Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Kiki&Kai-kai EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Kiki&Kai-kai EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Kiki&Kai-kai EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Kiki&Kai-kai EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Kiki&Kai-kai EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Kiki&Kai-kai EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Kiki&Kai-kai EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Kiki&Kai-kai EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Kiki&Kai-kai EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Adore Malone

Adore Malone

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
24

»
» Szer. 3 Feb. - 15:25
You're not Helen of Troy
You're not Helen of Troy
You're not Helen of Troy
I'm Helen of Troy


+18!

Vajon meg lehet ölni egy szellemet még egyszer? ERRŐL a hiánypótló munkáról kellene beadandót írnom, bárki, aki ezen a retkes kurzuson részt vett, biztosan érdeklődést mutatna iránta. Utálom a mágiatörténetet, és csak annak reményében folytattam, hogy mindig lesz egy duplaórám, amin kifesthetem a körmöm, kialudhatom az előző éjszakai szórakozást, és well, a tanerő rég halott, kétlem, hogy a részvételemre ácsingózna. Már hallotta az összes szellemírtós poénkodást is a legélesebb késektől az évfolyamon, öniróniája meg annyi, mint belső szerve. Azt hittem, milyen csodálatos lesz, egyikünket sem érdekli az aktivitásom vagy a hiánya, aztán majd vége lesz ennek is, de NEM, a helyettes fasz, vagy mi, most beadandókat ad fel, mintha mi is bele akarnánk halni az unalomba.
Lecsapom a könyvet a ronda klubhelyiség még rondább asztalára - háború előtti gótika, áldassék a neved, nélküled itt minden aranyvérű meztelen volna - és nyűgösen hátradőlök a legrondább kanapéra. Ha még egy sort le kell írnom a sokadik koboldlázadásról, bemászom alá, és ott szépen meghalok. Az oszladozó hullám tökéletes éke lesz ennek a helyiségnek, ahol természetes fény még sosem járt, ha most tüzet gyújtanék, az is visszafordulna a gyufa végéről. Persze ilyenkor nincs itt senki, mindenki kurva jól érzi magát valahol, én meg az utolsó estére hagytam ezt.. mivel úgysem látja senki, rugdosni kezdem az asztalt, és jóleső melegséggel tölt el, mikor a tinta ráfolyik a terítőre. Igen, most megkapja a kurva kis asztal.
Azért erősen megijedek, mikor meghallom a lépteket - nem mintha itt bárkit érdekelne az abrosz sorsa - és kibámulok a karfa mellett, de legnagyobb örömömre Celia Cleves az.
- Héé szia! Ilyen korán itthon? - hiányolom a háború előtti órománból a toronyórának álcázott faliórát, ami most majd kongatná az éjfelet, és ami alatt az olyan viktoriánus leányok, mint Selwyn meg Crouch, földig érő hálóingben, gyertyával a kezükben osonkodhatnak. Rendben, ebben a házban bárki osonkodhatna, de róluk messziről bűzlik az őseik viktoriánus szarszaga.


-Nem most voltál büntiben Greengrassal? - kérdezem csevegő hangon, és már egyáltalán nem érdekel a beadandó, meg az sem, amit kapni fogok a hiányában holnap Bilincsbőrtől, aki szerint nyilván egy fiatal csak ezzel töltheti ráérő idejét a lelkének nemesítésére, de hát olyan rég meghalta magát, hogy az is meglepő, még értjük a háború előtti koloniál tájszólását.
- Tépek majd sorszámot, tegnap én is megátkoztam Karót, csak nem volt szemtanú. - mosolygok angyalian, és remélem, hogy csatlakozik. Kedvelem Clevest, kis adagokban és időnként, ez kölcsönös lehet. Idén még nem volt alkalmam egy jót beszélgetni vele, és ha Greengrass, Snope vagy valamelyik buzgadalmas prefektus meglepne bennünket, mi igazán csak tanulunk itt.
- Idén úgy dönthettek Amyvel, hogy végleg levetik magukról a józan ész láncait, előbbi szerint a sárvérűzés egy elfogadott, bevett társalgási forma. - felállítom a tintásüveget, bár jobb volna hozzávágni a szemközti ronda kanapénak, vagy akkor már holnap ráönteni Alecto önelégült és beltenyésztett arcára, de Slughorn biztosan nem gratulálna hozzá - Milyen volt a bünti? Lélekemelő? Sokat emelkedett lelked az bűnelkövetés mocsarából vala?
Vissza az elejére Go down

Celia Cleves kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Celia Cleves

Celia Cleves

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
taylor marie hill

»
» Pént. 26 Feb. - 19:55
Az túlzás, hogy dúlva-falva és csörtetve masírozna be a klubhelyiségbe, de azért épp elég sebesen szedi a lábait, a kelleténél épp egy kicsivel erőteljesebben csapja oda a cipője törpe sarkait a hideg kőre. Erre a napra, mi több, erre a hétre, elege volt mindenből és mindenkiből, felőle leszáradhat az összes aranyvérű seggfejnek minden végtagja, hulljon ki mindegy szálra a hajuk és vakuljanak meg.
Persze, ha bárki kérdezné, lenne-e kedve ezekkel a megsántult, kopasz, világtalan nyomorultakkal elmenni valahova, akárhova a hétvégén, a legédesebb mosolyával mondana habozás nélkül igent. De azért álmodozni szabad.
- Látod - ironizál kicsit vissza a ráköszönő Adore-nak, hát most még mindig inkább ezerszeresen ő, mint egy csomó másik, lehetséges háztársuk. Megtorpan, egy ideig érezhetően hezitál, hogy maradjon, vagy inkább húzzon letusolni, majd ágyba kerülni mielőbb, hogy kimossa magából ezt az undok napot, de volt abban ma elég víz, úgyhogy inkább lekanyarítja a válláról a táskáját, odadobja az egyik fotel oldalának, aztán leül, cipőit kényeskedő mozdulattal szenvedi le magáról, hogy fáradt, harisnyás virgácsait illetlenül - de hát most csak ők vannak, a vandálok a nemesfémek között - az asztalra tegye, kitérve a terebélyesedő tintafolt útjából.
- De. Csodálatos volt. Súrolhattam a trófeákat a harmadikon, annyira emelkedett volt a hangulat, mint egy halottakkal ült tea partin. Nem tűnök tőle tisztábbnak? - szusszanja unottan, ahogy elfészkelődik, némi rosszindulattal hunyorog a másikra - Greengrassnek volt képe azt állítani, hogy nem csak engem, de Carrowt is büntibe vágta. Szerinted akkor is ekkora szent és kötelességtudó lenne, ha nem két civakodó lányon kéne gyakorolnia a prefektusi hatalmát? - legyintés-szerű mozdulatot tesz, feloldozza Adore-t a válaszadás kötelessége alól, ha nem lenne hozzá kedve. Voltaképpen mindegy is, nem?
- Te, ez a Godric minden ilyen élettelen volt? Úgy értem, tudod, azelőtt, sosem foglalkoztam vele sokat, szóval igazából nem lepne meg - vagy hát, sosem foglalkozott vele többet, és sosem érdekelte jobban, mint bármelyik másik fiú, akinek hasonló a státusza, de nem tudna felidézni a fiúról egy korábbi emléket sem, ami nem a héten esett meg vele, szóval szinte biztos benne, hogy a kérdés ellenére sosem volt a jelenleginél élettelibb. Vagy érdekesebb.
Vissza az elejére Go down

Adore Malone kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Adore Malone

Adore Malone

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
24

»
» Pént. 26 Feb. - 20:39
You're not Helen of Troy
You're not Helen of Troy
You're not Helen of Troy
I'm Helen of Troy


+18!

Ártatlanul bámulom a háború előtti rétóromán abrosz pusztulását, mintha közöm sem lett volna hozza, de ha itt van Celia, előbb-utóbb megérkezik majd a nyomában Zöldmező-királyfi is, hogy pontokat vonjon le, de remélhetőleg akkorra már messze járunk, és hát mindketten roppant szabálytisztelő, mintaszerű leányok vagyunk, eszünk ágában sincs rendet bontani, a bibliából olvasunk fel és befonjuk egymás haját az esti kakaó mellé.
Elismerem - bár nem hangosan - mióta Teddyvel vagyok, engem is érhet bőven kritika, mert hát az ő nagyszülei is rokonok voltak, a házuknak háború előtti ógarnéla a berendezése, és nem is olyan rossz az ágy kényelmesebbik oldaláról utálni a konzervatív közösséget, DE talán épp ezért a többi beltenyésztett annál rosszabbnak tűnik. Épp, mint egy második, zsírdús reggeli. Vagy egy esti büntetőmunka.
- A múltkor Lestranget is elküldte, mikor elkapta éjszakai mászkálásért, fasz sem tudja. Olyan, mint a pestis, sújt mindenkit egyformán. - megvonom a vállam kétszer, aztán még egyszer belerúgok az asztalba, csak annyira, hogy a maradék tinta stratégiailag biztosan tönkrevágja a terítő közepén ősanyáink vaginájának frissességével tervezett mintát. Háború előtti bibliakör - és azt hinnéd, az aranyvérűeknek van ízlésük maguktól, nem kell apuci tenyerétől eltanulni a fenekükön vagy máshol. Sokat ezt nem kellene emlegetnem, Cleves fura anomáliája a rendszernek, és azon ritka tünemények egyike, amelyik mindkét világból a szar lapot húzta, vagy ahogy anyám mondaná, rossz a karmája.


-Lehet, hogy ez a kinkje. Annyi nőrokon között fura lenne, ha egészséges szexuális fejlődése lenne, miközben földet művel. Kicsit ilyen Little House on The Sexual Frustration, ha ránézel. - először nagyon röhögtem Giával egyetemben, amikor meghallottam, a nagyon nemes és kurva nagy múltú famíliáknak bizony kurva röhejes neve is van, de a Greengrass ezek között mintha követelné, hogy őt csúfold a többi között. Bár fasz sem tudja, még egy Greengrass sem sárvérűzött le, ez is valami, amivel kevesen büszkélkednek, a szexuális földművelés meg kit zavar. Cleves kifoghatta volna Snopeyt vagy Parkinson-kórt, ha igazán nagyon összeállnak a csillagai, még Evanst, a szentséges szüzet is, és akkor a büntimunka mellé jutott volna liberális agymosás is. Nincs is rosszabb, mint mikor a pozitív diszkrimináció kútmérgezései megmagyarázzák neked, miért vagy kurva különleges és miért legyél kurva büszke a származásodra - mert ugye mind kis hóphelyhek vagyunk, csak hát ez a világ mindig jön a hajszárítóval.
- Persze. Parasztnak se azért hívjuk, mert olyan sok élet szorult bele, de hát creepből itt amúgy is túlkínálat van. Miért, mondott valami újat? - ezt mondjuk nagyon erősen kétlem, mármint ha nem a trágyázás nagyszerűségéről akart csevegni, Cleves biztos nem váltott vele túl sok szót. Kviddicsezni se kviddicsezik, pedig az mindig az ultimate téma, ha faszod van és mágus vagy.. Igyekszem kedvesen és együttérzően mosolyogni, de fogalmam sincs, megy-e.
- Jó parti lett idén, mióta felrobbantak a szülei, vagy mi. Gondolom, most mindenki egyből rájön, mennyire szexi a komorság és a Jane Austen vidéki vizespólózás. - megvonom megint a vállam, és besüppedek a legalább kényelmes, de ronda párnák közé, és piszkálgatni kezdek egy cérnaszálat a szoknyám alján - Most jön a párzási-házassági szezon, figyeld meg, holnap azért kaparják ki a szemed, hogy foglalod Greengrasst, és arra a faszra csak egy nemes, erre a célra külön tenyésztett pina a megfelelő. Azt hittem, egyiknek se jut ilyen hülyeség az eszébe, de hát Teddy örökségét is mindenki félti tőlem, pedig.. azok a kásazabálók, akik még a Chanel nevet sem hallották soha. De biztos megérted, vagy ha nem, majd nemsokára.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Kiki&Kai-kai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-