Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 31 Júl. - 23:37
Dung & Ogdean

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Sejtettem, hogy el fog érkezni ez a pillanat is csak valahogy későbbre gondoltam. Tudtam, hogy az apám „szeretete” el fog üldözni otthonról és még mindig nem tudom elhinni, hogy ez így is lett. A családunk annyira abnormális, hogy arról már nem is beszélhetünk. Sőt… nincs is értelme erről beszélni.
A mi családunk kész káosz, és ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy az egyik legjobb haverom fürdőszobájában nézem magamat a tükörben. Hogy normális dolog ez? Egészségesnek egészséges az biztos, de hogy nem a saját házamban fogyasztom ki a meleg vizet az már nem biztos… Bárhogy is legyen egy biztos: Ackerley papa mindent megold. Ezt már rengetegszer hallottam Gil szájából és ez valójában így is lehet. Elvégre plusz két éhes szájat látnak el, amiből Dung biztos vesz is pluszba dolgokat.
Majd ha jobb anyagi helyzetbe kerülök vagy az anyám hajlandó lesz végre elküldeni a kért cuccaimat, akkor én is meghálálom a magam módján a befogadást és kedvességet. Bármennyire is szar a helyzetem otthon, a kék zöld ütéseket nehéz eltűntetni, attól még hiányzik az otthoni légkör. Most mégis fel kell nőnöm, ráadásul ez a hatalmas, tenyérnyi lilás színben pompázó folt sem a legbizalomgerjesztőbb. Rohadtul fáj. Amikor levegőt veszek akkor főleg, de a felső tökéletesen eltakarja az összes eddigi szerzett heget vagy foltot. Néhányak még most látszanak halványan.
Vizes hajamba túrok majd alkaromat használva törlöm le a párát a tükörről, hogy ne csak a homályos képem bámuljon vissza brutálisan fura módon rám. Nem mintha kristálytisztán olyan szép lennék, de mégis másabb. Legalábbis remélem, hogy annyira vészes nem vagyok. Mindig is foglalkoztatott a kinézetem. És nem azért, mert lányokat akartam meghódítani, dehogy, Aleena ott van és mégsem akartam neki tetszeni, soha. Hanem azért, mert próbáltam a lehető legjobban eltüntetni az apám jobb kezének nyomát a testemen. Akadtak esetek mikor az arcomon ért a sérülés, olyankor még valami hazugságot is ki kellett találnom. És mindez miért?
Mert merek más lenni. Mert nem vagyok az a tipikus varázsló gyerek, aki majd elvesz valami tiszta vérű nőcit és csinál egy rakat kölyköt, majd megposhadva, begyepesedve ül a Mágiaügyi minisztériumban lévő íróasztalokban. Nem, én nem akarok semmi hasonló tevékenységet folytatni, ráadásul nőt sem szándékozok elvenni. Nekem más kell, és az a más sajnos kiveri a biztosítékot az apámnál.
Sóhajtok.
- Merlin üsse bokáját! – kiáltok fel mikor észreveszem, hogy nem sűrűn hoztam be magammal felsőt. Morogva dugom ki a fejemet a fürdőből, majd mikor tisztának látom a környezetet hatalmas lépésekkel, Ádámkosztümben vágok át a folyóson, hogy elérkezzek a szobámba. Ami természetesen nem az enyém, csak most átmenetileg szóval, na mindegy…
Mikor belépek hatalmasat nyelek, mert egy olyan személy áll előttem, aki… nos mindig különleges helyet foglalt el valahol a szívem mélyén csak hát sose mondanám el neki ezt a dolgot. Most pedig itt állok előtte anyaszült meztelenül és csak pislogni tudok.
- Öööö….


   
 Leave me out with the waste

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 2 Aug. - 18:17

ripped at every edge

Persze, Ackerley papa mindent megold. Mégis rohatul nyomorult érzés frissen kipottyanni a Roxfortból, aztán a legjobb barátod apjának nyakán lógni. Amennyire kényelmes, annyira megalázó és habár szeretem, ha minden reggel bársonyos tapintású, esőerdő illatú papírral törlöm ki a seggemet, azért már alig várom, hogy végre összeszedjek annyi zsét, hogy dobbanthatok innen. Bár hatalmas ez a ház, mégis mióta “többen lettünk”, érzem, hogy nincs maradásom, különben ziher, hogy megbolondulok.
Szinte félkómásan, lehunyt szemekkel ülök a fotelban, azt sem tudom, hogy hogy kerültem ide. Tíz perccel ezelőtt érkeztem haza, kínzó másnapossággal, és legzsívesebben csak feküdnék, de még ahhoz sem volt erőm, hogy az ágymat megkeressem, és tudom, hogy Gil milyen érzékeny arra, hogy mindenki a saját kis helyén aludjon. Szóval alig élek, terpeszkedek a fotelban, fejemhez meg egy jókora jéggel teli zacskót szorongatok, hogy valami lehűtsön ebbe a hőségben. Ami valószínűleg bálülről jön, mert azért még mindig csak most hajnalodott. Teljesen kikészültem az éjszaka, összeakadtam egy csapat mindenre kész beauxbatonos csávóval. Na, azok aztán tudnak bulizni. Merlin áldja Franciaországot, Merlin áldja a nyári szünetet!
Amikor kinyitom a szemem, először azt hiszem, hogy megint valami durva hallucinációm van, de szó sincs erről. Ahogy Ogdean besétál teljesen pucéran, egészen belefeledkezek a látványba, talán még a szám is tátva marad, bár erről nem vagyok meggyőződve teljesen. Nem hiszem, hogy valaha is láttam volna Ogdean meztelen felsőtestét, és ez nem lehet véletlen.
Elképzeltem már párszor, az igaz. Fehér, hibátlan bőrre számítottam, amin minden kis szorítás, érintés nyomot hagy. Legfeljebb pár anyajegyet tudtam volna elképzelni, ami megbontja kicsit azt a rohadt tökéletességet, és persze egy zavarbaejtő csípőcsontot képzeltem hozzá, amitől az ember eldobja az agyát. Legalább ez utóbbi bejött. De minden más hibádzik. Helyette olyan a bőre, mintha rátetoválta volna a galaxis egy szeletét.
Vannak még egészen friss zúzódások is, olyannyira frissek, hogy szinte én szisszenek fel helyette. Az zökkent ki csupán, hogy az a rohadt jég elkezd olvadni és érzem, ahogy a vízcseppek végigfutnak az arcomon és lecsöppennek a kulccsontomra. A torkom egészen kiszárad, nagyot nyelek mielőtt ráförmednék.
- Ogdean, te barom. Ha nem tűnt volna fel, mások is laknak még ebben a házban. Nem flangálhatsz csak úgy pucéran. MI van, ha meglát valamelyik Ackerley lány? - remélni tudom csak, hogy hangomból nem hallatszik ki a féltknyeség, az önző vágy, hogy senki más ne lássa ezt, amit én.
Ingerülten elkapok egy pólót a kezemügyéből és hozzávágom teljes erőmből. Közben meg érzem, hogy a nadrágom egészen megfeszül, és mielőtt még kínossá válna a helyzet, felpattanok és tüntetőleg elindulok az ajtó felé, de nem jutok ki a folyósóra. A ajtóban megállok, habozva fordulok vissza.
- Tudod... bármikor tudok szerezni valami speckó szart, amivel egy életre eltüntetheted azokat – szólalok meg meglepően csendesen. Újfent nem tudom levenni a szememet róla, egészen belefeledkezek a galaxisba. - Vagy megtartanád inkább emlékbe? - kezem önkéntelenül is ökölbe szorul, a víz szinte folyik ki az ujjaim között.
És én még képes voltam azt hinni, hogy ez a seggdugasz kiskamaszos dacból lépett le otthonról, mert mert nem volt mit kezdjen jódolgában, és nem akarta, hogy Gil-el túl sok időt tölsünk kettesben. Nem is tévedhettem volna nagyobbat.
Lehunyom a szememet. Mély levegőt veszek. Próbálok lehiggadni, de kurvára nem megy. Kedvem lenne szétzúzni valamit, mondjuk annak a rohadéknak az arcát, akit ez a félkegyelmű még képes az apjának hívni.
but you're a masterpiece
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 7 Aug. - 18:44
Dung & Ogdean

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Az anyám sok mindent tehetett volna az ellen, hogy az apám kezet emeljen rám. Mondjuk elvihetett volna a nagyiékhoz, akik eléggé megértő személyek és szerintem nem dobtak volna ki, ha azt mondjuk, hogy apa ver. Gondok vannak otthon, hatalmasak és csak azért, mert én más vagyok, mint Ők.
Talán mindig is érezte bennem ezt a másságot, mert amennyire vissza tudok emlékezni sose próbált közel kerülni hozzám, mindig felhúzott szemöldökkel méregetett és ha valamit elrontottam… Nos, akkor aztán kiborult a bili és repültek a seprűk velem egyetemben. A sorsom akkor pecsételődött meg, mikor anya beadott a mugli iskolába a közelünkből, hogy ne legyek annyira láb alatt. Ott barátokat szereztem, egy pedig különösen a szívemhez nőtt, a rajongásom irányába pedig egészen addig nyúlt, hogy elkezdtem a nevünket szívben írni.
Az apám meglátta. Akkor kezdett el kezet emelni rám úgy isten igazából, hogy néha még a nevemet is elfelejtettem annyira kongott belé a fejem. Az anyám próbálkozott, azt mondta, hogy félreértés és nem vagyok „buzi”, csak még nem érdekelnek a lányok. Az apám nem hitt neki, soha, és bennem sem bízott.
Így kerültem ebbe a helyzetbe, amikor is kénytelen vagyok az Ackerley család szeretetét élvezni és kihasználni. Mert jelenleg azt teszem, hiszen menekülök önmagam elől, próbálva elhagyni azt az – apám szerint – szörnyű tulajdonságot, ami Brian Yves Ogdeanné tesz. Próbálok nem gondolni rá, kidobni a fejemből minden olyan dolgot, amihez ők kapcsolódnak, de nem megy. Ezért sem sikerült behoznom magammal ruhát, amivel eltakarhatnám a festményeket a testemről. Némelyik igen szép színben pompáznak és ha nem fájna ennyire, még tetszenének is és nem lenne gondom velük, de jelenleg az őrületbe kerget…
Ahogyan Mundungus Fletcher is. Utálom, hogy nem tudom merre ment és kivel volt, de az jobban zavar, hogy nem tudom mit csinált. Beleőrülnék a tudatba, ha becsajozott és nem azért, mert sajnálom tőle a nőket, dehogy, inkább csak önző módon magamat sajnálnám. Nem akarom bevallani és nem is fogom, de mindig is különleges volt számomra. Érdekesen különleges, ahogyan az a fiú az első osztályból, akinek a nevét párosítottam az enyémmel. Mikor beérek a jelenlegi szobámba hirtelen nem tudom mit csináljak. Takarjam-e magam vagy fölösleges, mert neki is himbálódzik valami a lába között… inkább csak a fejére nézek, arra, hogy jeget tart rajta és felhúzom a szemöldökömet mire már érkezik az első korholás.
- Legalább látnak valami jót is ebben az életükben. Nem hiszem, hogy sokat árthatok a lelküknek, nem szégyenlősek a mai lányok, Dung. – nem mintha bárkinek is mutogatnám a testemet szívesen. Soha senki nem látta rajtam kívül, jó, kivétel Aleena, mert Ő meglátta a múltkor az egyik foltomat a hátamon és muszáj volt megmutatnom, hogy minden rendben van. Akaratos egy nőszemély.
Szeretném, ha nem menne el, de ezt mégsem mondhatom így ki kerek perecként. Elkapom a felém hajított felsőt, aminek következtében a fájdalom átjárja az egész testemet. A legutóbbi sérülésem elég sok gondot okoz…
- Elmúlnak. – nyögöm ki fájdalmasan, előtörve belőlem az eddigi emlékek, és rá kell jönnöm, hogy a mostaninál sose volt veszélyesebb galaxisos festményem. Összepréselem az ajkaimat, válaszolni akarnék Dung-nak de nem megy, helyette lerogyok az első székre és mély levegőt veszek. – Dung, cseszd meg. – szitkozódok, de nem rá vagyok mérges, csak valakit hibáztatnom kell. – Add már ide azt a jeget. – az általában segíteni szokott, de jelenleg a csillagok a fejem fölött köröznek én pedig szédülök. Mindjárt kidobom a taccsot…


   
 Leave me out with the waste

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 15 Aug. - 13:56

ripped at every edge


Hogy miért zavar ennyire, hogy még csak el sem szégyelli magát vagy meg sem próbálja takargatni? Nos ennek számos oka van, amit talán már említettem, sőt még hangosan is kimondtam. De ugyanakkor valahol nem is bánom annyira, hogy nem kezdi rögtön takargatni magát, mert hát ingyen show nekem. Ráadásul olyan dolgokra is fény derült, amelyekre egyébként nem derült volna. Csak hát abban nem vagyok biztos, hogy ez a megfelelő időzítés. Mondjuk ez a jelenet megtörtéhetett volna egy évvel ezelőtt, vagy még korábban, ha ismertök volna egyáltalán egymást és akkor Ogdean sem szenvedett volna kibaszottul annyit. Mert hát el nem tudom képzelni azt, hogy mindezt élvezte volna.
A csajokról kurvára nem tudok semmit és szerintem ezt ő is nagyon jól tudja. De ha mégsem, hát most megerősítem ebben.
- Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy milyenek a mai lányok. Vagy hogy milyenek voltak ezelőtt tíz évvel. Ebben neked biztos nagyobb tapasztalatod van – nyomatékot helyezek utolsó szavaimra – De ez esetben akkor rossz szobába jöttél, az övék egyel arrébb van – emlékeztetem, hiszen azért kettőnk közül még mindg én számítok veteránnak ebben a házban és azt akarom valamiért, hogy ezt ne felejtse el. Persze ahogy kimondom, máris megbánom. Eszem ágban sincs itt ötleteket adni Ogdeannek, hogy hogyna vegye le a lábukról az Ackerley lányokat. - Bár ennek nem biztos, hogy a kis barátnőcskéd különösebben örülne – pedzem meg gonosz vigyorral a témát, amitől egyébként nekem is hidegrázásom van.De tudom, hogy Ogdeant jobban cukkolom vele és akkor máris megérte.
Hirtelen egy olyan helyzetben találom magam, amibe nem akartam belekeveredni. Emociánálisan függni bárkitől is beteges dolog. Mármint Ackerley a maga módján mindig kivétel volt ezalól és vannak erre nagyszerű magyarázataim. De pusztán a tény, hogy mások iránt is elkezdjek érdeklődni, aggódni és a sok hülye faszság, ami gyengévé tesz. Nos, ezeket azóta próbálom elkerülni, amióta lelépett a muterom.
Látom, ahogy eltorzul az arca, és hallom a fájdalmas nyögést, és olyan tehetetlen leszek, mint régen, amikor túl sok ézelmet öltem bele a kapcsolataimba. Kibaszott szar dolog ez az empátia, de nem tudok tenni ellene, érzem a fájdalmát. Átérzem a bőröm alatt, mntha nekem is zúzódásokkal lenne tele a testem. Elnyíló ajkakkal figyelem, ahogy lerogyik a fotelre, és ahogy mozog a szája. Mint valami holdkóros, csak kisvártatva jövök rá, hogy végig velem bszélt.
- Hogy mivan? Ja, hogy a jeget – emlékeztetem magamat, és közelebb lépek, majd habozva közelítem meg az egyik szeletét a galaxisnak, azt, ami a legrissebbenk tűnik. Leguggolok és a jeges zacskót ügyetlenül érintem a bőréhez, aztán amikor nem kapok egy nagy pofont, akkor szorosabban nyomom neki. Nem akarok fájdalmat okozni, de nem hiszem, hogy ezen a szinten ez lehetséges. - Persze, elmúlnak mi? Hát egy kis jégtől biztos nem fognak. És attól sem oldódik meg, ha lelépsz. Bár nem mondom, részben csillapítja a dolgokat. - ézem , hogy mg mindig remeg a kezem, az indulattól, próbálok összpontosítani. KI nem állhatom Ogdeant, de ezt még ő sem érdemli.
Kitartóan nézem, ahogy az olvadt vízcseppek lefele gördülnek. Biztosan iszonyatosan forró lehet a bőre. De erről nem fogok soha megbizonyosodni. Nem, egyszer már elkövettem azt a hibát, hogy megcsókoltam, és mit csinált utána? Szerzett egy barátnőt. Mi ez ha nem egyértelmű "menj a francba, Fletcher"?
but you're a masterpiece
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 9 Dec. - 11:47
Dung & Ogdean

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Mit kéne jelen pillanatban gondolnom? Annyi minden cikázik a fejembe, hogy lehetőséget sem találnék, kiutat, hogy végre betekintsek és kibogozzam azt a gondolatcsomót, ami napok óta nagyobbodik. Egyik percben még majdnem boldogan ülök otthon, elballagva és tök jó kedvvel a másik pillanatban újabb lila folt ékesíti a testemet és annyira fáj, hogy legszívesebben begubóznék az ágyba és várnám a végemet. Hát… nem jött el, helyette egy új kezdés jött. Gil-nél. Ahol Dung is van és valamiért ez izgatottsággal tölt el.
- Tapasztalat, mesélj még erről a furcsa szóról. – a jelenlegi barátnőm is csak azért van, hogy próbáljak meg normálisnak látszani apám kedves barátainak csemetéi előtt. Talán itt lenne az ideje felvállalni magam és nem nyúzni tovább ezt a majdnem szörnyűnek is titulálható kapcsolatot. – Köszönöm a felvilágosítást, mindjárt át is libbenek. – kacsintok rá miközben próbálok nem arra gondolni, hogy most erőt akar fitogtatni. Ő nyerne, mert én tényleg nem élek itt régóta, ami egyrészt szomorú is és nem is, mert ez azt jelenti, hogy a családom nem volt annyira elviselhetetlen.
Nem tennék semmit Gil húgaival, a gyufát szeretném a helyén tartani és nem meggyújtani, kirúgatni nem akarom magam mert akkor tényleg nem lesz hová mennem, a szüleim házába nem szeretném többé visszatenni a lábam. Az apámat meg messziről akarnám elkerülni…
- Amiről nem tud az nem is fáj neki… bár jobb lenne elengedni a kezét, mert ez így nem fog működni. – ez az első alkalom, hogy valami mélyebbet is megosztottam az előttem lévő sráccal. A mi kapcsolatunkat általában kimerült a kölcsönös utálatban és ez így volt jó.
Olyan szívesen hibáztatnék valakit a mostani incidensért. Az apámat, amiért megver minden egyes alkalommal csak azért, mert más vagyok mint a többiek, az anyámat is hibáztatom mert soha semmit nem tett az ellen, hogy az apám befejezze ezt az egészet. Ez pedig kiborít. Elméletileg az egy szem kicsi fia lennék vagy mi a szösz és mindvégig a konyhában ülve hallgatta az eseményeket. Undorító. És hogy mindenhez mi köze van Mundungus Fletchernek? Nos, Ő az oka minden másságomnak. Az a csók, ami elcsattant köztünk ébresztett rá igazán arra, hogy mi az én valódi lényem és nem utolsó sorban most miatta fájnak a zúzódásaim, amit ugyan sikerült lecsillapítani a hideg vizes zuhannyal, de a hirtelen jött testmozgás miatt újból fájni kezdtek. Az ajtófélfának dőlök majd a lábaim remegéséből kifolyólag egészen a küszöbig csúszok és próbálok egyenletesen sziszegni. Csak nehéz. Nagyon nehéz nyugodtnak maradni mikor ennyi helyről érkezik fájdalom, csak hideget szeretnék meg végre azt, hogy elmúljanak. Ja, karácsonyra megdobhatna valaki egy elmúlással.
- Nem tudsz te semmit Dung. Utálsz, mert vonzódsz hozzám és nem tudsz mit kezdeni az egésszel. – a jég hűsíti a fájdalmamat, de a véremet nem tudja hiszen Dung minden egyes szavával képes felhúzni. Attól mert eljöttem otthonról nem lett jobb? Dehogynem! Sőt… - Eltudod képzelni hányszor borította ez a testemet amíg utáltál? Belegondoltál abba, hogy az életem kibaszottul nem rózsás? És hogy csak azért van barátnőm, hogy ne idegesítsem az apámat azzal, hogy más vagyok? – sziszegem idegesen, a bőrömet nézve amin az elmúlt időkben rengetegszer rajzolódott fel a szivárvány különböző színei. – Mindegy. Menj el.


   
 Leave me out with the waste

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 19 Dec. - 21:56

ripped at every edge


Érezhető a feszültség a hangjában, és nem, ezt nem lehet annak a számlájára írni, hogy biztos kibaszottul fájnak azok a zúzódások. Egyszerűen csak elkomorodik, bezárkózik, mint olyan sokszor azelőtt, tulajdonképpen amióta csak ismerem, titkolózik, és talán én sem tettem érte sokat, hogy bátorítsam, mert volt az az emésztő féltékenység, és azt hittem, most hogy Gil talált maga mellé egy vértisztaságban és egyéb viselt dolgokban is hozzá méltó havert, rám már nincs is szüksége. Mindig ott volt a nyomorult érzés, hogy vajon Gil vele többet oszt-e meg, mint velem, és hogy vajon Ogdean jobban megnyílk-e Gil előtt. És pesze az utóbbiban van igazság, de éppen csak egy árnyalatnyi, valami kis bolhapöcsnyi. Tudom, érzem, de ez valami olyan reveláció, amit emésztenem kell, ha lehet öt napig, megállás nélkül, 0-24-ben áldozva masszív keménydrogok oltárán. De most nincs semmi, csak a rohadt másnap, a hőség, az olvadó jég a kezemben, és Ogdean szenvelgő tekintete, Ogdean kibaszott csipőcsontja, Ogdean mindenestül. Igen, kifejezetten az a kombináció, amitől szeretném inkább fejbelőni magam. Függetlenül attól, hogy tényleg átakar-e ososnni az Ackerley lányok hálószobájába vagy csak bassza az agyamat teljesen szándékosan. Mert a vak is látja, de ahelyett hogy bármit is mondanék, éppen csak a szám rándul meg egy fájdalmas fintor erejéig. Aztán a ráncok összeszaladnak a homlokomon, húsz év múlva pont ilyen kurvára ráncos, köpcös, kopasz faszi leszek, ha addig meg nem halok, amire szintén elég jók az esélyek, de esküszöm, addig nem fogok, amíg az a köcsög meg nem kapja tőlem a magáét. De ha már a démonoknál tartunk.
- Várj csak, nem értek a kibaszott virágnyelveden, Ogdean. Mit jelent, hogy elengeded a kezét? - nézek rá ugyanúgy, szemöldökráncolva, aztán szememben megcsillan valami fény, amit a szentimentálisok reménynek hívnának, én meg csak az ablakból visszaverődő napsugaraknak. - Dobod? - kurva sok erőfeszítésembe kerül, hogy visszafogjam a hangomba vegyült, újkeletű izgalmat, és a türelmetlen várakozást, amivel ránézek, hogy mondja már bazdmeg, mert az életem függ tőle. Sosem titkoltam, hogy mennyire ki nem állhatom a csajt, tényleg nem vagyok az alakosdkodás híve, és egyébként is, elfogadtam Ogdeant úgy ahogy, de Aleenának már tényleg nem mardt hely. Csakhogy, ez nagyon faszán hangzik, és még hihető is lenne, de számomra olyan átlátszó, hogy azon csodálkozom csak, hogy Ogdean hogy a faszba nem veszi észre? Vagy Aleena. De nem, ő mégis ki a francot érdekel? Maradjunk csak Ogdeannál. Mintha olyan rohadt könnyű lenne egyáltalán elvonatkoztatni tőle. Főleg, hogy éppen előttem csúszik a földre az ajtófélfának dőlve, és a jegeszacskó érintése nyomán a bőre egészen nedves, ő meg felszisszen, és nem tudom eldönteni, hogy ez olyan kibaszottul jóleső-e, vagy inkább a rohadj meg Fletcher féle felszisszenés, de hamar rájövök, hogy az utóbbi.
Belemerevedek a mozdulatba, ahogy mellette guggolok, érzem, hogy a szám egészen kiszárad, és hiába próbálok nyelni, az egész kibaszott ádámcsutkám csak kaparja a torkomat. A szaváva akarok vágni. Egy gyors replika biztos helyretenné a dolgokat, és akkor nem tátanám a számat, mint egy idióta.
- De hát megcsókoltalak, bassza meg. Mi az, ha nem valami beteges és kicsavart módja annak, hogy tudassuk a másikkal... - én sem tudom, hogy mivel fejeztem volna be a mondatot, de mielőtt folytathatnám, újra megszólal, és rá kell jönnöm, hogy itt valami sokkal súlyosabb lappang a felszín alatt, mint hogy  ki kit dugna meg legszívesebben ebben a pillanatban.
Dung Fletchert képtelenség zavarba hozni. Erről vagyok híres, rohadtul. Hogy mindig kivágom magam, hogy semmi sem hat meg, és most mégis úgy nézek rá, mint akit arcul ütöttek, még a forróságot is érzem, mintha valóban egy láthatatlan kéz nyoma égetné a bőrömet.
Rohadtul igaza van. Brian kibaszott Ogdeannek rohadtul igaza van, és én nem találom a szavakat, amikkel védekezhetnék, amivel arrébb söpörhetném az egészet egy rohadt sarokba. Még ha legalább le tudnám sütni a szememet, de még az sem megy, kikerekedett szemekkel bámulom, mintha elfelejtettem volna pislogni.
- Igazad van – bólintok végül, mintha ezer év telt volna el azóta, hogy így kuporgunk a földön nedvesen, félig izzadságtól, félig az olvadó jég által hagyott víztócsától. Aztán felállok, kezemben még mindig a csöpögő zacskóval, és olyan űzött tekintettel nézek a szemébe, mintha most rögtön meg akarnék semmisülni. - Igazad van, egy szar alak vagyok. Sohasem vettem a fáradságot, hogy beengedjelek, hogy éreztessem veled, hogy nem vagy egy kibaszott kolonc mellettem egy Gil mellett, mert rohadtul féltékeny voltam, mint egy taknyos kis, önző kölyök – olyan lemondóan ejtem ki a szavakat, aztán egyeteln további nélkül lépek át a lábán, és ugyanebben a ráérős ritmusban indulok meg mezítláb Ackerleyék konyhája felé. Igaza van Ogdeannek, de biztos vagyok benne, hogy hiába mondtam a szemébe, képtelen lesz kiélvezni a morális fölényét.
Ahogy leérek a konyhába a mosogatóba dobom a szarrá olvadt jegeszacskózt, és a jégszekrényt kinyitva elveszek egy újat, olyan hideg, hogy szinte a csontomig nyilal a fájdalom, ahogy a markomba fogom, aztán a halántékomhoz emelem, mint az előzőt, de most már nem a kínzó másnap és a kiceszett fejfájás miatt, hanem mert a fejemben cikázó őrült gondolatokat akarom lefagysztani.
Nem tudom meddig állok itt szobrozva, mint egy totál idióta, mintha az idő is befagyott volna. Csak annyit érzek, hogy a csempe teljesen lehűtötte a talpam, a jég meg az agyamat, és minden katyvasz végén csak egy kibaszott gondolat maradt, és azzal mint akit seggberúgtak, rohanok vissza Odeanhez, aki valami kibaszottul szarul fest, és még mindig ott kuporog a földön.
- Ki mondta, hogy ezeket a szarokat nem lehet újrafagyasztani?  
Újra leguggolok mellé, és a zacskót az oldalához érintem, ezúttal sokkal finomabban, mintha hímestojással bánnék. - Pedig lehet, hogy néha kibaszottul haszontalanok, és legszívesebben kidobnád őket. De néha képesek őszintén megbánni, hogy mekkora faszfejek - egész biztos, hogy ezzel nem oldok meg semmit, de várakozva nézek mégis Ogdean szemébe, hátha legalább megüt, mert elmenni innen biztos nem fogok.
but you're a masterpiece
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Dung + Ogdean → Cause I’m so into you

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ogdean & Dung & Gil
» Zane & Dung
» Gil & Dung
» Gil & Dung
» Dung & Olivia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-