Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

makeup in a god honoring way EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

makeup in a god honoring way EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

makeup in a god honoring way EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

makeup in a god honoring way EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

makeup in a god honoring way EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

makeup in a god honoring way EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

makeup in a god honoring way EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

makeup in a god honoring way EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

makeup in a god honoring way EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

makeup in a god honoring way



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus Carrow

Amycus Carrow

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
3

»
» Vas. 6 Jún. - 1:05
három aranyért megmondom!
nesze, itt van három arany
meg ráadásnak egy petőfi



Ez a félév mindenféle tragédiákban bővelkedik: lemészárolták a szórakozni hajlandó diákok legalább felét, dübörög a háború, Teddy Notty-Nott az ideológia fáradhatatlan lovagja lett, és bár a sorscsapások közül bőven lehetne válogatni, a helyzet az, hogy mindegyik döbbenetesen hidegen hagy. Míg próbálok valami erőszakot tenni magamon az együttérzés érdekében, firkálok néhány péniszt Greengrass kölcsön-jegyzeteire, mert nagyjából ennyit is ér az összes. Csak azért ígértem meg, hogy kiegészítem néhány érdekességgel - amire nem lehet panasz, ugye - mert utalni szeretnék valamire, más jellegű hús kerülhetne végre a szájába, mert egy darabig szórakoztató a jó ebédhez szól a nóta, de nem én vagyok az egyetlen, aki tényleg megfontolja, hogy gyilkos legyen.

Mikor végképp elunom magam, megkeresem a talárom zsebében a kis bőrtasakot, rászórom a tartalmát a pergamenre, és leülök a kanapéról - nem zavartatom magam, ez a Mardekár szebbik örökségei közé tartozik. Majd mindjárt fbi lesz rám valamelyik prefektus? A következő szombat estém épp szabad, a társaságom fele meghalt, ugye. Ugye.
Becsukom a szemem és próbálok nem tüsszenteni - túl sokat dolgoztam rajta hozzá, hogy ne érezzem jobban magam csak az árától és az időtől, amit beleöltem. Nem érdekel, ki jött be, amíg nem érzem meg, hogy Alecto az: ott látni először ebben az eufóriában jóval több, amit ma kiérdemeltem.
- "Nézd mindjüket, figyeld, ne légy te rest, S ki legkülönb köztük, csak azt szeresd." - megdörzsölöm az orrom: nem mintha rejtegetni akarnám, hogy neked nem hagytam, de neked nem is szabad, elég szilaj vagy magadban is, mit csinálok, ha felgyújtod a szobámat. Nem, egyszerűen csak jól akarok kinézni, mintha most kezdődne életem hátralévő része, és nem is tévednék nagyot, ha kijelenteném.
- Kifigyelted, hogy egyik szerényképességű sincs a közelben? És ha nővel vagyok? Férfival? Kecskével? - felmászom az ágyra, és leházomom magamról az unalmas talárt, rávetem Nott ágyára. Mindjárt keresek poharat, üveget, vállalhatóbb inget, de még örülök neked egy kicsit.
- Keresek bort.. apánk legújabb csodálatos levele ott van, ha érdekel. Szeretettel vár bennünket Karácsonyra, de megérti, ha tanulmányaink úgy elfoglalnak, hogy nem mehetünk haza.. Szerinted meglepjük valami kellemes dologgal? Mondjuk drága unokabátyánk kellene, hogy elárulja neki, azzal a szarrágó vigyorával, hogy elvittem randizni egy félvér lányt. Vagy meg is ölhetjük. Az unokabátyánkat, nem a félvér lányt, az kétlem, hogy érdekelné.
Vissza az elejére Go down

Alecto Carrow kedveli

makeup in a god honoring way

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Irány a játéktér :: Roxfort :: Alagsor-