Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Can I help you? EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Can I help you? EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Can I help you? EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Can I help you? EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Can I help you? EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Can I help you? EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Can I help you? EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Can I help you? EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Can I help you? EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Benjamin Brown

Benjamin Brown

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Hétf. 22 Feb. - 6:12
Helene & Benjamin
Papírköteggel a kezemben lépek ki a liftből, miközben elhajolok néhány üzenetküldő papírrepülő elől, amik igyekezvén befelé épphogy csak nem találnak fejbe. Nem volt könnyű megszokni ezt a nyüzsgést ami itt van, de már harmadik éve töltöm itt mindennapjaim, így mondhatom, egészen jól kitanultam a járást és a feladatokat. A magam maximalista módján ez másként nem is történhetett volna, az elképzeléseim pedig még ezt is felülmúlják, csak hát tennem is kell azért, hogy később lehetőségem legyen jó pozícióban elhelyezkedni idebenn. Eddig még semmi nem állt az utamba, a családom halála ugyan nagy megmérettetés volt és egy nehéz időszak, de a munka ebből is kirángatott valahogyan. A legnagyobb fejtörést a húgaim okozzák talán, és a mai napig nyomaszt a tudat, hogy ők a Roxfortban töltik a mindennapjaikat és nem láthatom őket, nem tudhatom, mit csinálnak, mit tesznek. Aggódom értük és valószínűleg nem is ok nélkül, de megbeszéltük a nyáron, hogy idén nem leszek a ragadós, ciki bátyjuk, aki lélegzetet nem hagy nekik venni, mert a mindennapos levelek is azt sugallják, hogy számon kérem őket. Nehezen állom meg, hogy ne írjak, mondjuk csak havi kétszer, de Flora jelentései eddig megnyugtatóak és akármennyire is aggódom, a legjobb helyen vannak jelenleg.
A főnök asztalára leteszem a jelentéseket, majd az ellenkező irányba igyekszem egy másik kupacért. Útközben biccentek néhány embernek, megigazítom az ingem gallérját és kicsit beletúrok a hajamba is. Igyekszem a tökéletességre és a kis borosta, ami most az arcomat fedi, idősebb hatást vált ki belőlem. Eddig úgy tűnt, így jobban elismernek és nem gondolnak rám taknyos kölyökként, bár a 20 évemmel már nem is mondanám magam annak. Átlavírozok az asztalok között és ahogy beérek az érintett irodába, megállok az ajtóban. Egy lány épp ingerülten (?) a papírokat pakolássza, valószínűleg pont azokat, amikre nekem szükségem lenne. Összefonom magam előtt a karjaim és nekidőlök az ajtófélfának, nem akarom annyira megzavarni, de nekem jelenleg úgy néz ki, mint aki segítségre szorul. Ez mellett pedig nem tudnék elsétálni.
- Segíthetek valamiben? - Lököm el magam mégis csak az ajtótól és indulok meg felé, remélem nem ijesztettem meg túlságosan, sőt, még talán örülhet is neki, hogy kizökkentem ebből a szituból. Abban biztos vagyok, hogy nincs itt még régóta, már biztosan láttam volna.
Vissza az elejére Go down

Can I help you?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-