Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Killian & Marlene EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Killian & Marlene EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Killian & Marlene EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Killian & Marlene EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Killian & Marlene EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Killian & Marlene EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Killian & Marlene EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Killian & Marlene EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Killian & Marlene EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 14 Jún. - 14:25



Kill & Marls

Minden héten ugyan ezen a napon különböző helyekre csomagokat küldök. Részben azért, hogy majd ha el kell mennem a Mungóba, ott ezzel is tudjam igazolni segítőkészségemet. Ugyan tudom, hogy ehhez még szükségem van a jó RAVASZ vizsgámra is, de azon már nem fog múlni. Nem mondhatnám, hogy teljesen legális amit csinálok. Vagyis a csomagküldés az, csak ilyenkor a Roxmortsban lennem nem. Ma pedig sokkal de sokkal tovább kinn maradtam mint kellett volna és ezért szednem kellett a lábaimat a Szellemszállás felé rendesen. Már sötétedik, hamarosan vacsora lesz és utána takarodó, semmiképp nem szeretnék büntetést kapni így, hogy az iskola a vége felé közeledik. Nem akarom rosszul zárni ezt az évet. Ami csak még rátett egy lapáttal, az a hülye változékony időjárás. Fél órával ezelőtt még meg akartam sülni, de most pedig zuhogni kezdett az eső. Se kabát, se kapucni, se esernyő. Olyan bűbáj pedig most nem jut eszembe, amivel vízhatlanná tudnám tenni magam, úgyhogy futni kezdek, hogy elérjem az úti célomat, ahol végre fedél alatt lehetek. Hajam félig vizes tincsekben tapad vállamra, pólóm itt-ott átázott a nagy cseppektől amik az égből hullottak egymás után. A Szellemszállás ajtaja nyikorgásokkal tárult ki elém, majd gyorsan be is csuktam magam mögött, hiszen ez nem az a hely, ahová teljesen legális lenne szintén érkezni. Kifújom magam, először csak pár lépést teszek beljebb, pálcámat is elővéve, hiszen soha nem lehetünk elég elővigyázatosak. Végül is úgy döntök, hogy az eső nem érdekel annyira mint a büntetés, amit kapni fogok, ha nem indulok vissza, szóval az alagút bejárata felé veszem az irányt. Ahogy benyitok a szobába, szinte arrébb is ugrok.
- Te jó ég! Izé... bocs... nem hittem, hogy van még itt valaki. - Pillantok végig a férfin, miközben próbálom kigondolni magamban, hogyan jussak vissza a Roxfortba. Mert itt biztosan nem fogok tudni, hacsak el nem megy.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 14 Jún. - 21:34


Marlene & Killian

We're all just innocent victims..


Üdvözlet nekem, eme mai kis csodálatos esős napon! Már ennél jobb, nos szinte nem is lehetne ugyebár e helyzet, s még, ha netán mégis is, akkor is mit érnék el vele konkrétan? Na látod! Ugye te is látod azt, amit én? A korrekt semmit! A nagy, de mégis óriási nagy semmit, csupán csak ezt érném el vele! Pontosan, épp ez az! Itt vagyok én, és ez a nyamvadt feladat, amelyet a Nagyúr rám szabott. Talán, amikor rám osztotta e szerepkört, akkor épp sakkozott, avagy netán rosszul gondolkodott. Persze, ki is vagyok én magam mindahhoz, hogy megszabjam neki, miszerint mit oszthat rám, és mit nem. De úgy korrekten, ha jobban belegondolunk ebbe, akkor jelenleg ingadozó fázisban vagyok. Nem akarok ölni, nem akarok ártani az ég egy adta világon senkinek, és... nos mégis kell. Ez egy olyan játék, amelyből nem szabadulhatok, amelytől nem visszakozhatok, és én.. én magam mégis próbálkozom, mint egyféle kényszeres őrült. Azt merem hinni komolyan, hogy az ócska kis gondolataimmal, a semleges trükkjeimmel, és az úgymond 'mentoromat' megkerülve, nos ellenkezhetek? S még, ha adódna is ily' lehetőségem, nos Voldemort-tal mit kezdenék? Addig bekötném a szemét egy kendővel? ...mintha az oly' hatásos is lenne ellene!
Egyetlen darab papírlapon szerepelt minden, amire csak szükségem volt. Egy név, egy lehetséges helyszín, és egy bizonyos mondat, amely azt sugallta röviden, hogy: "kínoz.." Ki azaz elvetemült, aki képes egy pillanatra is belém vetni ama hitet, miszerint majdan egy információt, nos durván szedek ki bárkiből is? Felsóhajtva rázom meg könnyedén a fejemet, s bár az épület belsejében tartózkodom már egy jó ideje, nos mégis azt kell, hogy mondjam, miszerint tökéletesen hallom a vízcseppek csapódását az ablaküvegen. Ironikus mindaz, hogy itt várok valakire, aki lehet el sem jön, vagy megeshet éppen az is, hogy más érkezik meg helyette, és akkor valaki mondja meg nekem, hogy mit fogok csinálni? Talán úgy teszek majdan, mint aki eltévedt? Vagy épp behúzódtam ide az esőtől, de egy apró vízcsepp sincs rajtam?
-Hé!-Ejtem ki hirtelen ijedt hangszínen, ahogy meglepett fejet vágva, nos hátrálok kettő lépésnyit egyúttal. Eddig tökéletes a felhozatal, hiszen egy női egyed érkezett, és már csak a neve válik kérdésessé. Bár nem értem azt a tényt, hogy miért kell lekorlátozódnom egyetlen névre, de ez van. Ezzel kell voltaképpen beérnem!-Nem, nem, kérlek. Én sajnálom! Csak behúzódtam, mert elkezdett esni az eső.. Nem akartam megázni, na meg igencsak hűvös is lett, ami azt illeti. Hülye ez az időjárás.-Mondom mentegetőzve, ahogy végül nagyot nyelek.-Meg, mármint.. gondolom te is épp a Roxfortba tartasz akárcsak én.-Mosolyodok el kissé, ahogy a szemeibe tekintek.-Nem kellene késnünk..-Magyarázom, miközben elmutatok az alagút bejáratának az irányába. Ámbár eszemben sincs vele tartani, sőt el sem akarom őt engedni. Pusztán csak kell az elő színjáték, hogy majdan csiripeljen szépen nekem..



||music:Irresistible|| words: 447 || note: -
▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 22 Jún. - 11:03



Kill & Marls

Nem gondoltam volna, hogy így járok ma. Olyan jól indult ez a nap, mindent a lehető legjobban teljesítettem és most pedig kezd rémes lenne. Kezdve attól, hogy biztosa le fogom késni a vacsit és most pedig még meg is áztam. Erre már csak az tenne egy jó kis lapáttal, ha meg is fáznék. Nem szeretnék napokig a gyengélkedőn gubbasztani egy kis megfázás miatt. Amúgy is csak akkor szoktam elmenni oda amikor már napokig a halálomon vagyok vagy ha a javasasszony lássa rajtam, hogy megfáztam. Akkor nincs menekvés.
Tudom furcsa, de valahogy kedvelem ezt a hátborzongató helyet. Nem tudom pontosan miért hívják szellemszállásnak, szellemekkel még soha nem találkoztam itt. Ki tudja, lehet hogy valamelyik szoba tele van velük és csak ott gubbasztanak... nem tudom. Kedvelem a régi dolgokat, érdekesek, belülről is sokkal szebben vannak felépítve, igényesebben mint a mai épületek. Már párszor gondoltam rá, hogy ennek a helynek is megkeresem a történetét, de még nem bukkantam semmire sem. Majd talán egyszer.
Kicsit meglepődöm, amikor benyitok és a srác ott álldogál benn. Láthatóan ő is meglepődik a hirtelen belépésemen. Megtorpanok egy helyben és gondolkodni kezdek rajta, hogy mikor forduljak vissza.
- Ja, elég hülye az idő. - Pillantok végig rajta, azért ő sokkalta jobban néz ki mint én, úgy látszik, nem ázott el annyira. Meglep, amikor a Roxfortot említi, kicsit fel is vonom szemöldökömet még nem láttam ott. Jó, elég sokan járunk oda, lehet hogy éppen mindig elkerültük egymást?
- Ó, igen? Akkor megnyugodtam. Még nem találkoztam itt senkivel sem amióta erre járok fel a suliba, azért lepődtem csak meg rajtad. - Halovány mosolyt megeresztek azért felé, miközben szemeibe pillantok és egy lépésnyit közelítek hozzá. - Akkor... megyünk? - Ha már így alakult, tényleg nem kellene elkésnünk. Megvárom mit reagál, addig nem indulok el egy lépéssel sem közelebb.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 25 Jún. - 21:57


Marlene & Killian

We're all just innocent victims..


Igazság szerint az lenne a helyes cselekedet a részemről, ha éppenséggel kínozva faggatnám a nevéről, és aztán pedig szépen sorba véve, nos mindenről, amelyet a Nagyúr tudni kíván. De mégis mit érnék el a kis akciómmal? Halálra félemlítenék egy Roxforti diákot, még inkább kiiktatnám a lelkemet, és emellett pedig csak a mentoromnak kedveznék mindezzel. Tulajdonképpen ő maga azt hiszi rólam, hogy sikerült olyanná tennie, amilyenek elképzelt, de nem.. koránt sem. Pusztán előtte is csak egy színdarabot produkálok, mint ezelőtt a lány előtt, aki annyira naivnak látszik így elsőre, de mégis tudom nagyon mélyen azt, hogy nem vehető egy könnyen hülyére. Így pedig még szép, hogy a lehető legjobb indokokkal kell előállnom a részére, és a legtökéletesebben kell beszélnem az adott témákról is. Szeretnék barátságosnak látszani, és ezáltal tudni meg információkat. Semmiképpen sem terveztem be a késes verziót -, és remélem, hogy nem is kellesz alkalmaznom.
-Ide bentről is hallani, ahogy szakad az eső.-Válaszolom, miközben beletúrok lazán a hajamba, és úgy nézem őt. Semmi hirtelen mozdulat, avagy fenyegető lépés felé, és akkor minden a lehető legsimábban fog menni, vagyis csak remélni merem ezt a tényt. Nem szeretnék olyan opciókhoz nyúlni, ami a számára fájdalmat okozhatna, de ha... ha egy pillanatra is elvesztem a fejemet, akkor még bármi megtörténhet, nem de bár? De azért hiszek a legjobbakban, mint mindig. Biztos furcsállhatja a Roxfortba járós megjegyzésemet, és persze ezen kijelentésemmel, nos magamat is megleptem. Semmi pénzért nem mennék oda vissza. Már mindent tudok, amit tudnom kell, sőt még többet is, mint, ami a tankönyvekben van. Új tudást óhajtanék magamnak egykori énem kapcsán, ha nem éppen halálfalóvá váltam volna..
-Hát nem sűrűn járok erre az biztos..-Mondom egy halvány mosollyal a szavait követően.-..illetve nem akartam kellemetlenséget okozni a számodra, de kaptam ma egy baglyot, hogy anyám nagyon beteg, és épp ezért is jöttem ki, hogy küldjek neki haza egy csomagot, ha már nem lehettek ott mellette. Csak időközben elrohant mellettem az idő.-Mondom egy halk sóhaj keretébe zárva, ahogy megrázom a fejemet, mintha csak rájöttem volna arra, hogy ez biztos nem érdekli őt. Nem sokára pedig az adott irányba tekintek, ahol vissza kellene mennie majd, de ugyebár nem fog.-De természetesen indulhatunk. Nem lenne szép, ha késnénk a beszédem miatt.-Pillantok felé egy barátságos kis mosollyal, majdan pedig jobb kezemet megemelem afelé, amerre menni kellene.-Amúgy a nevem Kai.-Jegyzem meg közben folytatva a gondolatsort, és így lassan térve rá a lényegesebb dolgokra.



||music:Light 'Em Up|| words: 391 || note: -
▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 3 Júl. - 18:54



Kill & Marls

Tekintetét teljesen barátságosnak vélem. Egy furcsa, rossz mozdulatot sem produkált még, szóval nincs mitől félnem. Sokszor bizonytalan vagyok másokkal, de ő kifejezetten kedvesnek tűnik és ezt el is hitetem magammal. Kicsit megborzongok a huzat miatt, ebben a romos házban nem is csoda, hogy ilyesmi is megtörténik, viszont az esős kijelentést már teljesen kiveséztük és itt most abbahagyom a témát mert már túlzottan uncsinak találom.
Mint kiderül, ő is a Roxfortba jár és most egy kis kő leesik a szívemről, hogy nem bukok le az alagút miatt. Nem igazán tudok hazudni és a tilosban járás sem az én szakterületem, úgyhogy őszintén mondhatom, nagyon rossz vagyok ezekben a helyzetekben! Talán most csak azért vagyok ennyire nyugodt, mert ő ilyen kedvesen szól hozzám és be kell vallani, még jóképű is.
- Ó, jobbulást az anyukádnak akkor. Én is, valami hasonló miatt voltam, csak ez ilyen önkénteskedés amit én csináltam. - Vonok vállat, ezt miért ne oszthatnám meg vele? Nem hétpecsétes titok, csak kellemetlen ha visszakérdez, mert ki tudja, ő is milyen véleménnyel van a muglikról és a többi hasonló politikai dologról. Megnyugtat, hogy indulhatunk vissza, már vártam, hiszen most már csak feltűnő lesz ha nem leszek ott. Ugyan a lányoknak elmondtam, hogy hová megyek, és biztosan a Nagyteremben várni fognak rám, tudják, hogy nem vagyok az a pontos fajta. Közelebb sétálok, a bejárathoz, miközben bemutatkozik nekem. Kai?  Még soha nem hallottam ezt a nevet, biztosan egy évvel idősebb tőlem.
- Örülök, hogy megismerhetlek. Marlene vagyok. - Habozok egy picit, és egy apró mosolyt is megejtek. - Melyik házba jársz egyébként? - Mit sem sejtve indulnék meg most már az alagútba a fiú mellett. Közben azért úgy eldöntöttem magamban, hogy még egy pár dologról megkérdem, mostanság úgyis kevés ismerőst tudhatok magaménak, hátha összebarátkozunk. Egyszerűen ilyen vagyok és kész. Lily is sokszor figyelmeztetett már a túlzott naivitás és kedvesség miatt. Sosem hallgattam rá.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 4 Júl. - 23:44


Marlene & Killian

We're all just innocent victims..


Hogy mennyivel is könnyebb lenne a javasolt módszerhez nyúlnom, ám nem vagyok oly' idióta, hogy bántsak egy ártatlan lányt, csak mert a Nagyúrnak kell valami ócska információ a Roxforti helyzetről, és na meg persze Dumbledore tevékenykedéséről. Bár azt nem értem, ha ennyire szükséges neki ezen létkör, akkor miért egy ilyen labilis állapotú idiótát küldött, mint én. Hisz' tegyük oda, hogy jelentősen ellenkezek vele szemben, és nemcsak a mentorom kapcsán. Ugyanakkor a mai napig ingadozó vagyok, de ha azt nézzük, hogy az ő meglátásai szerint netán bekattannék hirtelen, akkor... akkor egyre közelebb esnék azon ponthoz, hogy egy pszichopata gyilkossá avanzsáljam át a személyiségemet. A múltkor még a saját húgomra - Meganra is - kést fogtam, és nemhogy a tulajdon apámra. Bár az utóbbi, nos nem volt szándékos, míg az első igen, de nem szegeztem neki, hiszen pusztán csak elővettem játszani. Oh, Istenem, mi a fene történik velem, hogy ily' dolgokon elmélkedem?
-Hát...-Nyelek egy nagyot, ahogy elszomorodva lehajtom a fejem.-...köszönöm szépen. Remélem, hogy jobban lesz.-Húzom halvány mosolyra az ajkaimat, ahogy zavartan a hajamba túrok. S, hogy én még pályát tévesztettem..? Nos igen, színjáték kapcsán kellett volna elállnom tevékenykedni. A továbbiak kapcsán nem is firtatom e témakört, hiszen úgy gondolom, hogy egészen felesleges, és már csak azért is, mert nem igazán ismerkedni akarok vele, míg a másik, hogy a magánélete az a sajátja. S én, mint halálfaló, nos komolyan tiszteletben tartom az ilyesmit? Egyre szánalmasabb vagyok a társaim között, de mindez azért is lehetséges, mert még... igen, még mindig érzek a mellkasomban. Ugyanúgy fájnak dolgok, és kapar a bűntudat, mint a legelső ölésem alkalmával. Az érzés nem múlik, csak egyre kínzóbbá lesz, és én... én nem tudom, hogy mit is csinálhatnék. Hm, hát a nevet passzolom, hogy honnan jött, de ez volt az első, ami beugrott a számomra. Így igen, elneveztem magam Kai-nak. Legalábbis előtte.
-Oh..-Mosolyodok el zavartan, ahogy ránézek barátságosan.-..én is örülök e kivételes találkozásnak, Marlene.-Szólítom a nevén, amely magán a papíron is szerepelt.-Várjunk csak... te vagy a híres Marlene McKinnon?-Kérdezem meglepődéssel a hangomban.-El sem hiszem, hogy milyen régóta szeretnék már veled összefutni.-Mondom továbbra is mosolyogva, ahogy őt figyelem. Nos hát valahogy muszáj volt ezt előadnom, és ez így jött ki.. Tehát már csak abban kell reménykednem, hogy népszerű a suliban, és akkor betudhatok magamnak egy pipát, na meg persze, hogy a vezetékneve McKinnon, mert ha nem, nos az egy... nagy szívás lenne.
-A Hollóhátba.-Válaszolom rögtön a kérdésére, ahogy hagyom, hogy ellépve mellettem meginduljon, amerre szeretne. Én is lassan utána fordulok, és elindulok. Bár azt hiszem, hogy egy hamar visszafogunk jutni ide, ha ellenkezik, és nem mond el semmit.-Te pedig gondolom... hm, griffendéles vagy?-Tippelek csak úgy egy házra véletlenszerűen. Hisz' nem nézném ki belőle a Mardekárt, de még a Hollóhátas besorolást sem. Ugyanakkor pedig a Griffendél lenne pont az, ami rá illene, mint jelző, mármint így elsőre.
-Kicsit aggasztó mostanában a Roxfort..-Váltok óvatosan témát, ahogy hangosan megtorpanok.-..ugyanis a Mardekárosok többsége magán viseli a Sötét Jegyet, és... és a húgomat is próbálták a minap belerángatni. Persze nem akarlak ezzel nyaggatni, de... félek, sőt aggódom amiatt, hogy nem lehet ebben a helyzetben mit tenni, és hogy lassan az egész iskola velük lesz tele.-Rázom meg a fejemet reménytelenül, ahogy hangosan, de mégis csalódottan felsóhajtok.



||music:Centuries|| words: 525 || note: -
▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Pént. 8 Júl. - 9:55



Kill & Marls

Halvány, őszinte mosolyt erőltetek az arcomra amikor megköszöni a a jókívánságot az anyukája felé. Nem szeretném, ha az én szüleim betegek lennének, biztosan nagyon aggódnék én is, és hát inkább pánikolós típus vagyok mint aggódós. Egyszer tudom, hogy eljön majd az ideje, de addigra talán sokkal érettebb is leszek. Még hamar van. Nem veszem le a pillantásom a fiúról, hiszen egészen kedvesnek tűnik és szeretek barátkozni, na meg beszélgetni is. Biztos vagyok benne, ha visszaértem, első dolgom lesz megkérdezni a barátnőimet, hogy mit tudnak róla. Valamelyikük biztosan hallott már Kairól, hiszen ilyen jóképű csávóról nem is tudom, hogy eddig hogy nem hallottam. A kijelentésén viszont felhúzom a szemöldökömet és elnevetem magamat egy kicsit. A híres? Ugyan már, biztosan csak viccel velem!
- Híres? Komolyan? Esetleg a nővérem bugyuta pletykáiból híres! - Még egy picit kuncogok, esetleg a rossz híremről lehetek híres, igazából ilyesmit még soha nem hallottam más szájából. Elgondolkodtató. - Na, és miért szerettél volna már rég találkozni velem? - Mondjuk persze azt elég sokan tudják a suliban, hogy védem a muglikat és a mugliszármazásúakat, próbálok minél többet tenni az ügy érdekében, akármibe is kerül. Aztán pedig elég sokan ismernek még a gyengélkedő miatt, mivel ott szoktam mostanában segédkezni. De hogy híres legyek! Nem mondom, jól esett, de kicsit nagyon meg is lepett, ezt szerintem ő is láthatja az arcomon. Elindulok az alagútba, már egészen leérek a járatba amikor visszakérdez és bólintok egyet, most nem nézek hátra. - Jaja, Griffes vagyok, hatodéves. - Kicsit el is ül a beszélgetés, de csak pár pillanatra, hiszen aztán ő kezdeményez. Megtorpan, így amikor észreveszem, én is megállok és felé fordulok. Nagyokat pillogok a kijelentésére. Mostanság mindenki erről beszél, ugyan már kezd kicsit unalmassá válni a téma, de hát háború van, mit tehetnénk?
- Hát igen... egy kicsit. Ó, sajnálom a húgod, remélem azért sikerült neki ellenállni. Szerintem rémes, ami itt folyik. És persze a legnagyobb oka a vértisztítás. Ugyan... - Püffögök egyet, de nem indulok tovább, hanem határozott tekintettel pillantok felé. - És ez csak egyre rosszabb lesz... - Ha tudok, akkor megfordulok és lassan indulnék tovább, elvégre ezt is meg tudjuk beszélni útközben. El fogunk késni.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Killian & Marlene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fabian & Killian
» Victoria & Killian
» Shreya & Killian
» Isabelle & Killian
» Killian ×× Claire - 5 évvel ezelőtt;; az első randi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-