Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Emeraude Tonkin EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Emeraude Tonkin EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Emeraude Tonkin EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Emeraude Tonkin EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Emeraude Tonkin EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Emeraude Tonkin EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Emeraude Tonkin EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Emeraude Tonkin EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Emeraude Tonkin EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 15 Május - 21:14


Emeraude Tonkin





Emer, Em || 24 || Phoebe Tonkin || A  Nagyúr


 

A családomat viszonylag elég hamar elveszítettem, egy autóbalesetben haltak meg és mivel még nem voltam nagykorú ezért nevelő szülőkhöz kerültem akik igyekeztek, hogy minél szebb és jobb gyerekkorom legyen azok után ami történt velem. Nem tagadom, hatalmas trauma volt számomra a szüleim elvesztése, főleg, mert egyke gyerek voltam így még testvérem sem volt akinek a vállán igazán kisírhattam volna magamat. Hamar ért engem ez a fájdalom és talán pont ezért lettem olyan amilyenné váltam. Neveletlen voltam, szemtelen, mindig vissza beszéltem a nevelő szüleimhez. Aztán amikor levelet kaptam, hogy felvettek a Roxfortba akkor habozás nélkül döntöttem úgy, hogy elmegyek a suliba és nem leszek itthon. Ezek az emberek nem tudnak rólam semmit és nem is fognak tudni, nem akarok hozzájuk tartozni.
Mondhatni az életem sosem volt habos torta, csatlakoztam a Halálfalókhoz, Voldemort seregéhez. Ennek két főbb oka volt: az egyik az, hogy tudom, hogy ha ellenszegülök akkor meghalok, meghalni pedig nem akarok, még nem álltam készen rá, a másik pedig, hogy nekem való szerep. Bevállalós vagyok, képes vagyok bárkin átgázolni a céljaim elérésének érdekében, és ha arra kerülne a sor és nem lenne más lehetőségem akkor ölni is képes vagyok. Nem hátrálok meg a rám szabott feladatból.


Halálfalók || Aranyvérű || Égerfa, 12 hüvelyk, Sárkány-szívizomhúr


- Ugye tudod, hogy nagyon veszélyes az amibe most belevágtál? Ha elrontod, ha rosszul csinálsz valamit az akár az életedbe is kerülhet, Em. - a legjobb barátnőm szavait érzéstelen arccal fogadom be. Nem szoktam ám mindig így viselkedni vele, általában kedves vagyok és bő beszédű, csak most... Tudom, hogy teljes mértékben igaza van rólam pedig illik tudni, hogy nem nagyon szeretem vagy ismerem el, ha másnak igaza van. Szeretem, ha mindent én tudok jobban, ha nekem van igazam és egy-egy csatából vagy veszekedésből én jövök ki győztesként. Viszont Hayley-nek most igaza van abban, hogy azzal, hogy be szálltam a halálfalókhoz azzal az életemet kockáztatom. Sosem fogom tudni igazán, hogy Voldemort mit gondol, hogy mikor fog úgy dönteni, hogy elege van belőlem, vagy egy cselekedetemet nem fogja elfogadni vagy nem fog neki tetszeni, és úgy fog dönteni, hogy véget vet az életemnek. Ahh, a halál lenne a legjobb megoldás az ilyen esetekben, de ahogy a Nagyurat ismerem ő nem öl meg egyből akárkit, aki elárulja őt, vagy ellenszegül szavainak azt megkínozza, addig kínozza átkokkal az illetőt, amíg maga az adott személy nem könyörög már a saját haláláért. Lehet, hogy úgy látszik, hogy vagány vagyok, hogy nagy a szám és szívesen bevállalok bármit határok nélkül, de ez nem teljes mértékben igaz így. Öltem már az igaz, de kínozni még sosem kínoztam meg senkit, nézni sem bírtam azt ahogy az átokkal sújtom az illetőt. Eddig csak úgy voltam képes erre, ha elfordítottam a fejemet és úgy mondtam ki a varázsigét.
- Tudom, hogy mire vállalkoztam... Azt is tudom, hogy ezzel veszélybe sodorhatok nagyon sok személyt akit szeretek... - ejtem ki halkan eme szavaimat miközben a varázspálcámat vizslatom amit a kezemben tartok. Nem is tudom, hogy mit tennék, ha elveszíteném azokat a személyeket akiket szeretek. Itt van például Hayley, kiskorom óta őt tartom a legjobb barátnőmnek, ő mindig is egy biztos pont volt az életemben és legnagyobb örömömre ez most sem változott semmit, felnőttként is az egyik legfontosabb személy az életemben. A másik akit félek elveszíteni egy férfi akit túl közel engedtem a szívemhez. A Roxfortban tanít, ő az egyetlen aki tudja ott, hogy ki, mi vagyok és legnagyobb meglepetésemre ezzel együtt is képes velem lenni, nem lökött el magától, pedig pontosan jól tudja, hogy azzal, hogy velem van az életét kockáztatja. Egymásért kockáztatjuk az életünket. A barátaimért teszem ezt, így talán meg tudom védeni őket, tudok vigyázni rájuk.


Saját || --- || Egyke vagyok


▽The Age Of The Marauders▽



A hozzászólást Emeraude Tonkin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Jún. - 18:50-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 15 Május - 21:22


Elfogadva!




Szia kedves! ^^ Annyira örülök, hogy jöttél, el sem tudod hinni. Csodálatos PB-t választottál és csodálatos előtörténetet írtál mellé. A karakter története érdekes és a személyisége is tetszik, már amennyire megismerhettem így hirtelen. Remélem gyorsan megtalálod a barátod és a társaiddal is jó kapcsolatot fogsz kialakítani. Menj, foglalózz azért le és vedd be a játékteret! nevetés


Vissza az elejére Go down

Emeraude Tonkin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-