Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Flint család EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Flint család EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Flint család EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Flint család EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Flint család EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Flint család EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Flint család EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Flint család EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Flint család EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cyprian Flint

Cyprian Flint

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Vincent Cassel

»
» Szer. 17 Aug. - 14:37

Livia (?) Flint



Csoport:

boszorkány/halálfaló

Kor:

43-45

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Marion Cotillard

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





A feleség.
Huszonöt éve vagyunk házasok, és amit az esküvőnk napján apádnak ígértem, azóta is betartom. Mindig óvtalak téged, igyekezve kiszorítani a sötét üzelmekből, többek között azért is, mert az első években szinte minden idődet lekötötték a gyermekeink. Nem voltam a segítségedre. De azt hiszem, még ha érezted is a hiányomat, sosem jutott eszedbe szóvá tenni. Nem erre neveltek téged. Erős nő vagy, akit megpróbáltak az élet viharai – azonban vannak olyan hullámok, amelyeket nem lehet leküzdeni, bárhogy is igyekszünk. Agatha az elsőszülöttünk volt, és nem több tizenhétnél, amikor megszökött egy sárvérű évfolyamtársával. A Nagyúr példát statuált velünk, a szemem láttára szaggattatta darabokra a lányunk testét. Semmi sem lehet többé a régi. A lojalitásom a Nagyúr felé inog, jóformán kettétörik. Számodra semmi nem olyan fontos, mint a gyerekeid biztonsága. Meddig vagy hajlandó elmenni ezért? Esztelenül támogatod a fiunkat, aki az általa szeretett mugliszületésű lányt és annak családját az alagsorunkban bújtatta el. Hova vezet ez?








Marius (?) Flint



Csoport:

Hugrabug / varázsló

Kor:

18-19

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Gaspard Ulliel (?)

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





A fiú. Az örökös.
Nővéred kínhalálával hivatalosan is átvetted a helyét az asztalnál, és a rangsorban. A felelősség azonban elviselhetetlen súllyal nehezedik a válladra, és semmi kedved a kijelölt úton haladni. A Hugrabugban teletömték a fejed mindenféle őrültséggel. Sosem mondtam, hogy büszke lennék rád. Sosem ismertem el az eredményeidet. Mindig többet kellett bizonyítanod, mindig többet, a végső elutasítás pedig ott ült kettőnk között. Túl sokat várok tőled? Szemtelenséged fölött az anyád rendszeresen átsiklik, az én gyomrom azonban nem veszi be a viselkedésedet. Idehozni hét sárvérű kutyát az őseid birtokára, rejtegetni őket, miközben apádat könyörtelenül elszámoltatják egy nap a tetteidért… veszélyes játékot űzöl, a rokonaid rovására. Szeretheted azt a lányt bármennyire is, akiért ezt az egész cirkuszt a nyakunkba varrod, az áldásomat nem kapod meg! Az azonban biztos, hogy az életem árán is megóvlak a Sötét Nagyúr haragjától, ha egyszer lesújtani készül. Ezt neked nem kell tudnod. Elég, ha én tisztában vagyok vele.







Cailin (?) Flint



Csoport:

Mardekár

Kor:

16-17

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

a képen éppen Astrid B-F, de bárkit választhatsz!

Ők várják:

az undok család





A büszkeségem.
Az évek során édesanyád remek munkát végzett rajtad, amihez nekem nagyjából semmi közöm nincs. Én csak fogadom a kezedre pályázó tejfölösszájú ifjúkat, természetesen kiváló renomé esetén találkozhatnak csak veled. A játék nem babra megy, és azok után, ami a nővéreddel történt, rettegek, hogy nálad is elpattan valami, amitől az ő sorsára jutsz. Ennyi év után szükségét érzem valami apa-lánya beszélgetésnek, ami valószínűleg mindkettőnk számára megfelelően és elvárt módon kínos lesz. De nem számít. Az enyém a döntés, és a legjobbat akarom választani a számodra. Ehhez ismernem kell a vágyaidat, a terveidet, az álmaidat. Vannak egyáltalán saját gondolataid? Vagy éveken át ügyesen leplezted, hogy a másik oldallal szimpatizálsz, Dumbledore mugliimádó bagázsához húzol? És mit érzel a bátyád rögtönzött Noé bárkája iránt, akik az alagsorban gubbasztanak?







Aurelia (?) Flint



Csoport:

Hollóhát

Kor:

15-16

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Georgie Henley (?)

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





Az ártatlanság.
Egyre többször gondolok arra, hogy már nem vagy gyerek. Látlak a reggelinél, nyaranta  figyellek a kertben. Elképesztő módon hasonlítasz édesanyádra. Mégsem ismerlek igazán. A nővéred kínhalála csak  még jobban eltávolított minket egymástól, mert bár talán feléd fordítottam a legtöbb figyelmemet, engem okoltál a történtekért. Látom rajtad, igyekszel a szüleid kedvében járni. Igyekszel helyesen lépni, helyesen gondolkodni és cselekedni. De csak megúszol, nem igaz? Ha érteném a nyelvedet, talán minden más lenne. Csakhogy nem értem. Te pedig büntetsz, háborút viselsz ellenem, anyádhoz hasonlóan. Tüntető némasággal. Szótlan engedelmességgel. Meddig folytatjuk még ezt? Mikor árulod el, hogy titokban csevegni és teázni jársz az alagsorba, a bátyád által rejtegetett sárvérű csőcselékhez?



Vissza az elejére Go down

Flint család

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Zabini család feje
» Morhange család
» Dolohov család
» család ellen nincs orvosság
» Család, barátok, mindenki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-