Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Max & Rog - Hello prof! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Max & Rog - Hello prof! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Max & Rog - Hello prof! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Max & Rog - Hello prof! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Max & Rog - Hello prof! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Max & Rog - Hello prof! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Max & Rog - Hello prof! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Max & Rog - Hello prof! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Max & Rog - Hello prof! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Matheo Arpoline

Matheo Arpoline

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
~ Jon Kortajarena ~

»
» Kedd 21 Jún. - 12:21


Maximilien && roger

Az elején határozott voltam, hogy mit teszek és miért, de most hogy egyre jobban közelítek az iskolához, már.. kezd elszállni a kezdeti bátorság és elhatározás. De tudjátok mit? Muszáj megtennem, kicsit kísértésbe kell ejtenem Maxit, aki tönkretette az életemet, miért legyek vele kedves, miért legyek rá tekintettel? Ha kell képes vagyok.. elég gázos helyzetbe is hozni. Kell egy kis színjáték, mostanában elég egyhangúak a napjaim, gyilkolok és gyilkolok, bár a múltkori eset nagyon is érdekes volt. Talán túlzásba estem, nem kellett volna volna a térdétől a köldökéig felvágnom a testét és minden második ujjat beledugni a felhasított bőrbe.. De megtettem, szóval nincs mit megbánni, szerintem egy olyan egyedi alkotás lett, amit senki sem überelhet. Vajon a szüleim büszkék lenének rám, ha tudnák, hogy a fiúk azzá a gyilkossá vált, akivé mindig is szerették volna tenni.
Az iskola semmit sem változott, még mindig ugyanaz az undorító hely, ami eddig is volt. Utólag átgondolva szar volt, gyűlöltem idejárni, az pecsételte meg a sorsomat, hogy megkaptam a levelemet. De most nem ez a fontos, meg kell találnom Maxit, hogy előadhassam újra a törékeny és kedves fiút, aki mindig is voltam, most belegondolva undorodom az akkori énemtől, egyszerűen szánalmas voltam, de most.. Most több vagyok, mint tökéletes.
Majd pár perc múlva megtalálom a célpontomat, akit egész eddig kerestem, vajon mennyire fog meglepődni, hogy itt vagyok? Veszek egy mély lélegzetet és kétségbeesett arcot vágva elindulok felé, majd megállok előtte és a szemeibe. - Segítségre van szükségem.. a szüleimet elvitték, halálfalók voltak. - tudom, hogy befogja nyalni az egészet, mert mindig elfogult volt velem kapcsolatosan, legalábbis én így éreztem. Szóval a hatás kedvéért még egy könnycseppet is kierőszakolok magamból. Ohh ha tudná, hogy én dobtam fel a saját szüleimet, sőt ha még azt is tudná, hogy az a gyilkos, akiről olyan sokat hallani mostanában, az is én vagyok.
- Maga biztos tud segíteni, maga mindent megszokott oldani professzor. - mondom neki "reménytől" csillogó szemekkel. Szerintem elég meggyőző voltam, már csak az egész tőle függ, vajon elhiszi nekem ezt az egészet? El kell hinnie, ha már itt abba kell hagynom amit elterveztem, akkor valakijét megölök, csak nem tudom hogy a felesége vagy az édes kislánya legyen az. Szóval az ő érdekében remélem, hogy hisz nekem és nem rontja el a kedvemet.

Faded | Béna, de lesz jobb is hülyevagyok | I'm so sexy |

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 7 Júl. - 22:05

Every you, every me.



Rézsútos félhomályon keresztül szemlélem a megfakult papírra vetett betűk halmazát, amelyből egy latin eredetű, régies szöveg körvonalazódik ki előttem; ez azonban még mindig nem az, amit én keresek, ami után én áhítozok. Tekintetem akaratlanul is az asztal lapján heverő órára siklik, aminek ha hihetek, akkor az idő gyorsabban szállt el, mint ahogyan kettőt pisloghattam volna; végtagjaimban azonban nagyon is érzem a merev görcsösséget, amit egy jóleső nyújtózkodással és némi ásítással megfűszerezve próbálok tovaűzni. A nehéz sötétítőfüggönyöket vihar előtti, csípős-hideg szél lebbenti fel, de ezzel együtt egy mélyenszántó érzés is végigkúszik tarkómon, le egészen a gerincem mentén; valaki itt van, valaki régóta itt van és nesztelenül figyel. Mire a józan eszem felsikolthatna, vagy akár a pálcámért kaphatnék, addigra a fiú alakja lassan, de biztosan bukkan elő a sötétből, játékos árnyat rajzol a szemközti falra.
- Roger. - Édes-keserű íz terül szét számban a nevének kiejtését követően, s csupán futólag biccentek egyet; tudomásul véve jelenlétét. Nem is kapok további esélyt az esetleges kérdések feltevésére, a fiú rögtön a közepébe vág, hiszen tudja, hogy nem vagyok a türelem mintapéldánya. Szemöldököm a magasba szökken; íriszeim arcának jól ismert barázdáin siklanak végig, magamba iszom látványát, s még azt is figyelmen kívül hagyom, hogy a szívem kétszeres ütemben dobban meg. Mit mondhatnék? Mégis mit tehetnék, mondd? Bolond vén ember vagyok csupán, ki vakon követné szívét, ha lenne benne elég bátorság és kitartás.
- És miért pont most keresel fel engem ezzel a hírrel? - hosszú ujjaim ajkamon siklanak végig, ahogy lassan feltápászkodok a székemből, s közelebb lépek a fiúhoz; olyan, akár egy szellem a múltból, soha nem lehet tudni, mikor ölt valóságos formát. Vajon most is csak a képzeletem játszik velem? Talán túl sok alkoholt ittam a vacsoránál és elaludtam volna a dolgozatok javítása közben? Vajon, ha közelebb lépnék hozzá, akkor ujjaim a semmit markolnák el, vagy valóban érezném ruhájának kellemesen-durva anyagát? - Csak egy szimpla tanár vagyok, így nem hiszem, hogy sok mindent tudnék tenni az ügy érdekében, Roger, s mint tudod, nem ápolok közelebbi kapcsolatot a halálfalókkal sem. Azt javaslom, hogy fordulj Dumbledore-hoz, ő sokkal bölcsebb és tapasztaltabb.
Ebben mindig is remekeltem; a visszautasításban, a gyávaságban és az elfutásban. Inkább választottam azt, hogy mugli módjára, az anyámnak tetsző életet élem, semmint a mágiát gyakorlom tovább. Annyira belém égett mindaz, amit gyemekkoromban tett velem, hogy még mindig úgy vélem, ez egy rossz világ, amiben meg kell tanulnunk semlegesnek maradni. Most mégis itt vagyok, szembementem az elveimmel, felrúgtam a saját szabályaimat csak azért, hogy elmeneküljek a régi életemből, hogy új szerepet ölthessek magamra, ami egy mugliismeret tanár maszkja. Ez sem valódi. Semmi sem valódi.
- Miért vagy itt? - szegezem a kérdést a másikhoz; tekintetéből próbálva meg kiolvasni a választ, az igazságot. - Mondd el őszintén, akkor talán tudok segíteni.

Vissza az elejére Go down

Max & Rog - Hello prof!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-