Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 23 Jún. - 8:39
A sötét és megviselt épület tökéletesen illik hozzá. Egy szentimentálisabb egyén akár szomorúnak is láthatná a romokat, a valaha szebb időket megélt, nemes házat, sőt kúriát, de Greyback szikrányit sem birtokol ebből a tulajdonságból, ahogy a legtöbb másik halálfaló sem. Hanyag pálcamozdulatokkal takarították ki egyik-másik helyiséget, a többit azonban most is lepi a por, az ablaküvegek - ha egyáltalán vannak - foltosak a mocsoktól, a kevés még létező függöny molyrágta és megszürkült, a padló nyikorog, a falak peregnek. A hely az enyészeté, és Greyback nem óhajt ezen változtatni. Némelyik pedánsabb halálfaló felvette a harcot az idő pusztításával, valószínűleg azért, hogy a Nagyúr kedvében járjon, és módszeresen tisztogatják legalább a folyosókat, de ez olyan alantas munka, amit csak titokban lehet végezni. Elvégre egyikük sem akarja, hogy a többi házimanónak nézze.
Nem főhadiszállásnak készül a hely, messze van attól, de Voldemort követői közt egyre több a törvényen kívüli, a menedékre szoruló, a lojalitását titkolni kényszerülő. Azoknak készül az apró birtok. Nem tudni, melyik aranyvérű ajánlotta fel e nemes célra a roskadozó épületet, de nem is számít. A fontos, hogy már most csuklyás alakok árnyéka járja be a falakat, és némelyik sziluett sötétebb a többinél.
Greybacknek nincs hová mennie, nincs otthona, és nincs is rá szüksége. Ez, a négy fal és a tető, ez csak ketrec számára; tudja ő is, hogy ez az ellenőrzésről szól. A Nagyúr tudni akarja, ki hol tartózkodik, ennyi az egész. Biztonságban akarja tudni a szolgáit. Greybackben legalábbis csak ez az egy ötlet fogalmazódik meg, és nem igazán érti, miért kéne ennek örülnie. Mindezek ellenére azért elfoglalt magának egy szobát, és most kinéz az ablakon üres tekintettel. Szemében az élet nem ragyog különösebben. Nem lát, csak néz, keresztül a piszkos és ki tudja, mitől, de erősen karcos üvegen. A halálfalók köpenye feszül széles hátán és a lábnyomát súrolja csendben, mint egy hűséges eb, de a házban sétálgató, fojtott hangon beszélgető többi halálfaló a nyitott szobaajtó ellenére tudomást sem vesz róla. Elmennek előtte, nem törődnek vele, már hozzászoktak. Eltűrik, de semmi több, hiszen hiába kiáltották ki őt is halálfalónak, a vérfarkas karján nem ég a Jegy. Egy kutya nem méltó rá, hogy viselje. Na, nem mintha vágyna rá...
Feje moccan csak aprókat, ahogy a kilátást vizslatja. Látszik, hogy hajába fiatal kora ellenére szürke szálak vegyülnek, de ez nem az őszülés jele. Ha valaki megérintené, érezné a szálak durvaságát; ezek egy farkas bundájának részei. Szemében az egykori hideg kékség sárgás foltokban olvad fel, teste mellett lógó erős kezein az ujjak pedig lassan karommá korcsulnak. Túl erős benne már a kényszer, hogy ne legyen ember. Mostanság néha már az emberek puszta kipárolgása, a szagok illattá szelídülése is elég, hogy dúvadnak érezze magát. Csontjai, húsa és bőre ilyenkor égni kezd a vágytól, hogy beléjük marjon és szétszaggassa őket. Esetenként bele is kóstoljon.
Nem fordul a folyosó felé, háttal áll neki, ahogy fürkész kifelé az ablakon, de hallja, amikor a háta mögött, az ajtóban valaki megáll. Mélyebbet szippant a levegőből, észrevétlenül és némán, hogy látvány nélkül is felismerje az alkalmatlankodót.
Emberi orr számára észrevétlen különbség, de neki sokat elárul. Annak ellenére azonban, hogy fajtársát üdvözölhetné, ha lenne benne annyi udvariasság, hogy legalább megfordul, ő nem teszi. Tüntetően hátat fordít, fölényes és arrogáns, mint minden vérfarkassal, akit a Nagyúr az ő tudta és kérése nélkül toboroz a halálfalók közé.
- Mit akarsz?
Annyiszor tette már fel ezt a kérdést annyi személynek, mint talán senki más azok közül, akiket ismer, és pontosan ezért képes mindössze ezt a két szót olyan kifejezően kiejteni, hogy közben ezer másikat mondjon vele. Hangja halk, de karcos, fenyegető és unott, elégedetlenségről tanúskodik, de mégis csak kimondja, tehát érdekli a válasz.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 3 Júl. - 12:53

Fenrir && Rayna

Kénytelen voltam valamit tenni. Már jó ideje itt vagyok London környékén és nem szeretnék tovább futni. Már nagyon ráuntam! A halálfaló akivel a múltkor összegabalyodtam azt mondta, biztonságot fognak nekem nyújtani, minden áron. Természetesen ő tudta akkor, hogy mi vagyok mert elmondtam neki egy gyenge pillanatomban. Valószínűleg kár volt. Az évek során már rájöhettem, hogy nem lehet megbízni az undok férfiak közeledésében. Szinte mindegyik ugyan azt akarja, fűt-fát beígér aztán pedig hoppon hagy, még nagyon kakiban mint amekkorában eddig voltam. Az egy szerencsém, hogy van hozzá tehetségem, hogy kimásszak ezekből a helyzetekből. Ha élni szeretnék, valahogyan meg kell oldanom, nincs mese. Kicsit diszkréten kérdezősködtem olyan halálfalóknál, akik mit sem sejtenek mivoltomról. Némelyikük nem válaszolt, mert nem bíznak senkiben és semmiben, de voltak akik örültek, hogy kérdésemet feléjük továbbítottam. Így jutottam el ide, ahol most vagyok. A ház romos kinézete egyáltalán nem rettentett el a tudattól, hogy be kell oda mennem, sőt, ki tudja, még lehet hogy itt is kell majd élnem valameddig. Többször kénytelen voltam ilyen elhagyatottnak tűnő helyeken elrejtőzni, az élet kevés meglepetést tartogat már számomra úgy érzem. Csuklyámat a fejemre csapom, pálcám kéznél, nem tudom milyen alakok lehetnek odabenn. Az ajtó kisebb nyikorgással nyílik ki előttem, előre pillantok, a folyosó sötét, és korhadt. Furcsa szag csapja meg az orrom, amire kicsit elfintorodom. Egy csávó áll meg velem szemben, kérdő pillantást vetek rá, de már tudom mit szeretne. Megkérdezni, mit akarok. Miután elmondtam neki, hogy ki is keresek valójában, ő elkísért az ajtóig, de nem mert belépni, sőt, mutatkozni sem. Csak megálltam ott, és a háttal álló férfit néztem. Furcsa kinézete nem rettent el semmitől, talán puhány kislánynak festek, de én is egy fenevad vagyok legbelül. Kérdésére meg sem rezzenek, sőt, egy mozdulatot sem teszek előre, csak állok és határozottan válaszolok neki.
- Szeretném a segítségedet kérni. - Nem ismerem őt, csak szavakból, de túl korai még ez az egész, hogy belekezdjek a hosszas mondandómba. Kicsit beljebb lépkedem, a padló nyikorgása hallatszik abban a kis csendben, ami köztünk honol. - A nevem Rayna, nemrég érkeztem.




Music | helloo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 10 Júl. - 23:32
Megtanulta már eljátszani a létező összes személyt, akivel valaha találkozott. A túlélése múlt azon, el tudja-e felejteni, ki ő valójában, és fel tudja-e venni azt az álarcot, amit a helyzet megkövetel. Fogékony elme ő, más kérdés, hogy ez az elme egyre sötétebb, egyre zavarodottabb, de még mindig éles. Ettől lesz Fenrir Greyback különösen veszélyes alak; ez, és brutalitása az, ami Voldemort figyelmét is felkeltette. Egy értelmes, vérszomjas vadállat erős és impozáns férfi testbe zárva, végzetes fertőzést, az állati ösztönök veszélyét hordozva a harapásában. Nem meglepő, hogy a Sötét Nagyúr számára a vérfarkasok olyan fontosak a sötét lények között, ahogy az sem, hogy Greyback, Nikolai és a harmadik a régi csoportból kegyelmet kaptak. Túl erősek, túl hatalmasak, hogy kárba vesszenek.
Ezt Greyback is megértette már, legalábbis úgy érzi. Azt azonban még mindig nem tudja, mit akar a Nagyúr néhány szedettvedett, kitanítatlan, magányos farkassal, akik nagy része még saját magától is retteg. Néhányukat már sikerült megtörnie úgy, ahogy. De vannak, akik sosem lesznek alkalmasak arra, amire egy igazi vérfarkasnak szüksége volna: kiélni a vadságot. Greyback fel sem tudja fogni, Voldemort mégis mit akar ezekkel elérni. Mindenkinek jobb lenne, ha ezeket csendben és gyorsan kivégeznék. Csak a baj van velük.
Sejtése szerint a most érkezett fertőzött lány is egy a sok közül. Bizonytalan, rettegő, elveszett, aki azt hiszi, Voldemort jobb életet biztosított neki azzal, hogy engedi, a halálfalók közé vegyüljön. Hogyisne. Sötét hangulata semmit sem javul erre a gondolatra, és feltámad benne a késztetés, hogy a nő arcába csapja az ajtót, mégsem teszi. Rossz hangulata ellenére fásultsága győz, és inkább csak bámul kifelé. Lénye egy kis része ugyanis valamennyire mégis csak kíváncsi, sőt reményteljes. Akadnak azért kivételek a friss fertőzöttek és a „talált tárgyak” közt is. Az esély megvan, hogy a lány is az, csak ki kell deríteni. Nagy kár, hogy nincs hozzá sok kedve, és híres-neves alkalmazkodóképessége és színészi tehetsége sem izzik be, hogy magához csábítsa vagy elriassza a nőt. Csak a nyers, szadista Greyback, csupasz lénye teljes valójában.
A segítségkérés hallatán feje megmoccan. Kissé meglepi a bátorság, egyúttal az újoncok arcátlanságán fel is bosszantja magát. Hát ezek sosem tanulnak semmiből? Baljós mozdulatot tesz fél testtel. Még mindig nem hajlandó arcát teljes egészében felé fordítani, és megtisztelni a másikat a figyelmével. Nem törődik a bemutatkozással sem. A másik nyilván tudja, ki ő, ha így megcélozta.
- A segítségemet – visszhangozza halkan, komoran. Hangjába lassan gúny szivárog. - Miben állhatok rendelkezésedre, kedves Rayna, aki nemrég érkezett?
Készséges előadásmódja nem is állhatna messzebb valódi érzéseitől.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 15 Júl. - 14:34

Fenrir && Rayna

Sok mindent átéltem már a rövidke életemben. Az emberek ha rám néznek, nem is gondolnák, ki vagyok, mi vagyok. Sok emberrel ismerkedtem meg menekülésem alatt, és a legtöbbjüktől azt hallottam vissza, hogy én igen is jó vagyok. Pedig nem akarok az lenni, a jókat mind kihasználják. Nekem ez a nagy tapasztalatom ebben. Részben ezért is vagyok itt, részben pedig magamért. Vagyok aki vagyok és nem fogadtam ezt el az évek során teljes egészében. Kénytelen voltam a gondolatba belenyugodni, hogy vérfarkas lettem és igazából nincs más választásom, mert ebből aztán nem lehet kigyógyulni. Ennek ellenére nem gondoltam, hogy ekkora slamasztikába kerülök majd. A halálfaló férfi, akivel a múltkoron találkoztam sok jót ígért, nekem pedig szükségem volt már valami biztosabb pontra az életembe, ami úgy tűnt, hogy tőle megkaphatok. Az emberekkel társalogtam és nem kellett túl sokat hallanom, mire rájöttem, hogy a fajtám igazából nem is annyira kívánatos ezen a vidéken sem. Legalábbis a csoport, ahová beléptem úgymond, nem kedveli őket igazán. Így kerültem ide, ebbe a romos épületbe. A körülöttem lévő csuklyás alakok nem rémisztenek meg, szinte rájuk sem pillantok, csak azokra, akik rám vetik tekintetüket. Néhányon érzem, hogy megnéz magának, szinte már csak a nyál nem csordul ki a szájából, de nem foglalkozom velük. Pálcám szorosan mellettem van, ha szükséges elő tudom húzni. Az ajtóban állok, ahol a férfi tartózkodik, akihez valójában érkeztem. Nem mozdul meg, csak háttal áll nekem és én jól megvizsgálom. Abszolút kivehető rajta a vérfarkas gén, kicsit tágabbra nyílnak szemeim, ahogyan rájövök, hogy már most úgy tűnik, mint egy vadállat. Hideg hangon szól hozzám, én pedig nem röstellek válaszolni. Megmozdul, én követem tekintetemmel, de egy lépést sem közelítek hozzá, nem biztos, hogy örülne ennek, főként, hogy így rátörtem.
- Úgy hallottam, az itteniek nem igazán kedvelik a fajtánkat... - Egy pillanatra elhallgatok és a földet kezdem el szemlélni. Egyik lábamról a másikra állok, igazából nem tudom, mit mondjak, pedig azt hittem elég felkészült vagyok erre. - Szeretném, ha erősebbé tennél és tanítanál. Ha... nem okoz ez túl nagy gondot. - Hangom egy picit megremeg a mondatom végén és egy nagyot nyelek, majd magamat biztatom, hogyan is tudnék még ettől jobban is nyakig belemászni valamibe, ami közel sem biztos, hogy sikert hoz számomra.




Music | helloo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 20 Júl. - 23:22
Felvonja egyik szemöldökét, és a hangja, ami az imént még barátságtalan, sőt ellenséges és komor volt, most nyúlóssá válik a gúnytól és megvetéstől. Már megint valami friss beharapott, vagy holmi kis szökevény, aki a sötét társaságban remél megváltást... Hogy kerülnek az ilyenek ide?
- Hogy nem igazán kedvelnek? Mit vársz néhány féregtől egy pöcegödörben, ami mind halálos mérgű kígyónak képzeli magát? Ezek a tekergőző kukacok rettegnek a fajtámtól.
Az én fajtámtól. Nem a tiédtől, te kis szerencsétlen.
- Netán a szívedre vetted?
Végre teljesen megfordul. A fertőzés minden vérében tomboló cseppjét hagyja érvényesülni, az ablakból beeső szűrt fényben most már tisztán látszik, hogy a farkaskór honnan is kapta az elnevezését. A piszkos homályban is látszik Greyback szeme színének elváltozása, arcán a túl durva borosta árnya, hajában a szürkés szálak... Még teste is inkább emlékeztet domináns kutya peckes, merev tartására, mint egyszerű emberére. Mindehhez még hozzájön a talár feszülése széles hátán és vaskos karján. Groteszk, sőt nevetséges látvány is lehetne, babaruhába kényszerített behemót. A fekete anyag, ami a többi, teán és kekszen nevelt nyeszledéken elegánsan áll, rajta szinte sír a megerőltetéstől, és szemmel láthatóan bármikor elszakadhat. De nem nevetséges. Egyszer gúnyolta csak ki valaki, hogy kutyára nem szabtak halálfalótalárt, pár másodperccel később már nem voltak fogai.
- Zavar, hogy vesztettél a népszerűségedből, szépségem? Azon nem tudok segíteni, de ahogy elnézem, nem is kell.
Végigméri a lányt. Nőt. Levetkőzteti szemmel, és tudja, hogy ezt több másik halálfaló is megtette. Nem ez lenne az első eset, hogy eltekintenek attól, hogy vérfarkas, ha ágyba vihetik, és magukévá tehetik, csodálatos módon hirtelen ők maguk is állattá válva. Pláne, ha ilyen kis csinos az illető. Ha hagyja, akkor vigyék, Greyback sem fogja vissza magát, mikor arról van szó. A lány még nyilván nem tudja, hogy ez az épület a halálfalók legaljának lett fenntartva, és egy ilyen "vendég", mint ő, bizony akaratlanul is szikraként lobbantja majd be a frusztrált maszkos népség és a farkaskórral fertőzött fenevadak közt lebegő feszültséget. Vagy ha tudja, akkor nagyon ostoba, hogy mégis idejött.
Közelebb megy hozzá, amíg a nő hebegni kezdi a butaságait, és meg sem áll, amíg szembe nem kerül vele. Greyback impozáns méretei előtt csak óriásivadék nőknek lenne esélyük a szemébe nézni anélkül, hogy fel kelljen szegniük a fejüket, de Greyback nem bízza a véletlenre. Figyelmeztetés nélkül nyúl Simpson törékeny kis álla alá, és erős szorítással emeli fel, ha kell, fájdalmat is okoz. Ő maga véletlenül sem ereszti le a fejét.
- Erősebbé? Téged?!
Az arcába nevet, aztán hirtelen olyan közel hajol, hogy ha kidugná a nyelvét, megízlelhetné a zsenge, tiszta, illatos női bőrt.
- Nekem nem okoz gondot megpróbálni, de neked fog - jelenti ki, ahogy Rayna szemébe fúrja a saját pillantását, egyáltalán nem leplezve sem a férfi sóvárgását a nő után, sem a bestia sóvárgását a brutalitás után. - Nem biztos, hogy túléled.
Sőt. Egy része biztos, hogy bele fog pusztulni.
Földhöz szegezi a pillantásával, hangja semmi jót nem ígér. Ha a lánynak van esze, most nem mocorog. Súlyos másodpercek múlnak el így, aztán Greyback elereszti. Lassú mozdulattal lép el mellette, hogy körbejárja, és út közben becsapja az ajtót, hogy két lépéssel később már a lány másik oldalán legyen. Hátulról is végigméri, beleszippant a hajába, olyan közel mozog hozzá, hogy szinte feldönti, de úgy, hogy közben még éppen nem ér össze a két ruhaanyag. Generálja a feszültséget a lányban, mind fizikai, mind lelki síkon, közben pedig a fülébe morog, végtelenül lenéző hangon.
- Szóval tanulni szeretnél. És mégis... mit?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 27 Júl. - 21:47

Fenrir && Rayna

Meglepetten hallgatom a változó hangnemet. Nem ítélkezem, és biztos vagyok benne, hogy hasonlóképp vélekednék én is, ha ismerném az itteni helyzetet. Csak amikor elhittem minden ígéretet, még nem gondoltam bele, hogy itt valami más is lehet a képben. Informált vagyok természetesen, csak a belső köröket nem ismertem, ezért nem tudtam azt, hogy a vérfarkasok nem igazán kedvelt népek errefelé.
- Nem, nem vettem a szívemre. Amikor idejöttem, nem tudtam, hogy mi vár rám, mert nem ezt mondták. - Szinte belém fagy a szó, amikor megfordul. Nem gondoltam volna, hogy ennyire visszaüt rajta a vérfarkaskór, magamat nézve szinte egyetlen szőrszál sem annyira durva, hogy kifejezze mivoltomat. Őrületes és furcsa látványt nyújt, egészen ijesztő és egyáltalán nem nevetséges. Számomra legalábbis teljesen egyértelmű, hogy egy ilyen komoly... farkasembert nem fogok kinevetni, mert nyilván nem számítana az abban a pillanatban, hogy nő vagyok. Szemével levetkőztet.
Többször megismerkedtem már ezzel a nézéssel életem során, főként a rejtőzködésem során. Minden pillanat számított és olyan emberek mellé szegődtem, akik közül pártól csodáltam, hogy sikerült elmennem. Viszont mégis van valami más Grayback szemében.
- Nem igazán ez az elsődleges célom... - Komoly hangnemben próbálok valami értelmeset is hozzáfűzni a kijelentéseihez. Igenis felhergel, de mégis nyugodt maradok külsőleg, nem szeretném ha megérezné rajtam a dühöt, az ingerültséget, mert az nem biztos, hogy jó színt vetne rám ebben a hirtelen tett látogatásban. Nem mozdulok mikor közelebb lép. Kezeim ugyan megremegnek egy pillanatra, és még mindig csak állni tudom a férfi tekintetét. A szavaimból már érezheti, hogy kicsit bizonytalan vagyok a kijelentésemmel. Pontosan azt sem tudom, mit kellene mondanom, hogyan fogalmazzak... ezért jöttem, és remélem, valamilyen szinten megért majd. Magas, nagy ember és büszke mivoltjára. Erre már rájöttem amikor beléptem ide, és csak rátett egy lapáttal most az, hogy állam alá nyújt, felemelte fejem és egy apró szisszenés után nyitottam ki újra szemem, belenézve az övébe. Felnevet, leheletét érzem arcomon, de most itt az idő arra, hogy mutassak valami kicsit magamból, ki kell bírnom, tűrnöm kell a megaláztatást, amiben igazán évek óta nem volt már részem. Furcsa érzés és tudom, én akartam mindezt.
- Megpróbálnám túlélni. Hidd el, erősebb vagyok mint gondolod. - Nem fizikai erőben, lélekben. Volt idő amikor csak magamra számíthattam, volt, amikor nem teremthettem kapcsolatot emberekkel. Sok mindent láttam már az életben, de mégis elbizonytalanodom, amikor tekintete ismét az enyémbe fúródik. Ezt már lerendeztem magammal, ha kell, akkor bármit megteszek, amit szeretne, még ha azt én magamtól nem is biztos, hogy szeretném. Szajha ugyan nem vagyok, kevés férfi ágyát melegítettem fel, és csupán csak párét úgy, hogy szívességet kértem utána. E körül forognak gondolataim, amikor elenged. Nagyot nyelek ismét, és csak hirtelen mélyebbet kell lélegeznem. Kiegyenesítem fejemet, csak az ajtó becsapódására rezzenek fel. Ketten maradtunk. Eddig még lett volna lehetőségem kilépni azon az ajtón, de most már nincs. Érzem, ahogyan mellettem lépdel, egészen közel hozzám, kicsit ingerelve érzékeimet. Valamiért mégis azzal nyugtatom magamat, hogy félnem nem szükséges, még nem kell. Ha úgy vesszük, hogy ez még csak az a fránya előjáték... ő akkor is libabőrt idéz meg az egész testemen, amikor a fülembe morog.
- Mindent, amit... szükséges. - Nem tudom, erre mit kellene válaszolnom, ezért csak próbálkozom a hallottak alapján. - Nincs túl sok tapasztalatom... - Nem közlöm vele, hogy egy vadász elől menekülök, aki már évek óta el akar kapni. Még nem. Majd annak is itt lesz az ideje, de nem szeretném eltántorítani ettől. Ahogy ránézek, viszont gondolom, hogy nem jelenthet neki nagy gondot egy egyszerű varázsló, még ha vadász is. Két darabba tépné egy másodperc alatt. Picit mozdulok felé, de csak mert már kellemetlennek érzem a mozdulatlanságomat és a bizonytalanságomat.




Music | helloo | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Simpson & Greyback; vérfarkasok egymás közt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-