Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Tristan x Rita EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Tristan x Rita EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Tristan x Rita EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Tristan x Rita EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Tristan x Rita EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Tristan x Rita EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Tristan x Rita EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Tristan x Rita EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Tristan x Rita EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?



Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 4 Júl. - 19:00
But burned into my brain are these stolen images
Nem tartom magam a legjobb embernek, sőt egy igazi fúria vagyok, aki ahol tud ott keresztbe tesz a másiknak. A mai nap sem volt másabb, mint a többi. Szigorú időbeosztás szerint élem mindennapjaimat és eddig remekül bevált. Még az is benne volt, hogy 11:13-kor három mardekáros beszól nekem. Azt viszont nem volt a tervben, hogy most megmentőm is lesz. Így legalább le tudtam faragni pár percet és hamarabb neki tudtam kezdeni az anyaggyűjtéshez. Tristan, a fotósom és társszerkesztőm és most már testőröm is, az az egy ember, akit a barátaim közé sorolhatok. Ugyanis vannak emberek, akik csak szimplán utálnak, és a pokolba kívánnak megbotránkoztató, leleplező cikkeim miatt. Az olyan diákok, akiket nem bántottam még meg, nem írtam róluk semmit, közönnyel fordulnak hozzám, semlegesek. És van ő, Mark, akit szerintem a legtöbbször bántottam szóval és cselekedettel egyaránt. De a mondás úgy tartja, hogy akit szeretsz, azt bántod a legtöbbet, vagy valami ilyesmi, nincs időm, ilyen lényegtelen dolgokkal foglalkozni, ahogy az emberekhez sincs türelmem, se időm, soha. Elfoglalt ember vagyok, már-már felnőtt s ez még csak a kezdet.
11:15-kor elkezdtem a kutatást. Nem vagyok elégedett, egyáltalán nem. A napi újság vékony lesz. És most ismét a gyengélkedő felé haladok inkább, ahelyett, hogy folytatnám az anyaggyűjtést. Ma már háromszor voltam bent ,de vagy aludt vagy nem engedtek be. Csak emiatt ki kell hagynom a négy órai szünetemet.
Nagy lendülettel nyitom ki az ajtót, és lépek be rajta. Rögtön ki is szúrom a szerencsétlen szőke herceget és hozzá is lépek. Látom fenn van, szóval el is kezdem a monológom.
-Ah, örülök, hogy már jobban vagy, kedves. Tökéletes. - mosolyodom el.
- Gyerünk, gyerünk nincs idő a lazsálásra. Kell egy kép Jordana Rawidanról, és a nyakunkon a Griffendél-Mardekár meccs.  Plusz hallottam, hogy Mcgalagony összeállította a vizsgafeladatokat az évfolyamok számára, még azt is meg kell lesni. Na meg le kell írnunk a heti programot, tanmenetet, az igazgatóúr kérésére. Rendbe kell tenni a stúdiót. Meg kell interjúvolni a csapatokat. Konfliktusok, felszerelés és hogy milyen kilátásaik vannak a meccset nézve, stb… Jegyzetelsz? - nézek rá a srácra és ijedten veszem észre hogy elég komolyan átrendezték az arcát a mardekárosok.
- Ömm.. azért jól vagy?
To: My honey | - SZÓBAN | My voice | Remélem tetszik


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Aug. - 13:51-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 6 Júl. - 16:58

Rita && Tristan


Bárcsak azt mondhatná a mai nap is olyan, mint a többi. De közel sem, ha csak valakinek nem azt jelenti ez, hogy a gyengélkedőn szenvedjen egy edzés helyett. Meglesz még ennek a böjtje, tudja ő, de valahogy jobban el volt foglalva azzal, hogy igazoltan lazsálhat, teljes nyugalomban és békében legalábbis ezt hitte. Egészen addig, amíg az a bizonyos szőke tornádó fel nem bukkant ismét a fedélzeten. Valahogy teljesen beakad nála valami minden alkalommal, mikor együtt vannak. Ez a legutóbbi kis csetepaté is ennek az egyik eredménye. Olyan impulzívvá teszi őt, valamint meglepően bátorrá is, amilyenné korábban senki. Bár nem volt teljesen magánál a délelőtt folyamán, de félálomban látta már bejönni magához, amitől hatalmas vigyor terült el az arcán. Nocsak, nocsak.
Azonban most egyedül ücsörög az ágyban, várja, hogy valami sexy nővérke, vagy legalább ne a csúnya javasasszonyuk meglátogassa, ápolgassa. Ó, bizony, vannak kellemes hátrányai is, ha az embernek átrendezik az arcát. Kár lett volna ezért a helyes arcért, mind tudjuk. Mély sóhajjal dől hátra, hunyja le a szemeit, de alig hogy elérné a kényelmes, nyugalmi pontot. Az a bizonyos kezdetben erősen irritáló, mára pedig utánozhatatlan hang csendül fel. Kiszélesedik a vigyor arcán, majd lassan fordul felé és nyitja ki a szemét, még egyik kezét a feje alá téve méri végig a szőkét.
- Csak nem aggódtál? - Cukkolja kicsit cinikusan, mert nehezen tudott róla ilyet elképzelni korábban, de kifejezetten jól esik neki a törődés. Kinek ne legyezgetné az egóját, ha egy ilyen lány jár-kel körülötte. Az más kérdés, hogy erősen lehangoló, pont ezért grimaszol is egy kört a folytatódó monológon.
- Lazsálás? Nemrég még itt haldokoltam, hát van neked szíved?!
Amennyire tudja, próbálja drámaian eljátszani a dolgot, de hamar röhögésben tör ki, majd próbálja moderálni magát. Arrébb csúszik az ágyon, helyet hagyva, hogy oda ülhessen a szélére Rita. Majd persze folytassa a kívánságlistáját, mert biztos abban, hogy van még munka bőven. Ez csak a kezdet, pár apróság, a többi később borul. Erre már rájött, mikor belekeveredett ebbe az egészbe.
- Jegyzet, persze McGalagony képe egy griffen az igazgatónak.
Bólogat is mellé, hogy mennyire komolyan gondolta ezt a mixelést, de hát hadd engedje már meg magának, hogy egy kicsit húzhassa a lányt az elmúlt események után. Aztán a kérdésre felül, és egész közel hajolva, a lány fülébe suttog.
- Sosem voltam jobban.
Győzelemittas vigyorral nem hátrál el, bár van pár elég szép seb és zúzódás az arcán és kezén, hanem inkább csak várja a reakciót. Egyszerűen valamiért többet lát Ritában, mint amit eddig látott belőle, ő úgy gondolja és a fejébe is vette, hogy ki fogja hozni belőle a kedveset. Vagy legalább kedvesebbet. Elviselhetőbbet. Elviselhetőt, igen.

remélem tetszik:) |
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 6 Júl. - 18:18
But burned into my brain are these stolen images
Hihetetlenül keményen dolgozok mindennap, hogy az iskolai újságot fenntartsam, s hogy naponta, új pletykákat találjak (ki). Maximalista vagyok, ez van. Nem állok meg addig, amíg tökéleteset, nem teremtek. Persze a végére mindig sikerül és az olvasóim csak úgy isszák a szavakat, amiket jól megválogatok, hogy érthetőek legyenek, de mégis látszódjon, hogy nem egy hormontúltengéses tinédzser lányka írta a naplójába. Nehéz feladat, manapság megértetni nézőpontomat, az olyanokkal, akik tesznek a művészetekre, hiszen az írás is művészet, a legszebb. Ezért is markolt bele a szívembe, mikor a drága Tristan azt mondta, hogy nem esik-e meg rajta a szívem. Felháborodottan fordultam hátra.
-Már elnézést?! Ho-hogy mit mondtál?! Megvesztél, kedves? - nézek rá hitetlenkedve, s mint egy őrült kapkodom a levegőt és próbálom felfogni a hallottakat. - Elköteleztük magunkat a lapnál Tristan! Amíg mindketten le nem bénulunk, vagy halunk meg, addig nincs olyan hogy lazsálás. Ez őrület, annyi teendőnk van és te pihenni akarsz!? Nem, nem esik meg rajtad a szívem, csak jöttem látni hogy rendben vagy-e, mert nehéz lenne keresni mást a helyedre és mint a kollégád muszáj vagyok érdeklődni rendszeresen az állapotod után.-meredek rá és várom, hogy reagáljon. Nem vagyok az az agresszív típus, de ha lap válságban van és Tristan ilyeneket csinál, hát nem is tudom mit mondjak. A szavam is elakadt, ami nagyon ritka valljuk be. De ez, tényleg annyi mindent kéne tennünk, az interjúk, a két csapattal, egyedül nem fog menni.
Leülök arra a kis helyre és nagy mély levegőt veszek, majd kifújom azt. Ha valaki ideges ezt csinálja, nem?
Nagyon is megesett rajta a szívem. Nagyon is aggódok iránta. Még senki iránt sem éreztem ilyet. Mintha lenne lelkem. Pedig ez nagyon hihetetlen dolog, de nagyon úgy érzem.
- Figyelj... aggódtam. Még senki se védett meg soha eddigi életemben. Miért tetted ezt? - mondom halkan, hozzám nem illő stílusban.
Hirtelen felülés fülemhez hajol és suttog valamit a fülembe. De én nem bírom magam türtőztetni, mielőtt visszafeküdne megfogom egyik kezemmel az arcát és megcsókolom. Nem tudom hogy reagál, de mintha kicseréltek volna. Nem vagyok az a romantikus típus, de ezt senki se feltételezné rólam. De iránta érzek valamit... valamit amit úgy hívnak szerelem.
To: My honey | - SZÓBAN | My voice | Remélem tetszik


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Aug. - 13:52-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 1 Aug. - 19:38

Rita && Tristan


Tristan tagadhatatlanul jól mulat, de tényleg, belülről a röhögés mardossa, még kívül próbál komoly lenni és bólogatva figyelni azt a rengeteg dolgot, amit Rita éppen rá borít. Sosem volt ellenére, hogy a lány ezt mind kiélje rajta, sőt kifejezetten imponált neki az erős, öntudatos és céltudatos énje, amit az újságnál tapasztalt meg. De be kell vallania, az a vadmacska, akit ilyenkor előbújni látott dobogtatta meg a szívét leginkább, bár ezt megtartotta inkább hosszú ideig magának. Nem az a fajta volt, aki nagyon körbeduruzsolta volna a bizonytalan területeket, most mégis kapargatja azt a felszínt, amit szükségesnek ítél.
- Elkötelezni? Hogyne, mindjárt hívunk papot is.
Jól szórakozik, ami biztosan kiveri a lánynál a biztosítékot, egyszerűen várja a pillanatot, mikor kúszik fel a pumpa odáig, hogy aztán mindezt majd nevetve tehesse semmisé egy „úgyis tudod, hogy elintézzük” kijelentéssel. És ez mindig így van, mióta együtt dolgoznak. Akaratlanul is jó csapatot alkotnak, ami már akkor meglepte, mikor annyi rosszat hallott. Előtte napokat dolgozott csak bárki a szőke leányzóval, nehezen jöttek ki vele, amit nem is ért igazán. Persze, vannak nehezebb napok, de hol a móka anélkül?
- Szóval pótolhatatlan vagyok. Mondd csak ki, bárkit találnál, itt se lenne két nap után, vagy valami borzalmas cikkhez kaparna össze anyagot, amit még a halálfalóknak se közölnél le.
Közli vigyorogva a tényeket, persze kevésbé csípős már, sőt, ahogy egyre közelebb kerül a lányhoz, egész pimasz mosolyba kúszik át az addigi kárörvendő vigyor. Aztán a kis magánakcióját is siker koronázza, bár talán erre egyből még ő sem számított. Felmordul egy pillanatra, mikor a lány véletlenül ráfog az egyik zúzódásra arcélén, de erősen magához húzza, átkarolva a lány csípőjét, majd egy hosszabb csókot vált vele. Lassan válik el tőle, aztán a legnagyobb természetességgel nyom egy puszit még a homlokára is, majd mosolyogva, teljesen zavartalanul dől a párnáinak és figyeli a szőke lányt. Nagyon kíváncsi rá, most mi következik. Talán ezzel is „hátráltatja a munkát”. Hát, bármi kitelik, de most az egyszer talán sikerült Miss Skeeter kisasszonyt kizökkenteni, úgy igazán.

remélem tetszik:) |
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Tristan x Rita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tristan ____
» Tristan B. Weasley
» tristan n. blackwood
» Rita & Tom
» Rita's army

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-