Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A Slepp EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A Slepp EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A Slepp EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A Slepp EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A Slepp EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A Slepp EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A Slepp EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A Slepp EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A Slepp EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Vas. 24 Jan. - 13:12
XY Crabbe és XY Goyle
Rövid idézet ide
Csoport:
Mardekár
Rang:
Mardekár
Származás:
aranyvér
EZT NE ÍRD ÁT
Played by
Louis Ball? Alex Høgh Andersen?
Kor:
15 év
Played by/Képesség:
válaszod ide
Kapcsolatunk
Első óta jóban rosszban, csak mi hárman, Black - Crabbe - Goyle. Nem vagyunk kíméletesek, nehéz hozzánk beférkőzni, nehéz minket elkerülni. Az évek során abban leltük örömünket, ha másokat kínoztunk, de idén valami megváltozott. Mindannyian komolyabban állunk a Roxfort kapujában, mindannyiunknak ugyan az a cél került a látókörébe. Csak ti vagytok azok, akikkel bármit megosztok, rajtatok kívül nem szívesen lógok együtt másokkal, csak ha muszáj. Mi mindhárman megtestesítjük az igazi kékvérűséget, és pont ez miatt többen is tartanak a mai napig a slepptől.
Crabbe, a barátnőd beinvitálása sem fog gondot okozni, igazából maximum annyi, ha kiderül, hogy már hónapok óta titokban tarottátok, nem lesz könnyű megpuhítanod, hisz jól tudod, hogy a Travers lány egyszer szerelmi bájitalt adott nekem, és még véletlenül sem szeretném, hogy kiderüljön, csak kihasznál, hogy közelebb kerüljön hozzám.  

//Nincsen semmi extra kikötésem ezen kívül, a fiúk mindenképp szobatársak lennének és szeretném, ha együtt ezt a maradék három évet még szuperül kalandozva, megváltoztatva a jövőnket, hűséget fogadva, sötétség felé indulva töltenénk el bonyodalmak közepette.






XY Travers
Rövid idézet ide
Csoport:
Mardekár
Rang:
Mardekár
Származás:
aranyvér
EZT NE ÍRD ÁT
Played by
Ester Exposito?
Kor:
15 év
Played by/Képesség:
válaszod ide
Kapcsolatunk
Szinte húgomként tekintettem rád már első óta. Megkedveltem a személyiséged, a karakterességed, az okosságod és ravaszságod. Viszont többet sosem akartam, te pedig ezt mindig zokon vetted. Számtalanszor bepróbálkoztál, számtalanszor utasítottalak el. Egyedül egy alkalommal paliztál be, amikor már addig fajult a helyzet, hogy szerelmi bájitalt adtál be nekem. Egy csók csattant el kettőnk között, viszont utána nem beszéltünk hónapokig és most, hogy a nyáron valamilyen úton - módon összekeveredtél Crabbe-vel, visszakerülsz a bagázsba.
Nem tudom, mik a szándékaid, de remélem, hogy nem csak becsapod őt. Mindenesetre én még nem tudom erről a témáról és keresitek a lehetőséget már egy ideje, hogy beszámoljatok. Vajon mi fog történni?


// Semmi kikötésem nincs a karakterrel, minden változtatható, de nagyon örülnék neki, ha megérkezne és lenne egy lány is a csapatunkban Smile
Vissza az elejére Go down

A Slepp

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Alkoss karaktert! :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-