Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 10 Jún. - 21:56




to Marlene

You are my bestfriend
Sosem voltam az a cica órás típusú lány, akinek a szobája tele van ilyen jellegű dolgokkal. Mindenem letisztult és csillogó állapotban áll a bradfordi házunkban, egyetlen oda nem illő dolog sem díszeleg az asztalom és minden pontosan elhelyezve, meghatározott helyén van. Ilyenek a Remussal és a barátaimmal készült közös fotók is, melyek mozogva emlékeztetnek azokra a percekre mikor még előre ment az életem. Most megállt, stagnál, és csak topog, néha rákmódjára hátrafelé halad míg máskor szárnyakat kap és elrepít Csodaországba. Csak sajnos a való élet nem mindig habos és cseresznyés, néha keserű és szomorúságot hoz, ahogy a szakítás is.
Valami akkor bennem eltörött, lehet, hogy túl sokat vártam a kapcsolattól, lehet nagyon beleéltem magamat a jövőbe és már előre terveztem. Ez mind rám vallana, hiszen imádom előre leszögezni a dolgaimat most mégis gondolkodás nélkül cselekszek. Ezért tettem azt, amit a nyáron. Nem ítélhet el senki és nem is fog, mondjuk ahhoz az kéne, hogy valaki megtudja a titkomat. Rajta kívül, természetesen.
Döntöttem.
Az idő eljött, már nem futhatok el a hibáim elől és a titkaimat is meg kell osztanom valakivel, hogy ne érezzem egyedül magam. Nem beszéltem a szívem mélyén bántó dolgokról mióta szakítottunk Remusszal, és ezt szerintem Marlene is észrevette. A szokásos társalgások, nevetgélések még mindig meg vannak és meg is maradtak, nem múlnak el a közös barátos dolgok, de egy apró, kínos feszültség kiül a szobára olykor-olykor. És ha ma Merlin nem fog felhívni magához akkor is elmondom neki, hogy mi bántja lelkemet.
- Majd később beszélünk Ems! – köszönök el az ablakban álló lánytól, majd mint ki jól végezte dolgát, veszem az irányt a Griffendél toronyhoz, hogy letámadjam a barátnőmet. Kellenek a csajos délutánok, és Marls meg az én kapcsolatom elsőre visszavezethető, mikor még minden olyan új volt.
Most meg ez a második otthonom, jobban érzem magam itt, mint a saját szobámban, ahol ott várnak a dolgaim és kedves emlékeim. Az első cipellőm, az első levágott hajtincsem, minden, ami anyának különleges. De ez most nem lényeges, az, hogy megkeressem a lehető leghamarabb Marlenet sokkal fontosabb.
- Láttátok Marlenet? – kérdezem az egyik háztársamtól, aki felfelé küld a szobánkba. Nagy levegőt veszek mikor felérek a lépcső tetejére, és nem azért, mert kifárasztott a lépcsőzés, dehogy… A bennem lévő feszültséget és elítéléstől való félelmet akarom így ellensúlyozni. Csak nem fog csalódni bennem, ugye? Kopogok, majd benyitok.
- Szia Marls! – dobom le a könyveimet az ágyra, majd én magam is a könyvek közé dőlök. A plafont bámulom pár percig, majd oldalra fordulva a mellettem tanyázó lányra nézek. – Mi a programod mára? Beleférne egy lányos beszélgetés? – puhatolózok, mert ha nincs ideje ezekre vagy fontosabb dolga van, akkor engedem, hadd menjen. Nem muszáj mindent bevallanom most.




zene
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 13 Jún. - 20:27



Dorcas & Marlene

Az üres szobában csak a könyv lapjainak súrlódása hallatszik amikor lapozom egyet. Már jó rég elmentek a többiek, én pedig kihasználtam ezt a kis időt, hogy tanulmányozni tudjam a könyvet, amit a javasasszony ajánlott nekem a gyengélkedőn. Elég sok minden megfordul benne, bájitaloktól kezdve, az ellátási módokon át egészen a csontozat felépítéséig. Szükséges tudni az ilyen dolgokat, mert amikor a pálcát a töréshez irányítjuk, nem mindegy, hogy hol vagyunk pontosan és így tovább. Most tényleg elhatároztam, hogy szeretném kitanulni ezt a szakmát. Valószínűleg a RAVASZ vizsgák után megpróbálkozom a Mungóval, hátha felvesznek valami gyakorlatra, ahol majd teljesen el tudom sajátítani a dolgokat. Biztos vagyok benne, hogy néhány ajánlólevelet is tudok kapni a suliból, hiszen elég aktív vagyok, sok mindent elrendezek. Talán nem kellene izgulnom ezen. Majd jövőre. Addig is lapozgatom tovább ezt a könyvet. Még jó ideig egyedül ücsörgök benn, ami igazából csak pár percnek tűnik, amikor Dorcas benyit a szobába. Elmosolyodom halványan, be is csukom a könyvet, miután megnéztem az oldalszámot, és leteszem magam mellé az éjjeliszekrényre.
- Szia! Persze, hogy ráérek! Mindig ráérek, ha ilyesmiről van szó, tudod. - Kacsintok egyet a kijelentés mellé. Kedvelem a beszélgetéseket vele, olyan nyílt tudok lenni, és hát ő volt az első akit itt megismertem... elég nagyot tol  ez a mércén. Kíváncsi tekintetem le sem veszem a lányról, csak felhúzom a lábaimat, törökülésbe helyezkedem el. - Na, mizujs? Mesélj! Hallottál valami új pletykát? Ami nem rólam szólt? - Forgatom szemeimet, de azért mosolygok a kérdés közben. Természetesen Harleyre gondoltam, már úgy megszoktam, de hát akkor is fel tud idegesíteni a pletykáival. Mindig kitalál valamit...


Vissza az elejére Go down

Marlene & Dorcas → Confess your sins, darling

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-