Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Irina & Marcell EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Irina & Marcell EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Irina & Marcell EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Irina & Marcell EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Irina & Marcell EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Irina & Marcell EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Irina & Marcell EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Irina & Marcell EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Irina & Marcell EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

»
» Hétf. 5 Szept. - 0:42
Irina & Marcell


Életem egyik legszarabb döntése volt Karkarovékat befogadni a kúriába. Viszont annyira mégsem lehettem együgyű, és hülye; hogy ezt mindenféle hátsó szándék nélkül tegyem meg. Nyilvánvalóan azért, hogy a drága és jó Igor minél több ügyben a csicskám legyen. Értsem itt azt, hogy felpucolja a nappalimat – amit még mindig nem tett meg – vagy esetleg azt, hogy az olyan dolgaimat tegye meg, amiket én esetleg véletlenül elfelejtek megtenni. Nem arról van szó, hogy lusta lennék, mert simán megcsinálom az ilyeneket, de ahogy neki mondtam: Marcell Weinberg nem felejt. Sokat kell még törlesztenie Bristolért és biztos vagyok benne, hogy egészen addig fogom ezt vele művelni, amíg az agyára nem megyek. És könyörögni fog, hogy hagyjam abba. És akkor majd azt mondom neki, hogy ne baszakodjon velem, mert ez lesz a vége. Abszolút ez lesz mindennek a vége. Ha valaki baszakodik velem, az nem ússza meg egy könnyen. Csak azért nem nyírtam ki azt az orosz, felfuvalkodott hólyagot, mert egy körökben mozgunk. Ha nem ott tennénk, már ezer éve megszabadultam volna tőle…
Kezemben pálcámat forgatva, és a tüzet nézve gondolkodok az élet nem olyan túl nagy dolgain – és egy lányon, aki épp elég szőke tincset hordoz a feje tetején, és szabadidejében eleget énekel, meg azért metamorfmáguskodik is. A léptek, amik kizökkentenek gondolataimból, elég kíváncsiságot hordoznak magukban, hogy a fejemet lassan visszafelé fordítsam és meglássam azt, akihez a hangok tartoznak. Annak a semmirekellő, teszetosza, idióta Igor Karkarovnak a húga. Akit egyébként szívesen szárnyaim alá is vennék, ha nem lenne éppenséggel egy szőke menyasszonyom, akivel az a helyzet, hogy rohamosan kezdek belé szeretni. De úgy istenesen, és eléggé. A fejem egy kész káosz, és fogalmam sincs, hogy néha mit kezdhetnék magammal. Amikor a léptek megállnak, és a levegővétel, amely ugyan távolabb hallatszik tőlem, felemelkedek a fotelből, amiben ültem.
- Irina. – szólalok meg oroszul. Beszélem a nyelvet, ugyan akcentusom árulkodhat arról, hogy bizony nem olyan tökéletesen, mint ahogy ő fogja tenni, mégis… Mégis megteszem. – Micsoda kellemes meglepetés. – mosolyodok el. Halkan beszélem, a tűz ropogása néha körülöleli szavaimat, de nem hagyom, hogy az hangosabb legyen. Egy apró lépést közelebb megyek hozzá, kezeimet a nadrágom zsebébe csúsztatom, és úgy pillantok végig a szemben álló lányon.
- Talán nem Igor bátyád küldött rám, hogy általad enyhítse a büntetését? – emelem meg egy könnyed sóhaj kíséretében a szemöldökömet. – Már éppenséggel arra gondoltam, hogy a könyörgés nem fog meghatni, ő ugyanúgy cserben hagyott minket, amikor nem kellett volna. Ezért pedig bűnhődnie kell. – fürkészem az arcát. Soha nem voltam egy kedves, vagy épp egy jó ember; most pedig egy társam húgának mondom ezeket. Talán vissza kéne vennem. Talán nem, hiszen én így éreztem jól magam mindig. És most is így érzem jól magam. Nekitámaszkodok a fotelnek, amiben eddig az előbb ültem, és hátrapillantok a kandallóra. Majd vissza a velem szemben álló orosz hölgyeményre. Akcentusom ugyan nem érthetetlen, azért furcsán hangozhat, hiszen nem sokszor beszéltem, ám annál többet gyakoroltam a nyelvet. Néha nehezemre is esik megtalálni a megfelelő szót, de azért igyekszem.
- Oh, milyen udvariatlan vagyok. Esetleg kérsz valamit inni? – lengetem meg előtte az üveget, amiből eddig a limonádémat ittam. Ha Finn most látna, tuti kiröhögne. Nem vagyok alkoholista, de a jó minőségű italokat soha nem vetettem meg. Most viszont tiszta fejjel akartam gondolkodni. Azt hiszem, hogy sikerült.



megjöttem, elég szar de remélem tetszik :3 ♦️ öltözék mostan nincs ♦️ zene meg most sem Surprised ♦️ ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 14 Szept. - 21:52

Óvatosan húzom arrébb a nehéz, porlepte, vörös sötétítőfüggönyöket, amik halk sóhajjal adják meg magukat akataromnak; tekintetemet a csillagos égboltra szemezem és gondolatban messze szárnyalok ettől a helytől; abban az alternatív univerzumban ez az egész meg sem történt; nem több egy rémálomnál, amiből felébredvén, realizálom, hogy teljes biztonságban vagyok. De nem most, nem itt, nem ebben a házban, nem ezen falak árnyékába húzódva; ahol úgy érzem magam, akár egy kalitkába zárt rabmadár, kinek ketrece talán aranyból van, de lelke sohasem lehet elég szabad ahhoz, hogy bármit megtehessen; ha Igor képes lenne rá, valószínűleg még a gondolataimat is kontroll alatt tartaná, nem csak cselekedeteimet. Elnyomok magamban egy halk, formázatlan sóhajt, ahogyan ujjaimmal egy láthatatlan ráncot simítok le hálóköntösöm széléről; az álomnak már rég meg kellett volna környékeznie, de tudom, amint lehunyom szemhéjaimat, újra átélem annak a borzalmas napnak minden egyes pillanatát; a felejtés még nem nyomta rá bélyegét a jövőmre; továbbra is tanácstalanul szemlélem azt a járatlan ösvényt, ami előttem húzódik. Gyengéden rezzenek össze a neszre és halk zajra, ami vélhetően a nappaliból szűrödik be; kíváncsiságom felülkerekedik józan eszemen, tudni akarom, hogy vajon ki lehet az, akit szintén nem hagynak a démonai ilyen késői órában. Mielőtt a józan eszem felsikolthatna, addigra már át is lépem a küszöböt, kellően halkan vonva magamra Marcell figyelmét, ám megszólalni sincsen lehetőségem, a férfi rögtön magához ragadja a beszélgetés fonalát. Egy darabig méltatlanul figyelem őt; szögletes vonásait és ébenfekete tincseit; egész lényét, amint delejes képzelgésbe vonja a beszüremkedő Hold ezüstös fénye. Végül, teszek felé egy óvatlan lépést, ujjaimat magam előtt fűzöm össze, hogy még véletlenül se tegyek semmi meggondolatlanságot; mondjuk akár felé is nyújthatnám, elfogadva az italt, de egyelőre nem teszem.
- Nem azért vagyok itt, hogy a bátyám büntetéséről faggassalak. - ingatom meg a fejemet lassan, minek hatására pár kósza tincs az arcomba hullik, úgy pillantok fel a nálam jóval magasabb férfire. - Amit Igor tett, az nem volt szép és megértem, hogy bűnhődnie kell érte. Ő pedig vállalni fogja a tettei következményét, ebben biztos vagyok, ahogyan abban is, hogy neked már régen megenyhült a szíved az irányába. Legalábbis, merem remélni, hogy a zord külső mögött egy megértő lélek lapul.
Szavaimat követően akaratlanul is mosolyra rándul ajkam széle; tekintetemet kisebb nehézségek árán elszakítom Marcell-ről és a meglengetett üvegre szegezem. Még második blikkre sem tűnik úgy, mintha méreg lenne benne, sőt, mintha nem is alkohol lenne, ez pedig felettébb meglepő; az ember lánya abba a hamis illúzióba ringathatja magát, hogy a szomorú férfiak közössége hajlamos hajnalok-hajnalán az alkohol mámoros bűvkörébe menekülni, hogy minden bút és bánatot elfeledhessenek.
- Az attól függ… - hagyom nyitva a mondatot egy pár szívdobbanás erejéig; csak addig, míg a légzésem és szívverésem visszatér a normális kerékvágásba, s míg közelebb lépek a másikhoz, hogy ujjaink egy múló szekundum erejéig egymáshoz feszüljenek. - … hogy mi van benne. Jól jönne egy kis… búfelejtő. Csak a bátyámnak ne mondd meg, hogy ma este itt láttál, mert akkor lehet kitér a hitéből, vagy ami még rosszabb; elönti az agyát a vér és összezúz mindent a csinosan berendezett házadban. Ezt pedig te sem akarhatod, ugye?
Őzeket és kiskutyákat is megszégyenítő módon pislogok a férfire; hatalmas, barna szemeimben tükröződik a félhomályban fellelhető csillagok sokasága, s míg a feleletre, vagy valamiféle reakcióra várok, addig újra körbekémlelem tekintetemmel a csekély, ám annál nívosabb bútorzattal és portréval megáldott helyiséget. Be kell vallanom, hogy Marcell-nek, vagy a szüleinek igenis van ízlése; a hely nem kifejezetten az a halálfaló-szállás, amit a szó említése során az ember maga elé vizualizál. Ez akár egy csöndes, szeretetteljes otthon is lehetne; házaspárral, nevetgélő gyerekekkel, házimanóval, virágokkal a hátsó kertben.
- Mint tudod, az utolsó évemet a Roxfortban kezdem és… elképzelésem sincsen, hogyan fogok viszonyulni az ottani emberekhez. Mármint, ők… annyira… - keresem a megfelelő szavakat, elmémben mégis üresen lógnak, amiket nem tudok egymáshoz illeszteni, így csupán fogaimmal harapom be puha, rózsaszínes ajkamat; orcámat kellemes pír önti el. - Normálisak. Szeretnék közéjük tartozni; csak egy lenni a sok diák közül, akinek az a legfőbb problémája, hogy nem csinálta meg a Rúnaismeret házidolgozatot. Annyira nagy kérés ez?
Nem realizálom a tényt, miszerint úgy megnyíltam Marcell előtt, akár egy könyv, amit kedve szerint olvasgathat és lapozgathat; nem is szokásom mindenkivel ilyen bensőséges hangulatban cseverészni, de a másik megnyugtató és biztonságot keltő aurája nem hagy semmi kivetnivalót maga után. A legelső pillanattól fogva megbízok benne, mert tudom, érzem, hogy akarattal soha nem bántana. Engem nem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

»
» Szomb. 17 Szept. - 0:00
Irina & Marcell

Sejtettem, hogy a Karkarov família több, mint aminek látszik. Védik egymást, ahogyan az én családomnak is védenie kellett volna egymást. Csak mi nem tettük. Attól, hogy már régóta nincsen vérmérgezés benne, a család ugyanúgy defektes, minden téren. Én is az vagyok, az apám is az; pedig neki csak a nagyapja házasodott a testvérével, de a vérünkben benne van az őrültség, a másság. De én soha nem akartam olyan lenni. Soha, soha. Mégis kaptam az ő génjeikből, és ugyanolyan romlott lettem, mint ők. Kár is tagadnom, soha nem is tettem. Soha.
- Igor nem vállalja a következményeket. Sőt, mi több; úgy viselkedik, mintha én lennék az egyetlen hibás a dologban. - hangom egy pillanatra megkeményedik, hogy aztán újra normális hangnemben beszéljek. Soha nem tűrtem az igazságtalanságot. Ugyan rossz ember vagyok, viszont nem vagyok lelketlen. A szívem tényleg megenyhült irányába. Egész egyszerűen megkedveltem azt az orosz ficsúrt, vele együtt pedig a húgát is. Merlinre, hiszen nálam laknak, legalább egyszer legyek normális. Ugyan Igor kitekerné a nyakam, ha ezt megtudná, de legyen ennyi probléma az egész egyenletben.
- Soha... Soha nem enyhül meg a szívem senki irányába. - prüszkölök egyet, ahogy ezt a felháborító igazságot hallom. Ugyanakkor Irina-nak igaza van. Már régen nincs semmilyen ellenérzésem a bátyja iránt. Amit nyilván nem fogok hangoztatni, de magamban jó ezt konstatálni. - Ugyan, annyira azért nem lehetek zord. Például minden áldozatomnál be szoktam dobni a külsőmet. - nevetek fel halkan. Ugyanakkor Irina nem az áldozatom. Nem szándékozom vele bármit is csinálni. Egyrészt nem akarok vele semmi durva dolgot csinálni, másrészt meg amúgy sem akarom.
- Ha búfelejtőt akarsz, akkor csak... - leírok egy kört a pálcámmal, és egy üveg vodka, majd két pohár jelenik meg az asztalon. - Csak kérned kell, és itt lesz. - a következő szavaira felkuncogok, talán nem is olyan halkan, mint ahogy szerettem volna. - Ha Igor az engedélyem nélkül hozzányúl bármihez is, akkor először velem gyűlik meg maga. Másodszorra pedig azokkal a rontásokkal, és ártásokkal, amik megakadályozzák, hogy illetéktelen is hozzáférjen bármely dologhoz, ami ebben a kúriában látható. Ha összetöri a berendezést, összetöröm őt. Ennyire egyszerű. Ha megbánta volna, térden csúszna előttem, és a bocsánatomért esedezne, amiért tíz auror mellett magunkra hagyott, a csata kellős közepén. - szavaimból ugyan kiderülhet, hogy már nem haragszom Igor-ra, viszont a tüske ugyanúgy bennem maradt.
- A Roxfortnál alkalmasabb helyet nem találsz. Ha ott szeretnél valaki is lenni; akkor leszel. Ha pedig nem szeretnél, akkor biztos hogy beleszürkülsz az iskolába. - mosolyodok el kedvesen. Ez tuti, hogy soha nem változott. Amikor én oda jártam, akkor is ez volt, most is ez lehet. A gyermekek annyit soha nem változnak, hogy ez máshogy legyen. Közelebb lépek egy nagyon kicsit, ügyelve arra, hogy éppen ne legyek zavaró a velem szemben álló lánynak. Hangom halk, susogva kérdezem meg Irinát.
- Mondd csak... Nem félsz tőlem? - szemeimből őszinte pillantások áradnak, amik az ő íriszeit kutatják. Tudom, hogy amit most csinálok, már majdnem nyílt flört. Viszont most nem érdekel. Azt mutatom, aki valójában vagyok. Aki valójában lettem. Nem tudnám bántani. Soha. - Mégis, mi vett rá, hogy egy olyan emberrel beszélj, mint én? - szelíden, kedvesen kérdezem. A régi Marcellnek nyoma sincs most. Victoria megváltoztatott, és én ezt az egészet nagyon szeretem. Szeretem, hogy van bennem már jó.



is this the end I feel? ♦ outfit
♦ by the blood ♦ ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 11 Okt. - 14:37

Talán nem a megfelelő emberrel hozott össze a Sors ma éjszaka; talán nem a megfelelő embernek nyílok meg teljesen és kérem ki őszinte tanácsát az életem további alakulásával kapcsolatban, sőt, Marcell szavait követően ez a bizonyosság egész valóságos formát kezd ölteni. Alig látható mosolyra rándul szám szeglete; sokkal inkább betudható egy kedves kis grimasznak, szavaimmal azonban nem mondok ellent, de nem is erősítem meg véleményét a férfinek; a külső nem minden, a külső csupán egy szép máz, ami a jó genetika, a helyes táplálkozás és pár más összefüggés eredménye. Egy múló váz, egy elporladó hüvely, minek belsejében van a tartalom; egy apró sóhajtást követően vonom magamhoz az alkoholt és bőségesen töltök mindkét pohárba annak tartalmából; torz grimaszba szaladnak finom vonásaim a legelső kortyot követően, ugyanis hiába az orosz származás, ha az alkohol, mint olyan, egyáltalán nem szerepel a képzeletbeli kedvencek listáján.
- Te is jól ismered őt; tudod, hogy soha nem könyörögne más bocsánatáért, mert túlságosan is büszke ahhoz, hogy ezt megtegye. Belül talán a lelkiismerete felfalja, de ezt a külvilág számára már csak azért se mutatja meg; nehogy úgy érezze, ezzel más elérte a célját. - akaratlanul is nosztalgikus mosoly játszadozik ajkaimon; ha akarnám se tudnám letagadni, mennyire jól ismerem a testvéremet, a vőlegényemet, a másik felemet; vannak pillanatok és szituációk, mikor talán bölcsebb döntést tudnék hozni Igor számára, mint ő maga. - De tényleg nem szeretnék most erről beszélni.
Lassan ingatom meg fejemet, még egy kortyot eltűntetve a poharamból; a kesernyés ital jólesően marja végig nyelőcsövömet, egy apró tűzlabdát varázsolva gyomromba; a folyékony bátorságtól még tettrekészebbnek és még merészebbnek érzem magam; még pár korty és olyan kérdéseket fogok feltenni, amiket józanabb pillanataim egyikében bizonyára ötvenszer átrágnék még előtte. De Marcell egy érett, tapasztalt férfi, ráadásul a Nagyúr seregének egyik tiszteletbeli tagja; elképzelhető, hogy választ tud adni a soha ki nem mondott kérdések tömkelegére, jobb esetben még titokban is tartja mindezt a testvérem előtt. Lassan biccentek egyet szavaira; teljesen igaza van, a Roxfort az a hely, ahol elkezdhetem életem további részének alakítását, ahol lerakhatom az alapköveket, abban azonban már nem vagyok ennyire biztos, hogy Igor is pártolná döntéseimet; amik olykor teljesen eltérőek a nézeteitől. Mire azonban most magamhoz ragadnám a beszélgetés fonalát, addigra Marcell tesz egy lépést felém; akaratlanul is odakapom pillantásomat, felmérve esetleges tetteit, a szívem azonban közelségétől és kérdésétől duplázódik meg azonnal.
- Nem, egy kicsit sem félek tőled. - a nemrégiben elűzött kellemes pír most visszaköltözik orcámra; szégyellősen sütöm le tekintetemet, de az egész nem tart tovább a pillanat törtrészénél, utána ugyanis kihívóan nézek a cirmos íriszekbe; felfedezve gazdája arcának minden ismerős és eddig ismeretlen vonását. A mesében is egy daliás herceggé változott a rút Szörnyeteg, kinek külseje alatt egy megértő szív lapult; Marcell esete sem különb, azt leszámítva, hogy a férfi igazán helyes géneket örökölt. - Nos… meghallottam a zajokat és kíváncsi voltam, ki lehet az, aki ilyen későn még fent van. Tény és való, hogy hallottam rólad sztorikat és pletykákat, de jobb szeretek a saját szememmel meggyőződni erről és hát… eddig még semmi olyat nem tettél, ami bebizonyította volna ezeknek az igazságtartalmát. Nem tudom, miért gondolod azt magadról, hogy egy szörnyeteg lennél, holott valójában kedves és érző szíved van.
Fogalmam sincs, mégis mi mondatja mindezt velem, de egyáltalán nem bánom meg; talán még szavaim súlyát sem realizálom, de az üres poharam bizonyítja jelenlegi állapotomat. Mire a józan eszem felvehetné a tempót, addigra kurtán, de gyorsan szelem át a kettőnk közé feszülő távolságot; ujjaimmal gyengéden simítok végig a férfi zakóján, lágyan igazítva meg azt; lesimítva a nem létező ráncokat.
- Ha valaki szörnyeteg, akkor az a családomról mondható el. - apró sóhaj szakad fel tüdőmből, mielőtt folytatnám; réveteg tekintetem az ujjamon feszülő gyűrűre esik. - Tudom, hogy ez hagyomány, amit tisztelni kell és tényleg szeretem Igort, nála jobbat elképzelni sem tudnék, de… néha úgy érzem, mintha egy aranykalitkába zártak volna; elvéve a választás lehetőségét, a szabadságot. Ha házasodnál, te is szerelemből tennéd, nem?
Kérdőn tágulnak ki pupilláim; fogammal lágyan harapok bele rózsaszínes ajkamba. Tényleg kíváncsi vagyok a véleményére, s talán máskor, más körülmények között szívesen ringatnám magamat egy hamis illúzió képébe.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Irina & Marcell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Irina Karkarov
» Irina & Igor
» Vic × Marcell
» Irina Karkarov
» Irina & Igor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-