Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Panda && Antonin EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Panda && Antonin EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Panda && Antonin EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Panda && Antonin EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Panda && Antonin EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Panda && Antonin EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Panda && Antonin EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Panda && Antonin EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Panda && Antonin EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 4 Aug. - 22:19

A nyárnak melegnek és kellemesnek kellene lennie, de nem az. A forróság ugyan rettenetesen kegyetlen - Angliához mérten legalábbis - én mégis mintha egy jégcsap lennék. Nem vagyok képes felolvadni, nem vagyok képes elfelejteni azt amire engem ítéltek. Silje hiánya is mardos, még sem megyek utána. Bosszant az egész dolog, bosszant az amit megtudtam róla. Haragszom rá. Rettenetesen haragszom rá amiért ennyi éven át titkolózott előttem. Én mindig megbíztam benne feltétel nélkül, elmondtam minden kis szarságot, és erre? Bizalmatlanság és titkolózás a válasz. Azt hiszem összetört bennem valami. Talán a szívem helyetti kőtömb repedt meg.. talán..
Zord tekintettel lépek be a Selwyn kúria kapuján. Hosszú sétát tettem, hogy kiszellőztessem a fejemet. Próbáltam egy egészen picit is, de olyan dolgot találni a jövendőbelimben amit szeretek benne, de hiába próbáltam valami normálisat kitalálni, nem jutott eszembe semmi. Pedig biztosan van abban a lányban valami! Valami ami egy kicsit is hasonlít Siljére. Akármi. Egy hajszál, egy mozdulat, egy mosoly.. bármi. De az igazság az, hogy hiába döntöttem el, hogy most az egyszer kedvelni fogom, próbálok vele normális lenni, tudom, hogy Ő sohasem pótolhatja azt a fajta hiányt amit Silej hagyott maga után. Sohasem tudja majd pótolni, sohasem tud a nyomába érni. Még ha akarná se menne neki. De nem is akarja, miért akarná? A helyében én örülnék, hogy szenvedni látom magamat..
Bekopogok az ódon ajtón. Percekig állok úgy kinyalva mintha az esküvőmre érkeztem volna - az eljegyzés se semmi de na - mégsem nyit nekem senki ajtót. Felhúzom az orromat, sértettnek érzem magamat, és merésznek amiért csak úgy benyitok. Jó hangosan csapom be a fa szerkezetet, hogy biztosan meghallják, de nem szólalok meg. Az igazság az, hogy voltam már itt fiatalabb koromban, ismerem a járást. Elindulok valamerre, amerre Őket sejtem a jövendőbeli családomat. Lépéseim kellemes ütemben visszhangoznak, lépteim kelően ruganyosak. Felsóhajtok. Úgy érzem a halálomba gyalogolok.
Megtorpanok az ajtóban, rámeredek a férfire, akinek keze hatalmas csapással ér Pandora arcbőréhez. Csak felvonom a szemöldökömet.
- Ha zavarok, elmehetek.. -
Hangom gúnytól csöpögő, kellőképpen éreztetem, hogy én teszek nekik szívességet és nem fordítva.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Szer. 10 Aug. - 23:28

Sweet sixteen

Soha egy percig sem gondoltam arra, hogy mi lenne akkor, ha nem tiltakoznék. Ha Dolohov felesége lennék. Annyira makacsul ragaszodtam ahhoz, hogy nekem gyűlölnöm kell. Hogy tiltakoznom kell minden porcikámmal ez ellen a nevetséges frigy ellen. Ezért szöktem meg hat nappal ezelőtt. Ezért rángatott haza az apám a hajamnál fogva a Black kúriából. Ezért csattant most ez a pofon, ami inkább csak ráadása volt a többinek, semmint valódi jelentőséggel bíró pofon. Egy jelentéktelen kis utórezgés, semmi több. De Dolohov számára, aki az ajtóból nézi végig az egészet már így is pompás cirkusznak ígérkezik.
Kiszúrom már az első pillanatban, még amikor senki más rajtam kívül, még mielőtt megköszörülné a torkát és megszólalna azon az undorítóan mézes-mázos hivatalos hangján, amit minden bizonnyal a családomnak szán. Nem nekem. Hanem mindenki másnak rajtam kívül.
Nem figyelek az apámra, sem az anyámra, se a nővéremre. A bátyám nincs itt, ha itt lenne, már rég beavatkozott volna. Vagy nem. Ki tudja már ezt megmondani? Rezzenéstelen arccal nézem jövendőbelimet, mintha tőle kapnám ismételten a pofont. Csak már nem tiltakozom. Remélem, hogy ezúttal nem fog megcsókolni. Nem, azt nem tenné. Itt van az egész pereputty. A szemük láttára nem tenne semmit. Úgy ismételem ezeket a mondatokat magamban, mint valami mantrákat, hátha valóban igazam lesz.
A francba is, én megpróbáltam. Tényleg. Vagy kitudja? Ha talán tényleg komolyan gondoltam volna ezt a nevetséges kis szökést, nem a halálfalók és pletykás aranyvérű családok egyik epicentrumában keresek menedéket.
Hogy Regulus volt-e végsősoron, aki beárult? Nem tartom kizártnak. De valószínűleg anélkül is lebuktam volna.
És most itt, a jövendőbelim előtt aláz meg apám. Tökéletes születésnapi ajándék. Ennél többet nem is kérhetnék.
- Ne aggódj, még neked is jut – hallom a saját hangomat, de mintha valaki egész más beszélne. Pofonoktól izzó arccal bámulok rá és csak a szemem sarkából látom, ahogy megfagy körülöttünk a levegő. Az apám zavarba jön, hihetetlen. Mozog a szája, mindenki sürögni és kapkodni kezd, csak én maradok nyugodt, mint azelőtt. Anyám biztos valami olyasmire gondol most, hogy basszus, itt vagyok ezekben a rongyokban, miközben a méregdrága csilli-vlli eljegyzési rihám ott vár a szobámban egy vállfára aksztva. Én meg csak elégedetten mosolygok, amiért nem kell felvennem.
Mire észbe kapok, és tisztességesen körülnézek, már egyedül vagyunk a szobában. És eljött a pillanat, amikor visítani akarok. Hangosan, hogy jöjjnek inkább vissza. De nem jön ki hang a torkomon.
Az apámtól jóeséllyel hamar megszabadulok, de Dolohov kísérteni fog egész életemben  
 This is what makes us girls
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Hétf. 22 Aug. - 23:08

Kicsit furcsán érzem magamat, kellemetlenül. Idegen helyen vagyok, idegen emberekkel, idegen érzésekkel.
Kezet fogok Panda apjával, illedelmesen kezet csókolok a mamájának, és seszínű arcommal a lányra nézek, a szakadt, elvert lányra aki maholnap a jegyesem lesz, a feleségem. Elszomorodom.
Lépteim kopognak a fényes parkettán ahogy az ablakhoz közeledek, szavak vagy akár egy pillantás nélkül haladok el mellette kínosan ügyelve, hogy testünk véletlenül se érhessen össze.
Csak akkor fordulok felé amikor már a nyitott ablak ablakpárkányán ülök, mikor meglazítom a nyakkendőm, mikor kigombolom ingem legfelső két gombját, mikor már nem fuldoklom. Rábámulok olyan igazi szenvedős-megtört-de-nagyon-is-élő tekintettel, mintha esély lenne arra, hogy Panda segíthet, hogy lehet a gyógyír számomra.
Kihúzok egy cigis dobozt a mellényem zsebéből, kihúzok egy szálat, a dobozt pedig felé nyújtom. Ha vesz, ha nem, a dobozt a földre dobom, és rágyújtok. Mélyen szívom be a mérgező füstöt, hagyom, hogy a tüdőmet végigmarja, majd kiengedem.
- Hát ezt jól megszoptuk Panda.. -
Félmosolyra húzom az ajkamat, ráemelem a pillantásom, a kiábrándító szerelésére, csapzott hajára és pofontól vörös arcára. Sohasem tartottam Őt igazán vonzónak, sohasem gondoltam rá úgy, mint nőre, sohasem tetszett benne semmi. Semmi, kivéve a szeme. A szeme mindig is megfogott, az a gyűlölet ami benne lobogott, a tűz ami minidig ott parázslott, a szenvedély, a színkavalkád.
- Elmondod, hogy mivel érdemelted ki apád kedvességét, vagy nem az én dolgom? -
Szerintem ez életemben az első olyan alkalom amikor normális beszélgetést kezdeményezek vele, amikor nem gúnyolódom, nem kritizálom és nem fenyegetem. Megtörtem. Csalódtam, és összetört a szívem. Pandát akarom gyógyírnek? Megeshet.
- Egész gáz, hogy én kinyaltam magam, te meg.. -
Nagy slukkot szívok a cigiből, rajta meg végignézek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Kedd 30 Aug. - 2:04

Sweet sixteen


Nem tudom, mit vártam egyáltalán, de valahogy az elvárásaim az utóbbi órákban valahová a béka segge alá süllyedtek, és nem is szándékoznak onnan újra feltörni. Valami beletörődés-szerű amit most érzek, de még magamnak sem tudom igazán megmagyarázni. Ahhoz most túl sok az inger, azt sem tudom, hova kapjam a fejemet, és hogy mihez kezdjek, van-e egyáltalán értelme a sorsom ellen kapálózni.
Apropó, a sorsom úgy sétál el mellettem, mint egy valóságos hóldkóros. Nem veszem le róla  a tekintetemet, követem végig, ahogy az ablakhoz sétál tétova léptekkel és lélegzetvisszafojtva várok, hogy most mi fog történni. Ajkaim elválnak egymástól, meg akarok szólalni, de nem jön ki hang a torkomon. Helyette csak megnyalom a szám szélét, hátha attól valahogy megjön a bátorságom, vagy ihlet, vagy bármi más.
Kinyílik az ablak, a hófehér ujjak kioldozzák a nyakkendőt, felkerül a tompor a párkányra, de mindez mintha egy párhuzamos univerzumban történne és nem itt előttem. Csak akkor sikerül valahogy kiszakadnom a révületből, amikor mr a cigisdoboz felém tárulkozik.
Kapásból fel tudnék sorakoztatni egy mágiatörténet házidolgozatnyi érvet, hogy miért ne most és miért ne itt gyújtsak rá, de mérlegelve a közelmúlt eseményeit, ugyan mi lehetne már ennél rosszabb? Ahogy itt sürögtek-forogtak gusztustalanul Dolohov körül, már elkönyvelhetem, hogy lélekben már rég az ő gondjaira bíztak és akkor már ez az ő felelőssége. Egye fene, mielőtt még a földre dobná a dobozt, kiveszek egy cigit, és a zsebemben kotorászva előkaparom a saját gyújtómat.
Nem mintha nem lenne már amúgyis nikotintúltengésem, de valahogy úgy érzem, ha most nem gyújtok rá, akkor ennek itt csúnya vége lesz. Mondjuk anélkül is valószínűleg csúnya vége lesz ennek.
Óvatosan fújom ki a füstöt miközben tisztes távolból figyelem megtépázott arcát, mintha éppen az etető körül ólálkodó embert figyelném és én mondjuk valami szégyenlősebb vaddisznó lennék.  Először nem hiszek a fülemnek, és tulajdonképpen másodszor is csak azért, mert nem jut jobb eszembe. Hitetlenkedve nézek rá, érzem, hogy lassan megtalálom a hangomat.
- Megszoptuk? Ennyi? Mi a helyzet azzal, hogy annyira undorodsz a puszta lényemtől is, hogy inkább világgá mennél, csak ne kelljen feleségül venned? Tényleg, miért is nem tetted azt? Miért vagy még itt? - olyan számonkérő a hangom, mintha bármiben is megegyeztünk volna, pedig nem. Azóta az eset után úgy krültük egymást, mint a légy és tehénszar, vagy fordítva. Tőlem én is lehetek a tehénszar ebben az esetben. De valahogy, életemben először bíztam Dolohovban. Bíztam abban, hogy ez neki is olyan szörnyű, mint nekem, hogy majd megoldja. És erre mit csinál? Kicicomázza magát, és ideállít a házunkba parádézni, mint egy vásári majom.
Mélyet szívok a cigiből, és addig tartom lent, amíg már annyira kaparja a torkomat, hogy kishíján felköhögöm. Nem túl kifinomult, de valahogy sohase foglalkoztam azzal, hogy Dolohovnak a kifinomult arcomat mutassam, már ha egyáltalán van nekem olyan.
Szinte kiráz a hideg, ahogy gátástalanul végigmér, de eszembe sem jut szabadkozni, és végül nins is rá szükség, mert valahogy az előbbi cirkusz jobban megragadta a képzeletét.
- Semmiség. Csak veled ellentétben én próbáltam legalább tenni valamit. Franc gondolta, hogy ilyen hamar lebukok – vonom meg a vállam könnyedén, de hangomban ott a számonkérő él, és szinte pislogás nélkül figyelem. Nem tudok betelni vele, de nem feltétlenül jó értelemben. Talán szokni próbálom? Nem, az kizárt. Dühösen ciccentek ahogy mégis felrója, hogy nem vagyok éppen szalonképes. Összefonom karjaimat magam előtt, és egy tétova lépést teszek felé, aztán mégegyet. Lépteim ugyanúgy visszhangzanak, mint korábban az övéi. A csendet is csak ez a kopogás töri meg, és érzem, hogy minden egyes másodperccel egyre dühösebb leszek, de az arcomon nem tűnik fel változás, ugyanolyan rezignált, mint eddig.
- Hogy vagy képes egyáltalán ilyen nyugodt lenni, basszameg? - nem érdekel, hogy káromkodok a saját házunkban, nem érdekel, hogy hangom magasabb és hangosabb a kelleténél. - Most azt ne mondd, hogy komolyan a ruhám érdekel, mert szerintem itt fontosabb dolgokról van szó. Miért nem csináltál valamit? Miért jöttél ide egyáltalán? Tényleg ennyire élvezed, hogy baszakodhatsz velem, még ilyen áron is?
Nem tudom, hogy melyik pillanatban lendültem meg, a lábaim csak visznek előre, és a következő pillanatban már azon kapom magamat, hogy egész testemmel nekifeszülök, kishíján kilökve őt az ablakon és mindkét öklömmel a mellkasán dobolok hisztérikusan, hogy végre felébresszem ebből a kábulatból, amibe belesüppedt. - Menj...el...most...azonnal...- úgy zihálok már, hogy sak tagolva sikerül közölnöm a roppant tartalmas mondandómat. De nem állok le még akkor sem, amikor az a nyomorult fél szál cigi kiesik a kezemből.  
 This is what makes us girls
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Pént. 2 Szept. - 20:10

Tekintve, hogy nem otthon vagyok, hogy ez a hely számomra testidegen, szokatlan, és rettentő kellemetlen, igyekszem jólneveltségemnek valamennyire eleget tenni, a cigaretta füstöt kifele fújom, de a keserű nikotin és kátrányos egyveleget a szél vissza-vissza fújja. Nem tudnám már megmondani, hogy mióta cigarettázom, hogy mióta mérgezem magamat ezen élvezeti cikkel, hogy mióta élvezem azt ahogy végigmaródik a torkom, a tüdőmbe egy láthatatlan réteg vonódik, és a szám meg a kezem rettenetesen büdössé válik. Szerintem sohasem szerettem igazán, sőt leginkább zavart a dolog, de a mozdulat monotonitása megnyugtat, ez meg bőven elég.
Félrenyelek, ahogy megismétli az elhangzott káromkodást, félrenyelem a füstöt amiért számon kér. Szemöldököm magasba szalad miután sikerül urrá lennem köhögő rohamomat. félredöntöm a fejemet, keserédes mosolyt varázsolok az arcomra.
- Azért baszkikám, mert ne hidd már el, hogy a picsogásod miatt majd világgá megyek.. Én.. Hol élsz ember? -
Megszívom a cigarettámat, lustán, és rettentő lekezelően beszélek hozzá, tudatva vele, hogy nem változott köztünk semmi. Nem lett a puszipajtásom, de még csak a házikedvencem bolhájának se fogadnám be.
Rávillantom a Dolohov-féle gyilkos pillantásom, kipöckölöm az ablakon a hamut, aztán rá se hederítek. Leginkább elgyönyörködöm a tájban. Kibaszott szép ez a hely. Amúgy is elég merengős lettem mostanában, szeretem nézni a tájakat. Egy hete azon kaptam magamat, hogy egy órán keresztül támasztottam a teraszom kerítését és bámultam a kúria mögött elterülő vidéket. Gyönyörű szép volt. Silje szoktatott rá. Imádott azon a teraszon reggelizni, szerette nézni a fákat, az őzeket, a kicsi folyót, a madarakat. Mindenről Ő jut eszembe, még Pandáról is.
- Figyelj már! -
Ráemelem kérdő pillantásomat, karomat összefonom a mellkasom előtt, és megtámasztom a falat, nehogy kidőljön itt nekem a végén.
- Lehet, hogy lemaradtam valamiről.. de mióta vagy te az anyám? Vagy mióta kérhetsz rajtam számon bármit is? Állíts már magadon egy fokozatot .. -
Hazudnék ha azt állítanám, hogy ne élvezem az örökös háborúzgatást a lánnyal, mert ez nem igaz.. viszont abban biztos vagyok, hogy míg a házasságunk elején kifejezetten élvezni fogom a vitákat, hogy megszurkálhatom, hogy mindig borsot törhetek az orra alá, de ott lebeg bennem az a bizonyos félsz.. Panda sohasem akar majd eleget tenni a feleségi kötelességeinek, sohasem fog belemenni abba, hogy eleget tegyünk ennek az egésznek amiért ez megtörténik. Sohasem akar majd gyereket tőlem, és ez megrémíszt. Mármint egész életemben ezt hallgattam, és ezt tartom a legfontosabbnak, de akármennyire is gyűlölöm a lányt, még nem állok készen arra, hogy megerőszakoljam, és ezt nem tudom vele megbeszélni. Sohasem venne komolyan.
Elfordítom a tekintetemet, hátat fordítok neki egy pillanatra, de csak egy pillanatra, míg összeszedem magamat.
Meglep ahogy nekem esik, meglep, ahogy a kezei olyan erőszakosan dübögnek a mellkasomon, köpni-nyelni nem tudok.
Ösztönösen cselekszem, mintha Silje állna előttem. Ösztönösen ölelem magamhoz, és nem engedek a szorításon ha ellenkezik, akkor sem engedek az ölelésen.
- Sajnálom Panda.. annyira sajnálom.. én tényleg mindent megpróbáltam.. -
Hangom meglehetősen halk, és talán először ilyen őszinte vele. Nem gunyoros, nem ellenkező, nem lekezelő, hanem kifejezetten közvetlen, talán barátságos.
Megígértem magamnak, hogy adok egy esélyt a közös jövőknek, hogy adok egy esélyt annak, hogy ne öljük meg egymást idejekorán.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Kedd 13 Szept. - 9:41

Sweet sixteen


A Dolohov, aki az ablakomban ül és révetegen hol kifele bámul, hol engem kifejezéstelen arccal, a régi önmagamra emlékeztet. Arra a gyengére, arra a meghunyászkodóra, akinek aztán minden mindegy, és mély beletörődéssel veszi tudomásul a körülötte történő dolgokat. Gyűlölöm azt a lányt, és Dolohov iránt sem érzek másképp. Se szánalom, semmiféle empátia nem vegyül eközé a tömény gyűlölet és megvetés közé. Talán azért sem, mert valahol a mélyen még mindig ugyanaz a lány vagyok, és most csupán áltatni próbálom magam. Kétségbeesetten kapálózni, segítségért kiabálni. Sokkal valószínűbb, hogy közelebb a vég, nincs már vesztenivalóm. De Dolohovnak még van. Tudom, tisztában vagyok azzal, hogy neki legalább voltak tervei. Hogy kivel akarja leélni az életét, hogy mit akar csinálni. Én viszont határozott jövőkép, célok nélkül hánykolódok jobbra-balra, és ez ha lehet megkönnyíti és elviselhetetlenné teszi a dolgokat körülöttem.
A kétségbeesés, a fuldokló utolsó karcsapásai. Nem szól ez másról. Most már tudom, de nem érdekel annyira, hogy ez megállítson. Ökleim egyenletesen csapkodják a mellkasát, és nem szándékozom abbahagyni, pedig még én sem hiszem el, hogy ettől aztán tényleg meghátrál és rájön, hogy élete legnagyobb baromságát készül elkövetni.
- Akkor lennél csak igazán nyomorult, ha az anyád lennék – lihegem két ökölcsapás között. Nem nézek a szemébe, tekintetemet a mellkasára szegezem, mert hát az van éppen szemmagasságban – De hidd el, ez is valami hasonló borzalom lesz – mintha valami lejárató kampányt szerveztem volna. Pedig biztos voltam benne, hogy erre az egyre nem lesz szükség, és most mégis úgy látszik, hogy történt valami, amitől Dolohov elvesztette szomorú módon a tökeit, és most önként a guillotine alá fekszik, mert… mert ekkora barom és kész.
Olyan érzés, mintha egyedül vívnék a szélmalmokkal, és mindenki csak röhögve nézné a próbálkozásaimat. Végső kétségbeesésemben megpróbálok gyorsítani kezeim mozgásán, erősebben csapni, de akkor már zárulnak az erős karok körülöttem. és olyan hirtelen szorulok hurokba, hogy szinte észre sem veszem, mikor történik az a pillanat, amitől már nem vagyok képes mozogni. Egész teste körül ölel, minden porcikámat betölti valami furcsa meleg. A teste közelségétől lehet, ebben a melegben csak úgy ontja magából a párát. Érzem, ahogy amúgy is forró bőröm méginkább felhevül. Érzem testének minden gramm súlyát, ahogy rámnehezedik, és egy pillanatig megroggyan a térdem. Csak nagysokára jut el a tudatomig, hogy ez most egy ölelés. Idegen érzés számomra, nem csak azért, mert Dolohov nem szokott ölelgetni, hanem, mert amúgy senki ezen a világon. Még a tulajdon anyám sem ölelgetett soha.
Olyan kétségbeesett arcot vághatok, de ezt nem látja, így az első ösztönös mozdulatommal ki akarok szabadulni. Fészkelődök, izgek mozgok, de tehetetlen vagyok, és akkor még meg is szólal. Olyan nyugodt hangon, olyan őszintén, hogy ha most nem lennénk egymásba kapaszkodva, én már le is estem volna a lábamról.
- Mit művelsz? Eressz már el! Mi a franc ütött beléd? – érzem, hogy szavaimnak nincs súlya, próbál marni, de a méregfogait már rég kihúzták, hatástalanították, megbénították. – Mégis mi a francról beszélsz? Hogy most már kész, ennyi volt? – nem tudom, mikor hagytam abba a kapálózást. Talán rájöttem, hogy úgyis magatehetetlen vagyok. De nem találom a helyem, az érintése kényelmetlen, érzem, hogy zsibbad a karom, és hogy a gusztustalan kölnije betölti az egész nyelőcsövemet. Érzem a kesernyést ízt a számban és a pára lecsapódik azon a felületen, ahol a bőre érinti az enyémet.
- Nem akarhatsz feleségül venni. Nem akarhatod ezt. Mi lesz Siljével? – amikor rájövök, hogy most először mondtam ki ezt a nevet, egészen finoman megborzongok, érzem, hogy libabőrös lesz az egész nyakam, hátam és karom. Silje, aki a legnagyobb anomália az életemben. Silje, aki képes arra, amire én sohasem lennék. És Silje, az egyetlen dolog, amiért valaha is irigy leszek Dolohovra.

 
 This is what makes us girls
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 20 Szept. - 17:20

Elengedem, mintha az ölelés ami eleinte olyan kifejezéstelenül kellemes volt, most egyszerre égető problémává lett volna, mintha tüzes vasat tartanék karjaim között, szinte lökök a lányon egyet. Eszembe jut az, hogy Ő nem Silje, hogy sohasem lesz az, tehetek bármit, lehetek akármilyen kedves, sohasem lesz olyan, mint a másik számomra kedves lány. Mindig egy kellemetlen folt lesz az életemben, mint mikor a fehér inget piros borral öntik le, aztán pedig neves ronggyal még elviselhetetlenebbé teszik azt.
- Miről beszélek.. miről beszélek? Mond csak, tudsz te írni és olvasni? Tudod értelmezni a hallott szövegeket, vagy süket vagy netalán, esetleg nem értesz angolul? -
Karjaimat összefonom magam előtt, és laposakat pislogok rá, mintha az egész fel sem kavarna, tökéletes álarcot varázsoltam karakán vonásaim elé.
- Ha eddig nem szűrted volna le, akkor elmondom még egyszer. Lassan és tagoltan, hogy te is megértsd. El foglak venni feleségül. -
Túljátszom a szerepet, elnyújtom a szavakat, és várom a reakcióját. Azt hiszem sohasem mondtuk még ki, se Ő se én, ilyen nyugodtan még sohasem. Nem voltam hajlandó kiejteni ezeket a szavakat a számon, nem ilyen nyugodtsággal. Azt hiszem ennek kellene a nagy pillanatnak lennie, amikor térdre ereszkedem, és felteszem a nagy kérdést, neki meg boldogan kellene igent mondania, mintha mindig is erre várt volna. Mégsem teszem, pillantásomat elszakítom a csapzott lányról, és egyszerre úgy érzem, hogy a zsebet tonnás súllyal húzza le a jegygyűrűs dobozka.
Megfagy a levegő, ha valaki belépne csak karddal tudna átjutni a szobát átjáró feszültségen. Rákapom dühösen izzó tekintetemet, konokul szorítom ökölbe a kezeimet nehogy olyat tegyek,a mit később igencsak megbánnék. Erőltetnem kell magamat nehogy újból felképeljem, vagy el ne lökjem, csak a tekintetem marad ami szabadon nyársalhatja föl képzeletben.
Nyugalmat erőltetek hangomra.
- Ez az egyetlen dolog amihez nincsen semmi közöd, és sohasem lesz. Silje az én dolgom, és mindig az is marad. -
Hangom kifejezéstelen, szavaim és hangsúlyom igazán unott, érezhető belőle a változás.
Beletúrok jobb zsebembe és kihúzom belőle a fekete bársonydobozt. Nem vesződöm, nem fecsérlem az időt, csak felé nyújtom. Fölösleges lenne féltérdre ereszkednem, vagy föltennem a nagy kérdést.
- Csak annyit kérek ne veszítsd el. -
Bökök fejemmel az apró dobozra.
- Nincsenek olyasfajta tévképzeteim, hogy majd te hordani fogod.. ennek ellenére szeretném ha tudnád hol a helyed. Nem feltételezem, hogy bárki szemet vetne rád, de ha mégis ne felejtsd, hogy immáron te az én jegyesem vagy, és köteles vagy hűségeddel jelezni ezt másoknak. Továbbá a szüleid kérésére a szüneteket nálam kell, hogy eltöltsd. Apád szeretné, hogyha még a nyáron a feleségem lennél, de én szeretném neked megadni a lehetőséget, hogy választhass. Most vagy télen. -
Túl közönyös vagyok, hangm túl monoton, kicsit meg is fáradt. Nem eresztem a szemeit, fogva tartom. Úgy beszélek, mintha az időjárásról fecsegnék, pedig nem. Ez igen is fontos téma.
- Bárminemű kérdésed ezzel kapcsolatban? -
Szóval ilyen érzés olyannal lenni akit nem is szeretsz, ilyen kibaszottul semleges.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Pandora Selwyn

Pandora Selwyn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ella Purnell

»
» Hétf. 26 Szept. - 23:31

Sweet sixteen


Hát ilyen érzés Dolohov érzelmi hullámvasútján ülni, és tűrni, hogy egyik pillanatban felpofozzon, a másikban megcsókoljon, aztán rámvesse magát, majd meg akarjon ölni a lehető legválogatottabb módszerekkel. Nem is csoda, ha egészen felkavarodik a gyomrom. Amikor a szorítása enyhül, aztán hirtelen ellök magától, úgy érzem magam, mint egy utcára tett korcs kutya, aki már nem kell senkinek. Úgy nézek rá, egyetlen pillantás nélkül, mintha most vágott volna pofon. Tüntetőleg és ugyanakkor követelőzően. Azt akarom, hogy megint körém fonja a karját, különben esküszöm megint neki esek, vagy kilököm azon az átkozott ablakon, ha még több hülyeség hagyja el azt a mocskos száját.
Csak ontja magából, mint egy lemez, ami sosem akar lejárni, hiába ért már véget, tovább forog. Nem reagálok, nem szólok semmit, csak egy végtelennek tűnő pillanatg lehunyom a szememet. Mint gyerekkoromban, most is azt képzelem, ha én nem látom, akkor ő se lát engem. Hogy ez a tökéletes búvóhej. De a hangját nem tudom kizárni, sem azt az átkozott kölnit, sem az érintése melegének emlékét, ami még szinte most is égeti a bőrömet. Az utolsó mondatnál kénytelen vagyok újra kinyitni a szemem, de olyan hevesen ingatom a fejem, mintha ezzel bármt is elérhetnék. Mellkasom fel-le hullámzik beláthatatlan időközönként, a nyelvem hegyén van egy csípős replika, aztán egy másik, aztán egy harmadik verzió, de végül mindegyiket elvetem, mert túlságosan idiótán hangzik.
Azt hittem, hogy legalább Silje említésével helyre teszem a dolgokat, vagy legalább egy hangyányi kételyt ébresztek benne. Érzem, ahogy megfagy körülöttünk a levegő. Tekintetemet a megfeszült öklére szegezem, levegőt is elfelejtek venni, fekészülök minden zsigeremben, de a pofon nem érkezik.
- És elvárod tőlem, hogy feleségül menjek hozzád, miközben más nőkkel kamatyolsz? - sikerült végül feltennem a számomra legérdektelenebb kérdést. Mintha annyira zavarna, hogy más nőkkel hál. Velem úgyse fog, akkor meg élje ki valahol magát.
Azt hiszem, nem próbáltam eléggé. Amióta csak megkaptam apámtól a levelet, azóta hittem is meg nem is az egészet. De az elmém egy eldugott szegletében mindig reménykedtem, hogy ez csak egy vicc, egy gonosz és egyáltalán nem szórakoztató tréfa. Ezért ér fel egy hasbarúgással, amikor meglátom a dobozt a kezében. Nem látom a gyűrűt, csak a szilárdnak tűnő hélyat, de már az is elég, hogy rögtön hátráljak két lépést. Erőm sincs felemelni a lábam, csak csoszogva húzom a padlón végig.
Nem tudok Dolohovra nézni, minden figyelmemet leköti az az átkozott doboz. Nem akarok hozzáérni, pedig elém tárulkozik, kíváncsivá tesz és undorodom tőle ugyanabban a pillanatban. Kezeimet tiltakozva teszem hátra a hátam mögé, pedig ott motoszkál a fejemben a gondolat, hogy ha nem érintem meg, sohasem tudom meg, hogy igazi-e. Lehet, hogy az egész csak illúzó. Lehet, nincs is semmi abban a dobozban. Milyen jó lenne most, ha képes lettem megtanuli azt a rohadt patrónusbűbájt, hogy most használni tudjam a legigazibb és legvalóságosabb mumusom ellen.
Csak akkor szakítom el a tekintetem a dobozról, amikor Dolohov újra beszélni kezd. Először azt hiszem, azért méltatlankodik mert nem vagyok hajlandó a valószínűleg giccses és gusztustalan gyűrűjére vetni akár egy pillantást is, de nem is tévedhettem volna nagyobbat.
Elkerekedett szemeket meresztek rá, amikor idegtépően nyugodt hangon ismerteti jegyességünk szabályait, mintha egy új albérletbe költöznénk éppen be és arról beszélne, hogy melyik héten ki veszi a wc-papírt. Nyár vagy tél? Mégis mi a kibaszott különbség, ha a végjáték ugyanaz?
Szédülök. Undrodom. Hányingerem van. Szó szerint. Érzem, hogy a reggeli, amit ma még a Black házban költöttem el, és az utolsó szilárd dolog volt, amit magamba erőltettem, mit sem sejtve arról, hogy mi minden vár ma még rám, fekfele kúszik a nyelőcsövemen.
Tekintetünk összefonódik. Nem ereszt. Salazárra, le fogom hányni. Hogy fog kinézni a szépen vasalt, frissn mosott ingje? Mi van,ha ezután már nekem kell kimosnom?
Szólásra nyitom az ajkaimat, de szavak helyett valami más jön. Olyan erővel ragadom meg és lököm félre az ablaktól, hogy én lepődök meg a legjobban. A követlező pillanatban ujjaim már ráfonódnak a kovácsoltvas, alacsony korlátra, ami szebb napokon az iszonyatosan büdös muskátlikat volt hivatott a nagy keskeny emeleti ablakpárkányon tartani, hogy ellenálljon mindenféle viharnak. Számból sűrű massza ömlik, hajam előre lóg, eltakarva a kilátást, de még jó is, hogy nem látok le, egészen biztos, hogy kiszédülnék.

 
 This is what makes us girls
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 27 Szept. - 11:55

Az arcomat mintha gipszbe öntötték volna, olyan tökéletesen érzelemmentes. Kérdésére a szemöldököm kissé a magasba szalad, de csak éppenhogy. Ajkam kissé elnyílik, majd pökhendi grimaszba torkollik.
- Ha az emlékeim nem csalnak, te a múltkor egészen karakán módon ellenkeztél, hogy a szobámba rángassalak..dee az idők ezek szerint változnak.. -
Megvillantom felé gonosz farkasmosolyomat gonosz ígéreteket sugallva felé. Neki és nekem lesz egy utam a hálószobába akár akarja akár nem. Akár akarom, akár nem, és habár bármennyire is cukkolom nem vagyok biztos benne, hogy a szadizmusra amit ellene kell majd elkövetnem fel fog állni a farkam.
Vonásaimat rendezem ahogy hátrál, pillantásom elzárkózik az elől, hogy bármit kiolvashasson belőlük. Nézem ahogy óvatos csoszogásokkal hátrál, nézem ahogy egyre fehérebb. Lassan, a fal jobb színben lesz nála. Közelebb kellene lépnem, hogyha elájul én el tudjam kapni, vagy legalább is úgy tehessek, mint aki el akarta kapni, aztán végignézhessem, ahogy összeesik, és a feje a padlón loccsan szét. Megkönnyítené a dolgainkat, ebben biztos vagyok.. meg abban is, hogy aztán én lennék az első számú gyanúsított, és az amúgy szánalmas életemet az Azkabanban élhetném le. Nem szép kilátások a jövőre.. a családból kitagadnának, én meg ott halnék éhen vagy őrülnék meg.. és habár nagyon vonzó az utóbbi, inkább az előbbit választanám.
Közelebb lépek azzal a céllal, hogy végre elvegye a dobozt tőlem, de Ő akár egy őzike, rémült tekintettel, és még engem is meglepő erővel lök félre, hogy aztán az ablakhoz vethesse magát. Meginogok ahogy kilökött az egyensúlyomból, és csak nehezen szerzem vissza azt.
Összeráncolom az orromat, ahogy meghallom öklendezését. Ha nem ilyen viszonyban lennénk, ha nem gyűlölném, akkor odalépnék hozzá, a kezemet finoman a hátára tenném, hogy támogassam, de így..
Undorodom tőle, és attól, hogy ennyire gyenge. Egy felháborodott sóhaj hagyja el a számat, hogy ezt tudassam is vele.
- Azt hiszem itt az ideje, hogy én távozzam.. -
Megköszörülöm a torkomat, és hátrálni kezdek az öklendező lánytól.
A kis dobozkát jól látható helyre helyre teszem, hogy biztosan megtalálja majd, amikor összeszedte magát, én magam pedig sarkon fordulok, és ütemes léptekkel közeledek az ajtó felé. A kezem a nehéz kilincsre csúszik, onnan fordulok vissza.
- Ha te nem választasz, anyádék fognak.. -
Nyilvánvaló a tény, hogy a szüleink jobban akarják ezt a házasságot, mint mi magunk, elvégre miért adnák hozzám az alig tizenhat éves lányukat?
- Jobbulást.. azt hiszem még találkozunk.. -
Nem ismerek a saját hangomra, annyira monoton, de mielőtt ezt megjegyezhetné, vagy akár egy szót is mondhatna, kislisszanok, és hagyom, hogy magával maradjon.

Köszönöm a játékot, most is akkora élmény volt, mint mindig <3

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Panda && Antonin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mulciber & Panda
» Dolohov & Panda
» Marlene & Panda - This is Halloween
» Regulus & Panda
» Amycus & Antonin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-