Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

a dingo ate my baby EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

a dingo ate my baby EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

a dingo ate my baby EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

a dingo ate my baby EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

a dingo ate my baby EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

a dingo ate my baby EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

a dingo ate my baby EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

a dingo ate my baby EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

a dingo ate my baby EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

a dingo ate my baby



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus Carrow

Amycus Carrow

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
3

»
» Hétf. 31 Május - 22:08
jaj de nehéz a szerelmet viselni
tövis közül kék ibolyát kiszedni



Lestrange jól érezte, amikor azt mondta, azért kapta ő ezt a csodálatos megtiszteltetést, mert ő a legöregebb: meg mert a hugrások működési elve a testvéries osztoszkodás és a mindenkit hagyunk játszani, egyik röhejesebb, mint a másik, de a kettő közül egyik sem annyira, mint a könnyedség, amivel fel fogom baszni a maradék türelmét, amiből, bár elvileg kellene, nincs túl sok.

Tényleg nincs különösebb szándékom, mint szerezni neki egy kellemetlen délutánt, meg magamnak egy vidámabbat, csak ehhez feltétlenül muszáj úgy tennünk, mint akiknek természetes tehetsége van ehhez a hülye sporthoz. Ha van olyan szabály, hogy tilos a pályán dohányozni, rögtön meg is szegem, míg lesétálok a lelátóról, és utána füttyentek, mielőtt elindulna átöltözni. Nem mintha kételkednék benne, hogy olyan nehéz feltörni az öltözőjük jelszavát, de ennyi energiát nem ér az egész.
- Hééé, Lestrange, nincs kedved dobálni egy kicsit? - nem várom meg a választ, meghajítom a kvaffal, ami látott szebb napokat már, de idén nincs rá semmi szükségem. Szeretem azt hinni, hogy önként döntöttem így Nott fontoskodása miatt, de az igazság az, hogy ha annyira meg akartam volna őrizni a seggem alatt a seprűt, nem sárvérűzöm le pont az ő nőjét. Haha, a nőjét.
- Úgyis van néhány kérdésem hozzád. - ennek a mondatnak nem volt előzménye, de a felismerésnek pedig nincs jelentősége. Hamarosan esni fog, de ez Lestrange, ezért is választottam őt: kis uzsonnának, nem tart tovább.
- Mi a helyzet a testvéreddel? Arra gondoltam, elhívom a következő hétvégén, hátha akkor aktuálisan nem akar majd megölni minket valami mitológiai lény. Bár amilyen combjai vannak, bármelyiket lefutja.. szóval?
Vissza az elejére Go down

Rabastan Lestrange kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Rabastan Lestrange

Rabastan Lestrange

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Tom Webb

»
» Hétf. 28 Jún. - 0:21
18+ (káromkodás)


Utálom, hogy sikerült belépnek azoknak a fiúknak és lányoknak a népes körébe, akik azt gondolják, hogy a kviddics lesz a megváltásuk. Meglehetősen hülyének érzem magam, ahogy a hátammal a zsákkal meg a seprűvel masírozok az öltöző felé, mint valami balfasz, aki gyakorolni készül, pedig nagyon egyszerű ez a képlet. Nagyjából nyolcvan-kilencven ember csinál megélhetést az országban a kviddicsből, közülük három-négy öregszik ki, drogozza magát használhatatlanná, vagy vonul vissza, hogy családanya legyen minden évben. A Roxfortban egyszerre huszonnyolc olyan kviddicsező van, aki bekerül a kezdőcsapatba, tehát egyáltalán esélye van rá, hogy elinduljon egy csapatválogatón. Ebből a huszonnyolcból legalább tizenkettő mindig hetedéves, és legalább nyolcan elég komolyan veszik a dolgot hozzá, hogy megpróbálják. Rengeteg külföldit importálnak, úgyhogy nem minden évben van rájuk szükség- a végeredmény, hogy a próbálkozók tíz százalékából lesz valami. Bármennyire gyúrok rá, bármennyire próbálkozok, ez az esélyem, és akkor nem számoltam bele, hogy a Hugrabugban vagyok, és nagyon jól tudjuk, hogy nem a Hugrabugból szoktak válogatni.
Esni fog, kurvára nincs kedvem ma edzeni, kurvára nincs a Hollóhát elleni meccsen gondolkozni, vagy azon, hogy most, hogy Rodolphus elköteleződött, én vagyok a soros. Talán nem fog beleerőszakolni egy rossz házasságba, de tuti bekúrat majd engem is valami asztal mögé, közben sopánkodva rajta, hogy mennyire reménytelenül elbasztam a jövőmet a roxforti tanulmányaim alatt. Ha pedig addig nem találok ki valamit, biztos vagyok benne, hogy nem fog finanszírozni, bármilyen kurva sok pénzünk van, azt akarja majd, hogy tanuljak felelősséget. Biztos vagyok benne, hogy ha tudná, hogy milyen keményen próbálom elkerülni, hogy valaha dolgoznom kelljen, hogy milyen határozottan elképzeltem a jövőmet, nem értékelné, pedig ez sokkal inkább felelősség. Teherbe ejteni szegény Bellát, na, az aztán felelős volt, főleg így, az esküvő előtt- főleg ilyen durván. Vajon hány hétig spórolta a gecit ahhoz, hogy rögvest három legyen? "HÁ-ROM GYEREK." Meglehetősen ijesztő lenne bizonyítanom, hogy én is vagyok ennyire férfi, de szerencsére, ebben a kategóriában nem tervezek versenybe szállni.
Kissé értetlenül nézek fel, nem értem, hogy Carrow mi a faszt csinál itt, tök egyedül, ahogy felkapom a fejem, éppen csak időm van rá, hogy elhajoljak, de ahogy a kvaff elhúz a fejem mellett, azért sikerül elkapnom. Egy pillanatra elfelejtem, hogy mekkora faszfejséget csinált most, és az jut eszembe, hogy bizony, talán mégis lesz értelme a kviddicsre fókuszálni, a kviddicsből építkezni, és talán nem bánom azt sem, hogy vele dobáljak. El tudok képzelni szörnyűbb programot is. Az viszont kurvára nem tetszik, hogy Rosamundiról beszél. Mármint, ő valószínű az utolsó ember, akit a húgom közelében szeretnék látni, és ez nagy szó. Tudom, hogy elkerülhetetlen, hogy valakivel randizzon, és furcsa féltékenységet is érzek a gondolat hatására minden alkalommal, ahogy az a furcsa, közeli kapcsolat közöttünk egy másik férfié lesz, de azt hiszem, ez ellen nem tehetek, hacsak nem leszbikus (bár az sem lenne sokkal jobb, ha egy lány akarna bejutni a combjai közé). Az viszont bármilyen szempontból borzalmas lehetőség, hogy ez a seggfej környékezi meg- nem utálom, bírom, szórakoztató, feldobja a bulikat, de nem az az ember, akit szívesen látnék Rosa mellett. Fenyegetőzhetnék, megpróbálhatnám megkérni, hogy ne már, de végül nyugalmat erőltetek magamra- ha felbaszom magam, az még egy plusz lenne, hogy próbálkozzon. Csak rámosolygok, miközben visszadobom a kvaffot- a dobás ereje talán elárulja, hogy hogyan érzek a gondolattól, hogy randizni megy a húgommal.
- Hát, dobáljunk, haver, bár nem sok sportértéke van így, hogy nem hoztál seprűt. Csak ledobom a cuccom.- a lelátóhoz sétálok, leteszem a táskám, benne a pálcámmal, csak a cigisdobozomat túrom elő- ha már ennyire ki akarom egyenlíteni az esélyeket, én is tönkrebaszom a tüdőmet. Át kell kutatnom néhány zsebemet, hogy rá tudjak gyújtani, azután visszafordulok felé, és várom, hogy dobjon.
- Hát, nem tudom... nem az a randizós típus, és ha az lenne, akkor valószínű az intellektüelekre bukna. Néha fogalmam sincs, hogy miről beszél, amikor igazán elkapja a lelkesedés, úgyhogy nem hiszem, hogy érdekelné. Inkább a barátnőjét ajánlom, az nem tűnik nehezen kapható csajnak. A húgom tényleg nem érdeklődik az ilyesmi iránt.- kicsit fura érzés belökni a busz alá Rosamundi legjobb barátnőjét, de Amycus nem az a fajta ember, aki teherbe ejti, minden más meg nagyon könnyen megoldható, és ha valaki a Roxfortban akarja elveszíteni, nem fog shakespeare-i felcsattanásokkal élni, hogy „jaj, ó jaj, a szüzességem!” De ha élne is, inkább ő, mint Rosamundi, úgyis köcsög volt a múltkor, amikor ettem azt a sültet. Persze, ez az egész felesleges, Rosamundi nem bukna egy ilyen csávóra úgysem. - A tieddel mi a helyzet? Alecto szűz még? Vagy nem mondaná el neked?
Vissza az elejére Go down

Amycus Carrow kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Amycus Carrow

Amycus Carrow

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
3

»
» Hétf. 28 Jún. - 0:52
jaj de nehéz a szerelmet viselni
tövis közül kék ibolyát kiszedni



Eleve, mennyi sportértéke van játszani egy hugrabugossal - Lestrange életének csak rosszabb részei következnek, mert innen kirepülve kívül kerül már azoknak a körén, akik pozitívan diszkriminálhatják. Ami szomorú. Olyan gyorsan felnőnek.
- És honnan tudod, hogy nem vagyok az? - egy iskolásfiútól elvárható lelkesedéssel hajítom vissza a kvaffot, érzek valami kellemetlen nosztalgiát, de miután Sluthorn kivételesen a liberálfasizmus mellett tette le a voksát, túlságosan nem élvezném az edzéseket. Ha az évad végén még ez a kaláka-kompatibilis kompánia is feldugja a seggükbe a seprűjét, gyorsabban elfelejti majd, mint Nott húgának létezését.
- Az sosem baj, szeretem a nehéz eseteket. Meg a versenyt is - ki ne akarna megdugni valakit, akinek le kell hajtania a fejét a legtöbb terem előtt? Ez biztos eszedbe jutott már. - legalább két háztársamat hallottam erről vitát folytatni, de ők sokkal veszélyesebbek egy tál csirkére, mint Lestrange húgára. Mégis, szinte aggasztó, mennyire felvillanyoz, hogy mostantól konstans rettegéssel telhetnek a napjai, főleg, mert pár hónap, és a drága, nem túl kis húga teljesen magára marad.. Greengrass olyan tapasztalt és ebből kifolyólag olyan jó tanácsokat adhat, mint a nem önként szüzek általában.

- Le vagy maradva, Lestrange, a kis Greengrass az egyik idei projektem, végre elhívta egy randira Blacket. A kisfiú Blacket. Idén magam vagyok a jótékonyság. - legyintek egyet mosolyogva, mert értékelem a próbálkozást, de Lestrange tényleg rettenetes megfigyelő, ha megkérdezte ezt, vagy úgy egyáltalán, elhiszi, hogy Alecto puszta undorodó arckifejezése nem tesz impotenssé bárkit.
- Kérlek. Alec egy természeti erő, ezért aztán azzal és olyan felállásban boldog, akivel akar. - de csak a pillanat kedvéért, egyszerűen szórakoztató a gondolat, hogy egy nap majd valami bátor felfedező próbálja kitűzni rá a zászlaját, és én ott leszek, hogy segítsek elásni, ami maradt belőle. Lehet valami azokban a szóbeszédekben, de próbálj csak jó testvér lenni ebben az iskolában, rögtön felültél az inceszt-vasútra.
- A múltkor is elég szexi volt, magyarázott a kis barátnőjének a feketelyukakról abban a hirtelen már túl rövid szoknyában.. Sok férfi retteg az okos nőktől. De a legjobbak? A legjobbak szívesen meghallgatják azokat a kiselőadásokat a feketelyukakról.. de egyetértesz, ugye?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

a dingo ate my baby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» let's talk about sex baby.. (privát)
» let's talk about sex baby, let's talk about you and me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Irány a játéktér :: Roxfort :: Birtok :: Kviddics :: Pálya-