Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Gil & Autumn → The taste of your lips... EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Gil & Autumn → The taste of your lips...



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 6 Aug. - 13:45


Már idejét sem tudom megmondani mikor vártam ennyire a hétvégét. Talán az első alkalomkor mikor lemehettem Roxmortsba, hogy felfedezzem az ottani varázslókat és üzleteket. Tisztán emlékszem milyen izgatott voltam az előtte való estén, aludni is alig tudtam, aminek a levét a szobatársaim itták meg, hiszen a varázspálcámmal játszadoztam egész éjjel. No, nem olyan értelemben, természetesen.
Imádtam azzal a gondolattal eljátszadozni, hogy lemehetek a kastély melletti faluba és ott más valaki lehettem. Ott nem csak a diáktársaim vettek körül, hanem a többi varázsló is és hallgathattam milyen is az életük idekint. Mindig is érdekesnek találtam, főleg a Mézesfalást, mert minden fajta varázsló megfordult ott és még ha nem is vettem részt a beszélgetésben jó volt csak hallgatni őket. De a mai nap más. Nagyon más.
Fél hétkor izgatottan pattantam ki az ágyamból, pedig még legalább két órát alhattam volna, csak egyszerűen nem ment. A pillangók a gyomromban korán keltek és hamar elkezdték kelteni bennem azt a rossz érzést, izgatottságok, amitől az ember fia vacakul érzi magát. Legalábbis engem már korán reggel a hányinger kerülgetett. A szekrényhez léptem és elkezdtem kutatni a legnormálisabb, nem talár és ház orientált ruházatot, amit csak elhozhattam magammal az idei tanévre. Végül egy fekete farmerre esett a választásom, aminek szűk volt a szára és egy apró szakadt rész húzódott az aljánál. A mugliknál ez a divat, elméletileg. Egy csíkos felsőt választottam hozzá, félhosszú ujjal, majd a hajamat lófarokba kötve húztam magamra a zöld hosszított parkámat.
- Hát… remélem megfelelek Gil Ackerley. – bátortalanul mosolyodtam el a tükörképemet bámulva, majd az oldaltáskám felvétele után egyből a nagyterembe indultam, hogy amilyen gyorsan csak tudok reggelizek meg és várjam a randi partnerem megjelenését.
A hatalmas gombóc miatt, ami a gyomromban éktelenkedett alig bírtam bármi normálist magamba tömni, így a reggelim csak egy alma és néhány falat omlett volt. Viszont mikor megláttam az elefántcsontszínű hajjal megáldott fiút bevonulni a terembe egyből hevesebben kezdett el dobogni a szívem. Nem értettem miért, és nem is tetszett. Levéve róla a figyelmemet a táskámba kezdtem el matatni, egy papírt és tollat találva lefoglaltam magam a rajzolással, míg békésen megreggelizhetett Gil. Nem akartam zavarni, és így is azon törtem a fejem, hogy nem kéne odamennem hozzá. Elvégre én kígyó vagyok, és megvertek minket. Ami egy igazán meglepő meccs volt, viszont a pénzt, amit rájuk tettem igazán nagy összegként tért vissza.
Ő nyerte meg a fogadást és ennek szívből örültem, annak viszont nem, hogy csak pár órát fog eltölteni a társaságomban. Nem azért, mert olyan érdemleges beszélő emberke lennék, hanem mert nekem jól esik az Ő jelenléte. Megrázom a fejem, majd eltéve a cuccaimat és egy almát a táskámba állok fel az asztalunktól, hogy nagy erőt véve magamon odamenjek az övéhez. Ahol pont Ő ült. Gil Ackerley.
- Jó reggelt! – köszöntem oda, mikor közelebb értem, mire egy csomó vizslató és utálkozó pillantást éreztem magamon. Zavartan piszkáltam a táskám szárát. – Készen állsz? Vagy majd később találkozzunk? – érdeklődtem kedvesen, mert ha nem akar velem menni és tölteni az időt, akkor megértem. Majd ott úgyis össze futnánk…


Szöszi & Őszike



boldogsag  Ugrisziv  | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 7 Aug. - 15:21
Autumn & Gil

your body on mine

 
 Mielőtt belépnék a nagyterembe vezető ajtón, gyorsan kihúzom magam és megigazítom a hajamat; mindezt annak a reményében, hogy Autumn hátha már megelőzött engem. A hetedik érzékem beválik, a lány ott ül a mardekárosok asztalánál. Most anélkül nézek oda, hogy zavarna a többi kígyó acsarkodós pillantása, és küldök egy félmosolyt a lány felé. Mert igen, engem néz.
 Olyan mohón és gyorsan kanalazom magamba a lágy tojást az asztalnál ülve, hogy a folyós sárgája lecsordul az államon. Odakapok egy szalvétáért; bármi történhet, csak a felsőmet ne tegye tönkre. Nem elég, hogy Dung koszos kézzel a hátamra vágott reggel – ne kérdezd, hogy mitől lett hajnali fél ötkor koszos a keze, vagy éppen, hogy mit csinált akkor fent -, így hát már átestem egy felsőcserén.
 A lehető legjobbat akarom magamból kihozni ezen a napon, így nem engedhetek a sorsnak és a tojásnak azért, hogy tönkretegyék életem első randiját. Persze Dungon és Ogdeanen kívül senki sem tudja, hogy ez az első. Vagy legalábbis én igyekszem az ellenkezőjét terjeszteni.
 Megint a számhoz emelem a kanalamat; érzem, ahogyan remeg a kezem. Tudom, hogy Autumn néz engem. És igen, ma én vagyok az a mázlista, aki őt randira viheti. Azóta is istenítem magam, amiért kitaláltam a kviddicses fogadást. Na meg persze ver is az élet, hiszen az izgulástól nem tudok aludni. Tegnap este már javában azt ecseteltem a Breakfast Klub fiú tagjainak, hogy jobb, ha inkább ma le sem fekszem, de Ogdean figyelmeztetése a karikás szemekre inkább az alvásra sarkallt.
 Sietve török le egy falatot a pirítósból, és a számba tömöm. Muszáj ennem ahhoz, hogy nem létező erőm teljében legyek. A gyomrom már visítozik, hogy hagyjam abba ezt a kényszeres evészetet, amit művelek, mert bizony meg fogja bosszulni. Halk böfögés tör ki az ajkaim közül, azonban a kezemet gyorsan a szám elé emelve gátolom meg, hogy ezt hallják is.
 Éppen az utolsó falatnál tartok, amikor érzem, hogy a Hugrabugg asztalánál megfagy a levegő, és mindenki rám – pontosabban mögém – mered. Még Dung is ezt a pillanatot választja, hogy mit sem törődve levágódjon velem szembe, és valami ostobaságról kezdjen el beszélni.
 Inkább, mint hogy Dung hülyeségét hallgassam, én is hátrafordulok az érdekesség felé. Azonban ő már megszólít engem; lágyan köszönt egy jó reggelt-el.
- Jó reggelt neked is! – remeg meg a gyomrom, amikor teljességében láthatom a felém emelkedő Autumn-ot. Meg kell kapaszkodnom azért, hogy le ne csússzak a székről. Annyira elképesztően gyönyörű, és olyan hatással van rám, hogy fogalmam sincsen, ezek után mit mondd nekem, de hevesen bólogatni kezdek. Minden vágyam az, hogy a táskájával babráló ujjai közé kulcsolhassam az enyéimet, és még egyszer megölelhessem – vagy inkább még ezerszer -. Ahogyan felállok az asztaltól, még hallom, hogy Dung mugli becsmérlő szavakkal illet.
 - Menjünk – mondom neki, kezemet lágyan a derekára helyezve kormányozom kifelé. Érzem, hogy néznek minket. Mégis mit keres egy sárga zászlós a zöld kígyóval? Talán a kígyó nem is kígyó…
- Hogy vagy? – nem érdekel a többi kutató szempár. Apám eseményein megszoktam, hogy a testvéreimmel a figyelem központjában vagyunk. – Meg kell jegyeznem, hogy a mugliruházat is remekül áll neked. Talán te kiigazodsz a divatjukban? – kérdezem a lánytól mosolyogva.
- Autumn… - kezdek bele, és megállítom egy kissé félreesőbb sarokban a folyósón. Bátortalanná tesz, ha ilyen könnyen vagyok hozzá, hiszen a nimfákat könnyű elijeszteni. – Igazából arra gondoltam, és valahogy úgy terveztem, hogy csalnék a fogadáson. Szóval, arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnál, ha az egész napot együtt töltenénk? Persze, ha egy óra után kiakadsz tőlem – itt elpirulok és sírva hazafutnék -, akkor bármikor felbonthatod az újonnan született szerződésünket. Megegyeztünk? – nyújtom felé a kezemet. Jó kis indok, hogy megint hozzáérhessek ahhoz a puha bőrhöz.


Asszonyka szeret   Öltözék Kredit


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 7 Aug. - 16:56


Lehet képmutató voltam a múlt heti meccsen, mikor a kígyók között ülve, a saját házam színében a szívem mégis az ellenkező csapathoz húzott és ez nem bántott. Szürke és zöld sál lobogott a nyakam körül, a barátaim mind a csapatkapitányunknak szurkoltak én pedig egyetlen fiún tartottam mindvégig a tekintetemet. Gil Ackerley minden figyelmemet elvette a többiekről, hófehér haját kerestem mindenhol és nagyon megijedtem mikor nem véltem felfedezni, egyből rossz dolgok keringtek a fejemben, és míg Őt bámultam egy percre sem jutott eszembe a vőlegényem.
Ahogyan ma reggel is sikerült kizárnom a fejemből Raphael Traverst, aki sokak életét megkeserítette már és az enyémet is meg fogja, mert tudom, hogy nem engem akar még akkor sem, ha én megpróbáltam volna a dolgot. De nem, még esélyt sem adott és bármennyire is fájt ez a dolog másfél héttel ezelőtt az igazság az, hogy most valahogy hidegen hagy. Viszont a randi partnerem egyre inkább kíváncsivá tett, aminek az lett az eredménye, hogy az alvás igényem lecsökkent és korán érkeztem meg reggelizni. Ez pedig nem vall rám, mert ameddig lehet én biztosan húzom a lóbőrt, most mégis a házunk asztalánál ülve várok, kb. annyi személlyel, hogy egyetlen kezemen is megtudnám őket számolni.
Mikor belép, akkor a szívem hevesebben kezd el verni, a félmosoly melyet felém küld különös dolgot művel velem: elpirulok és zavarba hoz, elkapom a tekintetemet, mintha most láttam volna először életem szerelmét. Negyedikben nem viselkedtem így, akkor miért pont most? Ha őszinte szeretnék lenni magammal, akkor a mugli romantikus regények főhősnőjéhez tudnám hasonlítani magam, aki elolvad a lovagja jelenlétében és nincs semmi nőies erény benne. Én nem szeretném ennyire nyilvánvalóvá tenni vonzódásomat Gil felé. Elvégre a férjem is meg van, akivel le kell élnem az életemet. Egy halálfaló felesége. Megborzongok még a gondolatra is.
Sóhajtok.
Már megszoktam, hogy a kirakatba kerülök és olyankor megbámulnak a körülöttem lévő személyek, de most másként hat rám az egész Hugrabug klán figyelme. Zavarba jövök és nem érzem magam főlényben, pedig én más vagyok, legalábbis eddig meg volt a szintkülönbség… Legalábbis úgy éreztem, most viszont a magabiztosságom a roxforti Fekete-tó aljánál is lejjebb zuhant. Érzem, ahogy elszáll minden bátorságom és várom, hogy elmehessünk innen. Mikor Gil hátrafordul, hogy megnézze a bazári majmot – engem - , akkor megnyugszok egy kicsit és eszembe jut. Eszembe jut az, hogy ki vagyok: Autumn Rayne Avery, egy Mardekáros. Gyengéden mosolygok a fiúra, abbahagyva a táskám pántjának babrálását majd nagy léptekkel indulok meg mikor megérzem a kezét a derekamnál. Összepréselem az ajkaimat ezzel próbálva ellensúlyozni a lábamban érzett remegést. Nem eshetsz orra, Avery. Ma nem!
- Mit jelentettek azok a mugli szavak melyekkel Mundungus dobálózott? – kérdőn húzom fel a szemöldökömet, érdeklődve az imént hallottak jelentése felől. A pánikom egyszerre abba marad, ahogy kiérünk az ajtón és már csak ketten vagyunk.
- Köszönöm kérdésed, jól. Keveset aludtam, de ez csak ilyen. Na, és Te? – kedvesen válaszolok, próbálva természetes hangnemet megütni és normálisnak tűnni. Azt nem mondhattam, hogy miatta nem jött álom a szememre. – Fogjuk rá. Mundungustól szoktam venni újságokat, amit a mugli világból kölcsönöz nekem. A ruházatot meg beszerzem mikor otthon vagyok. Elég érdekesen öltöznek… Nem? – halvány pirosas árnyalatú pír húzódik végig arcomon mikor megdicséri kinézetemet.
- Hm? – hirtelen pereg le előttem eddigi éveim fontosabb eseményei, ahogy félreesőbb helyre kísér át. Pár másodpercig az jár a fejembe, hogy megcsókol, de mielőtt elmélyülhetnék benne – mármint az ajkai nézésében – azok újra beszélni kezdenek. – Öhm… ez majdnem az, amit én ajánlottam, nem? – kuncogok egyet majd megfogom a puha kezét és megrázom. – Áll az alku. De… - tartom fel a másik kezem mutatóujját hiszen nem akarom még elengedni a kezét. – Én állom az első kört a a Három Seprűben. Jó? – elméletileg ő nyerte a fogadást, gyakorlatilag nem akarok olcsónak, könnyen megkaphatónak tűnni.

Szöszi & Őszike



Férjuram boldogsag  Ugrisziv  | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 10 Aug. - 20:23
Autumn & Gil

your body on mine

 
  A hétvégén már úgy léptem a pályára, hogy Autumn-ot kerestem a nézőtéren. És bizony a hátamba mélyedő pillantása miatt volt néhány… számos… kisebb hibám a játék alatt. Persze emiatt a csapat győzelme ellenére is megkaptam a heti leszidás-adagomat a csapatkapitánytól – mi tagadás, apám pénzén kívül nem sokban járultam hozzá a csapat teljesítményéhez. Bár lehet, hogy ennek az is az oka, hogy mióta először beszéltem Autumn-val, azóta nem alszom.
Dung ezelőtt héten rám szólt, hogy miért járom a folyósókat magányos óráimban. Akkor jöttem rá, hogy szánalmasan megszállott vagyok. Ogdean meg azt mondta, hogy undorítóan szerelmes. Legszívesebben a fejébe húztam volna egy papírzacskót, hogy megkérdezzem tőle; ő aztán honnan tudja, hogy milyen szerelmesnek lenni?
Aztán megtudom, hogy annak a francos Ogdean-nek végig igaza volt. Belépek a nagyterem ajtaján, a tekintetem rögtön Autumn-ra csúszik, és a gyomrom hatalmasat bucskázik, amikor elpirul. Szívesen felugranék a levegőbe, a boldogság méregként száguldozik az ereimben és eléri a szívemet; BAMM.
A szívem hölgye még az asztalhoz is idejön értem. Kicsit olyan érzés ez, mintha ő is türelmetlenül várná, hogy mégis mikor leszünk együtt.
- Hát… azokat ne akard tudni – pirulok el. – És ha őt is Mundungusnak szólítod, akkor szerintem még többet fogod hallani ezeket a szavakat. Szóval néha jobb, ha nem is tudja az ember, hogy Dung miket beszél – a plafonra emelem a tekintetemet. Isten ments, hogy Dung a keblére vegye a lányt és megtanítsa a saját hülyeségeire. Pont elég, hogy engem belerángatott már. Basszus – mugli káromkodás.
- Te is? – csúszik ki a számon kíváncsian. A szívem hevesebben kezd verni a gondolatra, hogy talán miattam nem tud aludni, és ennek hatására el is pirulok. Sajnos az agyamnak meg nem sok beleszólása van az egészbe, leginkább arra használom, hogy valami épelméjű mondatot tudjak kinyögni. – Igazából én is keveset aludtam… De lehet csak azért, mert sok cukrosat ettem lefekvés előtt. Vagy, mert Ogdean ahhoz képest, hogy keveset beszél, rendkívül sokat horkol – vonom meg lazán a vállamat. Na jó, a legkevésbé sem vagyok laza, csak merev a rám tapadó kék szempár miatt.
A kezembe akarom vonni az arcát, az ujjbegyemmel cirógatni, letesztelni, hogy vajon olyan puha-e a bőre, mint amilyennek tűnik. De legfőképpen meg akarom csókolni.
- Az biztos – horkantok fel a mugli divat említése miatt – Ilyen kapcsolatba vagy a barátommal? Vigyázzál vele, mert a végén Playboy magazint fog neked vinni, és jobb, ha tudod, hogy ahhoz hasonló ruhákat nem éri meg venni – én azért megnézném egy olyan ruhában, jegyzem meg magamban.
Vajon Autumn-nak eddig is ilyen piros volt az arca? Kezd rám hasonlítani; elvörösödik.
- Tényleg rendkívül jól összeválogattad. Én persze ehhez semmit sem értek, rendszerint a fiúk küldenek vissza, hogy öltözzek át. Mondjuk nem értem, hogy mi a baj a hosszú szárú zoknival és a térnadrággal – vigyorgok a lányra.
Félrehúzom egy sarokba. Akármennyire is félek megcsókolni, a félhomály és a tagjaimat átjáró borzongás miatt szívesen közelebb rántanám magamhoz. Vagy a falhoz préselném, szenvedélyesen, mint a Dung által mutatott mugli filmekben. Autumn annyira megkapóan gyönyörű, hogy észre sem veszem, hogy kölcsönösen egymás ajkait nézzük. A fejemmel közelebb hajolok az övéhez, és már érzem is azt az ismerős illatot… Mégis, most megköszörülöm a torkomat.
- Igen. Vagyis nem, mert ezt most én találtam ki – totális kamu és beégés. – Nem, Autumn, ezt felejtsd is el, jó? Életemben egyszer hadd legyek úriember és fizethessem az italodat – nézek rá könyörgő szemekkel, azonban az ajkam ráng az elfojtott nevetéstől. Na meg attól is, hogy elfogadja a felé nyújtott kezet és két bolondként állunk, miközben lengetjük a kezeinket. Hüvelykujjammal óvatosan végigsimítok a kézfején; babapuhaságú és kicsit csontos, éppen ettől lesz olyan tökéletesen. Magamba szívom a bőre érintését, és a testem bizsergését a jelenlététől.
- És mit fogunk inni a Három Seprűben? Ha valami vadabbra vágyunk, mehetünk a Szárnyas Vadkanba is, ha jól tudom, ott kiadják a Lángnyelv Whiskey-t akárkinek. Itt már olyat? – fordulok felé kíváncsian, aztán elindulunk.
És igen, én hülye még mindig fogom a kezét. Most már igazából nem is tudom, hogy hogyan engedjem el, mert olyan, mintha mindig is fogtam volna neki. Ráadásul tényleg nem akarom elengedni.
- Ööö… - állok meg egy pillanatra és felemelem Autumn felé az összekulcsolt kezeinket. – Ez… - remeg a hangom – zavar téged? Mert akkor én nem… szóval érted. Csak jó meleg volt a kezed, meg ilyesmi.


Asszonyka szeret   Öltözék Kredit


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 15 Aug. - 23:48


Sosem voltam nagy kviddics rajongó, mert az ellenállásommal próbáltam az apám tudtára adni, hogy én nem vagyok egyszerű. Nem olyan leszek és vagyok, mint amilyennek a társadalom elvárja. A házam mérkőzéseire is csak azért mentem el, mert nem volt jobb dolgom és kicsit kínos lett volna, ha egyedül tanyázok odafent, míg mindenki a lelátókon őrjöng Travers és az irányítottai teljesítménye végett. Bevallom azért néha engem is elkapott a mérkőzés szelleme, drukkoltam és vártam az eredményt.
De most a saját színembe öltözve mégis egy másik színt akartam a dobogón látni, a nyertesek örömével akartam, hogy távozzanak a hugrás diákok. Mert ez azt jelentette, hogy Gil Ackerley beváltotta az ígéretét/fogadásunkat, mindegy minek nevezzük, mert a lényege egy: randira megyünk. Nem tudom mikor éreztem utoljára ilyen izgatottnak magam, de egy biztos; mikor feltűnt a nagy bejárati ajtóban akkor éreztem valami különlegeset. Újat. Amit az első csókom óta nem éreztem senki iránt – megjegyzem ezt Raphael személye váltotta ki belőlem-. Próbálok lazának tűni, de a majd szét esek olyan menő vagyok külső mögött egy ideggörccsel harcoló amazon van, aki már elindulna a fiúért. Huszadik század, nem?
- Nem értem mi baja a teljes névvel. Sokkal jobban tetszik a Mundungus, mint a Dung. Olyan mintha valaki azt mondaná, hogy Ding-Dung. – viccesnek próbálok tűnni, pedig még én is érzem, hogy erőltetett amit mondtam. Ej, béna vagy ma reggel Avery… menj aludni! – Akkor jobb, ha nem kérdezek rá a múltkori szavára; valami balfa vagy mi volt!? – talán nem kéne megtudnom mit jelentenek a mugli szavak. A tudatlanság néha áldás.
Kérdésére csak aprón bólintok, hiszen ha egy dolog biztos az az, hogy nagyon rosszul aludtam az éjjel. Ilyen akkor fordult el velem, mikor negyedikbe elmentem arra bálra és féltem attól, hogy nem sikerül kicsípnem majd magam rá.
- Ne haragudj, de Ogdean nem Hollóhátas? Tudtommal, te a sárgákat gyarapítod. Vagy a Szükség szobájában szoktatok aludni? Egyszer én is akartam ott éjszakázni, de nem jött össze. – bealudtam a klubhelység egyik sötét sarkában egy kényelmesnek nem mondható kanapé darabon, de olyan fáradt voltam, hogy az álmosság eltörölte a kényelem utáni vágyódásomat. – Én azért aludtam keveset, mert féltem, hogy elalszok és nem tudok találkozni Veled. – lehet nem kéne leterítenem a kártyáimat, de már belefáradtam a hazugságokba.
Talán ha pár hónappal ezelőtt kimondom a gondolataimat Raphaelnek, akkor másképp alakultak volna a dolgaink, és mellettem lenne. De mindez nem számít, legalábbis Ő már nem számít nekem, mert… Nem, kész.
- Milyen boy magazint fog nekem szerezni? És abba mik vannak? Esetleg valami jó shortok? – felcsillan a szemem a divat említésére, mindig is érdekelt a mugli divat. Elég jónak tűnik, azok a csillogó darabok meg főleg. Tuti beszerzek egyszer belőlük egyet, de a nagy haj az kimarad… - Ellentétben állnak egymással ezek a ruhadarabok, Gil. A hosszúszárú eltakarja azt, amit a térnadrággal közszemlére akarnál tenni. Ráadásul azok a fura lábbelik, azt hiszem szandálnak hívják őket. Na, azt sem szabad zoknival felvenni. – nevetve osztom meg eddigi tapasztalataimat a mugli divattal kapcsolatban.
Emlékszel még arra az érzésre mikor pillangók százai repkednek a gyomrodban, és próbálsz nem rájuk gondolni? Nos, én ilyen érzésekkel megtelve próbálok nem arra gondolni, hogy milyen édesek lehetnek a randi partnerem ajkai. Túl romantikus a kialakult helyzet, a pislákoló gyertyafény, mi ketten egy félreeső sarokba… Senki sem zavarna, és még a szellemek sem látnák, ha közelebb hajolnék. Nem… nem lehet ilyet tenni. Nagyokat pislogva próbálom visszatekerni a figyelmemet. Nehezemre esik.
- Hm… - mosolyogva hümmögök újraformált tervemen, de elfogadom. Mert sok időt akarok vele tölteni. – Rendben, megengedem, de csak azért, mert jó kedvemben vagyok. – öltök rá aprón nyelvet, fel nem fogva ennek a súlyát. Felkértem a táncra. Elpirulva fogadom el a kezét és mint pár héttel ezelőtt, most is elvarázsol érintése. Bizsereg a bőröm, ég, ahol hozzám és nem szeretném, ha véget érne ez a dolog. És épp ez a különleges az egészben: nem engedi el a szívem pedig ha tudna, akkor bukfenceket hányna.
- A klasszikus vajsört? Nagyon rég nem ittam abból a finomságból. A Lángnyelv Whiskey-t nem igazán szeretem, de ha szeretnél elmehetünk oda is. Azt mondják Madam Puddifoot kávézójában finom a sütemény. De te döntesz. – indulok meg utána, elhagyva a mi kis sarkunkat. Védelmet adott, most pedig kéz a kézben indulunk meg a többiek között az udvarra ahol felolvassák a szabályokat.
- Ha meleg meg ilyesmi, akkor ne engedd el a kezem. Eléggé fázik, meg ilyenek. – halványan elmosolyodok végig a szemeibe nézve. Szeretném, ha így mennénk le letojva magasról a többiek véleményét.
- Milyen volt a győzelmi buli? Nálunk mindenki átkozott titeket, sőt csináltak ilyen mozgó képeket, amikhez galacsinokat dobnak amikor elmennek előttük. Elég bolond egy ház a miénk. De ígyis-úgyis bepiáltak. – eléggé csalódottak voltak a többiek akkor pénteken. Én meg alig bírtam palástolni a boldogságomat, amiért Gilék csapata nyert.

Szöszi & Őszike



Férjuram boldogsag  Ugrisziv  | ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 25 Jan. - 18:07
Autumn & Gil

your body on mine


Úgy heherészek Autumn viccén – Ding-Dung -, mint egy kiscsikó, aki éppen benyelt egy adag héliumos lufit. Talán a fejem is pont akkora lányos zavaromban, mint egy piros lufi.
- Dungnak sok olyan baja van, amit mi nem érthetünk – ütögetem meg a halántékomat, jelezve, hogy az említettnek is ott akad éppen elég problémája. – Szerintem berepültek neki a sárkányok – vigyorgok a lányra. Csak enyhén festhetek úgy, mintha nekem sem lenne ki mind a négy kerekem. Bár alapból is csak kettő van. Minden selejtségem ellenére határozottan bókol nekem, hogy Autumn azt sejteti velem; ő is pont annyira zavarban van, mint én.
- A balfaszra gondolsz? – csúszik ki rögtön a számon a szó. Akaratlanul. Úgy belepirulok, hogy még a fülem is gőzölög. – Izé… most mondjam azt, hogy hoppá? – tárom szét a karomat, és elnevetem magam. – Tudod, hogy mit jelent, így már kiegészítve?
Arra, hogy ő is álmatlanságban szenved, csupán bólint. Az ajkamat beharapva döntök úgy, hogy nem firtatom tovább a témát. Ám akaratlanul is arra gondolok, hogy mi van, ha azért szenved ebben, mert Travers kúszik be hozzá a takaró alatt… És ő fogja meg azt a vékony, puha combot… És ez az a rohadt pillanat, amikor a kis Giliszta keze ökölbe szorul, és a fél világot péppé tudná zúzni – egy jó mugli turmixgéppel.
- Elég sokszor került már olyan helyzetben Ogdean, hogy mindegy volt neki, hol alszik, csak már hadd legyen vízszintesben. Úgy a gyomra is kevésbé… - keresem a megfelelő szót az okádásra és a hullarészegségre – háborog. Tudniillik, ő nagyon beteg tud lenni, könnyen leterheli a szervezetét – mocskos alkoholista. Mugliszerfüggő.
Annyira lesokkolódom azon, hogy Autumn Avery miattam nem tud aludni, hogy elfelejtem, hogyan is kell normálisan nézni.
- Miattam? Ne haragudj Autumn, de tőled, fenség, ez igazi megtiszteltetés – hajbókolok neki. – Ezzel kiemelsz a többi ostoba fajankó közül, akik az ajtód előtt állnak – de sosem leszek elég jó neked annyira, hogy Travers elé engedj a sorban, hiába minden, amit teszek. És erre gondolva kicsit elönti az amúgy hótszerelmes szívemet a keserűség, de majd az irónia és a Playboy meggyógyítja. Vagy Dung szerelmetes csókjai.
- Hát ööö… Azt hiszem, abban a mugli hölgyek kicsit kevésbé takaró dolgokat viselnek, mint a shortok. De ez a magazin férfiaknak van, szóval kétlem, hogy téged érdekelne – nyökögöm nehézkesen és remélem, hogy többet erről nem fog kérdezgetni. Ha igen, és megtudja, hogy mi van pontosan bennük, biztosan egy perverznek fog tartani.
- Aha, aha – bólogatok hevesen, mintha értenék a mugli divathoz. – És mi van a mintás dolgokkal? Miért nem lehet pöttyöshöz kockásat felvenni? Egyáltalán minek ez a sok szabály? Ők ezeket leírják, vagy tanítják nekik az iskolában? – faggatom a lányt menet közben. Úgy látom, hogy Autumn figyelme olyan széleskörű és mindenre kiterjedő, hogy én kevésbé lehetek érdekes számára. Végtére is, nem vagyok egy mandula szemű és bugyilepattintó modorú és mosolyú Travers.
Mikor behúzom egy sarokba, nem gondolok arra, hogy milyen intim pillanatot fogok megteremteni, sem arra, hogy ennyire meg akarom majd csókolni. Sőt, ennél jóval férfiasabb képek is keringenek a fejemben, hála Dungnak és a Playboynak. Kidugja rám a nyelvét, én pedig kacsintva fogadom el, hogy enged fizetni, ezzel is elismerve, hogy ez most hivatalos randi.
- Madame Puddifoot kávézója olyan, mint felrobbant volna benne egy unikornis. – ráncolom a homlokomat, aztán puhatolózva megkérdezem – De ha te oda szeretnél menni, én benne vagyok. Habár azt hiszem, egy vajsört elbírna a gyomrom – paskolom meg a pocakomat, miközben észrevétlenül megfogom Autumn kezét. Olyan pici, és olyan puha, ráadásul pontosan beleillik a tenyerembe. Talán ezért is nem veszem rögtön észre, hogy engedély nélkül ragadtam meg a kezét. Zavartan kérdezem meg, hogy mit szól a dologhoz.
- Hát igen. Tényleg meleg, meg ilyenek – mosolygok rá vissza. Igyekszem nem elveszi a kék szempár hullámaiban, ahogy a pillák sűrűn keretezik a szemét. És a figyelme ebben a pillanatban csak az enyém. Úgy rángatom magam után, mintha nem lenne elég időm arra, hogy kiélvezzem ezt a figyelmet. Mohó vagyok, ha Autumn-ról van szó.
- Nem igazán tudom… - húzom el a számat. – Valaki becsempészett egy rekesz vajsört, Dung hozott mugli piát is, aztán kicsit durvára sikerült a buli. Még Hisztis Mirtillen is sikerült valakinek keresztül hánynia – forgatom meg a szememet. Arról nem ejtek szót, hogy én hogyan éreztem magam; többnyire kába voltam, és nyelni sem bírtam, annyira örültem és kétségbeestem. Hogy mégis miért? Mert nyertem, és ez egyenlő volt azzal, hogy Autumn eljön velem randizni.
- Te is szomorúra ittad magad, hogy kikaptatok és a csúnya sárgák nyertek? – fordulok felé direkt fancsali ábrázattal. – És most egy csúnya sárga bácsival kell itt lenned, aki fogja a kezed és le akar itatni?
- Nos - állok meg előtte, amikor el kell döntenünk, hogy merre megyünk - hová szeretnél menni? Én fizetek, azonban a döntést ezennel rád hárítom. És tied a felelősség, ha rossz a hangulat - rázom felé viccesen az öklömet.

Asszonyka szeret Öltözék Kredit


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Gil & Autumn → The taste of your lips...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-