Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Trófeaterem EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Trófeaterem EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Trófeaterem EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Trófeaterem EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Trófeaterem EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Trófeaterem EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Trófeaterem EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Trófeaterem EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Trófeaterem EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Admin

Admin

C’est la vie
Admin
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
▲ bűbájos

»
» Szer. 22 Jún. - 10:11



Tagok ezen a helyszínen:

Slade Stride
Minerva McGalagony
Katherina Walessa
Dante Wickham
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Krónikás

Krónikás

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
10

»
» Kedd 28 Jún. - 0:44

[justify]
Morsmordre!

Stride professzor és McGalagony professzor asszony vezetésével egy rövidebb utat találnak a diákok a Nagyterem végéből, egyenesen a Trófeaterembe. Az út viszonylag csendben telik, hiszen a Halálfalókat nem faragták könnyű fából, és megtalálhatják az utat, amin mentek a biztonságosabb helyre. A professzor asszony igyekszik mindenkit megnyugtatni, és a kollégájától biztatást vár, azonban rögtön feltűnik neki, hogy Stride bal alkarján a talár nem olyan állapotban van, ahogyan annak lennie kéne. Ez Walessa kisasszonynak is feltűnik, akit Dante Wickham húzott magával, mikor a Trófeaterembe igyekeztek. Katherina McGalagonyban bízik, ez az érzés kölcsönös, azonban a professzor asszony bizalmatlansága Dante és Slade iránt egyre nő. Ki tudja, hogy kicsoda mit tervez a háta mögött? Mindenki gyanús. Mindenki.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 29 Jún. - 21:06




Morsmordre!


Bizalom, vagy túlélés?

ღ zene: Never Close Our Eyes ღ megjegyzés: -

A Roxfortba járó gyerekek többsége, nos megkaphatott valami olyat, amit én sohasem. Egy normális életet, egy rendes családot, és egy szerető körülményt.. Részt vehettek eseményeken, megünnepelhették a születésnapjukat normálisan, és nem kellett minden pillanatban attól rettegniük, hogy a szülők mikor kínozzák őket. Ám, a mostani esemény, nos nem a diákok ellen szól leginkább, hisz' a legtöbb tanuló már szinte egy közülünk, hanem arról, hogy a tanárok megsebesüljenek, s hogy felfogják azt, miszerint Voldemorttal ellenkezni a lehető legnagyobb őrültség, amit elkövethetnek.
Érdekes lépés a részemről mindazon cselekményszál, hogy nem tépem le rögtön magamról e tanári egyenruha jelentős részét, csak hogy felfedjem valódi kilétem igazságát. Inkább megtartom magamban az őrült gondolatokat, és előadom azt, hogy mennyire is igyekszem megvédeni a fiatalokat. S hogy miért? Nem, nem vagyok áruló. Voldemortnak sosem számoltam be az iskolai történésekről, és e állás leginkább csak azért van nekem, hogy legyen valami.. valami normális is az életemben. Ha ez nem lenne, akkor én magam sem lennék ennyire előzékeny, és már-már emberi hajlamú -, s bár csak megjátszom ezt, de akkor is több, mintha egész végig, nos az őrült kis fantáziámat részesíteném előnyben, és döntenék, avagy netán rombolnék mindent, ami csak pusztán az utamba kerül.
Az utunk igencsak csendesen telik, ahogy a Trófeaterem felé tartunk. S bár a légkör túl nyugodt, de én mégis sejtem azt, hogy ez hamarosan megfog változni teljesen. A Halálfalók nem a Nagyteremért jöttek ide, hanem azért, hogy szétszedjék az épületet, kiéljék a fantáziájukat, s megmutassák azt mindenkinek, miszerint mennyire is Voldemort csatlósairól beszélhetünk. Nem kell sok, és már meg is érkezünk a biztonságot nyújtó terembe. Bár őszintén mondva számomra, nos nem kell eme érzet.
A hangulat hirtelen válik feszültté köztünk, ahogy McGalagony professzor asszony, és Walessa kisasszony is kiszúrja a bal alkaromon, miszerint a talár nem olyan állapotban van, mint, amilyennek lennie kellene. Úgy teszek, mintha fel se tűnne ez az eset nekem, és inkább lépek két lépést az ajtó felé határozottabban, minthogy velük szembe nézve megvető pillantásokat zsebeljek be.
- Nyilvánvaló az a tény, miszerint nem sokáig biztonságos ez a hely a magunk számára. - Jobb kezem ujjai kissé megfeszülnek a pálcán, ahogy az ajtó felé szegezem célzó értékkel. Itt nem a bizalmon van az alapkulcs, hanem, hogy a bent lévők túléljék ezt a harcot, s ha rajtam múlik, akkor igyekszem tenni a kötelességemet, ha csak eszméletemet nem vesztem. - Így fel kell készülni a harcra, bár még előtte van egy kérdés, ami igencsak fontos szempont, kérem tisztelettel mindannyiukat. - Tekintettemet a bentiek felé fordítom. - Hagyják azt, hogy e helyzet légköre feszültséget gerjesszen, és vádakkal bombázzák a társaikat, vagy képesek arra, hogy összefogva kiállják a próbát, és legyőzzék-e helyzetet? - Vonom fel a szemöldökömet, határozottan fürkészve az arcokat.
- Tudom mit gondolnak.. hiszen a bizalmatlanságuk, nos minden apró kis jele ott van felém irányulóan az arcukra vésve. - Tekintek egy pillanatra az ajtó felé, majdan vissza rájuk. - De, ha tényleg megbízhatatlan vagyok, akkor mégis minek menteném e helyzetben a menthetőt, és próbálnám óvni a Roxfort javát? - Hangzik fel éles kérdőjellel a kérdésem, miközben tartom magam az eredeti tervemhez. Nem bukhatok le, hisz nem szándékom befejezni a tanári karrierem, ahogy nem is vagyok hajlandó hagyni azt sem, hogy bajuk essen. Viszont a kérdés az; hogy meddig képesek elmenni abban, hogy lebuktassanak, s ha sikerül, akkor elfogadják-e azt, hogy ellenük fordulok, holott koránt sem ezt szeretném?


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 3 Júl. - 11:54


Morsmordre!

Őszintén sajnálom amit látnom kellett odabenn. A nagy zűrzavar, a diákok nem tudják, hová menekülhetnének. Mi pedig csak álltunk ott, próbáltunk néhány lefegyverzést szórni a halálfalókra annak érdekében, hogy mentsük aki menthető. Még mielőtt elindultam, néhány elsőst sikerült a prefektusaik vezetésével kiterelgetnem időben, aztán hirtelen nem volt kiút arra, és valami mást kellett találnunk. Pár diák grabancát elkapva fordultam meg az ellenkező irányba, miközben a rövidebb úton a trófeaterem felé vettem az irányt velük és a hozzánk csapódó Slade Stride professzorral. Csend volt, és bizonytalanság. Pálcám szorosan kezemben tartottam, én voltam a sorzáró és egyfolytában a hátam mögé lestem, hátha védenem kell. Nem kellett.
- Nyugodjanak meg, kérem. - Pillantottam a többiek felé, és Slade átvette tőlem a szót, úgyhogy kicsit szúrós tekintettel, de végighallgattam minden egyes szavát. Az aggaszt igazából legjobban, hogy róla, mint tanár nem sokat tudok még. Hiába én vagyok az igazgatóhelyettes, némelyik tanárt egyáltalán nem ismerem, sokszor úgy érzem, szinte elkerülnek engem a folyosón. Átlátok az embereken sok esetben. A két diák reakcióit figyelem, majd megrázom a fejem és taláromat magam után libbentve állok a trófeaterem ajtajához, kikukucskálva rajta, felmérve a helyzetet.
- Nincs hová mennünk. A folyosók nem biztonságosak. Itt kell maradnunk és megpróbálni megvédeni egymást. - Mellettem nem esik bántódása senkinek, ebben biztos vagyok. Azért még mindig bizonytalanul álldogálok ott egy helyben és próbálok valami hasonlóan érdemes választ adni vagy pedig igazolni Slade felvetéseit.
- Nos, igen. Ne adjanak okot a bizonytalanságra. Viszont ha tudnak valamit, ami hasznos lenne, kérem ne tartsák magukban, az életük múlhat rajta! - Körülnézek, egy védőbűbájon jár az eszem közben, ha itt maradnánk, de nem biztos, hogy meg tudnám csinálni egyedül. Kíváncsi vagyok a két diák véleményére is akik velünk jöttek, hátha mondanak valami okosat ők is. Elvégre több szem többet lát, nem igaz?





» Fiatal test, idős lélek «



Kezdődjék hát ◘  ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Krónikás

Krónikás

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
10

»
» Kedd 12 Júl. - 0:38

Morsmordre!

Ami a trófeateremben történik, egészen különös. Talán az egyetlen hely a Roxfortban ez a terem, ahol bizony az itt tartózkodóknak nem lehet nyugtuk, egyáltalán. Hiszen hiába van zárva az ajtó, kívülről minduntalan be akarnak jutni. És meg kell birkózniuk Slade kijelentésével is, és azzal, hogy a teremben ezzel bizony általános bizonytalanság kezdett eluralkodni, akármennyire is nem akarnak tudomást venni erről. De össze kell dolgozzanak, mert csak így tudnak kijutni. Minerva arra lesz figyelmes, hogy az ajtó mozog. Valaki be akar jutni, de kicsoda? És miért mugli módszerekkel? Miért nem használja a pálcáját?! Valami rossz dolog rejtőzhet az ajtó másik oldalán, ezt érzi mindkét professzor is. A kérdés már csak az: képesek együtt dolgozni a siker érdekében? Ki lehet az ajtó mögött? Meg tudják állítani?
A félelem, és a bizonytalanság furcsa kettősség, hiszen ők a nagyobb tudásúak, ha valami történik, össze kell dolgozzanak. Nem fog az olyan olajozottan működni a helyzetnek köszönhetően.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Krónikás

Krónikás

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
10

»
» Csüt. 11 Aug. - 1:17

Morsmordre!


FONTOS VÁLTOZTATÁS!

A terembe halálfalók törnek be, nagy csoportban. A trófeateremben ragadt két professzor és két diák menekülni kényszerül; McGalagony professzor és Dante egészen a Csónakházig menekül, míg Stride professzor és Katharina menekülés közben csapdába esnek a lépcsőknél. Hogy a növekvő félelemnek köszönhetően ki mennyire tud ura lenni az érzéseinek, az változó, a pánik egyre nagyobb hatással van mindenkire.

//A következő körtől Minerva és Dante a Csónakházba, míg Slade és Katharina a Lépcsőkhöz fognak írni. Két hét áll mindenkinek a rendelkezésére. //
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Trófeaterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok :: Morsmordre!-