Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

take a bath for our freedom EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

take a bath for our freedom EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

take a bath for our freedom EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

take a bath for our freedom EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

take a bath for our freedom EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

take a bath for our freedom EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

take a bath for our freedom EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

take a bath for our freedom EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

take a bath for our freedom EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

take a bath for our freedom



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 19 Május - 13:02

bath for our freedom


Mióta Alasterrel elváltunk néhány napja abban a tudatban, hogy valami új éppen a mi ujjaink alatt kíván formát ölteni, szinte folyamatosan az a bizonyos hajnali beszélgetés jár a fejemben. Már egy ideje forgatom magamban az általam megkérdezendők képlékeny listáját, folyton szembesülve azzal, milyen sokat is akarok, de néhány név kitörölhetetlenül virít az élen. A szobatársaim, például, mind feddhetetlenek ilyen szempontból, vérbeli griffendélesek, megbízom bennük. Nem is csoda, ha hat éve kelsz és fekszel együtt egy maroknyi emberrel.

Mégis félek attól, hogy ha csak rájuk szorítkozom, a kezdeményezésünk elhal a falaink között. Muszáj idegen vizekre merészkednem, amúgy oroszlános bátorsággal, mert végtére is, illegális diákegyesület megalapítására készülünk, nem holmi várépítésre a homokozóban. Ezen rágódva  sétálok az ötödik emeleten egy szatyorral, amiben az elterelés kedvéért törülközőt, fogkefét és tusfürdőt viszek – minden olyan kelléket, amely a tisztálkodáshoz szükséges, lehetőleg úgy, hogy  a mellettem elhaladók lássák. A prefektusi fürdőbe hívtam a lányokat, a jelszót pedig Marlene-nek súgtam meg, mikor betűtésztákból kiraktam a húslevessel teli tányérom szélére. Fogalmam sincs, ki találta ki ezt a baromságot, de újabban a „büdösmenta” szóval lehet bejutni.

Kilenc körül járhat, a prefektusok ilyenkorra általában mind elhagyják a fürdőt, mert indul a folyosókon való cirkálás. És valóban – mikor benyitok a hatalmas, márvánnyal bevont helyiségbe, teljesen egyedül vagyok. Ledobom a cuccaimat, eszem ágában sincs fürdeni, helyette elkezdek dolgozni a minél erősebb zúgáson, nehogy bárki kihallgathasson minket. Az összes csapot beindítom néhány pálcaintéssel, a medence vízszintje lassan emelkedni kezd, a levegő pedig fokozatosan megtelik párával. Örülök, amiért nem vagyok szemüveges, mert akkor már az orromig se látnék. Leülök a sarokba felhalmozott temérdek törülköző és fürdőköpeny közé, így várom a lányokat.
És nem is kell csalódnom, hamarosan reménykedve és kissé félve pattanok fel. Az hiányzik csak, hogy valaki bejöjjön és megkérdezze, mit csinálok itt a párában, miközben ömlik a víz.
– Sziasztok! Óvatosan gyertek erre, csúszik a márvány! – integetek az érkezőknek.


306 szó a vagány csajoknak!RuhaAláfestés©



A hozzászólást Lily Evans összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 13 Jún. - 12:55-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 20 Május - 16:23

Let's talk about crazy ideas
Államat a tenyerembe támasztva, homlokomat erősen ráncolva figyelem már percek óta, ahogyan Lonk - szám szerint a 217. Lonk az elődjei után -, a kísérleti egerem hajtja lelkesen kalickájában a mókuskereket, mit sem sejtve arról, hogy igencsak rövid lesz életének hátralévő része, hogyha az akromantula mérgére az ellenszert nem tudom elkészíteni megfelelően immáron a sokadik alkalommal. Mit hagyok ki, vagy mi olyat adok hozzá, ami fölösleges? Elrontom a mennyiséget talán, vagy valamit rosszul adok hozzá? Lehet az idővel van baj? Tekintetem az egérről a felhalmozott jegyzetekre, összegyűrt pergamenekre, könyvekre siklik, melyek ott tornyosulnak a lombikok, kémcsövek és az üst mellett, mely most üresen foglalja el helyét az asztalon. A hozzávalók mind az üst mögött vannak katonás sorrendben fölállítva, bár úgyis folyton összekeverem őket, mert lehet a sorrenddel van a baj, nem pedig az eddig felhozottakkal. Érzem, hogy agyam kezd tompulni, hiába a frissítő menta illat, mely folyton belengi az egész termet, mégsem tudok koncentrálni. Az eddigi gondolatok is kezdenek elhalványulni, már csak nehézkesen jutnak eszembe az ötletek, melyekkel talán sikerülne az ellenmérget előállítanom, nem pedig újra és újra elrontanom. Hangosan kifújom a levegőt a tüdőmből és hajamat mind a két kezemmel hátratűröm, majd mielőtt ujjamat kihúznám a szőke hajzuhatagból, a tarkómnál belemarkolok és kiegyenesedve nézek újfent végig az asztalon. Gerincem halk roppanását most mégis mindennél hangosabbnak hallom a csöndes teremben. Soha nem volt itt még ilyen nesztelen ez a hely, még az egér is csak csöndben fekszik a forgácsban és hallgatózik. Mit tehetnék ma még? Nem fogok előrébb jutni, hogyha a lombikokat, kémcsöveket bámulom és várom, hogy hirtelen kipattanjon agyamból a mindent megváltó ötlet. Csüggedten görnyedek előre ismét, ujjaimat pedig kihúzom a tincsek közül és magam mellé lógatom a kezeimet. Ideje menni. Agyam mára teljesen kiürült, ahogy gyomrom is az ebéd óta. A vacsorát igyekeztem minél tovább kitolni és végül lekéstem róla, üres gyomorral és kótyagos fejjel pedig nem igen lehet gondolkodni, hiába erőlteti az ember. De érzem, hogy képtelen vagyok innen felállni és csak tovább állni a mai napra, pedig tudom, hogy másnap nagyobb esélyem lenne arra, hogy rájöjjek a titok nyitjára. Testem viszont nem hallgat akaratoskodó, makacs elmémre és magától mozdulva csusszan le a székről. Győzött a fáradtság és az éhség. Lonknak pedig ez a szerencsenapja. Cipőim talpa halkan koppan a kövön és az asztalhoz lépve veszem föl táskámat a földről, hogy a fontosabb jegyzeteket, amelyekkel talán elérhetek némi haladást holnap, és könyveket a táskámba tömjem a többi könyv és füzet mellé. Lassan gondolkoznom kéne egy álcázott tágítóbűbájon, bár akkor kevesebb eséllyel találnék meg benne bármit is.
'Aludj jól, Lonk. Holnap nagy napod lesz.' - veszek búcsút az egértől az ajtón kilépve, ami kisebb robajjal záródik be mögöttem, majd kezd elhalványulni, ahogyan távolodom el a Szükség Szobájától. A folyosókon teljes a csend, csak néha hallani egy-egy cipő koppanását, amely jelzi, hogy a prefektusok némelyike már szolgálatba állt, hogy a körletből kisurranókat büntetőmunkára ítélhessék. Talárom zsebéből ma este is előkerül az aranykeretes szemüveg és orrom hegyére illesztve hajtom le az összes lencsét, hogy lássam kik mozgolódnak a folyosón. Két emelettel lejjebb kell mennem, nem lenne szerencsés, hogyha az idő alatt szereznék pár mínusz pontot a házamnak és egy büntetőmunkát valamelyik napra.

Nem vagyok kritikus másokkal szemben, a magam kritizálását pedig elfogadottnak tartom, amióta világ a világ és naponta gyakorlom is, ezzel ösztönözve magam, hogy valami jobbat alkossak aznap is, de az is megesik, hogy a kritika sem elég. De ki adja azt a jelszót egy prefektusi fürdőnek, hogy büdösmenta? Szemüvegemet levéve veszem elő zsebemből az órát és elégedetten konstatálom, hogy a 9 órára megbeszélt találkozóról még egy percet sem késtem. Az óra és a szemüveg visszakerülnek talárom zsebébe és még egyszer utoljára nézek körbe a folyosón, ami kihalt, akár az összes többi, leszámítva a prefektusokat és az olyan szabály szegő diákokat, mint amilyen én vagyok és azok, akiket a mai találkozó érint. Lily izgatottnak tűnt, amikor félig-meddig próbált beavatni a részletekbe úgy, hogy ne mondjon semmi konkrétat, mégis felkeltse az érdeklődésem és bólintsak rá. Elsős korunk óta hálótársak vagyunk, mégis valamiért most hozta úgy az élet, hogy pár szónál többet beszéljünk egy huzamban.
Sietve lépek be a fürdőbe és az első amivel találkozom az a pára, majd utána megérzem a velejáró hőséget is. Rossz helyre jöttem volna? Ám mielőtt kifordulnék a be nem zárt ajtón, észreveszem Lilyt a sarokban, az ajtóban pedig megjelenik az esti traccsparti többi résztvevője. Odébb lépve veszem le magamról a taláromat és teszem a táskámat a földre.
'Szép estét mindenkinek!' - intek a többiek felé fáradt mosollyal. Kezdődjön az eszmecsere.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 24 Május - 21:10



Let's do it!

Már nagyon izgatott voltam. Főleg miután már ott tartottunk, hogy Lily ebédnél megsúgta nekem a jelszót a prefektusi fürdőhöz. Mondjuk elég bizarr egy szó egy ilyen helyhez, de viszont biztosan nem próbálnának ki sokan hasonlót és ezért is jutott erre a választás. Őszintén, soha nem voltam még ezen a helyen. Nem voltam prefektus és nem is vágyam az lenni, meghagytam ezt a helyet Lilsnek, akinek nem mellesleg jobban is áll. Inkább fordítom a szabadidőm kutatásokra és a gyengélkedőn gyakorlatozásra, mint hogy csak sétálgassak a folyosón, ellenőrizni, hogy az emberek mikor szegnek tilalmakat. Egyébként sem hiszem, hogy egyesekkel szembe tudnék szegülni.
Igyekeztem minél észrevehetetlenebbül kisurranni a klubhelyiségből, lényegébe azon imádkoztam egész idő alatt, hogy csak Harley vagy valamelyik csatlósa ne legyen benn és tartson fel valami butasággal. Kezd már nagyon elegem lenni a nővéremből és az ő pletykáiból, a múltkori sem volt szép tőle. Ha nem lenne a nővérem, biztosan megpróbáltam volna már megátkozni egy párszor vagy kitolni vele, de ami azt illeti... még nincs késő, egy kevés idő maradt a tanévből. Ezért is sokan a könyveikbe borulva tanultak a kh-ban, amit én tökéletesen ki tudtam használni ahhoz, hogy lábujjhegyen kiosonjak. A Kövér Dáma mintha valami halk, pisszegő megjegyzést tett volna rám, de nem mertem megfordulni. Vittek a lábaim lefelé, gyorsan, a lehető leggyorsabban. Csak azon járt az agyam, hogy mit mondok a többieknek ha nem jutok el? Megígértem, én pedig mindig tartom a szavamat, és meg kell tennem mindent azért, hogy ne találkozzam össze egy prefektussal vagy egy tanárral. Az ötödik emeletre érve már kicsit megnyugodtam, kifújtam magamat. Valamiért úgy érzem, a visszaút lesz a rögösebb, ki tudja mennyi ideig fogunk a fürdőben időzni. Agathaval az ajtóban találkoztam már, beléptem mögötte, halványan el is mosolyodtam mindkettejük láttára.
- Sziasztok! Fú, de meleg van itt! - Óvatosan lépkedek beljebb, majd nem is habozok, rögtön Lily mellé suhanok és helyet foglalok. Pulcsimat levetem, magam mellé dobom és hajamat is átveszem egy oldalra. - Mi újság? - Pillantok mindkettejükre, lelkesedésem hallható hangomból, kezdjük már! Én benne vagyok, biztosan!

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 26 Május - 10:19

bath for our freedom


Jó oka van annak, hogy a lányokkal itt akartam találkozni. A hálóterem már nem lehet biztonságos, hiszen nem kérdeztem körbe minden lányt a környékünkön, hogy mégis mit gondolnak a halálfalókról és az eljövendő időkről. Így most, amikor Marlie és Agatha együtt megérkeznek, lelkes integetéssel jelzem feléjük, merre kell jönniük. Mostanra a hajam és a ruhám is egyaránt kezd átnedvesedni a párától és a változatos színű, illatú habfelhők úgy úsznak egyaránt a víz felszínén és a levegőben, mintha egy különösen élénk álomba csöppentünk volna.

Mikor leülnek, arrébb húzódok, és szerencsére a párafelhők ellenére is tökéletesen látom mindkettejük arcát. A szívem egyre érezhetőbben dobog, de mintha már nem a mellkasomban, hanem a torkomban tenné ezt.
– Olyan jó, hogy mindketten itt vagytok! - hajolok feléjük egy hálás, izgatott mosollyal az arcomon. – Rövidre fogom. Néhány nappal ezelőtt nem tudtam aludni, a klubhelyiségben találkoztam Alasterrel, és szóba elegyedtünk. Megegyeztünk abban, hogy a veszély már egyáltalán nem az iskola falain kívülről kukucskál befelé, hanem hogy is mondjam... Al a trójai faló hasonlatot használta. Azokra a mardekárosokra - és talán más házak tagjaira - érti ezt, akik Vol-Voldemorthoz akarnak csatlakozni, esetleg már meg is tették, és ezért a Roxfortban senki nincs biztonságban, aki nem rendelkezik tökéletes pedigrével - elhúzom a szám a szavak nyomatékosításaként, ezzel is mutatva, micsoda undort vált ki belőlem a dolog.

– Elég egy pillantást vetni Bellatrixra, hogy lássuk: ez idővel sem lesz jobb. Szóval úgy döntöttünk, tenni kell valamit! Most ő is megkérdez néhány lehetséges embert, és ha látjuk, hogy sokan osztják még a véleményünket, akkor keresünk egy helyet, kitaláljuk, mi legyen a dolog menete, és hasonlók. Az már sajnos szinte biztos, hogy a tanárokra nem számíthatunk, mert a párbajszakkör jó alkalom lenne, ha nem lebzselnének ott is a mardekárosok! De ott vannak, tehát máshol kell megszerveznünk a diákok védelmét. Mit szóltok? - szavaim végén rájuk pillantok. Észre sem vettem, mennyire kipirultam a szónoklástól.

XXX szó a vagány csajoknak!RuhaAláfestés©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 26 Május - 18:44

Let's talk about crazy ideas
Hajamat elkezdem sebesen kócos kontyba gyűrni, miközben ültömben közelebb lavírozom magam kis hármas körünkhöz. Mióta ülhet Lily ebben a hőségben és egyáltalán hogy bírja? Most érkeztem még csak, de már úgy érzem, hogy hamarosan csavarni fogom a zoknijaimból a vizet, amint fölértünk a hálókörletbe. Ingem ujjait feltűröm könyékig, de le sem veszem Lilyről a tekintetem és figyelemmel hallgatom minden szavát. Minden egyes mondat után arcom komolyabbá válik, ahogy realizálódik bennem, hogy a veszély, amit sokáig próbáltunk figyelmen kívül hagyni és óvni magunkat tőle olyasfajta gondolatokkal, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, ez a vihar is elvonul a fejünk fölül, mint az összes többi, valós és egyre csak közeledik, már a küszöbön van. Ez a vihar nem fog elmenni, ez marad, keményen lecsap és aki nem épít viharpincét az súlyosan megjárhatja. A Greewy család már a legelső ember óta próbálkozik pártatlan maradni, bár számos olyan eset fordult már elő, hogy egy-egy varázsló vagy boszorkány rokonunk azzal próbálta meg megőrizni a család becsületét, esetleg hírnevét, hogy állást foglalt vagy a jó vagy pedig a rossz oldalon. Nem neveltek erre minket, soha nem intettek minket óvón, hogy meg ne próbáljunk állást foglalni bárki mellett is, mert ezzel csak problémát okozunk magunknak és az egész családnak. A választás mindig a miénk volt, hogy kihez húz a szívünk és épp ezért tartózkodunk mind a mai napig ettől; nem pártolunk senkit. De érzem, hogy itt most másról van szó, a szó szerinti életben maradásról. Egy döntés meghatározhatja családjaink sorsát egy egész életre; vagy mind meghalunk, vagy pedig életben maradunk és mind a két oldal ezt a két lehetőséget kínálja. Mit tegyek hát?
A karomat borító sebeket finoman vakargatva próbálok rendet teremteni a kaotikus gondolatok között, melyek csak úgy cikáznak összevissza az elmémben. Azzal még semmit nem garantáltam, hogy eljövök Lilyt meghallgatni, még nyugodtan kiszállhatok, ám tudom, hogy a gyávaság nem lesz egy azon dolgok közül, amelyekről emlékezni fognak rám. Ereimben száguldani kezd a kalandvágy és a bátorság, szeretnék most azonnal fölállni és rohanni, hogy tehessek valamit azért, hogy legyen jövőnk. Döntöttem volna? Úgy tűnik.
'Ez így mind nagyon jó, szuperül hangzik és már alig várom, hogy elkezdjük, mert már ötmillió felé rohantak el a gondolataim, hogy mivel tudnék segíteni, de egy apró dolog hiányzik. Mögöttük ott van Voldemort. Mögöttünk ki? Egy maroknyi, vagy két maroknyi gyerek fog nekimenni egy hadseregnek, aminek az élén egy olyan erős varázsló áll, akitől még a saját csatlósai is félnek? A tanárokra nem számíthatunk, más varázslókra és boszorkányokra sem, hiszen ők vagy elhiszik, amit mondunk és próbálnak majd minket mindenféle módon megakadályozni, vagy pedig nem vesznek komolyan minket és azt hiszik, hogy viccet csinálunk a dolgokból. Ki lesz velünk?' - szívem sebesen dobog mellkasomban, még karom vakargatását is abbahagytam. Mi kinek az oldalán fogjuk vásárra vinni a bőrünket, hogy a nép továbbra is független maradjon és egyáltalán ne induljon el egy nagyobb fajta vérengzés a mágusvilág uralmáért?
Kéne egy hely. Egy hely, ahol biztonságban tudunk összejárni, gyakorolni, nem kell félni attól, hogy szavainkat olyan fülek hallhatják, akik a vesztünket okozhatják. Arcomon széles mosoly terül el, ahogy eszembe jut a könyvekkel, pergamennek, kémcsövekkel és bájitalokkal teli saját termem, ahol a menta illatát lehet érezni örökké. Azt hiszem megvan a hely.
'A mardekárosok mindenhol ott vannak, egy helyet kivéve, a Szükség Szobája. Hallottatok már róla, vagy láttátok?' - hangomból kihallatszik az izgatottság, legszívesebben fölállnék és elvinném őket arra a helyre, az sem gond, ha már ismerik a helyet, könnyebben fognak odatalálni. Ha egyáltalán belemennek, hogy ott gyülekezzünk, mert bár biztonságos, mégsem lehet benne ezer százalékig megbízni, hogy rejtekünket nem fedezik majd föl. Most már nem kétséges egyáltalán, hogy benne vagyok-e, vagy sem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 26 Május - 21:14



Let's do it!

Egy kósza hajtincset tűrök a fülem mögé, miközben levegőt fújok ki, annak reményében, hogy kis hűs levegőhöz jutok. Apró izzadságcsepp jelenik meg a homlokomon, meleg van, de nem baj, nem ez a lényeg most. A hasznos dolgokért meg kell szenvedni. Helyet foglalok Lily mellett, a lehető legtöbb cuccot lepakolom magamról és hajamat is próbálom úgy igazgatni, hogy nyakam kicsit szabadon legyen, jólesően dőlök neki a mögöttünk lévő hűvös falnak. Közben Lils már el is kezdi a mondandóját. Határozottan nézek rá és hallgatom végig, majd Agatha előttem szólal fel. Nem lep meg, hogy erről van szó. Már éppen ideje volt valamiféle kezdeményeznésnek, mostanság túlzottan elszaporodtak a pletykák a mardekáros diákokról akik Voldemort szolgálatába álltak és őszintén, néhányukon még én is megláttam a jegyet. Lassan már azon sem csodálkoznék, ha Harley is közéjük csapódna. Furcsa, hogy ez mondom a nővéremről, de így van. Szerintem sokan egyetértenének velem, az ismerőseim közül pár embernek is megkeserítette az életét még rajtam kívül. Na nem mintha engem túlzottan megviselne. Csak addig, még a pletyka tart. Kicsit elmosolyodom Alaster említésén. Persze, hiszen a fiú is igen határozott természet, ezért is kedvelem, neki is vannak céljai. Sokat beszélgettünk ebben az évben. Hosszasan bólogatok Agatha kérdésére. Vajon ki állna mellettünk?
- Szerintetek Dumbledoreral sem lehetne erről beszélni? Mert szerintem támogatná. Az iskolában valóban csak a tanárok azok, akik úgymond védenének bennünket ha baj van, de hát ők sincsenek ott mindig mindenhol. Ki kell állnunk magunkért, amit szerintem az igazgató támogatna. Csak azt nem tudom, hogyan lehetne elé állni ilyen üggyel... - Ez egy jó kérdés. Mondjuk én biztosan nem mernék elmenni hozzá. Még soha nem beszéltem vele, soha... de talán egy ilyen kezdeményezésben ő is benne lenne. Kicsit elhallgatok, megvárom még a lányok válaszolnak valamit, majd ismét Agatha felvetésére kapom fel a fejem. Szükség Szobája? Olyan ismerős, mintha valaki már mondott volna róla egy mendemondát. Összehúzom szemöldökömet.
- Ó, ez tényleg létezik? Én nem tudtam, hogy igaz. Amúgy Lily... - Pillantok át a másik szobatársnőmre. - Körülbelül mennyi emberre számítotok az iskolából? És... szerintetek tényleg tudunk valamit tenni? - Törlöm meg a homlokomat. Már kezdek én is kipirulni, nem csak a melegtől, hanem az izgatottságtól is. Mindig is szerettem volna tenni valami olyasmit, ami az emberek javát szolgálja! Ezért is foglalkozom a muglikkal olyan sokat. Vajon ha összefogunk, és támogatnának is minket... mennyit tudnánk elérni?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Pént. 27 Május - 10:58

bath for our freedom


Huh, túlestem rajta! El sem hiszem. Visszagondolva a lámpalázas izgalomra, ami néhány perccel ezelőtt még fojtogatott, most üdítően magabiztosnak és szabadnak érzem magam. Azt hiszem, a vélt reakciók latolgatása merített ki a legjobban, végtére is még mindig megtehetik, hogy nemet mondanak, nem vállalják a kockázatot - én pedig aligha ellenkezhetek a döntéseikkel. Agatha szavaira felkapom a fejem. Beismerem, nem minden lyukat tömtünk be a tervben egyelőre, de kettesben ez aligha sikerülhetett volna egy hajnali beszélgetés során. Azután Marlie is felveti Dumbledore-t, én pedig megértem az érvelésüket, de van itt egy apróság, amivel talán egyikünk sem számol.

- Én is gondoltam arra, hogy meg lehetne kérdezni Dumbledore-t, de... McGalagonynak talán nem esne túl jól, hogy őt megkerülve megyünk az igazgatóhoz, mintha nem bíznánk a házvezetőnkben - fejtegetem halkan, majd gyorsan hozzáteszem: - És nehezen hiszem, hogy Dumbledore beleegyezne valamibe, amivel a diákok egymás ellen fordulhatnak. Ő biztosan az egység támogatója, nem naiv módon, hanem mindenkinek ad második esélyt. Nézzétek meg Hagridot.

Ezzel csak arra utalok, hogy a vadőrünk máshol nemigen kapott volna munkát, Dumbledore pedig végtelen irgalommal van iránta. Ráadásul, ki állna oda csak úgy Dumbledore elé, hogy beavassa őt ebbe az apróságba? Neki mi, a diákok vagyunk a legfontosabbak, ezt minden évnyitó és évzáró lakomán érezhetjük. Amíg ő itt van, a Roxfortnál nem lesz biztonságosabb hely a világon. Fogalmam sincs, miként reagálna a tervünkre, végtére is, nem annyira Voldemort, mint inkább a csatlósai ellen szervezkedünk, már azok ellen, akik az iskola falai közt élnek.
A Szükség Szobájának említésére felszalad a szemöldököm.
- Várj csak! Én azt hittem, az csak legenda! - pislogok megdöbbenve Agathára, de ha a lány nem téved, akkor bzony máris találtunk helyet magunknak! A pulzusom izgatottan kezd emelkedni a gondolatra. Marlie kérdésére is ebben a felfokozódó állapotban válaszolok.
- Nem tudom, mennyien leszünk. Még csak tippem sincs, sajnos, de abban biztos vagyok, hogy együtt sokkal eredményesebben fogunk tudni gyakorolni és közbe lépni is, ha azt látjuk, hogy ezek a barmok kínoznak valakit.




XXX szó a vagány csajoknak!RuhaAláfestés©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 1 Jún. - 22:32

Let's talk about crazy ideas
'Szerintem McGalagony lenne az első, aki ellenezné, hogy ezt az ötletet egyáltalán fölvessük az igazgatónak. Nem is azért, mert alulbecsüli a képességeinket, illetve az is, mert még egy kis tudás elkélne, de már elég jól ismer minket ahhoz, hogy tudja ki miben a legjobb, hanem mert félt minket, amit ugyan nem sokan néznének ki belőle, de szerintem sajátjaiként gondol ránk. Meg az is megeshet, hogy őrültségnek gondolná a tervünket, akármilyen jól kidolgozott is és utasítana minket, hogy ezt hagyjuk abba most azonnal, még mielőtt megütjük a bokánkat. Vagy esetleg tényleg kihagyjuk McGalagonyt a dolgokból és egyenesen Dumbledore elé mennénk, aki végighallgatna minket figyelemmel, türelemmel, utána pedig sajátosan elmagyarázná, hogy mi maradjunk meg a tankönyveknél és a tanulásnál, bízzunk mindent a felnőttekre, vagy azt mondaná, amit Lily is mondott, hogy mindenki érdemel egy második esélyt és mindenkiben ott lapul a fény, ami legyőzheti a sötétséget, vagy amit te is mondtál Marlene, mellénk állna. De elég őrült ötlet ahhoz, hogy elmondjuk vagy McGalagonynak, vagy Dumbledorenak, vagy mind a kettejüknek egyszerre, viszont akkor azzal is számolnunk kell, hogy utána a hajunk egyetlen szála sem térhet el a többitől, mert figyelni fognak minket. Na nem olyan nagyon kőkemény vasszigorral, de esetleg egy-egy büntetőmunka becsúszhat bárkinek a tagok közül, vagy bárkiknek, hogyha összeülünk tanácskozni, mert kevesebb ember nem tud döntést hozni a többiek nélkül. De mondom, benne vagyok, hogy elmondjuk nekik, utána pedig jobban odafigyelünk mindenre. Mit gondoltok?' - nézek a lányokra és valóban készen állok arra - remegő lábakkal és enyhe émelygéssel ugyan -, hogyha kell akkor benne legyek abban a csoportban, aki fölveti majd az igazgatónak, vagy a professzor asszonynak a világot megváltó ötleteket. Na de mit fogunk csinálni, hogyha teljes mértékig ellenezni fogják? Visszakutyagolunk a mindennapokba és nézzük, ahogy a világ összedől körülöttünk, miközben másokra támaszkodunk és reménykedünk benne, hogy nem buknak el majd a harcok során? Kizárt. Akit a ma este folyamán, vagy a későbbiekben sikerül meggyőzni arról, hogy össze kell fognunk, még akkor is a csak diákok vagyunk, és együttes erővel kell megvédenünk a világot attól a változástól, ami nem csak a mi világunkra, de a muglikéra is kihatna, az nem fogja engedni, hogy évek múltával más álljon ki helyette a csatamezőn.
'Szerintem az egész iskola ezt hiszi róla, de maradjon is így, azok kivételével, akik velünk tartanak. Megmutassam ezután, hogy merre van, vagy majd napközben, amikor senkinek nem lesz feltűnő, hogy arra bóklászunk?' - tapsolni tudnék örömömben, de ehelyett csak dobolni kezdek ujjaimmal a térdeimen, hogy csillapítsam az izgatottságomat. Ma már nem fogok aludni az is biztos, sem pedig az elkövetkező napokban egészen addig, amíg végre össze nem gyűlünk először. Vajon hány ember osztja ezeket a nézeteket és bólint rá a kezdeményezésre? Egyáltalán mennyi esélyünk van még azelőtt megelőzni a bajt, hogy meg is történne? Rengeteg kérdés kavarog a fejemben, felébredtek a kétségeim, amiket eddig az izgalom és a tettvágy elnyomott. Muszáj megpróbálnunk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 2 Jún. - 15:06



Let's do it!

- Igen, ebben teljesen igazatok van. Viszont szerintem ha titokban kezdjük el az egészet, akkor is előbb vagy utóbb szerintem szemet szúrna nekik. Dumbledore előtt nem sok titok van az iskolában és lehet hogy nem volna jó ha utólag tudná meg... Amúgy meg szerintem a jelenlegitől jobban nem lenne ellenkezés a diákok között, ez már évek óta így megy és ha nem avatjuk be azokat a diákokat, ha mindenkit megesketünk, hogy csak egymás között beszélhetünk erről... akkor lehet hogy működne. Az pedig csak a hab lenne a tortán ha a házvezető és az igazgató támogatását is megkapnánk. - Felvont szemöldökkel pillantok egyszer Lilyre, egyszer pedig Agathara. Mindannyiunknak igaza van ha belegondolunk, és most elég nehéz jó döntést hozni. Mert egy rossz lépés és már lehet, hogy mindenki elbukott. Az biztos, hogy vannak olyan tanárok akiknek pedig semmiképp sem lenne jó ha megtudnának a tervünkről, sőt... a mardekáros diákok között is akadnak néhányan, akiktől jobb félni. Szerintem mind hallottuk már a történetüket. A szükség szobába teljesen feldob, legszívesebben most rögtön nekiindulnék, de beharapom ajkamat és gondterhelt pillantással nézek rájuk.
- Szerintem ne most, inkább ne sodorjuk magunkat bajba. Legalábbis még ne. - Az az egy száz százalék, ha elkezdjük ezt az egészet akkor fogunk majd olyan dolgokat is tenni, olyanokba beavatkozni amikből semmiképp sem tudunk jól kijönni és veszélybe is sodorhatjuk magunkat. Lilyt meghallgatva hálásan bólintok egyet, gondoltam, hogy valami hasonlóval fog előrukkolni.
- Az biztos. Csak jöjjön össze. Szerintem sokan érdekeltek lesznek majd. - Rengetegen vannak az iskolában biztosan, másik házakból is akik tennének valamit, vagy ötletük is lenne, de egyedül nem mernek belemászni. Ezért most jövünk majd mi és felkaroljuk ezeket... belegondolni is jó érzés, akár a történelembe is beírhatjuk magunkat!


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Kedd 7 Jún. - 19:18

bath for our freedom


Igyekszem világosan gondolkodni, miközben a gőz lassan bepárásítja a látásom, és a nedvesség ijesztő erővel beeszi magát a ruháim anyagába. Már a hajam is úgy tapad a hátamra, mintha éppen most másztam volna ki a medence ezernyi színben fodrozódó vízéből. Jobb ötletem nem lévén, megragadom a pálcám, és az arcomra szegezem.
– Leperex - suttogom, mire a bőrömre száraz, hideg réteg feszül. Ugyan csak az arcomat érinti, de jobb a semminél, és így legalább elkerülhetem azt a kellemetlen élményt, hogy idővel a saját szemembe csorgó izzadtságomtól vakuljak meg.

A művelet után Marlene-re pillantok, megrágom a szavait, jól megforgatom őket magamban, míg már végül minden aprócska ívet és rostot betéve ismerek. Felelősségteljes helyzetben lenni általában nem könnyű, nekem pedig nem kenyerem a főnökösködés. Ilyen döntéseket sem hozhatok meg egyedül, de még hárman sem tehetünk semmit a dologért, mert ez az egész csapatra tartozik. Feltéve, hogy már van is csapat.

– Szerintem kár erről most többet beszélnünk. Úgyis csak akkor dönthetünk majd, ha összeáll a társaság, hiszen Dumbledore-hoz fordulni nem lenne tét nélküli. Talán lennének olyanok, akik nem tartanák jó ötletnek - magyarázom, miközben hajamat a bal vállamra vonom. Ekkor kezd el a másik dolog foglalkoztatni, nevezetesen a Szükség Szobája. Hihetetlen szerencse lenne, ha bebizonyosodna, hogy ezzel a lépéssel a helykeresés mizériája le is záródik!

– Szerintem is jobb lenne, ha máskor mennénk. Ma már túl késő van az ilyesmihez, nagyobb az esélye, hogy elkapnak. Bármivé tud változni a Szoba, Agatha? Úgy, mint a legendában? Mármint bármivé, amire éppen szükségünk van? - kérdem, a hangomban mohó kíváncsiság ül, izgalommal futtatva rajzolódik ki az arcomon. Feltéve, hogy látnak belőlem bármit is a színes-szagos párafelhők örvényén át.

Jó újra itt! (:RuhaAláfestés©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 10 Jún. - 12:11

Let's talk about crazy ideas
'Csak nehogy valaki előbb tálaljon ki Dumbledorenak azok közül, aki nem tartják ezt jó ötletnek, mint mi.' - és valóban. Mi van akkor, hogyha valaki nem szeretne ebben részt venni a megkérdezettek közül és fél attól, hogyha később lebukunk akkor őt is előveszik? Vagy mi van akkor, hogyha a megkérdezettek közül senki nem lelkesedik az ötletért és ott maradunk összesen négyen vagy öten? Ennyien pedig biztosan nem mentünk meg senkit. Alsó ajkamat rágcsálva gondolkozom a megválaszolatlan kérdéseken, amik nem kerülnek megválaszolásra a mai nap folyamán, mert hárman tényleg vajmi kevésre jutottunk most ez ügyben. Próbálom agyam fogaskerekeit lelassítani, itt most a tények túlgondolása vajmi keveset ér, de hiába. Kezdenek felsorakozni a mi van ha...? kérdések, amik képesek a lelkesedést alapjaiban megrengetni, hogyha pedig hagyjuk elburjánzani, akkor romba döntheti az egészet. Ki kell tisztítanom a fejemet, de ebben a hőségben nem fog menni. Ingem átnedvesedett ujjával megtörlöm verejtékező homlokomat, de csak azt értem el, hogy még nedvesebb legyen. Kényelmetlenül tapad már rám az ing és legszívesebben a tó hideg vízében mártóznék meg most, minthogy meleg víz közelében legyek.
Gondolataim újra felvillanyozódnak és a kérdések armadája azonnal háttérbe szorul, amint meglátom a lányok arcán a lelkesedést a Szoba iránt. Én vagyok az egyetlen jelenleg, aki tudja, hogy ez a Szoba hol rejtőzik és mit tud? Esküdni mertem volna rá, hogy más diákok is használják.
'Elméletileg igen. Legalábbis amikor én először megtaláltam és bementem, már egy kész laboratóriumi berendezés várt ott engem mindenfélével, még egy üstöt sem kellett kölcsönkérnem, vagy vennem. De még én sem tudom igazán, hogy hogyan működik. Nyilvánvaló, hogy bármire gondolsz, amire szükséged van, az ott lesz bent a szobában és az is lehet, hogy hatalmasra meg tud nőni a terem, ha úgy adódik, hogy nagy lesz a csoport. De mi van akkor, hogyha valaki csak később tud jönni a gyűlésre és nem a csoporttal? Az hogyan jut be?' - az utolsó kérdést motyogva, szinte már csak magamnak teszem fel. Az hogyan jut be? Gondoljon ránk, vagy a szobára, amiben vagyunk? De ha első alkalommal jön késve, akkor honnan tudhatná, hogy hogy fog kinézni a szoba? Lehet hogyha csak ránk gondol egyesével, akkor megjelenik egy szoba, amiben valamilyen formában benne vagyunk, de az csak valamiféle másolatunk, amit a szoba teremtett az illető számára, vagy valamilyen más formában jelennénk meg, például egy képen. Ebből könyvtári vagy kísérleti munka lesz, bár a könyvtárban hiába keresnénk bármi ilyesmit, nem hiszem, hogy találnánk bármit is. Sorban állás lenne a szoba előtt, hogyha mindenki olvasott volna róla a könyvtárban. Marad a kísérletezés.
'Holnap biztosan eljöttök megnézni a szobát? Valahogy ki kéne ügyeskednünk, hogy külön-külön is ugyanabba a helyiségbe sikerüljön belépnünk. Kellemetlen lenne, hogyha valaki azért nem tudna bejönni, mert nem tudjuk még mi sem, hogy hogyan működik és nem tudjuk neki elmondani.'

|lábj.: bocsánat a késésért srácok >< |
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 13 Jún. - 17:34



Let's do it!

Kezemmel legyezem magam, miközben a lányokat hallgatom. Még szerencse, hogy nem öltöztem túl, egy egyszerű pántos felső van rajtam. Mondjuk idefelé elgondolkodtam rajta, hogy kellett volna valami pulcsi, mert fáztam a hűvös folyosókon, de nem bánom, hogy végül nem vettem fel. Még ugyan nem áztam át annyira mint Lily, de hamarosan követni fogom az ő példáját azzal a varázslattal. Próbálom nyakamat szabaddá tenni, hogy a hajam ne melegítse még azt is. Bólogatok a Dumbledore témára először, majd Agatha kijelentésére elhúzom a számat.
- Reméljük, hogy nem lesz ilyen. - Elvégre ha biztos emberekkel beszélünk, akikben megbízunk, akkor valószínűleg, nem fog rosszul elsülni a helyzet. Valószínűleg. Aztán pedig útközben meglátjuk mi fog történni. Ha minden jól megy, akkor tudjuk majd kezelni a helyzetet. Senkinek sem lenne jó, ha nem sikerülne.
A Szükség Szobájára igazán elkerekedik a szemem. Hallottam már róla én is mende-mondákat, de még soha nem álltam neki keresni azt a helyet, mindig letettem róla. Most pedig itt áll előttem Agatha, aki végre megmutathatja ezt nekünk! Természetesen Lilyvel mindketten felpörgünk a kijelentés hallatán, és innentől kezdve pedig csak ez lesz a fő téma.
- Ó, ez nagyon csúcs! Hát... - A kérdésre lehajtom a fejem és elgondolkodom egy pillanatra. - Gondolom, egyszer azért érdemes mindenkinek megmutatni a helyet. - Vállat vonok, majd ismét felemelem a fejem amikor Agatha kérdést tesz fel.
- Ööm. Persze hogy meg! Viszont hogyan gondolod? Megpróbáljon mindenki valami egyre gondolni és akkor ezt a többiek is ki tudnák próbálni egy megfelelő időpontban? Még az egész előtt? - Kicsit úgy érzem, nem forog már a nyelvem rendesen. Persze, teljesen feldobódtam ettől, és örülök, hogy valamit teszünk. Csak kicsit elfáradtam és ez a meleg is még elnyom. Remélem nem látszik rajtam és nem gondolják azt hogy unom a témát. Mert azt aztán nem!

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Kedd 14 Jún. - 15:37

bath for our freedom


Őszintén szólva fogalmam sincs, mi lehet a Szoba rejtélyének kulcsa. Végtére is még sosem jártam odabent, vagy ha mégis, hát nem jöttem rá eddig. Mégsem hiszem, hogy ilyen nagy bonyodalommal járna a Szoba működtetése, hiszen éppen a szükséget látóknak készült, azok pedig valószínűleg sokszor nem is tudják elképzelni, mi segítene rajtuk. Nekem sincs konkrét tervem, ami az ideális terepet illeti egy tetszőleges létszámú csoport gyakorlásához és bújtatásához, de úgy fest, a Roxfort kész helyettünk gondolkodni, megadva ezzel a lehetőséget.

Homlokráncolva nézek fel a lányokra, miközben izzadt tincseket tűrök hátra, a fülem mögé.
– Fogalmam sincs, hogyan érjük el, hogy mind ugyanabba a szobába lépjünk, talán nem ilyen bonyolult a helyzet. Elég lehet akár az is, ha mind egy mondatra gondolunk. Vagy a későn érkezők a többiekre. Nem hiszem, hogy a Szoba kiszúrna velünk, ha azt mondogatnánk magunkban: „Kell egy hely, ahol gyakorolhatunk. Mutasd a helyet, ahol a többiek vannak!” Ha csak szórakozni akarna velünk, mert esetleg van önálló tudata, akkor ezt már veled is megtehette volna, nem? – pillantok Agathára kérdőn, hiszen amennyiben ő nem számol be ilyen típusú észrevételekről, a terepet akár biztonságosnak is tekinthetnénk.

A lány válasza után halkan szusszanok, majd felállok. Látom Marlie lapos pislogását, és valóban, én is érzem már: menni kéne, későre jár, és nem kockáztathatjuk meg, hogy éppen most kapjanak el minket a folyosón, és ránk sózzanak néhány hétnyi büntetést.
– Szerintem, lassan induljunk. Elzárom a csapokat! – indítványozom, majd körbejárok a medence mentén, és pálcámmal minden csapra egyenként rákoppintok. A színesen gőzölgő, buja habfelhők lassan oszlanak el, de illatukat biztosan érezni fogom a hajamban és a ruháimon napok múlva is. Majd, ha a lányok is elkészülnek, közösen el is indulhatunk vissza, a Griffendél-toronyba.

Köszönöm a játékot!RuhaAláfestés©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 16 Jún. - 11:45

Let's talk about crazy ideas
'Lehet, nem tudom. Úgy értem lehet, hogy ilyen egyszerű a titoknyitja és semmi igazán nehéz...' - fojtok el egy ásítást és dörzsölöm meg a szemeimet. A legjobb az lenne, ha ma már semmilyen ötlettel nem állnék elő és meg sem szólalnék. Nyelvem már alig forog és legszívesebben itt helyben elaludnék, hogyha lehetséges volna, a pára és a meleg sem jelentenek hátrányt, de agyam kerekei még mindig működnek, már ha lehet ezt annak nevezni, hogy a fogaskerekek épphogy átfordulnak és fölöslegesen erőltetik magukat.
'...akkor igazából csak odamegyünk, megnézzük és már tudjuk is mondani a többieknek, hogy mire gondoljanak.' - fejezem be az ásítás miatt félbehagyott mondatot és megrázom kissé a fejemet, hogy még egy röpke idő erejéig magamhoz térjek. Mennyi időt tölthettünk itt? Egy óránál biztos nem többet. De a kényelmes ágy és hosszú pihenés gondolatát rögtön elsöprik a beadandók és a koránkelés rémképei. A könyvtárat is célba kellett volna vennem az este folyamán, vagy mielőtt elindultam volna a szobához, hogy ott elfecséreljem az időt. Lehet leválok a lányoktól a visszafelé vezető úton és pár csöndes órára belopózom a könyvtárba, ahol összeszedem a lehető legtöbb könyvet és utánanézek, hogy írnak-e valamit a Roxfortról, bármi használható információt, ami esetleg megsúgná nekünk, hogy van-e még több titkos szoba az iskolában, hol lehet azokat megtalálni és használni. Jóval leegyszerűsítené a Szükség Szobájának a használatát is. De minek is ábrándozom ilyenekről? Hogyha meg akarnám ezeket találni, akkor föl kéne túrnom az egész helyiséget ezen információmorzsák után kutatva, nem beszélve arról, hogy be kéne lógnom a zárolt részlegbe is, aminek egész hónapos büntetőmunka lenne a vége, ha rajtakapnak. És amúgy is, miért gondolok én erre, hogy valaki egyáltalán papírra vetette valamikor az iskola titkait és itt tárolják a könyvtárban? És mi lenne egyáltalán a könyv címe?
A Roxfort titkos rejtekei, alagútjai és szobái, csínytevő fiatalok számára
Nem is lenne rossz. Álmatagon elmosolyodom ezen elmélázva, de Lily indítványozására fölkapom a fejem és már kelek is föl a földről. Ruháim úgy tapadnak rám, mintha mosás után, vizesen vettem volna fel őket. Még jó, hogy nálam van a talárom és azzal el tudom takarni. Sietve bújok bele és veszem magamra a táskámat, majd törlöm meg a verejtéktől és a párától nedves arcomat a talárom ujjába. Még egy kicsit kell összeszedni magam és ébernek maradni. A lányokat elnézve nem vagyok egyedül az ágyban fekvés gondolatával, ami mellé hamarosan befúrja magát a rengeteg kérdés és kétség. Még el sem kezdtük rendesen, egyáltalán megvalósítani a terveinket, mégis nagyobb súly nehezedik a vállunkra, mint bármikor máskor.
Kezem már a fürdő ajtajának kilincsén pihen és várom, hogy mindenki összeszedje magát és indulhassunk. Szó sincs ma könyvtárról, hagyjuk az egészet, ráér.

|lábj.: köszönöm a játékot lányok, bocsánat az ergya befejezésért (: |
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 22 Jún. - 9:19



Let's do it!

Bólogatok párat Lily mondataira, majd Agathaéra is. Nem tudom, hogyan működik az a szoba. Eddig még azt hittem, hogy nem is létezik, most pedig meg kell próbálnom ahhoz, hogy valami okosabbat tudjak mondani.
- Majd megpróbáljuk. - Pillantok egyszer az egyikükre, egyszer a másikukra. Látom már ők is fáradnak, nem csak én, úgyhogy kicsit megnyugszom, hogy nem hiszik azt hogy ráuntam a témára. Egyébként sem vagyok ez a típus, de azért néha fennáll a veszélye. Agatha ásítására én is belekezdek, szeretem amikor ennyire ragályos ez a dolog. Összeszedem a cuccaimat, és továbbra is a Szükség Szobáján jár az eszem. Már nagyon izgulok, szeretném látni, de várnom kell. Annál nagyobb lesz az öröm később, azt hiszem. Örülök neki, hogy Lily végre elzárja a csapokat, de igazából már úgyis mindegy, mivel csapzottan indulok el velük együtt a folyosóra. Hajam nedves, pólóm is kicsit átázott, de nem bánom, végül is a jó cél érdekében történt a dolog. Táskámat a vállamra csapom, majd utolsóként lépek oda a többiekhez.
- Mehetünk. - Elmosolyodtam, még egyszer körülnéztem és a lányokkal elindultam fel a klubhelyiségbe. Remélhetőleg elég ügyesek leszünk és nem fog senki sem a nyomunkba eredni útközben vagy pedig mi nem fogunk tanárba botlani. Pont nem hiányozna a büntetés, de tényleg.
Ha felértünk, rögtön a hálóterembe veszem az irányt, kipakolva táskám tartalmát, majd bedőlök az ágyba és reggelig fel sem kelek.


Köszönööööm Ugrisziv




©️
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

take a bath for our freedom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-