Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Megan & Mabel EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Megan & Mabel EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Megan & Mabel EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Megan & Mabel EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Megan & Mabel EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Megan & Mabel EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Megan & Mabel EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Megan & Mabel EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Megan & Mabel EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 5 Szept. - 14:40

Szeptember elején csupa zsibongás, csupa várakozás az Abszol-út. Szeretek itt ülni, amikor éppen úgy alakulnak az edzések, néha még egyedül is kijövök, de mindig sokkal jobb, ha akad útitársam. Jelenleg is Megant várom éppen, aki egyelőre nem látszik késni, de ki tudja? Valószínűleg most, az új képzésének első napjaiban, nagyon elfoglalt. Nekem szinte alig volt időm rájuk a nyáron, meg kell mondanom, sok kedvem nem is volt hazamenni - látni a szüleim sápadt, kialvatlan ábrázatát, vagy a húgaimat. Munkába temetkezve tagadom le az életem egy jelentős részét, aminek a bátyám még része volt. Más esetben rosszul lennék a megalkuvástól, amibe süllyedek, de egérutat adok magamnak. Senki más nem véd meg attól, ami velünk történt.

Teát iszom, Hyppocrates szerint ez a hónap legújabb slágere, mert bazsarózsa, levendula és kakukkfű kivonatot tartalmaz, ő maga préseli, szűri, ilyenek. Direkt a teraszra viszem a motyómat, a sürgés-forgást nézem, míg a húgomra várok. Kicsit lehűlt az idő, mióta utoljára Angliában voltam - milyen abszurd, nem igaz? -, szóval még örülök is, amiért ezúttal nem a csillagánizsos forrócsokit választottam, attól túl hamar eltelnék.

Listázom a felmerülő kérdéseket, miközben a szőke hajkoronát keresem a tömegben. Amint Megan megérkezik, felpattanok, és integetek, míg meg nem lát, majd meg sem várva, hogy odaérjen hozzám, elébe sietek és szorosan átölelem.
- Jó, hogy itt vagy! - suttogom a hajába, majd kicsit hátrébb lépve szemügyre veszem. - Hoppá, hoppá, nagyon csini vagy! - elvigyorodom. - Jó lesz neked is a teraszon?

how pink we are, sooo pretty. ; )
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 22 Szept. - 20:58

to Mabel


sister tale ▲▼▲







Fogolyként éreztem magamat, és nem csak a bátyám idióta elvei miatt vagy a család szoros ölelése miatta, hanem mert a felnőtté válás olyan erővel szorította a nyakamat, hogy néha alig kaptam levegőt. Szerettem volna kilépni, ellökni magamtól, búcsút inteni neki és gyermeki bájjal rohanni előle mezítláb. Erre azonban nem volt túl sok lehetőségem, a nyomomban loholt, lihegett, mint egy kiéhezett farkas és csak arra várt, hogy lecsaphasson. Ő pedig minden egyes nap meg is tette és nyálas csámcsogással tépte a húsomat csak, hogy érezzem nincs menekvés.
Ezért is örültem mikor a nővéremnek eszébe jutott, hogy találkozzunk. Ilyenkor mindig egy kicsit kislány lehettem, az én nagy és okos nővérem mellett. Szerettem volna megkérdezni tőle, hogy ő hogy lépett túl ezen, hogy engedte el magától a felnövés gondolatát vagy, hogy fogott vele kezet? Ugyan kitől kérdezetném meg, ha nem tőle?
Forróság önti el a testem mire az Abszol út zsivajában végre a megbeszélt helyre érkezem. Megszámolni se tudnám hányszor láttam ezt a tündéri mosolyt testvérem arcán, mostanában azonban egyre kevesebbet és ez elszomorított. Szerettem látni a csillogást a szemében, a nevetését mikor már szinte alig kap levegőt és a könny is kicsordul a szeméből, mert olyankor tudom, hogy boldog. Most nem vagyok benne biztos. Akármennyire is tudom, hogy én vagyok a kisebb, pont annyira akarom őt biztonságban, boldogságban tudni, mint a húgomat. Ebből azonban mostanában elég kevés jutott ki neki is, mint ahogy az egész családnak. A bátyánk durván próbára tett mindannyiunkat.
- Mabel! – ölelem át, ugyanolyan szín szőke tincsibe temetve orromat, mint amilyen az enyém is. Az övé azonban rövidebb, lágyan csiklandozza nyaka tövét mégis ez az, amitől az én nővérem igazán Mabeles. Ettől olyan vad, szenvedélyes mégis bohókás. Magamba szívom enyhén barackos virág illatát és megnyugvást érzek a napok óta görcsös gyomromban. Nem hiába, a család mindig mindenek fölött állt.
Bárgyún elmosolyodom és el is engedem fülem mellett a bókját. Mégsem mondhatja a saját húgának, hogy nincs a legjobb passzban, pedig így volt. Fáradt és nyűgös voltam, az alvászavaraimról nem is beszélve. Lágyan rámosolyodok Mabelre amolyan köszönés képen, hogy mégse hagyjam lereagálatlanul mondatát miközben zavartan megigazítom az egyik kósza vállamra omló tincset.
- A terasz tökéletes! – bólintok, és bár az emberi tömeg általában iszonyt vált ki belőlem a sok egyedüllét után most simogatja a lelkemet a zsibongás, egyértelművé teszi, hogy nem vagyok egyedül, hogy hosszú magányos hónapjaim után emberek vesznek körbe.
- Mit iszol? – bökök orrommal a csésze felé, miközben kihúzom a székemet, hogy helyet tudjak foglalni. Ilyen helyzetekben kifejezetten döntésképtelen voltam. Vagy mindig ugyanazt ittam, vagy ha mégis új dolgokat szerettem volna, kipróbálni hosszú percekig vacilláltam azon, hogy jó lesz-e az nekem. Végül mindig a megszokott győzedelmeskedett.
- El sem hiszem, hogy egy ilyen híres játékossal ihatok meg egy ilyen löttyöt. – bököm meg ujjam hegyével a csészéjét miközben erőltetett mosolyt húzok az arcomra. Igazából örültem a nővéremnek, örültem a jelenlegi helyzetnek, mégis olyan fáradtnak és semmilyennek éreztem magamat, hogy fájt néha maga a gondolkodás is.
- Mesélj, hogy telt a nyarad? – támaszkodom meg az asztalon, kissé előre dőlve, hogy bizalmasabb legyen a társalgásunk. Már ha két testvér között lehet ilyenről beszélni. Igazából nem sokat tudtam vele beszélni a nyár folyamán. A bátyám teljesen begolyózott, és nem volt hajlandó sehova elengedni, olyan volt mintha a saját apám lenne, persze a kivételezés csak engem érintett, mert úgy gondolta így, hogy a pályaválasztás előtt állok, még véletlenül se juthasson eszembe a halálfaló karriert választani, és ne is tudjon befolyásolni senki sem. Mintha amúgy gondolkodtam volna rajta. Addig, amíg fel nem vettek, házunk börtönébe voltam zárva és csak azután nyugodott meg a lelke, mikor már biztos volt, hogy nem tántorodom el a választásomtól.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 26 Szept. - 21:21

Kill elveszett számomra. Hárman maradtunk, mi, lányok. Nincs többé fiú, aki tovább vigye a nevet. No, nem mintha ez a mi jól szituált családunkban annyira számítana, szerintem anya és apa együttesen magasról tesznek a vér dolgaira, de furcsán fogunk festeni a karácsonykor esedékes családi fotón - emellett pedig egyikünk sem vonulhat el csak úgy, szó nélkül.

Megan ragyog. Egyáltalán nem látszik rajta, mennyi minden történt vele az utóbbi időben, mennyi nehéz, fájdalmas, izgalmas pillanatot kellett átélnie a továbbtanulás ajtajában toporogva. Amennyire a húgomat ismerem, ezt is a rá jellemző magabiztossággal és megkérdőjelezhetetlen lendülettel lépte meg, de azért nem árt, ha tőle is hallhatom a sztorit.
- Valami levendulás-kakukkfüves cucc, elég fura íze van, de most ez a sláger, szóval nem hagyhattam ki - intek hanyag mozdulattal a bögrém felé, miután mindketten helyet foglalunk. Annyira szeretek vele lenni! Olyan egyszerű, könnyű. Nem bonyolítjuk túl a dolgokat. Legalábbis ezt várom a mai beszélgetésünktől is. De hát, ki tudja?

- Jaj, ne mondd már! A kviddicstalár nélkül senki se ismer meg, nem én vagyok a sztárjátékos - teszem hozzá, a hangomban némi irigység ül, de éppen csak annyi, hogy Megan értse. Néha jó lenne igazán a menők közé tartozni, és nem csak akkor autogrammot osztani, amikor valahol megjelenek a csapattal, de mindig értettem ahhoz, hogy másoknak helyet szorítsak: tündökölj bele a képembe! Hugrabugos tempó. És nagyon büszke!
- A nyaram? - kortyolok egyet, most én beszélek egy darabig, hátha addig Megan is tud választani. - A levegőben, főleg. Volt egy amolyan randiszerűségem egy kifejezetten intelligens pasival, de... na mindegy, nem jött össze. Túl hamar túlságosan beleéltem magam. - Vállat vonok. Persze, Calix azóta is furcsa űr bennem. Meghatározhatatlan. De, Merlinnek hála, tuti, hogy a pasik nem csak az én esetemben jelentenek kimeríthetetlen témát!
- Na, és neked milyen volt? Hányan loptak csókot tőled a nyáron?

how pink we are, sooo pretty. ; )
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Megan & Mabel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mabel Morhange
» Calix & Mabel
» Mabel Morhange
» Megan & Amy
» Megan Morhange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-