Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Autumn & Judas EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Autumn & Judas EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Autumn & Judas EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Autumn & Judas EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Autumn & Judas EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Autumn & Judas EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Autumn & Judas EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Autumn & Judas EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Autumn & Judas EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Judas Alan Cox

Judas Alan Cox

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 25 Május - 1:16
Autumn & Judas

No, we're never gonna quit
Ain't nothing wrong with it
Just acting like we're animals
.

Mikor arra adom a fejem, hogy éjszaka, illuminált állapotban mászkálok a folyosókon, komolyan mondom, legszívesebben fejbe vágnám magam, vagy minimum egy Crucio-t kiosztanék magamnak, úgy naponta kétszer, minimum dupla repetával. Nem tudom, mennyire jó az, hogy ezt kívánom magamnak, de ne aggódj: kívántak már nekem ennél sokkal, de sokkal rosszabbat. És hogy mennyire normális ilyeneken gondolkozni? Pont annyira, hogy egy illuminált elme kiválóan elszórakozik a saját kis... Ostobaságain.
- Basszameg! Nem lehet igaz. Francba! A murmánc rúgja meg, Merlin játsszon a golyóiddal! - szitkozódok hangosan, ahogy felkelek, miután felborítottam egy lovagi páncélt. Zeng az egész kastély, ez már biztos, ahogy az is, hogy az a rigolyás vén bolond a nyomomban lesz. Én nem vagyok James Potter, vagy Sirius Black, hogy lerázzam őt seperc alatt, ennél azért bőven ügyetlenebb vagyok. Nem egyszer csíptek már nyakon emiatt, és őszintén: nincs kedvem büntetőmunkán csücsülni, pláne nem ennek a vénembernek az irodájában, és az aktákat rendezgetni. Úgy is a négy Griffendéles aktáit kellene sorba tennem, azokat meg csináltam már eleget, szóval betéve tudom, hogy melyiket hova rakom. Persze az öreg mindig felforgatja, de én... Én meg mindig újra sorba rendezem őket. Nos; ilyen az élet: kicsit szar, kicsit keserű, de legalább a miénk... Nem?
- A rohadt életbe már... - szitkozódok, mikor a lábam beleakad egy eltűnő  lépcsőfokba, ahogy rohannék felfelé, így bizony meg kell állnom könyörögni, hogy engedjen végre el ez a szemét. - Kérlek, legközelebb átugorlak, vagy tököm tudja: visszatámadok a sárvérűző idiótáknak, csomót kötök Nott karjára, nem tudom csak engedj má... - kiszabadul a lábam, és megkönnyebbülten sóhajtok. - Uh, köszi! - folytatom is felfelé az utamat, de rettenetesen szédülök, és az öreg gondnok egyre közelebb, és közelebb ér. Ha nyakon csíp, azt esküszöm nem fogom megúszni szárazon, és mindenki elhiheti: nincs kedvem a holnapi napot másnaposan Frics irodájában tölteni, mert annál azért jobb elfoglaltságot is el tudnék képzelni. De komolyan, ki az aki boldogan megy oda? Szerintem senkinek olyan fia-borja sincs.
- A franc essen bele.. Huh. - fújtatok egy nagyot, ahogy egy üres terembe beérve becsukom az ajtót, és hátamat annak vetem. Úgy viselkedek, mint aki lefutott egy maratont, és most éppen készül meghalni. Egy cigarettát kaparok elő a táskám zsebéből, remegő kezekkel ajkaim közé illesztem, és meggyújtom. Ugyan még mindig kapkodom a levegőt, de a cigit is szívom. Hátha bele fogok egyszer halni valamibe. Egy percnyi pihenő után felülök egy padra, a terem távoli sarkába, ahol nagy a sötétség, és onnan kémlelem az ajtót. Lépteket hallok a folyosón, de nem Frics csoszogását. Valaki más is járkál a kastélyban, én pedig a kattanó kilincset nézem. Ma este társaságom lesz.


remélem tetszik :3   outfit Kredit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 5 Jún. - 21:07


Reggel kicsattanó örömmel keltem ki az ágyból és úgy éreztem hosszú idő óta, ez az én napom. Ezért nem hagytam senkit és semmit, hogy elrontsa a boldogságomat egészen addig míg Raphael tudomást sem vett rólam. Ez pedig szörnyen bántotta a csőrömet, mert elvégre a felesége leszek a közel jövőben és nem kéne semmibe vennie. Ezzel rettentően feltudott húzni olyannyira, hogy az első velem szembe jövő társamhoz odasétáltam és megcsókoltam. Természetesen egy fiút kaptam le, mert lányokra nem bukok és azokra nem hiszem, hogy annyira féltékeny lenne az én kedves vőlegényem. Mikor hátranéztem a vállam fölött éreztem tekintetét magamon, parázslott és ez megmosolyogtatott.
Talán mégsem vagyok annyira közömbös számára, így ezzel a hirtelen jött kedvvel megint útra keltem, és most már még szélesebb mosollyal róttam a kastély folyosóit. Elégtételt éreztem a tettem után, ezért akárhányszor összetalálkoztam vele gúnyosan elmosolyodtam és hátat fordítva neki slisszoltam el a másik irányba, enyhén csípőringásosan.
Elégedett voltam a reakcióval egészen addig míg meg nem láttam beszélgetni azzal a lánnyal, és Merlinre mondom nagyon csalódott lettem. Velem sose lesz olyan bensőséges kapcsolata, mint vele és ez nagyon zavar, mert bár nem szeretem, de azért nagyon kedvelem. Tetszik nekem, és ezért próbálom minden percben felhívni magamra a figyelmét, azt akarom, hogy emberszámba vegyen és próbáljon elcsábítani. De mikor fog ez elkezdődni? Anyám szerint nem kell szerelem egy jó házassághoz, már az elég, ha a vért visszük tovább és a hagyományt.
De nekem ezek nem fontosak, soha nem érdekelt Voldemort és a csatlósai, nem akarok halálfaló feleség lenni, akinek a házában mindennaposak az ilyen furcsa alakok megjelenése. Normális akarok lenni, már amennyire normális élete lehet egy olyan családban nevelkedettnek, mint én. Szerintem soha nem lesz, és ez elkeserít, de pár hete találkoztam ezzel a kedves sráccal. És komolyan, Merlinre esküszöm, hogy kedvesnek és érdekesnek tartom. Nem sokszor beszéltem vele, sőt szerintem az iskolai éveim alatt soha nem vettem róla tudomást. De ez is csak az én butaságomat bizonyítja, ahogyan az a bosszús pillanatom is mikor fogtam a pennámat és egy apró pergamendarabra randit írtam Raphaelnek.
Így hát jóval takarodó után indultam el a pincéből, hogy a pergamenre írt terembe várjam a kedves vőlegényemet. A lefizetett prefektusok megkönnyítették a dolgomat, így a megbeszélt időpont előtt 20 perccel már az üres terem egyik padján ültem és az ablakon bámultam ki. Majd nyikorgó ajtó hangja ütötte meg fülemet és leszálltam.
- Túl korán jöttél Raffa. – tettem két lépést közelebb örömömbe, mire megláttam, hogy nem is az említett fiú áll ott, hanem egy háztársam. – Judas te mit csinálsz itt? – kérdezem hitetlenkedve, mert még soha nem találkoztam ilyen helyzetben a kedves társammal.
Sóhajtva ülök vissza a padra és lábamat lógatva nézem a hosszú hajú fiút. Mindig olyan érdekesnek tűnt számomra, most meg itt találkozunk. Vajon Ő kapta meg a levelemet? Ajajaj…
- Ugye nem te kaptad meg a levelemet? És kérlek mondd, hogy nem hozod a nyakamra Friccset meg a bolond macskáját. - nézek az ajtó felé kétségbeesetten néhány zaj hallatára.

Júdás & Ősz



bocsi a várakoztatásért  boldogsag  szeret | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Judas Alan Cox

Judas Alan Cox

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 9 Jún. - 1:42
Autumn & Judas

No, we're never gonna quit
Ain't nothing wrong with it
Just acting like we're animals..


Az életem szar. Ezt tudom én, és nem tudja más rajtam kívül. Mert nem akarom ráerőltetni senkire az én gondomat, gondjaimat. Van mindenkinek ebből elég, és biztos vagyok benne, hogy a kutya sem lenne kíváncsi a siránkozásomra, így gondosan csendben szoktam maradni, mikor valaki megkérdezi tőlem, hogy 'baj van?'. Pedig néha lehet, hogy válaszolni kéne rá, és akkor biztos nem kérdezgetnének ilyen dolgokat. Azaz kérdezgetnének, csak segítő, és nem ártó szándékkal. Minden bizonnyal.
Volt egyetlen egy olyan ember, aki meghallgatta a gondomat, akinek mindent elmondhattam, aki mellettem állt, és aki mellett én is álltam, akinek meghallgattam a gondját, aki mindent elmondhatott nekem, és ő most nincs itt. Fogalmam sincs, hogy hol van, a rossz nyelvek pletykálták azt róla, hogy meghalt, de nem bírtam felfogni. Azóta azt hallottam, hogy emléktörést hajtottak rajta végre, és nem emlékszik semmire. Nos, akkor én is kiestem az emlékeiből, és biztos, hogy megint annyira egyedül fogok maradni, mint a kisujjam. Mert ki tudja, hogy egyáltalán visszajön-e. És ha igen, mire emlékszik, mire nem? Borzasztó sok dolog miatt merültem el az önsajnálatban ezen az estén, és az eredménye bizony meg is lett, hiszen alaposan sikerült felöntenem a garatra, és még csak azt sem mondhatom, hogy nem buktam le, mert... Mert igen, lebuktam. Méghozzá eléggé csúfosan, ami azt illeti.
- Levegőzök. Próbálom kerülni minél messzebb a kígyóvermet, mert még éjszaka kóborolni is felemelőbb, mint hallgatni a szobatársaimat. - még mindig egész testemben remegve válaszolok, és hátamat az ajtónak vetve roskadok a földre. Nem azért remegek, mert részeg vagyok. Nem. Szimplán a fáradtság, és az érzelmeim hulláma, amit olyan gyakran próbálok meg leplezni. Ez a képességem most úgy néz ki, hogy az alkohol miatt cserben hagyott.
- Milyen levélről beszélsz? - emelem meg a szemöldökömet, most már feltápászkodva. Kissé ingatag mozdulatokkal indulok meg felé, majd leveszem a kalapomat a fejemtől, és beletúrok a hajamba. Ha becsukom a szemeimet, akkor az csak rosszabb lesz; szédülök, mint az állat. Ha nyitva tartom, akkor sem jobb klasszisokkal, de legalább nem szédülök. Leülök mellé, nagy távolságra, de pillantásomat arcára, szemeire emelem. - Amikor legutóbb hallottam felőle, akkor éppenséggel egy emelettel alattunk ripakodott rá Hóborcra, amiért felborított egy lovagi páncélt. - nevetem el magam halkan. - És erről most szegény Hóborc nem is tehetett, hiszen az elkövető én voltam. - vontam vállat mosolyogva. Ittas állapotban megered a nyelvem, és bizony nem vagyok rest lecsapni a felpattanót. Vagy fordítva.
- Csak nem Travers-re számítottál? - tűnik el a mosoly az arcomról. Nem tehetek róla, hogy gyűlölöm a háztársaimat. Legalább is, a legtöbbjét, aki nem igazán vesz engem emberszámba. Nos, akkor azt hiszem, hogy elég sokan vannak... Nem igaz? - Sajnos az én vérem nem elég tiszta ahhoz, hogy kézbe vehessem a leveleket. - odaimbolygok az ablakpárkányhoz, és kibámulok rajta. Szeretem a csillagokat nézni, de most megfordulok, és tekintetemet Autumn-ra függesztem. Összefűzöm magam előtt a karjaimat. - Azt hiszem, hogy... Nem én leszek ma a legjobb társaságod... - keserűen felnevetek, majd felülök a párkányra, és remegő kezeimmel ismét egy cigit teszek a számba, hogy rágyújtsak a mérgező nikotinrúdra.

bocsánat a várakoztatásért :3 outfit Kredit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 11 Jún. - 16:16


A régi Autumn nem foglalkozott volna egy olyan sráccal, aki nem viszonozza az érzéseit, nem próbálta volna kétségbeesetten felhívni a figyelmét magára, hanem átlépett volna rajta, erősen, hogy fájjon és még sokáig emlegesse a napot mikor nem hajtott fejet. Igen, minden bizonyára ilyen maradtam volna még most is, ha nem jelentik be azt, hogy hozzá kell mennem Travers-hez.
Talán akkor este eltörhetett bennem az a tipikus mardekáros vonás, ami minden egyes lányban sőt még a fiúkban is megtalálható. Az a felsőbbrendű érzet, ami megkülönböztet a többiektől, a sárvérűektől és a kevertektől. Ami miatt kihúztuk magunkat a folyósón és hangosan pletykáltunk azokról, akik nem olyanok, mint mi. Harsányan nevettünk és sose foglalkoztatott kin kell átgázolni bizonyos dolgok elérése végett. Most meg… talán még a legyet sem tudnám úgy lecsapni, mint pár hónappal ezelőtt. 180 fokos fordulatot vett a személyiségem és talán ez annak a Hugrabugos srác feltűnésének is betudhatom.
Sokáig az ablaknak döntve homlokomat várom jegyesem érkezését, de semmi sem biztosíték arra, hogy meg is fog jelenni. Jó formán azt sem tudom, hogy megkapta-e a levelemet, és ha megkapta, akkor hajlandó lesz-e eljönni. De már nem érdekel, sőt már húznám el a sátorfámat mielőtt Friccs és akasztanivaló macskája megtalál. mikor nyílik az ajtó. Reménykedve fordulok irányába, de bukta, nem Ő áll ott, hanem Judas. Elkenődve kéne lennem, de egy részem örül neki. Legalább nem kell beszélnem vele.
- Átérzem a helyzeted Judas. Régen anyámat is odaadtam volna a csacsogós estékért a kígyóimmal, most meg menekülök előlük. Talán ki kéne költöznünk onnan, nem gondolod? – sose értettem miért osztotta be a süveg Judast hozzánk. Nem nézném ki belőle azt a kígyóságot, amely mindenkiben megtalálható. Még bennem is.
Én rászolgáltam a házam hírnevére, a vérembe van kódolva a rosszaság és kavarás, olyan vagyok bizonyos tekintetben, mint az anyám. Csak én nem akarok olyan is maradni.
- Semmilyenről. Nem fontos. – amint meghallottam a tudatlanságot a kérdésében egyből előjött a félelmem. Mi van, ha Raphael meglátta? Olvasta és most hahotázva fogja a falat? Bolond vagyok, még Sybillnél is. Tekintetemmel a nem túl magabiztos lépésekkel közeledő Judast nézem, és irigykedem, amiért Ő gond nélkül teheti azt, amit akar. Követem szemeimmel mozdulatát, igaz, csak a körvonalát látom mindennek, de nem fontos. Eltudom képzelni, amint hajzuhataga össze vissza áll eme mozdulat után. Leül. Nem jön közel, ami dicséretre méltó hiszen tiszteli a magánszférámat. Sokan tanulhatnának tőle. – Mennyit ittál kedves? Nem maradt még egy kevés? – érdeklődöm ártatlanul. Nem szoktam inni, de most nem mondanék nemet egy italra. – Akkor maradjon is ott a mi kedvencünk. Hóborc meg túléli a leszidást, nem hiszem, hogy annyira nagyon megviselné.
Ha meg igen akkor meg nem érdekel. Nem vagyok senki dajkája, főleg nem egy szellemé. Vállalja a tettei következményeit, még akkor is, ha nem ő tette. Mi már hányszor kaptunk miatta? Én legalábbis elég sokszor…
- De igen. De jobb, hogy nem Ő jött. – nem akarom hallani a nevét annak az embernek. Nem túl szimpatikus számomra, ahogyan játszadozik velem és néha magához édesget majd eldob. Nem vagyok játékszer. Szóval… eltűnhetne a Tiltott Rengetegben. – Ne beszélj hülyeségeket Judas, nem a vér teszi az embert. – ezt már megtanultam. Oh, még milyen jól!
Kitörölheted a seggedet a tiszta vérűséggel, ha nem vagy életrevaló vagy nem tudod kamatoztatni a tudásodat. Sokunkkal az a baj, a fenekünk alá van nyomva minden azért, hogy mikor eljön az idő kövessük a Nagy Úrt a halálba. Kössz nem.
- Ne butáskodj, nálad jobb társaságot el sem tudnék képzelni. Mi a helyzet nálad?

Júdás & Ősz



bocsi a várakoztatásért  boldogsag  szeret | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Judas Alan Cox

Judas Alan Cox

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 16 Jún. - 1:41
Autumn & Judas

No, we're never gonna quit
Ain't nothing wrong with it
Just acting like we're animals...


Ha valaki egyszer rám néz, és felteszi azt a kérdést, hogy miért is kerültem én a Mardekárba... Nos akkor megszorítom a kezét, rámosolygok, és azt fogom mondani, hogy figyeld, halvány lila fingom nincs erről. Semmi. Mert én csak néha érzékelem magamban a Mardekár azon tulajdonságait, amik miatt én is ide kerülhettem. Nem éreztem magam soha egy kígyónak, nem tettem keresztbe másoknak, csak ha az érdekem úgy kívánta... Nos, mégis ide kerültem. Ez tudható annak is, hogy előszeretettel adtam vissza kisebb dolgokban azokat a bántalmakat, amiket kaptam. És valljuk be, ebből nem egy, és nem kettő volt. Hanem rengeteg. Engem sem kellett soha félteni, ha az adósságom visszafizetéséről volt szó, azonban a múltkor túlontúl is messzire mentem. Amikor visszaszóltam Nott-nak, azt mondta, hogy most nem, de később majd pokollá fogja tenni az életemet. És nem csak azt, ami a Roxfortban zajlik, hanem azt is, ami az iskolán kívül van, vagy lesz. Ha rajtuk múlik, én nem fogok sokáig élni, viszont ha rajtam... Ezentúl ki fogok állni magamért, és nem fogom hagyni, hogy megszégyenítsenek, megverjenek, megátkozzanak... Mert én Judas Alan Cox vagyok, és ez legalább olyan szarul hangzott, mintha valami motivációs beszédet tartanék most valakinek, akinek a helyzete szarabb, mint az enyém. Hm.
- Nekem oda be se kellett volna költöznöm. - horkantok fel keserűen - Tudom, hogy mind azt gondoljátok, hogyan kerültem ide. Mindenki. Csak te jobb vagy, mint a többi, aki nem nevez söpredéknek, kutyának. Te nem köpsz utánam a folyosón, és nem teszed pokollá az életem. Ez különböztet meg a többi  Mardekárostól. Hogy menekülsz a házadtól? Üdv az életemben. - a dühnek nyoma sincs a mondandóban, inkább keserűség, csalódottság beszél belőlem. És a gyűlölet, mely erősebben izzik bennem a saját házam iránt, mint bármikor eddig. Bár ez saját bevallásom szerint is az alkoholnak tudható be, ami éppen kinyitotta a számat, annyira, amennyire talán még senki nem hallotta, Mystique-n kívül.
Felsóhajtok, ahogyan a levélről beszél. Igazából nem is érdekel, hogy kinek küldte, vagy kinek kellett volna érkezzen - úgy is tudom. Turkálok a táskámban, elég sok üveg csörömpöl benne, bár próbálom halkabbra venni az elszánt kotorászásomat, hogy kivegyek kettő üveg sört belőle. Az egyiket magam mellé rakom, a másikat pedig átviszem a lánynak. Ahogy leraktam mellé, olyan gyorsan fordulok is meg, és szinte visszafutok a helyemre, ahol eddig is kuporogtam. Az asztal sarkán leverem a söröm kupakját, majd belekortyolok.
- Nem eleget ahhoz, hogy kiokádjam a belemet, aztán pedig belefulladjak. Jelenleg ezen dolgozom. - nevetek fel sötéten. - Persze, van még itt, ahonnan ez jött. Ha szeretnél, csak nyugodtan szólj. Legalább nem egyedül kell meginnom az egészet. Ez is valami. - az utolsó mondatomat már csak halkan jegyzem meg, de úgy, hogy hallható legyen. - Ha nem a vér teszi az embert Autumn, akkor micsoda? Hány ártatlan mugliszületésű - olyanok, mint én - halt meg azért, mert élni szeretett volna? Hány gyerek lett árva, csak azért, mert egy ember és a kutyái szerint bemocskolták azt a szent varázslóvért, amit már évszázadok óta "mocskolnak" a mágusok és boszorkák? Hány meg hány mugli tűnt el, csak úgy szőrén-szálán, és hány mugliszületésűnek lett ugyanez a sorsa? Hány félvér halt meg, hányan őrültek bele az eszetlen kínzásba, hány ember menekült el innen?! Ne mondd nekem, hogy nem a vér teszi az embert, amíg nem rúgnak beléd, vagy nem kell azt mondanod a családodnak, hogy menjenek olyan messzire, amilyen messzire csak tudnak. Amíg nem élik át az emberek, az aranyvérűek azt, amit mi élünk át minden nap, addig nem mondhatják, hogy a vér nem számít. - halkan beszélek, indulatok nélkül, majd hirtelen elmosolyodok. - Egyébként igazad van. A vér nem számít. - bólintok egyet, majd belekortyolok a sörömbe. Mikor megkérdezi, hogy mi a helyzet velem, muszáj nevetnem. Nagyon sokat. Sokat nevetek most, nem hangosan, hogy meg ne halljon minket senki - se Friccs, se a tanárok - de mikor megnyugszom, vonásaim ismét mélabússá válnak.
- Nos, ha még amúgy sem lennék elég szerencsétlen az életben... A barátnőm visszajött az iskolába, és nem emlékszik semmire, mert emléktörést hajtottak végre rajta. Kell ennél jobb élet, mondd csak?! - mosolyodok el cinikusan, aztán ismét kortyolok egyet a sörömből.
bocsánat a késésért :c Kredit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 17 Júl. - 1:48


Az, hogy a mardekárosok közé kerültem és én is viselhetem a zöld szürke kombinációjú motívumot a taláromon egyáltalán nem volt meglepő, sőt elvárt volt a családomban, hiszen hosszú évek óta minden generáció hozzájuk tartozott. Akkor néztek volna nagyot, ha beosztanak a Hugrabugba vagy a Griffendélbe, mert szerintük ez a két ház nem megfelelő dolgokat közlenek a varázslótársadalomról. A Hollóháttal különösebb bajuk nincsen, hiszen az okoskáknak is megvan a helyük a hierarchiában.
A szüleim viszont előszeretettel magasztalják a kígyókat és eme ház össze tagját, ahogyan Voldemortot is, ezért nem meglepő, hogy néha napján halálfaló átjáróvá válik a házunk és jönnek. Jönnek, mint az etetést végző nénihez a galambok, akik ma nem sima morzsát esznek, hanem mazsolás kalácsot. Imádják ezt a fajta életet, hogy a vérük tiszta és szerintük, akinek már egy kicsi csorba ütött a vérvonalban, azt nem szabadna beengedni ebbe a világba. Nem pártolom ezt a fajta nézetet, de ha ennek hangot is adnék, én lennék a következő ebéd a sárkányoknak a ház alatt. Vagy még rosszabb… bár nem tudom, mi lehetne még ennél is rosszabb.  
- Nem vagyok egy szent Judas. Vannak hibáim és ha nem jött volna meg az eszem valószínűleg én is köpnék utánad. Pokollá tenném az életedet, mert ilyen vagyok, ilyennek nevelnek gyerekkorom óta. És nem csak engem, hanem mindenki mást. – vállat vonok. A legtöbben azt hiszik, hogy elkényeztetett kölykök vagyunk, de a család és a vér fontossága, ahogyan annak megőrzése is belénk van verve már kis korunktól kezdve. - Engem nem érdekel, hogy kerültél be a Mardekárba, vagy az oka. Csak elakarok húzni innen, ahogyan Te is. A kígyófészek hemzseg a mérgesektől és képesek harapni, ismerem őket. De ha visszavágsz, lehet abbahagyják a farok méregetést. – nem tudom mikor fogalmazódtak meg bennem ezek a gondolatok, de egy biztos: késő este nem szabad filozofálni hagyni engem.
Sajnálom, hogy számára ilyen nehéz a zöldekkel élni és úgy tenni, mintha közénk való lenne, mikor ez nem így van. Hét éven keresztül megjátszani a dolgot elég nehéz lehet, ráadásul fárasztó és nem utolsó sorban megduplázza az itt töltött időt. Nem hiszem, hogy lennének igaz barátai, bár a mai világban kinek vannak? Itt állok végzősként, az egyik legnagyobb hírnévvel a hátam mögött és mégse vannak közeli barátaim. Mert nem kellenek, és mert elárulnak az első adandó alkalommal.
- Ilyeneket ne is mondj. Nem fogsz megfulladni, de szívesen csatlakozom az ivászathoz, mert nincs jobb dolgom. – elveszem a felém hozott sört és felbontom. Egy pár másodpercig habozok, majd mosolyogva kortyolok bele és élvezem a pezsgést.
Már nem is gondolok a levélre, vagyis megbújt az elmém egyik polcán, de jelenleg nehezebb jobban mondva fontosabb dolgokkal kell szembenéznem. Mint például az ivás és arra, hogy Friccs ne találjon meg minket, mert nem lenne jó egy büntetőmunkát beszerezni.
Igaz kell adnom mindenre, amit mond, mégis a hevessége olyannyira meghat, hogy egy szót sem tudok kinyögni csak esetlenül bólogatok jelezve, hogy teljes mértékben átérzem a helyzetet és egyetértek vele. Sok mindent abba kéne hagyni, és le kéne szállni bizonyos témákról, de sajnos nem én leszek az az ember, aki elhozza a változást.
- Sajnálom. Nem lehet könnyű dolgod a barátnőddel. De a szerelem egy picsa, mindig csak megnehezíti az életünket és nem emel föl, mint ahogy mondani szokták. Sárba dob és jó mélyen megtapos, hogy még véletlenül se kell fel, és amikor már meggyógyulnál hasfalon rúg még kétszer, hogy biztosan ott maradj. – fogalmam sincs, hogy most a Raphaellel való viszonyomra, vagy a Gil-lel való barátkozásomra utalok. De egy biztos: mindkettőtől egyszerre érzem magam boldognak és boldogtalanak egyszerre. Elég rossz.

Júdás & Ősz



bocsi a várakoztatásért  boldogsag  szeret | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Autumn & Judas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-