Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 20 Jún. - 21:31
× Bocsánat, nem tudtam vállalható kódot összehozni hozzá, szóval az még nincs - majd időközben beleszerkesztem -, így is túl sok időt szúrtam el vele. :$ ×

Falco & Deah

Idegesen járkálok fel és alá a gyengélkedő ajtaja előtt. Már egyszer kopogni akartam, de nem vitt rá a lélek, főleg azért nem, mert nem nagyon tudtam hirtelen, hogy mit is mondhatnék. Én igazán nem akartam, hogy ez legyen belőle! Egyszerűen csak úgy megtörtént és most nem nagyon tudom, hogy miképpen is kéne kellően megmagyarázzam a bizonyítványomat.
Az úgy volt, hogy találtam a könyvtárban egy könyvet, amiben különleges varázslatok voltak. Eredetileg csak el akartam olvasni, nem szerettem volna kipróbálni egyet sem, de az egyik órán kiesett a táskámból és természetesen elorozták tőlem. Más nem volt ilyen óvatos, azonnal - mert a tanár késett - nagy lelkesedés tört ki és én nagy lendülettel egy invitoval ki akartam marni a kezeik közül a szerzeményemet, de éppen a repülő, igen vaskos kötet útjába keveredett a belépő - nem kedvelem, mert Falconak csapja a szelet - lány feje. Sikoltásra emlékszem és arra, hogy behunytam a szemeimet, ne is lássam mi lett az ütközés következménye. Nos, nem láttam. De itt vagyok, mert ő meg bent van, szóval sikerült megtudjam, hogy agyrázkódása van.
Nagyon remélem, hogy nem jut apa fülébe az egész, mert rettenetesen sajnálnám, ha szégyenkeznie kellene miattam. Én tényleg nem akartam szándékosan bajt csinálni, vagy káros lenni más egészségére, de néha nagyon ügyetlen tudok lenni. Az meg nem mentség, hogy nem az én hibám, hogy épp az egyik széknek esett neki és abba még pluszban beverte a fejét!
Nekidöntöm a hátamat a falnak, mélyeket lélegzem és eldöntöm, hogy újra nekifutok annak a belépésnek. Ellököm magam a faltól, kinyújtom kezemet, hogy a kilincsre fonhassam ujjaim, de ijedten hőkölök hátra, ugyanis az ajtó kivágódik az orrom előtt. Én pedig ott állok, mint valami rajtakapott és hirtelen egyetlen hang, még egy meglepődött "Óh!" se jön ki a torkomon.
Mondj valamit, kérlek-kérlek, mondj valamit és ne álljunk itt kukán! - mantrázom, de nem mozdulok, nem szólok semmit továbbra sem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 21 Jún. - 18:17

Neki hoztam a csokoládé golyókat, mégis majdnem az egészet én ettem meg. Szemeimet nem is Rá, hanem a velem szemben lévő komódra szegezem. Kezeim élvezettel túrnak bele az olvadt csokis dobozba, hogy még több falat mennyországot juttassak számba. Hallom ahogy beszél, ahogy Hozzám beszél, hallom nyafogását, panaszának áradatát. Kissé bűnösnek érzem magamat, hogy nem szólok semmit, hanem hagyom, hogy pocskondiázza, hogy undorító jelzőkkel illesse állítólagos jó barátomat. Az igazság viszont az, hogy nem tudnám felsorolni miket mondott, mert nem is érdekel. Nem akarok én belefolyni Maedeah és az Ő vitájába, nem vagyok kíváncsi cicaharcukra.
Tekintetem elidőzik a komódon, amiről a fehér festék pattan lefele. Vajon hány évente festik ezeket újra? Ezek mióta állnak itt? Miért ilyen rozogák? Ki választotta ki ezeket? Oldalra billentem a fejemet, úgy próbálom megfejteni életem legnagyobb kérdéseit. Ezekre a darabokra ráférne már egy újra csiszolás és színezés. Minek van a gondnok, ha nem ezért? Miért kerget minket mániákusan, hogyha lenne jobb dolga is? Például újra lefesteni ezen komódokat, amiket a fertőtlenítőszer már régen megevett. Lepattant a festék felfedve, hogy ezelőtt sem volt megcsiszolva, valamikor valaki fehérre festette. Megkapargatom. A máz úgy hull a földre, mintha ezért akárki fizetne neki. Csettintek a nyelvemmel, hogy kifejezzem nem tetszésemet.
- Falco te nem is figyelsz rám! -
Rápillantok. Bűnbánó mosoly kúszik komisz arcomra, pillantásommal próbálom az ő gyönyörű szép szemeit bámulni, de tekintetem mindig felcsúszik a homlokán megpihenő púpra. Összeráncolom a szemöldökömet akaratlanul, elgondolkozva, hogy a javasasszony miért nem tűntette már el.
- Szörnyű, ugye? –
Megvonom a vállamat.
- Lehetne rosszabb is.. -
Pillantásom visszasiklik a komódra, miközben Ő újabb áriába kezd.
- Asszem én megyek.. -
Búcsúzóul kiveszek még egy csokigolyót, és a számba dobom, úgy teszek mintha csalódott pillantását észre se venném. Sietősen távozom. Távoznék, ha a csukott ajtótól akár fél lépést is tudnék tenni.
- Hát te?
Maedeah őzike szemeibe pillantok, szemöldököm csodálkozva ugrik a magasba. Nem gondoltam volna, hogy idemerészkedik, erre téved. Én a helyében biztosan elkerülném a helyet.
- Jól megcsináltad.. -
Színpadiasan forgatom meg a szememet.
- Te intézted el, mégis én ápolom.. össze akarsz minket boronálni? -
A falnak dőlök, pillantásom végigsiklik a lányon. Jelenléte egyszerre vidít fel és akar visszalökni a szobába ahonnan kimenekültem. Egyik veremből a másikba kerültem. Kerülgetem Deah-t, óvatos vagyok vele, hiszen fogalmam sincsen, hogy a barátságunk mit bír el. Azt amit Ő csinál, a folytonos mellébeszélést, lebeszélést más nőnemű egyedekről nem igazán. És azt amit én teszek? Hogy fűnek-fának csapom a szelet, azt elbírja?
- Mindenesetre a helyedben én inkább kerülném egy ideig.. tudod jobb félni, mint.. -
Mondatomat nem fejezem be, lustán megvonom csak a vállamat. Nem akarok én ebbe belefolyni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 21 Jún. - 22:31
A lábam szinte szó szerint a földbe gyökeredzik attól, amit látok. Vagyis akit látok. Próbálnék valami értelmeset kinyögni, de kevés sikerem van, konkrétan a nulla felé tendál ez az egész.
- Én.
Sikerül ennyit és nem többet kinyögjek, na már most ezzel nem vagyunk előrébb. Látja, hogy én vagyok én meg látom, hogy ő meg ő, szóval el kéne mozdulni valamerre. Mondjuk kezdetnek az útjából, hogy be tudja csukni a gyengélkedő ajtaját legalább. Nem kellene, hogy mindenki hallja és/vagy lássa odabentről amit mi itt beszélgetünk, teszünk.
Hátralépek egy nagy lépést, utat engedek neki. Zavaromban a pólóm szegélyét csavargatom, de fel se tűnik.
- Nem én kezdtem!
Csattanok fel, de rájövök, hogy ezzel majdnem hogy bevallottam azt, amit el se követtem. Csendesebben és az összeszedettség látszatával folytatom.
- Én csak a könyvemet akartam visszaszerezni. Ő sétált be az útba, szóval-
-ő a hibás- mondanám még, de nem mondom, inkább nyelek egy nagyot.
- sajnálom.
Nagyjából ekkor esik le, hogy mi is az értelme annak, amivel befejezte a mondandóját. Akkorára tágulnak szemeim, mint két napkorong.
- De hisz jártok, nem?!
Hangomból nehezen tudom eltüntetni a reménykedést annak kapcsán, hogy a nem az legyen nem. Még hogy én? Boronálni? Más se hiányzik!
- Ezek szerint nagyon haragszik. Azt mondod, hogy nem kívánja hallani a bocsánatkérésemet?
Odadőlök mellé, immáron már ketten támasztjuk a falat. Tekintetemmel a folyosót szemlélem, ami velünk szemben elterül. Nem értem én ezt, a kimerültsége és fáradtsága csak nem fakadhat abból, hogy bent volt. Biztos aggódik. Ej, akkor tényleg jól megcsináltam! Még kiszúrtam Falcoval is, pedig vele igazán nem akartam. Ugye nem fog nagyon összezuhanni az aggodalomtól? Ej, gyengefejű lány lehet, ha ennyire megsérült a könyv-szék kombinációtól. Kínos, mit ne mondjak. Már nekem mindenképpen az.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 1 Júl. - 17:32

Csak felvonom a szemöldökömet, nem is igazán reagálok mást. Ennél azért többet vártam. Mármint csak egy én-t kinyögni igazán érdekes. Magamban vállat vonok, nem mondok a dologra semmit sem. Csendben hallgatom, már éppen elkezdenék bólogatni, mint egy hülyegyerek, mikor rájövök, hogy az eléggé lekezelő lenne, így csak halványan elmosolyodom, fejemet meg a falnak támasztom.
- Figyelj, ez nem az én dolgom.. ő besétált, te eltaláltad.. ő majd kigáncsol, te lelököd a lépcsőn.. nem akarok én ebbe belefolyni, de.. mi van köztetek? -
Őszinte kiváncsiság csillan a szememben ahogy az ismerős vonásokat kutatom. Igazán szeretném megérteni a lányokat, de nagyon nehéz. Szerintem nekik minden máshogy van összerakva, mint a mi fejünkben. Mármint ha nekem bajom van valakivel odamegyek és a szemébe mondom, vagy behúzok neki egyet, aztán jól összeverekszünk, és megiszunk egy vajsört, elfelejtjük a dolgokat. Őszintén szólva sohasem akarok lány lenni! El sem tudom képzelni mi fog Deah-ra várni ezért a tettért..
- Miért járnánk? -
Belebámulok csodálkozva a hatalmas szemekbe amik szintén csodálkozva pillantanak rám. Miért gondolja, hogy Ő meg én járunk?
- Mármint tudom, hogy Ő nagyon szeretné.. meg utalgat is rá, meg ilyenek, de én.. nem tudom.. tetszik, meg minden, de.. -
Nagyot nyelek. Deah mindig is az a lány volt - mármint a mindiget itt furcsa barátságunk kezdete óta értem - akivel megmertem az ilyesmit beszélni.
- De nem vagyok benne biztos, hogy hosszútávon menne a dolog.. szerinted? -
Emelem magasra a szemöldökömet, tőle várom a választ mire észbe kapok. Hiszen a gyengélkedőre juttatta!
- Bocs. Elfelejtettem, hogy ti most ilyen viszályban, vagy miben vagytok.. -
Kedvtelenül mosolyodom el, inkább fintorgom. Lehet, hogy azért nem akarok összejönni vele, mert utálja Deaht? Én meg bírom, de tudom milyenek a lányok..
Felnevetek. Kissé kínosan a kérdése hallatán.
- Nem, egyáltalán nem. Bosszút forral ellened.. nagyon haragszik.. -
Még mindig nevetek. Szerintem kicsit vicces a helyzet. Kínos, de nagyon vicces.
- De amúgy szép volt! Ezt el ne mond neki! -
Kacsintok rá. Egy pont Deahnak. Tetszik, hogy belevaló.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Gyengélkedő előtt - Falco × Deah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gyengélkedő - RT
» Falco Pellenger

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-