Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

akit semmi sem érdekel EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

akit semmi sem érdekel EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

akit semmi sem érdekel EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

akit semmi sem érdekel EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

akit semmi sem érdekel EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

akit semmi sem érdekel EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

akit semmi sem érdekel EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

akit semmi sem érdekel EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

akit semmi sem érdekel EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

akit semmi sem érdekel



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 16 Jún. - 0:16

??????



Csoport:

Diák (ház az alkotóra bízva)

Kor:

17

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Hogy kihez vagy hű, csak te tudod

Play by:

Joseph Gilgun

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





'Hova mész tovább, mit fogsz kezdeni magaddal? Mindjárt vége az egésznek számodra és...' - és itt hagysz engem, ami roppantul fáj, elkeserít. - 'Szóval küszöbön van a szabadság és félig meddig az önállóélet is. Azt ne mondd, hogy ez sem érdekel. ' - lököm meg tornacipős lábát a sajátommal, miközben fekszünk a fűben és hunyorgunk az égre nézve. Így elteltek volna az évek? Hiszen még csak tegnap volt, hogy megfogtad egy kócos kis szőke elsős kislány kezét és segítettél neki eljutni a kanyargós folyosókon valamely terembe, te, a hős másodéves. Torkom összeszorul, ahogy visszagondolok az elmúlt évekre, a megannyi nevetésre, éjszakai titkos kiosonásokra és csavargásokra, a veszekedésekre, ahol igazából csak én mondtam a magamét, te pedig vagy a körmeidet nézegetted, hogy mennyire ápolatlanok, vagy vöröslő fejjel próbáltad visszatartani a röhögést, a beszélgetésekkel átvirrasztott éjszakákra, a sok apró titokra, amiket megosztottunk egymással, vagy amikor csak léteztünk egymás mellett és nem gondoltunk bele, hogy egyszer ennek is vége lesz.
'Nem t'om. Majd jön valami. Tudod, ahogy mindig. Itt sincs kedvem maradni, mert már eluntam az évek alatt, de kintre sincs kedvem menni, mert azt meg meg kell ismerni. Túl macerás.' - figyelem, ahogy megvonja a vállát és közben azon ügyeskedik, hogy a pólójára összegyűjtött fűszálakból egy kisebb méretű golyót gyúrjon. Kedvem lenne kikapni a kezéből az eddig megalkotott művet és a képébe nyomni, hogy kicsit térjen észhez és ne a francos fűszálaival foglalkozzon már, de tudom, hogy semmin nem változtatna. Hogyha az évek alatt ilyen maradt, később sem lesz másmilyen.
'De két dolog hiányozni fog. Az egyik a kaja. Ingyen volt és még finom is, máshol ez a kettő nem jár együtt. Főleg nem otthon. A másik meg a csajom.' - sandít rám és ajkai arra a féloldalas mosolyra húzódnak, amitől mindig elkap a nevetés. Legalább most már tudom, hogy nem csak én gondolok arra, hogy mi lesz velünk ezután.

Emberünk a Mindenre teszek és semmi nem érdekel nagymestere. Hova megy tovább? Nem érdekli. Itt az év vége? Épphogy átmegy és az elég is neki. Sárvérűnek csúfolják? Vagy nem érdekli, vagy halálos nyugalommal aláz meg mindenki előtt.
Mugli származású révén hamar rájött, hogy nem fogja túl sokra vinni az életben és úgy gondolja, hogy ezért még a kemény, fáradtságos munka sem éri meg, inkább hagyja, hogy az élet éppen oda sodorja, ahová szeretné. Vagy ez az egész csak a korából adódik és talán mégis benő majd a feje lágya? Az egyetlen fix pont az életében Agatha, akivel az évek során egészen vegyesnek mondható érzelmekkel viszonyultak egymáshoz, de egy igencsak szoros baráti kötelék alakult ki közöttük.

Hogyha szeretnéd vinni a karaktert, akkor névtelensége miatt kérlek írj egy PM-et ezzel a jeligével:
#énvagyokazajóképű
vagy
#énfogommajdvinniajóképűt
Reményeim szerint elég szabadságot adtam a megalkotónak,  PB-ben alkuképes vagyok (légyszi, légyszi szeresd te is Joseph Gilgunt és maradjon  boldogsag ) és ha bármi egyéb ötleted támad vele kapcsolatban írj bátran és megbeszélünk mindent  örülőőő




Vissza az elejére Go down

akit semmi sem érdekel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-