Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Celestine & Ed EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Celestine & Ed EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Celestine & Ed EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Celestine & Ed EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Celestine & Ed EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Celestine & Ed EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Celestine & Ed EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Celestine & Ed EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Celestine & Ed EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 20 Jún. - 18:30

Celestine & Ed


Mostanában egyre többet jutnak eszembe emlékképek az életemből, melyekre azt hittem már rég elfeledtem. Emlékszem minden egyes pillanatra, amit a Roxfortban töltöttem és minden egyre elevenebb. Jogosan tettem fel magamnak a kérdést pár napja, hogy mikor is kezdődött ez az egész. Először vonakodva válaszoltam, majd egy nagy felismerés lett úrrá bennem, melyen nem tudtam parancsolni. Egyszerűen csak nem ment. Elsétált előttem az egyik hetedéves hollóhátas lány, és ha nem lennék már halott, akkor menten elhunytam volna a sokktól. Belevésődött az emlékezetembe a szőke haja, a szeplői és a kéken csillogó szemei. Még mindig nem tudtam kiverni a fejemből. Hihetetlen egy több száz éve halott varázsló szellemének ilyet kijelenteni, de úgy érzem, ismerem őt.
Nem kellett sokáig gondolkoznom azon, hogy kire hasonlít, mivel Jasmine kiköpött mása. Körülbelül százhuszon akárhány éve egy kisfiú megkérdezte tőlem, hogy ki volt ez a lány, hiszen hallott az életemről történeteket. Nem válaszoltam rá, mert nem akartam. Otthagytam és inkább elmentem megnézni, hogy ezúttal Hóborc kinek akarja megkeseríteni az életét. Nem bírom a Roxfort kopogószellemét, már akkor sem volt a szívem csücske, mikor még idejártam, mivel nem tartoztam a jófiúk közé és gyakran megkeserítette az életem. Hülye tréfákat űzött velünk és nem egyszer állt meg az akkori igazgató előtt, hogy miket követtünk el.
Sosem válaszoltam annak a srácnak, pedig elég egyszerű a képlet. Jasmine lett volna a feleségem, a nő, akivel leélem életem hátralévő részét, akitől gyermekeim lehettek volna. Semmi sem vált valóra, amiket terveztünk. Egy egyszerű boszorkány volt, aki mindennél többet jelentett számomra és ez a lány a kiköpött mása.
A Hollóhát klubhelyisége felé tartok, s tekintetemmel egy szőke loboncot keresek. A legtöbb diák ámulattal néz rám, ám most egyik sem érdekel. Nem telik sok időbe, mire megtalálom a lányt. Odamegyek hozzá, s örömmel konstatálom, hogy jelenleg nem bámul rengeteg diák, akiket legszívesebben elküldenék, de így erre nem fog sor kerülni.
- Szép estét Jas… - kezdek bele, de ekkor megáll bennem az ütő, vagyis meg is állhatna, ha dobogna még a szívem. – Hölgyem – javítom ki magam gyorsan és negédesen rámosolygok. Nem megy a kedvesség. Így közelebbről már látom, hogy azért apró eltérések vannak a testén. Viszont ez az egész nem lehet véletlen, valami leszármazottja lehet Jasmine-nek. Jobb magyarázatot nem tudok kitalálni.






Annyira ismerős vagy... 18   
Vissza az elejére Go down

Celestine & Ed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-