Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nathaniel & Griffin EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nathaniel & Griffin EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nathaniel & Griffin EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nathaniel & Griffin EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nathaniel & Griffin EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nathaniel & Griffin EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nathaniel & Griffin EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nathaniel & Griffin EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nathaniel & Griffin EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 20 Május - 21:47

Legszívesebben láthatatlanná válnék, vagy átváltoznék valamilyen állattá, de a mostani helyzetemnél még az is sokkal jobb lenne, ha egészen egyszerűen felvehetném valaki más alakját. Jó pár lehetőség, de sajnos egyikkel sem tudok élni, maradnom kell a saját bőrömben és beszélgetni mindenkivel, aki érdeklődik a hogylétem felől. Fehér hajam még azt is megakadályozza, hogy beleolvadjak a környezetbe, szinte tapadnak rám a szemek, mióta itt vagyok, érzem ezt és be kell vallanom egyre jobban feszélyez. Nem tudok a saját dolgaimra koncentrálni, mert mindenki kíváncsi a friss húsra.
Nem küldöm el az embereket ha hozzám szólnak, figyelmes vagyok és illem tudó, nem leszek bunkó, csak türelmetlen és ezt néha látják is rajtam, de ma valahogy ez nem így van. Hiába van egy rakat dolgom és a könyveim fölé görnyedek, így is leül mellém valaki beszélgetni a klub helységben. Váltok vele pár szót, majd kimentem magam azzal, hogy valakivel megbeszéltem, hogy találkozok. Ez persze nincs így, csak nagyon sok bepótolni valóm van, az előző iskolámban kicsit másokat tanítottak nekem, ezért van olyan tárgy amiben előrébb járok az évfolyam társaimnál, és sajnos van olyan is amiben le vagyok maradva. Rengeteget kell pótolnom, épp ezért egy olyan helyre megyek ahol nem nézik jó szemmel ha a diákok hosszasan vagy hangosan beszélgetnek.
A könyvtár.
Az utóbbi napokban úgy tekintek erre a helyre mintha a saját kis menedékem lenne, ahol csillapíthatom tudás szomjamat, haladhatok a saját ritmusom szerint a nélkül, hogy megzavarnának és szerencsére elég sokáig van nyitva ahhoz, hogy amikor visszamegyek a toronyba, a kandalló előtt lévő kanapét üresen találjam. Ott folytathatom amit a könyvtárban csináltam, csak annak a veszélyével, hogy valaki megtalál.
Néha jól esik beszélgetni és félre tenni a könyveimet és a tekercseket, amikre a beadandókat kell írnom. Kell egy kis kikapcsolódás és szinte könyörgő szemekkel nézek a hálótermek ajtaja felé vagy éppen a bejárat felé, hátha valaki idejön mellém, de eddig semmi, már fél órája ülök a kanapén és a tekintetem úgy cikázik a két ajtó között, hogy félő, most már életem végégi így fog cikázni a szemem, mintha egy rossz beidegzés miatt szenvednék ebben a betegségben, pedig nincs így, csak most nem akarok egyedül maradni. Felmehetnék a hálótermembe de a szobatársak ilyenkor már aludni szoktak, velük nem beszélhetek, bár az egyikük szokott beszélni álmában, mégsem olyan szórakoztató társaság mint amilyennek elsőre tűnt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 27 Május - 8:51
Nem tudok aludni. Amióta megláttam a folyosón a fiút, aki szinte teljesen a hasonmásom, nem megy álom a szemembe. Mervyn is már furcsa szemekkel pillantott felém a múltkor, hogy mi bajom lehet? Miért alszom el mágiatörténelmen, amikor soha nem csináltam ilyet. Szöget ütött a fejemben az az arc, a haj és a szemek. Megismerem a véla géneket, nem túl nehéz, főleg a mi esetünkben, hiszen egészen közel állunk a tisztavérűekhez. Oldalra fordultam az ágyon. Két perc múlva vissza, majd inkább úgy döntöttem, csendben felkelek. Egy pulcsit felkaptam a mellettem lévő székről, azt hiszem ez Mervyné, nem is az enyém, de már mindegy, nem megyek vissza és kockáztatom, hogy felkeljenek. Semmit nem vettem magamhoz, még a pálcámat sem, csak elindultam a klubhelyiség felé, gondolván, hogy majd a csillagokat megszemlélem az ablakpárkányról. Mindig is örültem neki, hogy nem az alagsorba van a klubhelyiség. Nem bírnám azt a bezártságot, az ablakok nélküli helyet. Hogy lehet úgy élni? Nem is csodálom, hogy sok mardekáros járkál a folyosókon éjszaka. Valószínűleg én is azt tenném.
Az utolsó lépcsőfokot vettem a lábaim alá, amikor megláttam a fiút. Egy pillanatra megtorpantam, de tudtam, hogy beszélnem kell vele. A múltkor is váltottunk pár szót, de nem olyan komolyan, mint ahogy érzem, hogy kellett volna. A sors pedig most megadta a lehetőséget erre. Körülnézek, egy lélek sincs bent, csak ő, a törékeny tökéletességével, a hasonló kinézetével, mint az enyém. Furcsa érzéseket kelt bennem, amiktől kicsit megijedek, de viszont érdekel, hogy miért van, úgyhogy lassan, lábujjhegyen közelebb lépdelek. Egészen közel, oldalról megyek, hogy ne ijedjen meg. Kérdés nélkül foglalok helyet mellette, a kandallóban ropogó lágy tűzre vetem szemeimet, majd pár másodperc múlva szólalok csak meg.
- Griffin a neved, ugye? Nate vagyok. - Ettől rosszabb kezdést nem is képzelhettem volna el. Ajkaim mozognak, de nem jön ki rajtuk hang. Egy pillanatra végül beharapom alsó ajkam, és égszínkék szemeimet ismét rávetem. Annyira hasonlít rám... - Nem fér a fejembe, hogy ennyire hasonlítunk. - Vajon mit fog szólni? Elutasít majd, rossz néven veszi? Vagy egyszerűen csak szóba elegyedik velem. Nem ismerem őt, semmit sem tudok még róla, csak annyit, hogy furcsa érzéseket kelt bennem és már csodálattal tölt el. Amikor ránézek, elbűvöl véla bája. Még soha nem találkoztam másik vélával azelőtt. Ilyen érzés lehet másoknak, amikor én a közelbe kerülök?

Vissza az elejére Go down

Nathaniel & Griffin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-