Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

posie amelia crouch EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

posie amelia crouch EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

posie amelia crouch EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

posie amelia crouch EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

posie amelia crouch EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

posie amelia crouch EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

posie amelia crouch EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

posie amelia crouch EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

posie amelia crouch EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Posie Crouch

Posie Crouch

C’est la vie
Elhalálozott
Elhagytam e világot
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 18 Júl. - 11:01


Posie Amelia Crouch





Posie || 16 || Ivana Baquero || semleges


 

A szüleim őrültek.  A bátyám halott, a húgom meg még azt hiszi, hogy a sárkányok pelyhes házi állatkák. Mintha nem kaptam volna elég gyötrelmet az életben, mintha nem szaggatták volna szét a lelkem millió apró darabra, a mai napig kapom a csomagot otthonról mindenféle szükséges dologgal. Mintha minden rendben lenne azzal, hogy hű szolgák. Mintha rendben lenne, hogy megöltem a bátyám…  


mardekár || aranyvér || rózsafa, egyszarvúszőr, hat és fél hüvelyk


Tűzvörös haja száll, fújja a szél, oda teremtették, nekem elég, ha innen csodálhatom, ahogy szárnyal. Bágyadtan emelem fel a kezem, hogy intsek neki, ahogy pásztázza a tömeget, nem is igazán tudom, hogy felismer-e. Hogy emlékszik-e még, ki dobta meg hógolyóval elsősként. Vagy ki rakott csokibéka helyett igazi békát a csomagolásba. Vagy harmadikban ki lyukasztotta ki a táskáját. Vagy negyedikben…
Valaki belesikít a fülembe, elvesztem minden érzékem, csak a menekülés számít.


- Egy gyilkos vagy!
- Én nem, én… fogalmam sincs mi történt!
- Meggyilkoltad, Posie. Csakis te tehetsz róla.
- Nem is tudom, mit csináltam…Nem én voltam. A kígyó.. a kígyó tette
- Te irányítottad.
- Nem tehettem, én nem… Nem akartam…
- Nem számít. Vége van. Véget vetettél neki.
- Gyilkos vagy Posie.
- Most már közénk tartozol.
- ÁRULJÁTOK MÁR EL, MI VOLT EZ!


A fülemre szorítom a kezem, és összeszorítom a szemem. Még érzem… Érzem a hideg szellőt, az alvadó vér savas szagát, ami az izzadtsággal keveredve kúszott az orromba. A bátyám teste, azok a szorításra többet képtelen ujjak, amiket órákig szorongattam zokogva, érzem tapintásukat. Magamhoz húzom a térdem, ha lehet még jobban bekuporodva a sarokba, igyekszem lenyelni a könnyeimet. Szomjazok a békére, de nem hagynak az emlékek… a kígyó.. mintha én lettem volna. Éreztem a számban az édes nedűt, mintha csak irányítottak volna. ki tudja. Lehet meg is tették.
Én nem kértem, én nem akartam párszaszájú lenni, nem akartam, hogy ne tudjam irányítani. De hisz mindenki az a családban, mégis, hogy maradhatnék ki pont én… Nem lehet, kizárt, család szégyene vagyok így is, hát még akkor.
Durván törlöm ki a szememből a könnyeket, és talpra állok. Kihúzom a hátam, leporolom magam, nem történt semmi, nem láthatott senki, nem érezheti senki azt amit én. Azt a kínt, azt a fájdalmat. Beletúrok a hajamba, elfeledve a laza kontyot, amibe kötve volt, durván rázom szét a hajam. Megfordulok, mert indulnom kell, a kviddics meccsnek vége, el kell kapnom, beszélnem kell vele végre. Földbe gyökerezik a lábam, ahogy felnézek, ott áll előttem, méreget, nagy szemekkel, elnyílt ajkakkal (biztos cseresznye ízük van, olyan csodásak vöröslenek). Megvet, ő is, elborzasztja, tudja mit tettem. Szemembe újra könnyek gyűlnek, menekülök, újra, mint egy féreg, félig fellökve, rohanva messzire, hogy ne is lássam. Hogy ne lássa senki. Hogy ne lássak senkit.



Saját || párszaszájú || -


▽The Age Of The Marauders▽



A hozzászólást Posie Crouch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Júl. - 9:31-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 18 Júl. - 17:23


Elfogadva!




Hellóka! Smile Csodás pb-t választottál, szerintem nagyon illik a karakterhez. Az írásodat kedvelem, nagyon jól fogalmazol, teljesen átadod az olvasónak azt, amit a karakter tesz, érez. Kíváncsi leszek majd a fejleményekre, hiszen érdekes sztorit hoztál nekünk. Biztos lehetsz benne, hogy követni fognak majd a játéktéren is Smile
Foglalózz! Aztán pedig irány a csatatér!


Vissza az elejére Go down

posie amelia crouch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Amelia Sheppard
» Posie Ogden
» Amelia S. Bones
» Amelia Hopkins
» Amelia Sheppard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-