Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Maedeah Morhange EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Maedeah Morhange EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Maedeah Morhange EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Maedeah Morhange EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Maedeah Morhange EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Maedeah Morhange EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Maedeah Morhange EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Maedeah Morhange EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Maedeah Morhange EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 15 Jún. - 17:26


Maedeah Morhange





Mae || 15 || Sabrina Carpenter || Jó


 

Annyira a jó oldalhoz húzok, hogy az már káros az egészségre. Senkiről nem tudom elképzelni, hogy rossz lenne, egyszerűen nem fér a fejembe, hogy valaki lehet más, mint jó. Ez a nagy cécó és vihar előtti csend is olyan idegen nekem, hiszen az én világomban, abban a burokban, amit vontam magam köré minden szép és jó. Tökéletes.
Persze tudom én, hogy az élet nem egyszerű, de ez az én fegyverem. Az örökös mosoly, a jó feltételezése és a pozitív hozzáállás segít át a mindennapokon, mert akár tudja a világ, akár nem, nekem is vannak problémáim. Kinek nincsenek?
Átlagos, szép családból származom, a szüleim példájából látva hiszek a szerelem és a szeretet erejében és abban, hogy szívvel bármit meg lehet oldani. Nem mondom, hogy nem vagyok csalódott, amiért a semmi extra házba járok, de hát Hugrabugosnak is kell lenni a családban valakinek. Persze talán lehettem volna bátrabb és akkor a Griffendél lesz otthonom, vagy okosabb, s akkor a Hollóhát, vagy pedig olyan, mint Megan, s akkor a Mardekárba kerülök. Valahogy egyik se sikerült, hát ott vagyok, ahol vagyok. Mosollyal fogadom ezt is, mint minden mást. Mert élni csak így érdemes, azt hiszem.
Bármire képes lennék a testvéreimért, ha valaha büntetőmunkán jártam az is csak azért volt, mert Megant akartam védeni, vagy épp neki falaztam. Mert nem vagyok vak és hülye sem. Rajongva imádom a szeretteimet, ha valakit egyszer a szívembe zárok, ott is marad örökre. Ez az oka annak, hogy én is tudom: egyszer még nagyon megütöm a bokám azzal, hogy én akarok lenni az összes Morhange élő lelkiismerete.


Hugrabug || Félarany || Cseresznyefa 9 és 3/4 hüvelyk, vélahajszállal


Láttam rajta, hogy nagyon el van keseredve. Csak gubbasztott a folyosón, felhúzott térdein nyugtatta a fejét és egészen máshol járt gondolatban, legalábbis úgy nézett ki. Letelepedtem mellé, csendesen megérintettem a vállát, de amikor felnézett akkor ijedten el is eresztettem. Nem akartam a terhére lenni, nem is ismertem. Egyszerűen csak figyeltem őt egy ideje és valahogy érzékenyebb voltam mindig is mások hangulatára.
- Akarsz valamit? - kérdezte, mire én legszívesebben behúzódtam volna a csigaházamba. Mai napig nem tudom, hogy miért nem tettem meg akkor és ott.
- Igazából semmit, csak úgy láttam rajtad, hogy van valami baj. Tudok segíteni?
Milliószor megmondták már nekem a barátnőim, hogy a fiúk nem szeretik, hogyha felhívják a figyelmüket arra, hogy rosszul néznek ki, pláne gyengének, szóval vártam, hogy le legyek hordva a sárga földig, amiért így nekiszegeztem az egyértelműségeimet. Azt, hogy szerintem segítségre szorul. Pedig ki vagyok én, hogy ezt megmondjam neki? Legszívesebben visszaszívtam volna mindent és elhoppanáltam volna a közeléből, de nem tartottak még ott a tanulmányaim és egyébként is, tudtam nagyon jól, hogy varázslatot csak akkor használunk, ha feltétlenül szükséges. Ez meg nem a vészhelyzet kategória volt.. nem eget rengető vészhelyzet, csak saját, személyes vész.
- Nincs nekem semmi bajom! - Közölte mogorván, majd legnagyobb meglepetésemre, amikor fél pillanattal később újra megszólalt, sokkal lágyabb volt a hangja:
- Egyébként kedves tőled a szándék, Deah. Értékelem.
Deah.. Senki sem hívott így soha és először nem is tudtam, hogy egyáltalán nekem szól-e, de minél többet ízlelgettem a rám aggatott becenevet, annál biztosabb voltam, hogy szerelmes vagyok belé. Már a becenevembe, meg abba, ahogy lepergett ajkairól a szó. Áh, dehogy belé!
Sose gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű az egész. Mindig cserfes és beszédes voltam, de vele sosem mertem kontaktálni azelőtt a nap előtt. Azóta ő a legjobb barátom, semmi több. Jó ez így, csak az a másik szőke ne volna. Őt nem kedvelem. Nem bírom, ahogy néz , de nem merem bevallani mérgemet még a testvéreimnek sem. Tartok tőle, hogy kinevetne mind. Legkisebbnek lenni nem olyan egyszerű..

A szememben apa mindig is példakép volt. Az is. Rajongásom abszolút tárgya éppen ezért ahol tudtam, igyekeztem segítségére lenni. Számomra egyáltalán soha nem volt kínos, hogy a suliban tanít, szerintem ez inkább nagyszerű, mint utálatos dolog. Persze nem süketültem meg, mindig is hallottam olyasmiket, amiket aznap is. De nem akartam foglalkozni velük, meg akartam tartani a mosolyom. Akkor nem sikerült.

Gubbasztottam a folyosón az egyik szobor mögött elbújva. Eldöntöttem, hogy nem megyek órára, mert kénytelen volnék szembesülni azzal, hogy ő is ott van, meg a barátnője és ráadásul az a lány is, aki szerint az én apámnak van a legrémesebb tantárgya az egész iskolában és minket is biztos a dudvák között talált, mert annyira nem hasonlítunk egymásra, mint testvérek, hogy bizonyosan nem lehetünk rokonok.
Én igazán nem akartam meghallani azt a beszélgetést, vagy meglátni a felgyűrt talárujj alatt tekergőző igazságot, de sikerült szert tennem a kéretlen információra. Azóta sem tudom, hogy valljam be, s főleg azt nem, hogy kinek. Egyet megtanultam viszont akkor és ott. Jobb mindenkinek - legfőképpen magamnak - ha a szabálykövető úton járok, s nem lógok az órákról. Akkor talán nem keverem bajba magam és ezzel együtt a családomat.


Keresett || Különleges képesség (ha van) || M.


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 16 Jún. - 21:27


Elfogadva!




Ez annyira... cuki!! Ó, istenem, olyan jót mosolyogtam az előtöriden, főleg az elején, szinte bele tudtam képzelni a karakterképbe ezt a jellemet és tökéletes, azt kell mondjam! Próbáld meg helyes útra terelgetni a tesóid, rájuk fér azt hiszem. Azért persze vigyázz magadra.
Foglalózz és kapj is el pár emberként, aztán jól szeretgesd meg őket! boldogsag


Vissza az elejére Go down

Maedeah Morhange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rhystar Morhange
» Megan Morhange
» Mirabella Morhange
» Killian Morhange
» Mabel Morhange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-