Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

warrington; methode EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

warrington; methode EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

warrington; methode EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

warrington; methode EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

warrington; methode EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

warrington; methode EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

warrington; methode EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

warrington; methode EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

warrington; methode EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 26 Jún. - 13:21


Methode Cyrill Warrington





Meth || 17 || Diego Barrueco || Magasról Letojális


 

Szögezzünk le valamit. Négy gyerek kurva sok.  Ha meg te vagy a legidősebb, akkor meg pláne kurva sok. Erre még rátesz egy lapáttal, hogy az egyik kiköpött olyan, mint te, csak negyedannyi tehetsége sincs a tanuláshoz, mint neked. És itt elkezdődnek a problémák, mert te zseni vagy, a húgod állandóan szökni készül, az ikeröcséd nem tud olvasni tíz évesen se, a legkisebb húgod meg egy idegesítő mitugrász, a szüleid meg túlságosan el vannak foglalva a munkájukkal. Aztán kiderül, hogy mind a négyen varázshasználók vagytok, és még akkor se szabadulsz meg tőlük, hanem minden egyes nap össze vagy zárva velük a kastélyba. Miközben egy idióta igyekszik kiirtani mindenkit, aki hozzád hasonló, csak épp nem túl hatékonyan. És ne válj teljesen érdektelenné. Sok sikert.


Hollóhát || mugliivadék || barna


- Emlékszel arra a hugrabuggos lányra, aki elkérte a bájitaltan jegyzetedet a múlthéten? – Archer nagyot kortyol előttem a töklevéből, kicsit le is issza magát, de a jelek szerint nem foglalkozik vele. Felveszem a karom mellett heverő szalvétát, és a talárjára nyomom, miközben bólintok, és várom, hogy folytassa a történetet.
Mindig ez van, elkezd valamit, aztán jön az újabb adag csirkecomb, és csak azután mondja el a végét. Mintha nem lenne meleg utána is az étel, hogy elmondott mindent, és mehetek utamra. Túl sokan vagyunk, és már évekkel ezelőtt feladtam, hogy képben legyek mindennel, hogy foglalkoztasson minden bánatuk. A testvéreim, szeretem őket, de talán még az se érdekel eléggé, hogy kimutassam. Egyedül Archer kap kicsivel több figyelmet. Csak neki viselem el a csacsogást minden nap, csak őt keresem magamtól is, mert tudom, hogy szüksége van rám. Még ha igyekszik menőn is viselkedni.
A tenyerembe támasztom az államat, úgy nézek rá, a lehető legunottabb képpel, hogy észrevegye magát, és ne azt ecsetelje, hogy annak a Magdalena-nak milyen szőke haja van, hanem térjen a lényegre.
-… Szóval Maddie, mert ez a beceneve, véletlenül, fülig pirulva, nekem adta vissza a jegyzeteidet, mert azt hitte én vagyok te. – A csirke szárny falatka a szája sarkából nem akar eltűnni, és ez határozottan jobban leköti a figyelmem, mint a mondanivalója, és ez mélyen azért meglepően aggaszt.
- Király. Hol van? – Nézek körbe, mert az asztalon nem látom, és nagyon remélem, hogy nem taposta bele a táskájába, mert ha csak egy szamárfül is lesz rajta…
- Ott ül a hátad mögött, a legbelső asztalnál. A szőke csino…
- Nem a nő, Ceasar, a jegyzeteim! – vágok hozzá egy krumpli darabot, mérgesen, kcsiti talán hangosabban csattanva fel, mint kéne, nem is értem, miért ültem ide, ülhettem volna nyugiban Artemis mellett, senki nem szólt volna hozzám. Vagy Lia mellett, nosztalgiázva, a közelében úgyis minden olyan könnyű. Türelmetlenül kapom ki a kezéből a füzetet, mugli dolog, de meglepően hasznos itt. Többet nem is szólva hozzá, lapozom át a füzetet, ellenőrizve, hogy minden rendben van vele, de valamim megakad a szemem. Pontosan a tizenharmadik oldalon, az ötödik sorban át van húzva egy mondat, és gyöngybetűkkel felé van írva helyette valami. Közelebb hajolok, összeszűkítem a szemem, majd felnézek, és hátrafordulok. Valóban ott ül, nevetgél, nem figyel. Szőke haja repdes, miközben egyik barátnőjétől a másikig fordul, pont olyan mint Lia, csak kisebb. Apróbb. Okosabb…
Kirúgom magam alól a széket, és nem foglalkozva az öcsém sipákolásával, elindulok a hugrabug asztala felé. Megállok a lány mögött, és igyekszem nem teljesen magamba szívni a finom illatot, ami a hajából árad, ahogy letámaszkodok elé, és a látóterébe hajolok.
- Van öt perced? Lenne egy kérdésem. – Halványan elmosolyodok, mindig ezt vetem be, ha kell valaki, vagy valamit meg kel tudnom. Mi is volt a neve? Magda…Maggie..Maddie! Maddie…


Canon, sajátságosan átalakítva, na?  ||  || Rafi  kis családja


▽The Age Of The Marauders▽


Nem szeretnék bevilágoskékülni augusztusban, tehát ha megoldható, hogy Archer is meg én is bukjunk év végén, hogy maradjunk hetedévesek, az frenetikus lenne :3 persze, meg lesz indolkova a játéktéren :3  
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 7 Júl. - 15:37


Elfogadva!
 

                               

Wáoo! Ez igen, gratulálok hozzá Meth, nagyon jót alkottál. Jó volt olvasni, olvastam volna többet, de ez mindent felfedett előlem, biztosan követni fogom majd a játékaidat. Smile
Név és pb választás rendben, nekem tetszik mindkettő, Diego illik Meth karakteréhez. A család leírásod is ötletes volt, nagyon furcsa lehet neked három testvérrel, személy szerint nekem egy is elég. nevetés Az előtörténeted is tetszett, kiváncsi leszek mit hoztok ki ebből Maddievel. Nem is húzom tovább az időt, foglalózz és irány a játéktér!  Hmmm?
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

warrington; methode

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elaine Warrington
» Octavia Warrington
» artemis warrington
» warrington;;archer
» warrington, octavia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-