Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

hookum ; daisy EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

hookum ; daisy EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

hookum ; daisy EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

hookum ; daisy EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

hookum ; daisy EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

hookum ; daisy EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

hookum ; daisy EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

hookum ; daisy EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

hookum ; daisy EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Daisy C. Hookum

Daisy C. Hookum

C’est la vie
Elhalálozott
Elhagytam e világot
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 13 Júl. - 9:03


Daisy Clara Hookum





Daisy || 16 || Ashley Benson || Semleges


 

Anya és apa a minden. Maddie a minden. Öcsi a minden. A családom a minden. mint a levegő, éltetnek, erős falként körbevesznek, jellemeznek és formálnak. Nélkülük semmire sem megyek, nem hozok döntést, míg ők nem mondanak áldást. Mintha lételem lenne a nyugodtság, a boldogság, ami belőlük árad felém, ami miatt féltem őket, ami miatt gyilkolni is képes lennék. Mert értük mindent.  


mardekár || félvér || hosszú, vékony


- Most miért, nincs igazam? – Felvonom a szemöldököm, miközben a kézfejemen támaszkodom, és egy szőlőszemet nyomok a számba.
- Nincs igazad, nagyon nincs, és nem szándékozom ennél több szót fecsérelni rá. – Rose hevesen megrázza a fejét, barna fürtjei csak úgy csapkodják a vállát, és pedig elnevetem magam.
- Nem értelek. A világ leghelyesebb bátyját kaptad, én lehetnék  a sógornőd, és nem karod, hogy abban a kicsi időben menjek hozzátok nyaralni, amíg otthon van. – Lenyelem a szőlőszemet, és egy málnát rakok a helyére, várva a beleegyező sóhajt, és a megfáradt „na jó, gyere” kijelentést, ami után színpadiasan a levegőbe bokszolhassak, és felpattanjak. De elmarad. Nem jön, csak a fejrázást kapom, így kénytelen vagyok bevetni a nehéz fegyverzetet, és olyan elhagyott kiskutyaszemekkel pislogni rá, amennyire csak tudok. Nem hagyhatom, hogy a nyári szünetem, az utolsó, Duncan Thatcher nélkül teljen el, még akkor sem, ha az előbb említett úriember a pokolra se kíván. nem hogy maga mellé két teljes hétre, mikor a jól megérdemelt szabadságát tölti.
Több erőfeszítésbe kerül ugyan, de megkapom az engedélyt, és ez meglepően nagy elégedettséggel tölt el. Boldogan pattanok fel, ellopva még egy croissant-t a tálról, otthagyom kedves barátnőmet, hogy a bájitaltan unalmas rejtekeibe vessem magam.


- Jó de..
- Nincs de, Maddie, nem fogok megint nélküled menni.
- De …
- El se kezdd! – Emelem fel a mutatóujjamat, a tükörben, miközben egy pillanatra megállok a hajam fonásával. Leeresztem a kezem és folytatom a fonást. – Methode is ott lesz. – Vetem be az aduászt, és mosolyogva nézem, ahogy fülig vörösödik, elégedettséggel töltve el, hogy azonnal összekapja magát, és elindul készülődni.  Mindig is hatással voltam rá, pontosan tudom, mit kell neki mondani, mit kell tenni ellene, hogy megmozdítsa a hátsóját. Maddie a mindenem, a másik énem, a lelkem egy darabja. Nélküle olyan értelmetlen minden. Pont mint a mágiatörténet.
- Szép legyél, ma biztos, hogy felszeded! – Kiálltok még utána, elhajolva az érkező váza elől, ami az előszobában foglal helyet, és vigyorogva gumizom be a fonásom végét.


- Lucius… - sóhajtok, és elhúzódom a derekamat erősen tartó kezek elől. Minden erőmre szükség van, hogy el tudjak szakadni tőle, tenyeremmel a mellkasánál taszítva távolabb. Belül megtör, a lábaim alig bírnak el, érzem, hogy pár perc, és újra a karjaiba omlok, csalódva, fájdalmasan.
- Ugyan Daisy. – Hangja gyengéd, ismeretlenül gyengéd, ajkairól legördülő nevem végigborzongatja a hátam. Miért kell így éreznem magam? Miért kell olyan embert szeretnem, aki sosem fog viszontszeretni? Lehunyom a szemem, mélyet sóhajtva hagyom, hogy ajkait az enyémre tapassza, megadva magam. A levegőt egy hisztérikus hang szeli ketté, elszakítva tőlem a gyönyört, fájdalmasan sóhajtva dőlök a falnak, nézve a szőke ripacsra, mintha csak maga Voldemort volna. Miért most?


Canon/Keresett || különlegesen ügyesen idegesítem a húgomat || jajj


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 18 Júl. - 15:33


Elfogadva!
 

                               

Drága Daisy! Kicsit még nyálaznék Ashley miatt, egyszerűen szeretem a lányt, nem tömeg pb, nagyon jó választás.  Vigyorex  Oda és vissza vagyok, hogy canont és egyben keresettet is hoztál, ha valaki visz egy canont, az megboldogítja a napom.  Hmmm?  Röviden szólva: Imádtam! Látszik, hogy nem csaptad össze a lapodat, logikusan felépítetted és minden szükséges információt belecsempésztél a karakterről. Maddienek biztosan tetszeni fog a lapod. Nem tudok semmibe sem belekötni, foglalózz, remélem, jól érzed majd magad nálunk.  Puszika
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

hookum ; daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-