Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Preston Lamora  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Preston Lamora  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Preston Lamora  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Preston Lamora  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Preston Lamora  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Preston Lamora  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Preston Lamora  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Preston Lamora  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Preston Lamora  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Preston Lamora-Bacerra

Preston Lamora-Bacerra

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Theo James

»
» Szomb. 25 Jún. - 1:32


Preston Lamora-Bacerra





Pres || 28 || Theo James || Lamora-hagyományok


 

Részletek a Lamora-Bacerra családi naplóból:
1905 - Lamora
Az Ír-tengeren békés magányban lévő Man szigete sok lehetőséget, és nagy múltú családot rejteget, köztük minket is. Bár csak most költöztünk ide családommal Írország legészakibb sarkából, máris viszonylag nagy elismerésnek örvendünk az aprócska népességű földlemezen.

Lamora
Kelt: 1905, fagyos időszak



1927 - Lamora
Lamora, családunk legnagyobbika a mai napon porrá lett. Ezzel bevezettük a hamvasztást a Lamora-tömbbe, ami nem más, mint a család szabályzata.
"Elsőszülött férfit temetésén hamvasztással megilletni szép, és tiszteletteljes cselekedet. Az elsőnek kijár a tisztelet. Hisz írja a vallás szent könyve is: Porból lettél, porba térsz vissza."

Beirchear Lamora
1927, fagyos-napos átmenet



1948 - Lamora
Angliába érkezett családunk egy kicsiny része. Ennek tiszteletére új szabály került a Lamora-tömbbe.
"A család legidősebb férfi tagja csak akkor válik férfivé, ha tizenhetedik évét betöltve, születésének becses napján sírba küldi a családfőt, ezzel átvéve szerepét és varázspálcáját egyaránt."

Maelisa Lamora
Kelt: 1948, napos időszak



1949 - Lamora-Bacerra
Családunkkal szövetséget és házasságot kötöttek a Bacerrák. Nemesek ők is, mint mi, bár nem Mans szigete szülte őket, hanem a fjordok vidéke. Apám, a tisztelt Maelisa a mai napon hunyt el kezeim által. Immáron két pálcával rendelkezve én is új paragrafust írnék családunk ősi tömbjébe.
"A családfő sírba küldésének napján a birtokon csak két ember tartózkodjék. A gyilkos, és a dicséretes életet élő családfő. A szertartás kettejükről szól, női és gyermek szem nem láthatja."

Kinsale Lamora-Bacerra
Kelt: 1949, napos-fagyos átmenet



1970 - Lamora-Bacerra
Apám immáron halott. Bal karomba égetve pedig feketén izzik az újonnan kapott jelem. A hamvasztásos szertartás megtörtént, édesanyám ugyanakkor nagy bánatában nem főz ételt rendesen. Ezen okból kifolyólag új szabály íratik a Lamora-tömbbe.
"A családfő, ha nincs valamivel megelégedve, amit az asszony művelt - nem végzi teendőjét, engedély nélkül hagyja el a házat, kötelességeitől függetlenül -, kéretik közepes erejű nyaklevessel fegyelmezni."

Preston Lamora-Bacerra
Kelt: 1970, fagyos-napos átmenet



Halálfaló || Aranyvérű || Pálmafa, főnix faroktoll maggal, 15 és 1/12 hüvelyk, kellemesen rugalmas


Lamora-birtok, 1970, fagyos-napos átmenet, harmadik hónap, huszadik nap


A birtok kong az ürességtől. Mindössze két ember tartózkodik idehaza, apám és én. Ebből már csak egy élvezheti az életet, és az én vagyok. A házimanók is mind elmentek itthonról anyámékkal, és éjfélig haza sem térnek. Délelőtt kilenc óra van. Egész nap fogalmam sincs, hogy mit fogok csinálni. Clar sincs itt...

Leülök az étkező hosszú tölgyfaasztalához, és egy apró pergamendarabkát veszek magam elé, és lefirkantok pár sort.


Levelemet összetekerem, és füttyentek egyet legkedvesebb baglyomnak, Tegwennek. Gyönyörű egy állat, és nevének jelentése is ezt tükrözi, ugyanis a Tegwen név szépet jelent.
- Tegwen, amilyen gyorsan csak tudod, vidd el ezt a levelet Clarnek. - közben csőréhez tartom ujjaimat, hogy míg beszélek hozzá, kedvére csipkedhessen. Szeretem a fájdalmat, és ezt nem rejtem véka alá. A munkahelyemen is mindig elvállalom a legveszélyesebb feladatokat. A legveszélyesebbek általában a sárkányos terepmunkák. Egyszerűen imádom. Párszor már megpörkölték a kezemet, és nem is olyan rossz érzés.

Miközben várom Clart, vagy pedig a válaszlevelet, azon gondolkozom, hogy vajon miért kellek neki pont én? Ott volt Killian. Biztos jó pasi ő is. Mondjuk tény, hogy én jobb vagyok, de egy nő akkor sem dobja csak úgy el a párját egy másik férfiért. Nem mintha nem szeretném Clart, mert nagyon is szeretem, csak ez így nem áll össze a fejemben. Kevés ember néz ki jobban nálam, de nem én vagyok a világ megváltója, hogy ennyire szeressen. Vagy a szerelem nem így működik? Mindegy is, sosem voltam romantikus fajta. Majd csinálok mindent úgy, ahogy jónak érzem, ő meg majd szól, ha nem tetszik valami.


Keresett || Animágus (fossza) || Vannak


▽The Age Of The Marauders▽



A hozzászólást Preston Lamora összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 4 Okt. - 17:09-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 25 Jún. - 20:28


Elfogadva!




Szadikáááám örülőőő Szerintem nagyon jól tudod, hogy mennyire vártalak, azzal pedig nagyon megszerettelek amikor mondtad tegnap este, hogy elvállalod ezt a karaktert. És ha a játéktéren is olyan gyorsak leszünk reagok gyanánt, mint éjszaka pm-ben akkor egyenesen imádni foglak. szeret
Azt szerintem mind ketten tudjuk, hogy nagyon érdekes kapcsolat a minék. Rolling Eyes Nem tudom jó szemmel nézni azt, hogy megölted apádat, és néha átléped nálam a határt a szadizmusoddal, de még ezeket nézve is veled vagyok, mert szeretlek. Hogy miért pont te, és nem Killian? Fogalmam sincs, talán benned van valami amit az első nagy szerelmemben nem találtam meg. Mindegy is, a lényeg, hogy velem vagy. <3
Nyomás foglalózni, aztán megbeszéljük pm-ben az első játékot, mert már alig bírok magammal. örülőőő


Vissza az elejére Go down

Preston Lamora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-