásos aranyásó
▽ Reagok :
48

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 20 Márc. - 1:46
+18
Nem vagyok meggyőződve arról, tetszett az egész, de kell itt lennie annyi minden egyébnek, nem szólhatna különben erről minden titkos, hölgyek közti beszélgetés, leányregények bújtatva, az irodalom nagyobb százaléka, nem vágynánk ismét alávetni magunk, ha valóban iszonyatok volnának a hálószobában. Persze bizonyos férfiak már első látásra is iszonyatok, ez igaz, nehezen is lehetne tagadni, de ezek hulladékai generációiknak, és ha többségben is vannak, ha megtiltanánk számukra, hogy gyereket csináljanak bárkinek, pár generáción belül talán kinn volnánk a szorítóból. Persze mit lehet tenni azokkal a nőkkel, akik önként esnek áldozatául ezeknek a dögrovásoknak, vagy hagyják magukat általuk meghatározni, ezekkel lehetetlen szolidaritást vállalni, ostoba, tehetetlen szülőgépeknek nem lehet jót akarni, mert nem kívánnak felelősséget vállalni, még személynek sem lenni, mind csak hüvely, futószalag az újabb hitvány és kéretlen hibáknak.
Ha valaha lesz saját gyermekem, az első, amit megtanítok majd számára, az lesz, ismerje az értékét, de legyen jó szeme másokéhoz is, és még előttem felismerje a hitvány gyümölcsöt, mert abból lesz körülötte bőven. Nekem ugyan nem lesz sekélyes, öntömjénező, belülről rothadt kurvapecér fiam, sem ostoba, magát kellető liba lányom. Ezt talán már Mr. Lestrange is sejti, ahogy fájdalmasan, de rámosolygok, még magabiztosabban, mint valaha. Ezt a csatát megnyertem, de itt a háború még előttünk.

- Hát csak legyen is! Ez főleg magának volt jó, nem járja. De számon fogom kérni, ha nem lesz jobb a következő után. Erre letenné az esküt is? - még mindig kellemetlen, mintha az összes altestem egyszerre égne, és nem kellemes tűzben. Mégis zuhanyt akarok követelni, hogy legalább ezt a nyúlós-ragadós istennyilát lemossam magamról, mert egyre kevesebb kedvem van még beszélgetni is róla, holott ép ésszel tudom, hogy töredékét ismertem csak meg, de hát csak nem fekszenek ebben reggelig nagy egyetértésben.
- Van a nászsátrában valami mosdó is? Muszáj használnom, mert ezzel fogom bolondítani a maradék órákban reggelig. - nyűgösen felülök, máris megbánom, hogy ilyen kényes vagyok most, holott nem volt épp kifogásom a délutáni dagonyázás ellen sem a pusztában, de ez most nem tetszik a legkevésbé sem. Talán ismer valami hatékony bűbájt, nekem az is megfelel, nem válogatok, csak a végeredmény érdekel.

- Miért, sosem szólítják az éjszaka közepén? Sosem lép a manó a reggeli tálcával a termeibe? - összevonom a szemöldököm, bár persze tudom, kérdezhettem épp világtalanságot is, talán náluk nincs olyan átjáróház, mint Blackéknél, ahol előbb mutatkoznék holtan, mint intim helyzetben, ha megint rám törhetik az ajtót, mintha barlangban élnénk. Na persze Mr. Lestrange a ház ura, oda nyilván nincs bejárása senkinek, akit ő erre nem jogosít, nem is valami magas rangú auror, ki zaklatná éjnek évadján.
- Jó-jó, iszom még egy pohárral, kíváncsi vagyok, de akkor előbb oldja meg a problémám. - teszek egy parancsoló kézmozdulatot, jelezvén, hogy vannak prioritások, amelyek előbb következnek, mint az alkoholizmus hatékony kifejlesztése itt a susnyásban. Még a szög is fáj, amiben ülök, azon biztos nem ront az alkohol, és míg a kócos hajamba túrok, nyűgösködve méregetem a férfit, remélem, tudja most is, mire szerződött. Keresem a tekintetén most is azt a rajongást, bár némi kaján örömmel veszem tudomásul, hogy most az ellenkezőjét fogom találni, de annál jobb, senki nem lakik jól rögtön ma éjszaka, lehet kicsit cincálni majd egymást. Úgy is van számtalan kérdésem, kérésem, amelyek még az idegeire mehetnek, táncolok ott egyet szívesen, csak virítsa a tisztálkodás lehetőségét.
- És azt mondja csak.. a férfiak hányszor képesek erre egy éjszaka? Mitől függ, megint van-e kedve? - lassan megpróbálok felállni, de rögtön visszahuppanok, mikor megérzem, hogy újabb dolgok folynak ki belőlem, és finnyás grimaszt vágok, meglapogatva a mellkasát, sürgetvén az iménti kívánságom - Meg hallottam, vannak olyan.. szexuális devianciák. Önnek milyenek vannak? Hátha nekem is megjön az ihletem hozzájuk.
Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

C’est la vie
Állomány
A csapat tagja vagyok
▽ Reagok :
23

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Vas. 21 Márc. - 5:24
18+

 - Igen, erre akár az esküt is letenném.- magabiztosan mosolygok, annak biztos tudatában, hogy a nő további szexuális élményei valóban jobbak lesznek ennél. A képességeim és a szándékom is megvan hozzá, és ami azt illeti, a problémát tényleg főleg az jelenthette, hogy Bellatrix tapasztalatlan. Azt hiszem, nem is annyira a fájdalom okozhatja a problémát, mint az, hogy a nőknek ki kell tapasztalniuk, hogy mit élveznek.
Egy pár másodpercig aggodalommal tekintek a paraván felé, ahol átöltöztem, és ami mögött áll egy réz lavór, és ahol van egy berendezett rögtönzött kis mellékhelyiség, de egyik sem biztos, hogy kiszolgálná a nő igényeit. Néhány pillanat múlva viszont rájövök, hogy mi lehet Bellatrix problémája, és kicsit meg is lepődöm- több nővel is fejeztük be az együttlétet olyan orgazmussal, ahol benne élveztem el, de ha Rabastan egyszer nem mesélt volna egy ilyen élményéről, nem jutott volna eszembe, hogy ez a probléma. Biztos, hogy sok nőnek meg kell küzdenie ezzel az egyébként rendkívül kellemetlen problémával, de a partnereim vagy tapasztaltak voltak már az elhárításához, vagy túlzottan szégyellték a dolgot ahhoz, hogy említsék.
- A paraván mögött van a mellékhelyiség... nem, őszintén szólva nem emlékszem egyetlen alkalomra sem, amikor ránk törték volna az ajtót. Mindig zárt ajtó mögött alszom, a manók csengetnek, ha arra van igény, felküldik a tálcát, a családtagjaim pedig kopognak. Semmi akadálya annak, hogy ruha nélkül aludjunk.- ismét szemtelen a mosolyom, ahogy ránézek, ahogy úgy érzem, ezzel az aprósággal máris módosítom a kis megegyezésünk feltételeit- ahogy egyszer valaki megmondta, örüljön, hogy csak ennyivel. Az együtt alvás ezen a módon egy olyan igény, amit nem fogalmaztam meg magamnak előre, de most roppantul vonzónak tűnik.
Örülök neki, hogy elfogadja a pohár bort, az viszont meglep, hogy bevallja a problémáját. Tudtam, hogy őszinte, de azt hittem, hogy túl büszke lesz hozzá, hogy bevallja, mi a probléma, és megpróbálja esetleg megoldani majd saját maga. Néhány másodpercig gondolkozok a megfelelő varázslaton, azután a pálcámért nyúlok.
- Persze, mindenképpen. Elnézést, hogy korábban erről nem gondoskodtam!- óvatosan érintem meg a hasát, végig az arcát nézem, ahogy a szeméremdombjához érintem a varázspálcát, és egyetlen nonverbális varázslattal távolítom el az idegen folyadékot a nő testéből és testéről. Furcsa érzés lehet, ahogy a kellemetlenség hirtelen abbamarad. Utána viszont, nos, a kellemetlenség abba fog maradni.
Amíg a pálca még a kezemben van, elővarázsolom a bekészített, behűtött italokat tartalmazó ládát, és felkínálom az italválasztékot. Nevetek a válaszán, azután kinyitom a pezsgőt, és töltök egy-egy megfelelő kristálypohárba magunknak. Átadom az egyik poharat, és mélyen a nő szemébe nézek.
- Remekül mondta ezt. A pezsgő valahogy illik minden alkalomhoz... igyunk akkor magunkra!- talán kitalálhatnék valami jobbat, de őszintébbet nem igazán hiszem, hogy mondhatnék. A legnagyobb ünnepelni való tényleg mi vagyunk, a jövő, ami előttünk áll.  Ihatunk persze a jelenre is, az ágyra, ami az ország egyik legkényelmetlenebb pontján áll, és mégis ennyire kényelmes.

- Nos, ez sok faktortól függ. Milyen régen csinálta utoljára a férfi, mennyire volt intenzív az első, mennyi idő telt el az alkalmak között. De sok férfi csinálja akkor is szívesen, ha ők már kimerültek.- megérintem a nő combját, miközben beleiszom az édes pezsgőbe, és őszintén elgondolkozom a kérdésen. Nem is tudom, hogy beszéltem-e nővel valaha erről, de hát ki más lenne az, akivel ezt megbeszélem, ha nem a leendő feleségem?
- Ó, nekem van jó pár devianciám. Élvezem, amikor kikötözöm a partnerem, és azt teszek vele, amit akarok- persze, amíg nem jelez, hogy valami már túl sok. Szeretem eljátszani a nemi erőszakot. Szeretem a tabu törést- a káromkodást, a lovaglópálcát, a nyilvános szexet, az illetlen pozíciókat, a nyílt teret és a lebukás veszélyét. Erre gondolt?

A beszélgetés közben becsúsztatom a kezem a combjai közé, óvatosan megsimogatom a szeméremdobját, és ha nem kapok elutasító választ, lejjebb siklok, hogy ismét a lába közé helyezzem a fejemet. Felizgat a látvány, ahogy ebből a szögből látom meztelenül, pezsgős pohárral a kezében. Enyhén beleszívok a combja belsejébe, megcsókolom a Vénuszdombját, azután megérintem ismét a még mindig kissé nedves csiklót a nyelvemmel. Nem sietek, nagyon finom vagyok, és igyekszek kitapasztalni, hogy mit élvez.
- Hogy élvezi? Csináljam gyorsabban?- visszatérek a finom mozdulatokhoz, azokhoz a körkörös érintésekhez, amit annyira élvezett elsőre, de követem az utasításait. Azt akarom, hogy orgazmusa legyen, és ha kell, erre rá fogom szánni az éjszakát.
Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Bellatrix Black

Bellatrix Black

C’est la vie
Átoktörõ
Hivatásos aranyásó
▽ Reagok :
48

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 27 Márc. - 0:14
+18
Helyeslően, már-már dícsérően bólogatok, mikor végre a problémám megoldása is sorra kerülhet - kétlem, hogy ezt bármely nő élvezi, összeragadnak a combjai, összekeni a pizsamáját, fehérneműjét, aztán érezze magát kitüntetve, lám, méltó volt arra, hogy belé élvezzenek. Nem mondom, talán megszokható idővel, vagy ha nagyját már megtanulta eltüntetni elalvás előtt, de Mr. Lestrange jól teszi, ha eleinte még beavat ezekbe a fogásokba, ha nem akarja a későbbi ingerültséget.
Valóban, megpróbálhattam volna magam elintézni valami, talán megfelelő bűbájjal, de bolond lennék úgy hadonászni a szemérmem körül, hogy azt sem tudom, mit érdemes teljes biztonsággal használni - egy dolog kívülről eltávolítani ezt a nem túl vonzó folyadékot, de sosem volt alkalmam olyan helyzetet tapasztalni, ahol belülről is beszélhetünk.
Hálásan mosolygok, még a szemem állása is köszönetet mond, Mr. Lestrange eddig kiváló férj-alapanyag, túl is lő a célon, mindenféle szóviccek nélkül. Azért fájni még fáj, de arra majd iszom egy pohárral.

- Remélem, ez az anyja féltve őrzött készletéből való, ha igaz, amit mondott róla. Ha ezt tudom, most anyám özönvíz előtti poharaiból ihatnánk. - biccentek, és hozzáérintek a kristály peremét a másikhoz, aztán a lepedőről már magam tűntetem el a bűnjeleket. Mindjárt civilizáltabbak lettünk, így már érdemes ünnepelni az új egységet és a közelgő botrány ígéretét. Lassan kortyolgatom az italt, míg hallgatom a válaszokat, és egyre kerekedik a szemem. Nem a férfiak várható teljesítményén, az túl általánosnak hangzik, de a második fele a monológnak már inkább különös.
- Úgy hallottam, vannak azok a.. biztonsági szavak, vagy mik, ugye? Hát engem ne akarjon megverni a pálcájával, ha azzal állíthatom meg, hogy azt mondom, kiskutya, kiscica. De mitől jó, ha valaki csak ott fekszik kiszolgáltatottan? Azt értem, magának miért jó, de a másiknak? Én tennék már dolgokat, nem vagyok valami nyeletlen balta, hogy feküdjek csak ott és várjam az üdvösséget. Vagy van itt valami, amit nem értek? Mitől jó az? - most aztán rázúdítom az összes létező kérdésem, de az a ritkaság is elhangzik, valamit nem értek, ez jó előlegnek, ilyet nem sűrűn ejtek ki a számon amúgy sem. Bizonyára érdekes lehet kikötözve lenni, hagyni, hogy mások végezzék az egészet, és mentségére szóljon, Mr. Lestrange több, mint ügyesen bánik a szájával, na de hogy bírható az ép ésszel, hogy nem lehet viszonozni? Nem vagyok semmi jónak elrontója, nehogy lemaradjak itt a hülye büszkeség miatt további epifániáról.

- És hogy van az az erőszakolás? Megjelenik beöltözve, megbeszélik, aztán berángatja a hálóba, és durván csinálják? Esetleg a másik ellenáll? Na látja, ebben látok rációt, tudom, most szörnyülködnöm kellene, de ez inkább érdekes. Erre is kíváncsi vagyok, meg azokra is, amiket utána mondott. Ritkán hallok ezekről, mondja még, mit művelnek házasságban? - teszek ismét egy sürgető mozdulatot, azt hiszem, illetlenül kíváncsi lettem ennyi disznóság hallatán, de hát végre egy értelmes férfi, aki elárulja a szándékait, nem a szüleimnél kilincsel lesütött szemmel, hogy aztán rám kényszerítse a nyálas természetét. Ki mástól érdeklődhetnék? Merszem sem nagyon volt, erre alkalmas ismerősöm sem, hát most iszom a szavait, mint a pezsgőt.
- Várjon, még eléggé fáj.. hát ez.. jó, nem bánom. Figyelek. - felhajtom a maradék alkoholt, és félredobom a poharat - majd később összeforrasztom, ha épp megrepedne - és valóban, beváltom az ígéretem, figyelni kezdem a tekintetét, többet ugyanis nem látok egyelőre belőle. Eleinte fájdalmas az is, amit a nyelvével tesz, mintha a derekamig sugározna a szeméremdombom tiltakozása, lassan lesz csak kevésbé smirgli-szerű, de biztos vagyok benne, érti, amit művel épp. Hátha hamarosan a pezsgő fájdalmat csillapító hatása is képviselteti magát, és mint mondtam, ha nem is hangosan, de roppant kíváncsi vagyok.
- Lassabban! És egy kicsit feljebb.. igen, most jól.. nagyon jól csinálja! - az egyik könyökömre támaszkodom, a másik kezem ujjaival ismét a hajába túrok, minden mozdulatánál tovább bolondítom amúgy is zilált külsejét. Mindjárt nem sajog annyira mindenem, nem, ez több, mint kellemes élmény, és talán ha tovább csinálta volna az imént, kevésbé fájt volna, mikor betolta magát. Örömmel tekintek a jövőbe, ahol már meg sem érzem majd azt a szakadó érzést.
- A-azt mondta, vannak illetlen pózok.. ebben is vannak?
Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

C’est la vie
Állomány
A csapat tagja vagyok
▽ Reagok :
23

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Vas. 28 Márc. - 7:41
18+

Kissé bánom, hogy nem anyám kedvenc étkészletéből származik a pohár, amiből iszunk, amivel koccintottunk. Biztosan beleőrülne a haragba, ha tudná, hogy mi történik most a háta mögött, hogy a döntés, amire egész életében várt, kiszakad a kezéből, megtagadjuk tőle, a háta mögött történik meg az eljegyzés. Persze, soha nem terveztem ebben a kérdésben valóban döntéshozói szerepkört, hatalmat adni neki.
Nevetek egyet a biztonsági szó példáján, közben érzem, hogy újra kedvem van csinálni. Vonzó a gondolat, hogy Bellatrixot ennyire érdekli a szex, a különböző különleges lehetőségek, és bármennyire viccek tárgya sokszor csupán a friss jegyesek, házasok közötti együttlét, most én is úgy érzem, hogy az egész napot el tudnám tölteni ebben az ágyban szeretkezve.
- Hát, lehetséges valamilyen más szót választani, a kiscica talán tényleg fura kicsit. Én szeretek ilyen formában irányítani, van valami izgalmas abban, hogy egyelőre csak a másik jut közelebb az orgazmushoz, én pedig várok. Ennek persze van rengeteg része, a pálcás elverést kihagyhatjuk. És lehet cserélgetni a szerepeket, bár bevallom, én még nem voltam soha kikötözve ilyen formában. Kicsit furcsa is a gondolat, de kipróbálhatjuk.- nem akarom beleerőltetni Bellatrixot semmibe, ami esetleg kellemetlen lehet neki, de nem akarom rögtön megígérni sem, hogy bizonyos dolgokat nem fogunk megtenni. Amúgy is olyannak tűnik, aki szeret kísérletezni, és könnyen lehet, hogy megtetszene neki a dolog, ha adnánk neki egy esélyt, tennénk vele egy próbát. Például a pálcás elverésnek.
- Igen, a lényeg hogy ellenáll, be is öltözhetünk hozzá, meg el is játszhatunk hozzá valamilyen szerepet, például lehetek az Ön féltékeny sógora. Vagy valamilyen tartozásbehajtó. A hálószobáig viszont nem biztos, hogy eljutnánk, lehet, hogy az étkezőasztalon történne meg a dolog. Vagy a szalonban. Ön meg közben sikítozhat, megüthet, próbálhat menekülni. Káromkodhat is, én meg büntetésből elverem egy lovaglópálcával az erőszak közben. És az egészet izgalmasabbá teszi, hogy bármikor besétálhat bárki. Ami az illetlen pozíciókat illeti, abból is van jópár- például az, amire mindig mondják, hogy csak a rosszéletű lányok élvezik, és ha túl sokat ellenáll, lehet, hogy nem csak egy helyre dugom be. Aztán ezeket végtelen módon kombinálhatjuk, van rá egy évszázadunk.- szélesen mosolygok, a kérdések sűrűsége és jellege miatt arra következtetek, hogy ha valamivel, a szexuális életünkkel egészen biztosan nem lesz semmi problémánk. Bellatrix legalább annyira szenvedélyesnek tűnik ebben, mint én, és mindketten vonzódunk a másikhoz, a legkevésbé sem vagyunk prűdek ezt illetően.
Követem Bellatrix utasításait, óvatos vagyok, ahogy a nyelvemmel körbejárom a csiklóját, csak finoman ingerlem, figyelve a sóhajait és a szavait, figyelve arra, hogy pontosan mit élvez. Azt akarom, hogy orgazmusa legyen, úgy érzem, nem érem be kevesebbel, de nem siettetem a dolgot, itt van hozzá számunkra az egész éjszaka. Most nem használom a kezeimet, csak megfogom a combjait, megmarkolom őt, határozottan tartom, és jelzem, hogy én vagyok a domináns.
Pár másodpercig gondolkozok a kérdésen, de közben sem hagyom abba az izgatását. Ezt az általában előjátékra szolgáló pózt, tevékenységet nem szoktam nagyon máshogy csinálni, akkor sem, ha behatolás követi, és akkor sem csináltam máshogy, ha olyan lánnyal voltam együtt, aki elsőre nem akart mindent megengedni, és eddig jutottunk. Azért végiggondolok néhány lehetőséget, mielőtt válaszolok.
- Nos, van ebben is kevésbé hagyományos póz. Például felállhat, én ön elé térdelek, és csinálhatjuk úgy, vagy csinálhatjuk úgy is, hogy négykézlábra áll, sok nő azt élvezi. Amit szerintem Ön élvezne viszont, az lenne, ha Ön lenne felül, és úgy csinálnám szájjal. Kipróbáljuk?- megérintem újra a nyelvemmel, miközben végiggondolok még néhány lehetőséget, de egyelőre ezen tűnnek a legjobbnak, legkönnyebbnek. Semmi kifogásom nincs ellene, hogy egy másik pózban fejezzük be, bár kicsit meglep, hogy nem kényelmesen, hanyatt fekve szeretné egyszerűen élvezni ezt.
Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Bellatrix Black

Bellatrix Black

C’est la vie
Átoktörõ
Hivatásos aranyásó
▽ Reagok :
48

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 29 Márc. - 4:42
+18
Vajon kivel fogom mindezt megbeszélni? Igen, itt van nekem Mr. Lestrange, de addig emlegettem, mit gondolok a férfiakról, hogy nem maradt senki, akinek mindezt elmesélhetném, milyen igaz, addig kiabáltam farkast, míg.. Kár, hogy ezt nem mondtam ki, de sok humoros megjegyzésem csak nekem szórakoztató, inkább tartozom azok közé, akik elrontják mások örömét. Mondjuk majd épp Andromedáét, mikor szegény tisztességes húgom készülne végre napirendre térni afelett, vénlány maradok minden kedves szándéka és orvossága ellenére, aztán berontok hozzá, sorolom, mi minden istentelenségeket műveltem egyetlen éjszaka alatt, és még szégyenkezni sem látszom.
Vagy majd Adelt vidítom, míg legközelebb is félholt medvedisznóemberek elől menekülünk aranyásás közben. Mire bekötik a fejem, egészen botrányos nőszemély lettem.

Egyáltalán nem lepődöm meg, mikor ecsetelni kezdi, mennyire szeret irányítani, meghiszem azt, ilyen képpel senkinek eszébe sem juthatott, hogy ne vesse alá az akaratát neki, kettőt mosolyog, és az asszonyok elalélnak. Ha igazságos volnék, önkritikus, elismerném, engem sem a szelek fújtak ide, pont ebbe a helyzetbe, a ruháim nélkül, de ilyen kritika nem érhet, nekem nem két arcél az okom bűnbe esni, én itt épp szabadulok az ostoba hagyományok alól, kényszerű, nevetséges érvek alól, amelyek megkeserítették az egész életem - nem vitatkozom, épp lehetne érdekes is ez a dominancia, úgysem akadt még senki, akitől viseltem volna, tehetek még egy kivételt.
- Jól van, megmutathatja majd azt is. Tulajdonképp nem tudom, hogy vernek el pálcával, pletykákat hallottam.. meg hogy páran még mugli eszközöket is használnak erre! Bilincseket, meg olyan ostorokat, amiket emleget. Sőt, nehogy azt gondolja, valami apáca vagyok, egyszer elloptam egy olyan lapot, férfiaknak, ami sokat nem javított a feléjük érzett tisztelet hiányán, de írtak penne különféle erkölcstelenségekről. - kínos ugyan, hogy mennyire bizonyítani akarom, nem kell velem úgy bánni, mint valami nippel, de nem állom meg, ha ilyenek kerülnek szóba. Pedig féket tehetnék a nyelvemre, már csak azért is, mert hátha akkor dologhoz látunk beszélgetés helyett, de az sem elvetendő, hogy nem jó rögtön itt a szexualitás összes rejtelmét feltárni, jobb volna tájékozódnom, és mikor legközelebb visszatérünk rá, már nem keveredem ennyire össze-vissza a mondandómban.

- Kikötözhetem akkor? Ha megint lesz kedve, kipróbáljuk? - már fontolgatom a legjobb módszereket, vajon a karjával kezdjem, milyen csomót alkalmazhatnék, mi volna a legjobb póz, amelyből biztosan sehogy nem szabadulhat, bárhogy kepeszt is. Hogy azután mi lesz, arról rögtön kevesebb fogalmam van, de hát van két kezem, nem lehet olyan nehéz velük kielégíteni, és akár még hajlandó vagyok az egyik, magazinban látott idézőjeles erkölcstelenséget is kipróbálni rajta, a számmal. Ez nem tűnik túl kényelmesnek, de több is veszett Mohácsnál.
- Jól van, látja, ezt rögtön lenne kedvem megpróbálni! Még azt a dolgot is, a rosszéletűekkel! De az nem túl fájdalmas? Annak hangzik, de azt nem bánom, gondolom az is megszokható idővel. Ön is próbálta már? Már, hogy magán próbálták-e. - Mr. Lestrange amúgy sem tisztességes ember, nem kell előadnia már feddhetetlen jellemét és szándékait, főleg ilyen előzmények után. Most is előttem van az arca orgazmus közben, és bár inkább mulatságos, de nehéz volna függetleníteni tőle. Vajon én is így festek majd? Egyáltalán, ha mindenki egyformán élvezi, észreveszi-e? És ha hülye hangokat hallatok, remélem, nem közli majd velem utólag, nem akarom tudni.
- Ilyenkor azért.. kap levegőt? Meg ha igen, csússzon lejjebb.. csiklandoz az orra. - a pezsgő kezd a fejembe szállni, és bár fáj még mindenem, kezdi elvenni annak élét a nyelvével, meg azokkal az ígéretekkel. Elképzelni sem tudom, nem kényelmetlen akár a nyakának a combjaim közé szorulván, akár az ujjainak ennyi munka után, próbálom még jobban elfelé tolni tőle a térdeimet, de mindkettőnknek vannak korlátai biztosan, az enyémek itt jelentkeznek.
- Van az.. amikor.. én is csinálom önnek. Akkor kevésbé félnék, hogy.. megfullad, mit kezdek itt akkor.. - de lehet, még nincs kedve hozzá, akkor nagy duzzogva elviselem ezt a helyzetet is éppen. Talán az alkohol bátorít, hogy ilyen javaslatokat tegyek, de nem ő mondta, a férfiak képesek erre egy éjszaka többször is? Szeretném hinni, vagyok annyira vonzó, hogy máris követelje a folytatást - de az kell még megannyi problémánk mellé, hogy önbecsülési kérdést gyártsak ebből is. Visszahajtom a fejem a párnára, és a melleimet kezdem izgatni.
- Mi.. mi fog történni.. ez után?
Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

C’est la vie
Állomány
A csapat tagja vagyok
▽ Reagok :
23

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 31 Márc. - 5:13
18+

Mosolyogva hallgatom Bellatrixot, főleg azért, mert örömmel tölt meg, hogy ilyen könnyen, ilyen gyorsan megnyílt nekem. Még ha le is fekszik az ember valakivel, nem mindig történik meg az az áttörés a bizalom terén, különösen, ha az illetőnek az volt az első alkalma. Kétségtelenül egy nagy mérföldkő, de nem jelent feltétlenül áttörést. Az, hogy ilyen természetességgel mesél róla, hogy milyen módon tájékozódott a szexről, olyasmi, amit valószínű nem tett volna meg a legtöbb szeretőm sem.
- A világért sem gondolnám, hogy Ön valamiféle apáca. Én szeretnék mindent kipróbálni abból a lapból. A bilincset, azt hiszem, még nem próbáltam, pedig van belőle egy. Igaz, valószínű hivatali visszaélés lenne erre a célra használni, a Minisztérium tulajdona, de szerintem hozzáadna az élményhez. A mugli eszközöket annyira nem ismerem. Azokat főleg együtt kellene felfedeznünk.- ahogy végiggondolom néhány barátomat, szinte rögtön tudom is, hogy ki lenne az, aki tanácsot tudna adni nekem ebben a kérdésben. Az biztos, hogy szeretnék minél több dolgot felfedezni.
Érdekel, hogy milyen dolgok vonzzák Bellatrixot, és ahogy megemlíti, hogy érdekli a kikötözés, a szerepjáték, az erőszak, sőt, az anális szex is, érzem, hogy újra elkap a vágy, hogy megdugjam, még egyszer, ezúttal még kevesebb finomkodással. Az, hogy nem válthatom be ezt a vágyat valószínűleg már ma este, még durvábbá teszi az élményt, szinte annyira intenzívvé, hogy nem is érzem, hogy egyszer már elélveztem.
- Próbáltam, de nem rajtam csinálták. Én már csináltam úgy. Megfelelő előkészületekkel annyira nem fájdalmas, de mindenképpen elég szűknek érződik. Illetve, inkább úgy mondanám, hogy fájdalmas, de az élvezet egy jelentős részét az adja.- valószínű még le kell folynia jó adag víznek a Dunán, hogy oda dugjam be, az mindenképpen egy elég kemény dolog, még akkor is, ha már tapasztalt valaki. Ugyanakkor kedvem lenne hozzá, akár most azonnal is. A nőre mosolygok. - Azt hiszem, a következő hetet szívesen tölteném azzal, hogy rövid pihenésekkel kipróbálunk mindent, amiről beszéltünk.

Megrázom a fejem, de engedelmeskedek, amikor kéri, hogy csússzak lejjebb. Izgat az érzés, a szög természetesen nem a legkényelmesebb, de az ingerek, a nyögések, az élvezet, amit kiváltok, kárpótol az élményért. Büszkeséggel tölt el az érzés, ahogy közelebb és közelebb juttatom a csúcshoz, teljesen belemerülök mindenbe, amikor felveti a javaslatát.
Pár másodpercig gondolkozok, hogy esetleg elutasítom, esetleg közlöm vele, hogy erre talán még nem áll készen, de végül elhúzódok tőle, felfekszem mellé, és mosolyogva ránézek.
- Azt hiszem, jogos a felvetése. Így kevésbé fulladok meg.- mosolygok, miközben segítek neki elhelyezkedni, ahogy átveti felettem a lábát, azonnal folytatom a csiklója ingerlését a nyelvemmel, én pedig közben még merevebbé válok, kívánva, hogy vegyen a szájába. Ahogy megérint a kezével és a nyelvével, megérzem őt, elektromosságként fut végig az élvezet rajtam, és muszáj főleg rá koncentrálnom hozzá, hogy ne élvezzek el azonnal. Úgy érzem, hogy ő sem járhat olyan messze.
Amennyire elérem ebben a szögben, igyekszem irányítani a fejét, saját csípőmozgásommal is közelebb navigálni magamat az orgazmusomhoz. Amikor úgy érzem, hogy már elég nedves, óvatosan körbesimítom a hüvelynyílást, hogy azután bedugjam egy ujjamat, és az érzékeny pontjait megkeresve durván izgatni kezdjem. Tényleg úgy érzem, hogy ezt egy hétig tudnám csinálni.
- Hát... ezután... pihenünk... és folytatjuk...- csak résszavakat tudok kimondani a közelgő orgazmusom árnyékában egy levegővel. A testem újra és újra megmerevedik, én pedig belenyögök az ölébe, újra és újra rácsapva a fenekére, durvábbá válva, még egy lila foltot is szívok a combja belsejébe, amikor már nagyon közel járok.
Igyekszem végig Bellatrixra koncentrálni, mintha egyfajta harcot vívnánk az ágyban a dominanciáért, mintha azt próbálnánk elérni, hogy a másik előbb menjen el. Szorosan szorítom a combjait, figyelem az összes nyögését, időről időre lassítok és gyorsítok, igyekszem megtalálni azt a ritmust, amit élvez, de úgy érzem, hogy elveszítem ezt a harcot. Néhány perc múlva megmerevedek, hátravetem a fejem, ahogy megérzem, hogy nem tudom visszatartani, szinte ösztönösen simogatom és ujjazom tovább, miközben a nemi szervem meg-megrándul a szájában, és csak hangos nyögéseket, és a keresztneve részeit váltogatom egymás között.
Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black kedveli


I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
»
Vissza az elejére Go down

Lazac sátorral

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-