Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Aria & Fea EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Aria & Fea EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Aria & Fea EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Aria & Fea EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Aria & Fea EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Aria & Fea EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Aria & Fea EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Aria & Fea EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Aria & Fea EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 24 Ápr. - 13:59
to Aria
Az ébredés mostanában nem megy zökkenőmentesen. Sosem voltak problémáim a reggeli koránkeléssel, de most minden a feje tetejére állt. Azzal, hogy Zane kimondta vége, mintha minden életkedvem eltűnt volna és csak azon tudok gondolkodni, hogyan tudnám ezt az egészet visszacsinálni. Kell lennie valami módnak, csak még nem jöttem rá. Az pedig nem segít, hogy a pletykák megállíthatatlanul terjednek rólunk és a szakításunkról. Próbálkozom, hogy minél hamarabb valami eredményre jussak, mielőtt kikezdenének minket, de nem jutok előrébb. Feladni viszont nem szokásom, így inkább kihagyom a korai bájitaltant és egy kéttekercses házidolgozat fölött gubbasztva még mindig csak azon jár a fejem, hogy mitévő lehetnék. Azon kívül, hogy a numerológia házimat próbálom befejezni, hogy végre abból is megszerezhessem a rendes bűbájos fokozatomat. Egyedül arra a vizsgámra kaptam B-t, vagyis borzalmas minősítést. Minden másból elértem a várakozáson felüli szintet. Most pedig itt ülök és nem igazán érzem, hogy sikerülne koncentrálnom, pedig senki sem zavar meg benne, csak a gondolataim szeretnének egy egészen más téma körül összpontosulni.
- Aria, nem is vettelek észre... - riadok meg egy pillanatra. Egész eddig egyedül voltam a klubhelyiségben, a többiek vagy alszanak még, vagy már órán vannak, ilyenkor csendes ez a zug, rendszerint ki is használom, hogy magamban írhatom a leckémet és senki nem szakít félbe. - Azt hittem, te is órán vagy.. - fordulok felé és megkínálom mindenízű drazséval. Mostanában rákaptam az édességekre, viszont a csokibéka-készletemet tegnap este feléltem, nem ártana újra leugranom Roxmorts. De egyelőre még nem visz rá a lélek. Oda is majdnem mindig Zane-nel mentem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 24 Ápr. - 16:28
to Feather
Reggel csak úgy kipattantak a szemeim, hiszen reggeli korai órámra készülődtem volna, hogyha mégsem fordulok vissza a folyosóról. Teljesen biztos voltam abban, hogy nekem kell az az óra, nem hagyhatom ki, de végül mégse mentem be, mert a folyosón egy olyan személlyel találtam szembe magam, akivel nem akartam beszélni. Ugyanolyan órája lett volna, mint nekem, ezt nem felejtettem el, csak a reggeli nagy rohanásban mintha nem tűnt volna olyan fontosnak. Mégis, ahogy megpillantottam a tanterem előtt, amint lassan besétál... Megremegtek a lábaim, nem voltam képes tovább menni, éreztem, hogy most vagy itt esek össze, és megvárom az óra végét, reménykedve abban, hogy nem erre fog menni óra után. Vagy visszamegyek és esetleg alszom, vagy csokibékákat tömök be, hogy elnyomja a lelkemet nyomó bánatot. Én mondtam ki, tudom, hogy én tettem, de hát akkor abban a pillanatban ez tűnt a helyes lépésnek. Most már lehet nem azt tenném, így, hogy érzem a hiányát, ami szinte már kezd felemészteni, pont úgy, ahogy én a csokibékáimat a szobában.
A klubbhelységbe visszaérve ott találom Feat, ami az igazat megvallva kicsit meglep, nem szokott kihagyni órákat. De én sem, aztán mégis itt vagyok, így nem szólok semmit, még el is indulok a hálókörletem felé, de valamiért mégis maradok. Valami nagyon nem az igazi most nála, nem olyan, mint szokott lenni, pedig én sokat látom, még itt is reggelente, a tekercsek felett üldőgélve, de valami mégis más. Teljesen elgondolkodva figyelem őt, de aztán a hangja kiránt ebből a bambulásból és végre észreveszem magamat, hogy elég ijesztő látványt nyújthattam szegény lánynak.
- Jaj, ne haragudj, kicsit elbambultam. - mentegetőzöm, egy apró mosollyal, hiszen nem akaratam megijeszteni, vagy ilyenek, egyszerűen csak elvesztem a saját gondolataimban, amik most igazából körülötte forognak, próbálom kiderítenk, hogy mi más rajta. - Hát... Elindultam, de nem éreztem jó döntésnek. - vonok vállat, és odalépdelve hozzá, veszek a drazséból egyet, majd jóízűen nyammogok rajta, sikerült egy finomat kifogni. - Te hogyhogy nem órán vagy? - eldöntött fejjel nézek rá, igazán kíváncsi vagyok arra, hogy mi történhetett, persze pletykákat hallani, de sosem hittem igazán a pletykáknak. Sokszor rossz szájízű emberek adják ki ezeket az információkat megfűszerezve a saját rosszindulatukkal, ezért sem hiszek ebben.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 24 Ápr. - 18:47
to Aria
A máskor vadul sercegő pennám most egy hangot sem hallatott, merthogy a kezem csak ott lebegett a papír felett. A címen kívül még semmit nem sikerült leírnom, de a pennámról lecsöpögő tinta már szépen összemaszálta a papírt. Ennek így semmi értelme sem volt, egyszerűen képtelen voltam az igazán lényeges dolgokra figyelni, miközben legbelül azt érzem, hogy az életem darabikra hullott, mert Zane egyszer csak kitalálta, hogy ő meleg és kisasszézott a kapcsolatunkból. Valahogy nem úgy képzeltem el, hogy a következő vizsgaidőszak előtt magamat is kiskanállal kell összevakarni a földről. Amúgy is elég szánalmas, hogy nem tudok nem rá gondolni, de mikor közönség híján vagyok, nem kell attól tartanom, hogy ha kiadom magamból, akkor valaki teleplakátolja vele az iskola falait.
Csakhogy nem is vagyok annyira egyedül, mint gondoltam.
- Ismerős helyzet.. - bökök a beadandóim felé és nagy sóhaj szakad fel belőlem. Aria egy évvel idősebb, meg egy fokkal szerencsésebb is nálam. Legalábbis a cukorkák közül sikerül neki kifognia valami kevésbé visszataszító ízűt. Nekem ma még ez sem megy. Kóstoltam már tonhalas, májas és valami borzasztóan földízűt is ma. - Nem volt időm megírni a házidolgozatomat, most próbálom bepótolni.. - rántok vállat. Tudom, ez nem a leghihetőbb válasz, mert aki ismer engem, az tudja, aki nem, az csak sejti, hogy mindennel jó előre elkészülök. Hát persze, ez így is volt, amíg tudtam összpontosítani és úgy éreztem, hogy minden rendben van körülöttem.
- Rajta, kérdezd csak meg.. - csattanok fel. Nem neki szánom ezt a hangnemet, hanem a pletykálkodóknak. Látom rajta, hogy hozzá is eljutott a hír, már csak az a kérdés, hogy melyik változata. Biztos van belőle egy üstre való.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 25 Ápr. - 14:52
to Feather
Nem érzem jól magam, amiért kihagyom az órám, nem szoktam ezt tenni, és igazából nem is most akartam elkezdeni, de mégis megteszem. Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy miért is hagyom ki, hogy kinek az arca volt az, ami miatt negfordultam, és inkább vetettem bele magamat az órai hiányzásba. Talán sikerül majd kicsit lefoglalnom magam, és nem fogok csak azon kattogni, hogy ezért mit kaphatok, vagy mennyire árthat ez nekem. Ha el tudnám kerülni a tantermen belül megtenném, akkor teljesen normálisan bent lennék és odaadóan hallgatnám a tanár szavait, és szívnám magamba a tudást. De nem tudnám elkerülni, muszáj lenne vele beszélnem, ami felemésztene engem, még nem vagyok felkészülve arra, hogy megbeszéljük ami köztünk van. Nem mintha most olyan sok minden lenne köztünk, hiszen nem is beszélünk, sőt nem is nézünk igazán egymásra, ami nem jelent semmi jót. Tehát nem tudom mi van köztünk, ezt pedig meg kellene beszélnünk, az igaz, csak én nem merek lépni, és eddig ő sem tette, ez csak jelent valamit.
- Milyen tárgy? - kérdezem Feat, a beadandóira pillantva, nem tűnik kevésnek, bár átérzem a helyzetét. Most fejeztem be én is egyet, és azt hittem, hogy a hajam a végére ki fog hullani, de szerencsére nem így lett. Biztosan átkoztam volna a tanárt, hogy ilyet képes volt ránk bízni, és remélhetőleg nem csak az én hajam hullana ki, hanem másnak is és akkor lenne bizonyítékom arra, hogy ez egy borzalmas feladat volt.- Sok van még hátra? Zavarlak? - kérdezem meg gyorsan, hiszen, ha zavarom, akkor el is megyek, hogy meg tudja írni, mert aztán a végén miattam kerül bajba, mert én nem hagytam őt írni. Ha pedig nem zavarom, akkor nem tudom, hogy rá kellene-e kérdeznem arra ami vele történik most, vagy sem. A pletykáknak sosem hittem így csak tőle, vagy Zane-től tudhatom meg az igazat, senki más nem tudhatja pontosan, hogy mi is van velük, csak találgatnak és rossz indulatúznak.
- Hé... Ha nem akarsz beszélni róla nem kell, nem hallgatom annyira a pletykákat, a felük sosem igaz. - biztosítom róla a lányt, nem akarom, hogy még rosszabbul érezze magát, mert beszél róla. Így ha nem akar nem kell, én nem faggatom, és a pletykák nem megértő társra találnak személyemben. Meghallgatom nagyon szívesen, és segítek is neki, legyen szó bármiről, de ha nem, hát nem, lehetek csak egy váll is, ha szeretné. Én megértő vagyok és jó halkgatóság azt hiszem.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 25 Ápr. - 17:05
to Aria
Olyan érzéseik keringenek bennem, aminek hatására nem csak a reggeli órámat, de az egész napot, sőt az egész hetet legszívesebben ellógnám. Túl sok mindent amúgy sem fognék fel az órákon sem, ha minden egyes gondolatom Zane körül forog. Nem véletlenül nem értem még a végére a házidolgozatomnak sem. Gyalázat. Ennyi idő alatt és ennyi édesség után a jókedvtől kicsattanva, legalább másfél oldalnyi irományt magam mögött szoktam tudni. Tudom, hogy nem a témával van a baj, nem is a pennámmal, hanem azzal, hogy nincs egyetlen olyan tárgy sem, ami képes lenne lekötni a figyelmemet huzamosabb időre. Egyszerűen nem létezik.
- Számmisztika.. Numerológia. - válaszolom kicsit letörve Aria kérdésére. Hátra dőlök a székemben, és mivel nincs túl magas támlája, a nyakam kitekeredve fordítom a plafon felé, hátha megesik rajtam a szíve és megszáll a bölcs hollóháti szellem.
- Igazából még hozzá se tudtam fogni, szóval nincs semmi, amit megzavarnál.. - fordulok felé végül és a pennámat a papírra ejtem, jelezve ezzel, hogy feladom. Nem végleg, de amíg elő nem rukkolok valami működőképes, megvalósítható ötlettel, addig biztosan nem tudok kellő figyelmet szentelni a beadandóimnak. Nem biztos, hogy túl szerencsés lenne, ha minden mondatomban szerepelne a Zane szó, csak úgy spontán.
- Ez sajnos igaz... - lehelem magam elé olyan halkan, hogy azt más ne hallja meg. - De nem akarom nagy dobra verni. Már mindenki erről pletykál, arról nem kellene tudniuk, hogy nem fogom annyiban hagyni.. Szeretem őt, és akármit mond, pár nap alatt az ő véleménye sem változhat az ellenkezőjére.. - szakad ki belőlem és kissé félve pillantok fel rá, hátha rosszallást látok majd rajta. Nem állok készen arra, hogy elengedjem Zane-t, valószínűleg sosem érek el arra a szintre. Azt hiszem érthető a motivációm.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Aria & Fea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Aria D. Delaney

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-