Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Harley Eva McKinnon EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Harley Eva McKinnon EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Harley Eva McKinnon EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Harley Eva McKinnon EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Harley Eva McKinnon EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Harley Eva McKinnon EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Harley Eva McKinnon EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Harley Eva McKinnon EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Harley Eva McKinnon EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Csüt. 5 Május - 15:15


Harley Eva McKinnon





Harley || 17 év || Jelena 'Gigi' Hadid || Jó oldal


 

Blah. Jó kezdés, mi? Persze ez nem vonatkozik a szüleimre kizárólag a húgomra, akit hogy is jellemezhetnék? Furcsa? Eszeveszett? Bolond? Valahogy így, a három keveréke. Már kiskorunkban sem jöttünk ki egymással, hát még most! Hihetetlenül különbözünk és a legtöbbször csak fogom a fejem egy-egy kijelentésén. Ha nem lenne ennyire nyilvánvaló, hogy testvérek vagyunk, akkor százszor letagadnám mindenféle bűntudat nélkül. Úristen szót fecsérelni rá sem érdemes...
A szüleimmel már más a helyzet. Az édesapámat mélyen tisztelem és egészen 13-14 éves koromig példaképként tekintettem rá, de már kinőttem ezt a korszakom, s a magam ura vagyok. Legalábbis valamennyire, viszont a tiszteletem és a szeretetem iránta sosem fog elmúlni, s még mindig érzek késztetést arra, hogy a jövőben a nyomdokaiba lépjek.
Anya az meg csak anya. Tényleg, nem is tudok jobb szót rá mondani. Háztartásbeli, s sosem kellett dolgoznia, mióta a fejemet tudom. Apám a tenyerén hordozza, s a munkája annyiban kimerül, hogy főz és kitakarítja a házat, de néha még azt sem kell. Sosem szeretnék így ellustulni, mint ő, de azért néha irigylem is.


Griffendél || aranyvér || tíz hüvelyk, áfonyacserje, főnixtoll


Ismersz olyan embert, aki a másik szerencsétlenségéből táplálkozik? Aki ha dühös úgy érzi csak akkor teljes ember? Aki boldog, ha látja a másiknak fáj? Aki magát tartja mindenek előtt? Akinek már attól mosoly kúszik az arcára, ha látja valamiben rosszabb vagy? Én vajon ilyen vagyok? Valóban ennyire szörnyű ember lennék a bájos, édes lepel alatt? Hát engedd meg, hogy elmeséljek neked egy történetet...

12 évvel ezelőtt járunk. Mindössze ötévesen rohangálok az udvaron a hátamnál a húgommal, amikor az elesik a saját lábában, s hirtelen megtorpanok. Aggódó tekintettel nézek rá, s mielőtt felfognám, hogy a térdéből gyéren szívárog a vér az égre pillantok, s a szememmel az egyik felhőt figyelem, ami készül eltűnni. Vihar lesz, este félni fogok a sötétben, a villámlásban.
- Marlene, állj már fel! Ne szórakozz velem! Mindjárt esni fog és nem akarok megázni - kezdek el kiabálni vele, ahogyan egy öt esztendős kislány képes a testvérével, ám a húgom csak megszeppenten néz rám és hirtelenjében el kezd sírni, mire én gyermekdeden megforgatom a szemeim. - Hát ez nem lehet igaz - megfogom két apró kezemmel a fejem és betrappolok a házba, mire anyám kérdő tekintettel bámul rám. Csak kimutatok az udvarra, de abban a percben érzem, hogy nem kellett volna. Marlene ott ül egyedül kint a feltámadó szélben, kezeivel a térdét szorongatja és megállás nélkül csak sír. Ilyen idegesítőnek születni kell.
- Harley ezt mégis hogy képzelted? - teszi fel nekem a kérdést az édesanyám, mire megfordulok és felrohanok a szobámba. - Harley azonnal gyere vissza! - ordít utánam, de én nem válaszolok.
- Mindig Marlene az első - suttogom magam elé, mire el kezdek sírni én is, mint az a tyúk, aki átvette a helyem négy évvel ezelőtt.


Mindig Marlene az első.
Van az a sztereotípia, miszerint a kisgyerekek mindent megkapnak, s ezáltal a nagyobbak elnyomásban vannak. Bizton tudom állítani, hogy ez teljes mértékben fedi a valóságot. Talán a figyelem hiánya tett olyanná, amilyen vagyok.
Hogy milyen lennék?
Egy olyan ember, aki a dühből táplálkozik és örül a mások kárának.

A nevem Harley Eva McKinnon. Tegnap múltam öt éves és szomorú vagyok.


Keresett || Különleges képesség (ha van) || Várat magára


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 5 Május - 21:23


Elfogadva!

Üdvözöllek az oldalon drága nővérkém! örülőőő
Be kell valljam, tökéletesen alakítod már most őt. Igaz, csak egy múltas betekintést láthattam, de már ez is mennyire jó. Totál oda tudtam képzelni a kis kori önmagamat. Oké, egy picit meg is mosolyogtatott, és remélem, benő végre a fejünk lágya -egyszer- és kibékülünk. Vagy nem. A pb nagyon jó, menj és foglald is le, aztán pedig lopj egy egy jó kis játékra! nevetés


Vissza az elejére Go down

Harley Eva McKinnon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-