Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Wendy Nelson EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Wendy Nelson EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Wendy Nelson EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Wendy Nelson EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Wendy Nelson EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Wendy Nelson EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Wendy Nelson EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Wendy Nelson EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Wendy Nelson EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 23 Szept. - 20:35


Wendy Nelson





Boszorkány || 25 || Rooney Mara (?) || Lojalitás (?)



Nincs mit szépíteni ezen, a tény az tény. Te pedig nem vagy százas. Konkrétan még én sem tudom megmondani, hogy mi nem stimmel veled, de amilyen zárkózott vagy, olyan hihetetlen ügyességgel keveredsz mégis képtelen, és nagyon veszélyes helyzetekbe- akaratodon kívül. Valami megmagyarázhatatlan oknál fogva, még kedvelsz is, sőt nem is berzenkedtél a gondolattól, hogy a feleségem legyél. Mert bizony, hiába a korkülönbség, a miénk az elrendezett házasságok ékes példája. Pedig gyűlölöd, ha megmondják mit, és hogyan csinálj. Utálod, ha megfosztanak a szabad akaratodtól, és még kevésbé tetszik, ha a fejed felett döntenek a dolgaidról.
Ám mégis elfogadtál. Kérdés miért.
Részemről nem volt nehéz, a szelíd hangod, a mindent tudó kedves mosoly, és azok a szemek... ám mégis eléggé döcögve indult a kapcsolatunk, hiszen alig pár évvel vagy idősebb a lányomnál.
Tehát a házasságunk remek mederben csörgedezett...egészen addig, amíg egy nap nem érkeztél haza a munkahelyedről. Aztán mindennek hiába, heteken keresztül semmi hír nem érkezett rólad.
Londonban bukkantam rád, az emlékeid nélkül. Nem ismersz, nem érted ki vagyok, és miért pesztrállak állandóan. Remélem nem ébredt benned az a gyanú, hogy az apád lennék. Elszomorítana. Mellesleg eléggé hiányzol. Az emlékeid nélkül nem vagy önmagad, bár mi sem okozna nagyobb örömet, ha újakra cserélhetném a régieket.

//Különösebb megkötésem nincs a pb-vel kapcsolatban, a jellemhez sem fontos ragaszkodni. Rengeteg gondolatom, elképzelésem és ötletem van azzal kapcsolatban, hogy miért tűnhetett el, és mi történt vele, de majd megbeszéljük ezt is. Amúgy pedig ha tetszik a karakter, de Sully kevésbé, akkor se habozz, hiszen a leányzó tiszta lappal lépett az életbe, és ha régen kedvelt is, most semmi sem kötelez rá kedves jövendőbeli alkotó, hogy tartsd magad hozzá, mert ugye nem is emlékszik Sully-ra. Tehát minden a jövő zenéje.


Vissza az elejére Go down

Wendy Nelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sully Nelson
» Wendy
» Wendy Scarborough

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-