Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

 Proinsias Mulciber EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

 Proinsias Mulciber EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

 Proinsias Mulciber EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

 Proinsias Mulciber EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

 Proinsias Mulciber EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

 Proinsias Mulciber EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

 Proinsias Mulciber EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

 Proinsias Mulciber EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

 Proinsias Mulciber EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Proinsias Mulciber.

Proinsias Mulciber.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
evan peters

»
» Szomb. 6 Aug. - 19:13


Proinsias Mulciber





Mulciber || 17 || Evan Peters || Voldemort-párti


 

Aranyvérű, halálfaló család. Az idősebb Mulciber büszkén mondhatta magát Voldemort egyik legelső követőjének. Anyja inkább a férjét, nem a sötét varázslatok hatalomra törését támogatta, de ezen eszme szellemében nevelte fiát is - röviden, lényegre törve soha még csak fel sem merült a család egy tagjában sem, hogy azon az úton kívül, amit Voldemort mutat, van másik járható.


Mardekár || Aranyvérű || Varázspálca


Nincs többé szó, nincsenek lények,
aggasztanak a szavak és a lények.


Mire visszaértem, már véget ért a tor. A legtöbben hazamentek, csak a legtávolabbi rokonok hortyogtak az emeleten, egyébként csend volt, az óra sem kattogott. Régi hagyomány szerint, a halott tiszteletére megállították az ingát. Forró volt a szoba és még forróbb az éjszaka. Szédítő meleg tódult be minden nyitva hagyott-felejtett ablakon.
Órák óta izzadtam. Az ingem lucskosan a hátamhoz tapadt. A heverőre dobtam a talárom felöltőjét, remegő kézzel kigomboltam a felső gombjaim.
Végül is mi ez az egész? Egy rothadófélben lévő, szétcincált test most egy kriptában foszlik tovább. Nem tudom, miért vártam a temetéstől megnyugvást. Nem értem, miért is várhattam volna bármit. Várj, csak, várj! Megnyugvást mondtam? Miért is? Nem is voltam zaklatott. Semmit nem éreztem. Nem volt mit éreznem.
A világ elvesztette minden eddig megismert értelmét. Azt hittem, mire újra belépek a házba, majd minden széthasad. Apró darabokra. A felfoghatónál jóval kisebb cafatokra. Vagy szétesik azzá a megismerhetetlen semmivé, ami még az idők kezdete előtt volt.
Mindegy, hogy mi, de valami csak-csak történhetett volna.
Leültem. Meredtem előre.
De csak-csak nem történt semmi.

Lények nélkül és szavak nélkül
tisztább a félelem.


Dixi, a házimanó apró, fürge léptekkel osont be a szobába. A tálalón roskadozó üres tányérokat fürgén szedegetni kezdte. Lerágott csontok, párolt, egzotikus növények meg némi édesség nyállal keveredve, a tányér szélén hagyva.
Látod? Látod apám? Pontosan ennyit ért a halálod. Kegyeskedtünk degeszre zabálni magunkat.
A manónak morogtam valami gorombaságot, de nem figyelt. Miért is figyelt volna? Én se tettem. Fogtam a talárom, felálltam és elindultam. Én sem tudom, hova, csak szédelegtem a forró lakásban.

Ez meg olyan, mint egy szoba,
köd van benne, meg tán egy ágy.


Jó-éjt csókot nyomtam anyám alvó szemeire. Önkielégítettem a fürdőkádban. Langyos víz, hosszú fürdő. Lehúztam a fejem a víz alá, próbálgattam, meddig bírom levegő nélkül. Reméltem, hogy valahogy megfulladok, de az utolsó utáni pillanatban mégis csak nyert a túlélési ösztön.
Az ázott tincseim a fejemhez tapadtak, a víz az orromról az államra csöpögött, az államról pedig a földre. Cuppogós, nedves lábnyomokat hagytam magam mögött.
A szobámba érve a derekamról a földre dobtam a törölközőt. Evan az ágyamon feküdt, szabálytalan gombócként, lustán szuszogva, mint holmi alvó macskakölyök. A temetés után haza akart menni, én marasztaltam. Vonakodva állt csak rá.
Leültem az ágy szélére. A tekintetem lassan falta őt, előbb bokától derékig, aztán meg onnan felfelé.
Igazából nem hittem, de egyenesen reméltem, hogy mire visszaérek ide, a világ egyszerűen szétszakad. De mondom, hogy nem, nem történt semmi sem. Semmi, csak valahogy ő, igen, ő tűnt másnak. Egészen másnak.


Az ágyon én fekszem talán.
Széken ülök. Üres az ágy.



    Pilinszky - A széken és az ágyon



Keresett & Canon || - || pottermegatöbbi


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 12 Aug. - 20:42


Elfogadva!


                             

Kedves Prionsias! Nagyon tetszett az előtörténeted. Ahogyan olvastam a rövid mondatokat, úgy én is bele tudtam magam képzelni a szituációba. Ez az írás is bizonyíthatja, hogy a tőmondatok igenis hasznosak. A családtörténeted egy kicsit rövidre sikeredett, de mivel benne volt minden, nem kötekednék.
Foglalózz és irány a játéktér!  Smile
                                                   
                             
Vissza az elejére Go down

Proinsias Mulciber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-