Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Folyosó RT - Page 3 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Folyosó RT - Page 3 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Folyosó RT - Page 3 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Folyosó RT - Page 3 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Folyosó RT - Page 3 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Folyosó RT - Page 3 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Folyosó RT - Page 3 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Folyosó RT - Page 3 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Folyosó RT - Page 3 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Pént. 13 Jan. - 18:55
El sem tudjátok képzelni, hogy mennyire idegesìt msot engem, pedig nem szeretném ezt érezni, mégis mitha az agyamra akarna menni ezzel a sok kérdéssel. Fogadja el, hogy most ilyen kedvem van és nem vagyok mindig mosolygos és aranyos..
- Nem vagyok morcos, nincs jó kedvem.. -mondom neki és nem nézek a szemébe, nem akarok most belenézni, sokkal jobb lenni, ha hagyna elmenni, de én sem akarom őt itthagyni. Minek kellett enki karácsonykor olyannak lennie és most eltudnám küldeni a fenébe. -Felőlem el is veheted Cheyat, aztán csinálhatsz neki cuki aranyvérű gyerekeket. - mondom gúnyosan, az apja biztosan odáig lenne. Engem amúgy is utál, már csak azért is mert nem vagyok aranyvérű.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Pént. 13 Jan. - 19:03
[Doris]

Ellépek előle. Tekintetem dühös és hirtelen kapom el az övéből. Szerintem ebből teljesen le lehet szűrni, hogy mi a véleményem arról, amit most az arcomba vágott.
- Cseszd meg Doris! - Lépek egy lépést odébb és megtámaszkodom a falnál, háttal a lánnyal. Természetesen gondolhattam volna, hogy nem fog olyan könnyen menni mint azt hittem. Halkan és röviden kuncogok fel, amikor eljut ez az egész az agyamig. - Most azt akarod, hogy én haragudjak rád, mert ilyen faszságokat mondasz? Féltékeny vagy... ez a bajod. Csak tudnám miért, amikor tudod jól, hogy nem úgy van... - Tudja nagyon jól, hogy mit akarok. Tudja nagyon jól a karácsonyi szünet óta, hogy ki akarok. Erre most ezekkel a baromságokkal áll elém, hát nekem elsül az agyam! Miért kellene tovább pedáloznom, ha szinte semmibe veszi az eddigi mondandómat?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Pént. 13 Jan. - 19:12
- Cseszd meg te.. - csattanok fel és lehet, hogy hamarsan egy pofont is kap, ha ilyen csúnyán beszél velem, mert én nem fogom ezt eltűrni, nem vagyok az egyik nyomorék ki ribije, szóval.. most legszívesebben itt hagynám a fenébe, de aztán meghallom mé, hogy mit mond és a lehető legcsúnyábban nézek rá..
- Méghogy féltékeny.. apád úgyis őt szánja neked, szótfogadó vagy, nem? -eleinte fel yem fogom, hogy mit mondok, majd egyszer csak felfogom.. nem akartam ezt mondani.. - Shane.. én.. sjanálom, nem úgy értettem.. - szomorodom el és közelebb lépek hozzá.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Pént. 13 Jan. - 19:17
[Doris]

Odébb lépek még egy lépéssel. Tekintetemmel most egyáltalán nem azt a kedvességet tükrözöm, amit az imént, amikor mellé szegődtem. Egészen távol állok már tőle, sőt igazából most úgy érzem, jó lenne, ha fognám magam és inkább lelépnék, mert nem akarom hallani azokat a dolgokat, amiket ezután vág a fejemhez. Pedig nagyon is jól hallom, és őszintén el is fintorodom.
- Aha, persze, te már csak tudod Doris, nem? - Arcomról leolvashatja, hogy mennyire utálom ezt a helyzetet és abból csak még inkább leszűrődik, hogy fogom magam és nem érdekel a bocsánatkérése, én elindulok a folyosón, dühösen a másik irányba. - Nem egy frászt nem! Pontosan úgy értetted! - Vetem még oda neki. De nem állok meg. Ha nem jön utánam, hát akkor most ő marad faképnél.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Pént. 13 Jan. - 19:38
Nem akartam megbántani, nem akartam azt vágnina fejéhez, amit a legjobban nem akarna.. nem akartam megbángani, de mégis sikerült, mert egy idióta vagyok. Megkéne tanulnom befogni a pofámat, mert nem akarom, hogy ami kettőnk közt volt, az semmi legyen.. Helyre kell hoznom, nem hagyhatom, hogy így érjen véget a dolog, hogy én kinyitom a pofám és elüldözöm az egytlent, aki képes velem foglalkozni.
- Shane.. nem.. nem tudom.. - mondom neki halan és bűntudatom kezd marni belülről. Nem akrtam megbántani, nem akartam neki beszólni. Majd elindul és én megyek utána. - Nem Shane.. kérlek. - futok utána majd szorosan átölelem hátulró.. - Nem akarlak elveszíteni. - motyogom a hátába és szorosabban ölelem, nem fogom elengedni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 15:23
[Doris]

Gondolom mondanom sem kell, hogy mennyire meglep amikor hallom, hogy utánam indul és próbál mentegetőzni arról amit mondott eddig. Rosszul esett, tény, és tőle most már még inkább szarul esik, hiszen azt hiszem ő látja leginkább az egész helyzetet, ő tudja, mi van nálam otthon és hogyan hat mindez rám. Amikor megölel, megállok hirtelen és felsóhajtok. Lassan fordulok meg az ölelésben.
- Ha tényleg így van, miért nem beszélsz velem? - Tudja nagyon jól, hogy elmondhatja nekem azokat a dolgokat amik bántják. Fordítva én is megtettem már és azt hiszem, ezt el is várom tőle. Valahogy azt hittem, már átestünk a ló másik oldalára, de ezek szerint még nem...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 15:34
Nem is tudom, hogy mit kellett volna tennem, lehet hogy sokkal jobban járt volna, ha akkor karácsonykor nem mentem volna át. Most minden teljesen máshogy lenne, most nem kéne magam szarul éreznem, mert megbántottam. nem akartam megbántani, pont ezért megyek utána és próbálom meggyőzni, hogy tényleg nem akartam megbántani, mert ez az igazság. Mára már nem is fura, hogy megölelem, hogy átölelem hátulról és nem engedem, hogy tovább menjen, szerencsére ő is megáll.
- Shane.. tényleg nem kerültelek, csak nem volt időm.. - motyogom halkan, aztán mikor megfordul felnézek rá és belenézek a szemeibe. Nem akarom neki elmondani, mert tuti, hogy kiröhögne és most az nem hiányzik a legjobban nekem, hogy ő is kiröhögjön,, - Olyan cikis.. nem mondom el. - sóhajtok és megforgatom a szemeimet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 15:41
[Doris]

- Cikis? - Tekintetem a magasba szökik és értetlenül pillogok rá. Cikis... hát, valahogy nem a tizenhat évesek körében érzem magam ilyenkor. Doris szemeibe nézek és kezeimet az arcára teszem, majd egy féloldalas mosollyal közlöm vele a véleményemet.
- Annyira biztos nem cikis, hogy ne tudd elmesélni. - Az apró mosoly vigyorba kényszerült át és tekintetem egy pillanatra az ajkára csúszik, bár még nem érzem megfelelőnek az időt erre, ameddig nem tudom mivan vele addig biztosan nem. - És persze... gondolom nem akarsz kételyek között hagyni... ugye? - Artikulálok és kicsit rászínészkedem erre a kérdésre. Remélem érti a célzást.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 15:49
- Igen az! - mondom eleinte hangosan, majd fokozatosan elhalkulok. Nem akarom neki elmondani, de aztán nem sokkal később két keze közé fogja az arcomat és kénytelen vagyok a szemébe nézni. Szeretem, amikor hozzám ér, most azonban mégsem erre vágyom, sokkal inkább arra, hogy felejtsük el ezt a témát.
- Dehogynem! - csattanok fel, majd elfintorodom picit. Régen volt már, hogy ilyen közel voltak az ajkaink és hogy kettesben voltunk, már senki sincs a közelben. Nem, most nem akarok vele romantikázni, most csak vissza akarok menni a szobába és kidühöngeni magamat, hogy nem sikerült az a szar... - Magam sem tudom még.. - mondom halkan, majd oldalra fordítom picit a fejem, ha engedi. Nem engedek a csábításnak.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 15:54
[Doris]

Elnevetem magam Doris megjegyzésein. Nem bírom ki. Fogalmam sincs miről lehet szó, de ha már ennyire nem akarja elmondani, akkor persze még inkább érdekel.
- Hát oké... de nem kell rosszra gondolnom ugye? - Felvonom a szemöldököm és elengedem az arcát. Jó volt hozzáérni és elgondolkodni egy csókon, de ez még tényleg nem a megfelelő pillanat. De azért nem lépek el még tőle.
- Szóval azt akarod, hogy rossz dolgokra gondoljak, mindenféle zagyvaságokat és legyen rossz kedvem, mert nem mondod el? Ne már! Tuti ezen fogok kattogni egész este, na meg te is... - Ekkora dumát! Remélem ez most már komolyan beválik. Nem adom fel.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:01
Nem tetszik, hogy nevet, nem kell kinevetnie, még el sem mondtam a dolgot és pont kinevet.. Annyira bokán rúgnám most, de nem fogok megtenni, mert.. sze.. szerintem nem érdemli meg. Meg hát, miért kell neki mindent tudnia? Nem kell tudnia erről, szerencsére nem legilimentor és nem tud a gondolataim közt turkálni, Waldent meg kerülni fogom, mert ő sem deríti ki, hogy mi a bajom.
- Nem kell, de arra gondolsz, amire akarsz. - motyogom halkan, nem fogom győzködni és nem fogok magyarázkodni. Elengedi az arcomat, pedig nem ezt akartam, azonban annak örülök, hogy nem ép el mellőlem, így azét halvány mosoly jelenik meg az arcomon. Szavaira megforgatom a szemeimet, két kezem közé fogom az arcát és közelebb hajolok. - Nem fogom elmondani.. - mondom, majd lábujjhegyre állok és csókot nyomok az ajkaira, inkább csókolózóm, minthogy elmondjam a dolgot.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:07
[Doris]

Gyanús tekintetemmel illetem majd csak megvonom a vállamat. Nem adom fel, túlságosan titkolózik ahhoz, hogy ezt el tudjam engedni a fülem mellett. Mégis, még mielőtt bármit is mondanék és folytatnám a nagy dumámat, ő közli ismét, hogy nem mondja el, majd megcsókol. Meglep. Nem számítottam erre. Azért természetesen visszacsókolok, de csak röviden.
- Na jó. - Sóhajtok, mint aki megadta magát. - Akkor beszéljünk valami másról... mondjuk, hogy sikerült a bájitaltan? - Kérdőn pillogok rá, a reakcióját megfigyelve, miközben még mindig olyan közel maradok hozzá, de nem engedek több csókot. De gondolom ez nem túl nagy kényszer elvonás neki.
- Ha nem akarsz beszélgetni akkor akár vissza is kísérhetlek a klubhelyiségbe, úgyis egyfelé megyünk...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:14
Azt hittem, hogy azért jobban fog örülni ennek a csóknak, mert régen nem csókolóztunk, de hát nem csattan ki a boldogságtól, egy darabig nem fog kapni több csókot. Nem érdemli meg, egyáltalán nem érdemli meg. _ nem jó.. - mondom halkan, de hát nem baj, ezzel még nincs baj, de azzal, hogy megkérdezi a bájitaltant.. veszek egy mély és éles lélegzetet és elfordulok és hátrálok..
- Menj vissza egyedül, most nincs kedvem hozzád... - mondom halkan és nem is fogok megfordulni, most megint eszembe juttatta, hogy egyest kaptam a sok tanulás ellenére.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:18
[Doris]

- De most miért? Hé! - Lépek utána, miközben elindul a másik irányba, kezem nyúl utána és megfogom az övét, lehetőleg meg is tartva és mellette sétálok, ha persze nem áll meg.
- Valami rosszat mondtam? Vagy mi? A bájitaltanra vagy úgy berágva? De nem értem miért rajtam töltöd ki ezt. - Fintorodom el picit, majd tekintetemmel az övét keresem. - Rosszul esik, komolyan. - És tényleg. Őszintén talán picit el is ment a kedvem ettől az egésztől, mert olyan ellenséges most velem. Lehet, hogy jobb lenne ha abbahagynám a nyaggatást és inkább visszavonulnék mára.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:26
Nem tehet róla, de akkor is... - Hagyjuk, nem számít... - nem is tudom, hogy mit tegyek, mellém lép és megfogja a kezemet, én pedig nem rántom ki a kezemet. Nem fogom ellökni mindig, de hát.. olyan szarul érzem magamat. Bosszantó, hogy ő meg nem is vágja le, hogy mi a baj és tényleg jó lenne, ha kitalálná és nem nekem kéne elmondanom neki.
- Shane.. - mondom ki halkan a nevét és nem is tudom, hogy hogyan tovább, aztán azt mondja, hogy szarul esik neki, hogy ilyen vagyok. Nem ér, hogy ez engem ennyire meghat, nem akarom, hogy hatással legyen rám a dolog. Újra felé fordulok és megölelem. - Nem akarlak bántani. - fúrom az arcomat a mellkasába és oda mondok mindent. - Egész eddig tanultam ezt a hülyeséget, nem is tudtam veled lenni, mert azt akartam, hogy jól sikerüljön.. - motyogom továbbra is a mellkasába. -De egyes lett, hiba tanultam annyit. - ölelem szorosabban magamhoz.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:31
[Doris]

Tekintetemmel mindvégig követem és valamiért sikernek érzem azt, hogy nem veszi el a kezét és mellette sétálhatok tovább. Mondjuk ígyis most a klubhelyiségek felé tartunk, legalábbis eddig úgy tűnik, aztán meg ha elzavar, hát akkor nem tudom, lehet keresek valakit akivel lehet egyet inni.
Mégis meglepő dolog történik megállunk és ő megint az ölelésemre vágyik. Átkarolom, belefúrja az arcát a mellkasomba és én pedig az orrom alatt egy apró vigyort megejtek még mielőtt észrevenné, hisz tudom, sikerrel jártam. Viszont meglep a mondandója. Kicsit eltolom magamtól, de csak annyira, hogy lássam az arcát.
- Ennyi? Csak ennyi? Mármint, ez volt az a nagy cikis dolog amit nem akartál elmondani? Amúgy meg tudod hogy jó vagyok bájitaltanból, miért nem kértél segítséget tőlem? Nem értem... de komolyan.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:40
Nem is tudom, hogy miért vagyok vele most itt, nem is kéne vele lennem, sokkal inkább kellene a barátaimmal lenni, de sajnos vele akarok lenni, vele akarok beszélgetni. Az ő ölelését akarom érezni, az ő férfias illatát akarok magamba szívni, az ő kezeit akarom magamon érezni. Jól esik, hogy átkarol és az is jól esik, hogy nem lök el magától, miközben a mellkasába motyogok, de ez rossz.. nem akarok így érezni és ezt nem tudom kihangsúlyozni.
- Igen ez az... és ki tudta, hogy velem akarsz lenni.. nem vagyok könnyű eset, tök hülye vagyok. - elengedem az őt öleli karjaimat és lépek egyet hátra. Miért pont ő? Miért pont ő kell nekem? Hiába gondolkodom ezen, egyszerűen nem tudok másra úgy gondolni, mint rá. - Meg hát.. azt sem tudom, hogy akkor mi most hányadán állunk.. - na ha nekem el kellett mondanom azt, hogy mi a bajom, akkor neki ezt kell elmondani nekem!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:47
[Doris]

- Nem vagy hülye. - Vágom rá egyből. - Nem kellene ilyeneket mondanod magadról. - Próbálom kicsit felvidítani, bár tudom, hogy rögtön ellenkezni fog a véleményemmel. Én sosem mondanék ilyet. Hiszen nagyon is jól tudom, ha valamit annyira akarok akkor pont azért is meg fogom majd csinálni. - Amúgy meg igazából mindegy, mert úgyis a vizsga a lényeg és addig meg még sok idő van, bőven megtanulhatsz mindent. - Vonogatom meg ismét a vállamat. Hát, igen, ez ennyire egyszerű. Azt hiszem.
Ellép tőlem, én pedig csak állok ott vele szemben, bambám és zsebbe is dugom a kezeim amikor mondja, hogy nem tudja, hányadán állunk. Na ez egy őrülten jó kérdés!
- Hát nem tudom, talán meg kellene beszélnünk közösen, hogy mit szeretnénk... vagy nem? Mármint, hogy te akarnál e velem komolyabban izé... tudod. - Ja, igazából erre a kérdésre nem is nekem kellene választ adnom, hanem pont neki.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:54
- Ezt csak te gondolod így.. - mondom halkan, de nem fogok vitatkozni, ha így gondolja, akkor legyen is.. én akkor is butánk gondolom magam. nem is csak buta, hanem hülye vagyok. Neki olyan könnyen megy, így én sem félnék, de nekem nem megy és nem is fog menni sosem. - Persze.. addig kell találnom valakit, aki korrepetál. - sóhajtok egy nagyot. Tudom, hogy felfogja magát ajánlani, legalábbis remélem, hogy felfogja, mert.. igen, szeretném, ha előtte sülnék fel és nem valaki más előtt.
Zsebre dugja a kezét és csak pislogok rá. Igen, ideje lenne ezt megbeszélni, mert nem húzhatjuk ezt tovább, így megköszörülöm a torkomat. - Ha azt kérdezed, hogy akarok e a barátnőd lenni, akkor igen, szeretnék, de... - kezdek bele és nem is tudom, hogy hogyan fejezzem be. - De.. nem tudom, hogy ez működne e. - sóhajtok egyet és közelebb lépek egy picit.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 16:59
[Doris]

- Nem hinném. - Vonom meg a vállam majd kérdőn pillogok rá. - Miért nem segíthetnék én? Nem értem miért nem akarsz engem korrepetálónak. Már máskor is felajánlottam. - Magyarázom és igen, még mindig nem tiszta a dolog. Bár akkoriban sokkal rosszabb viszonyban voltunk mint most és szerintem ebből is látszik hogy komolyan gondoltam ezt az egészet. Na mindegy is, ha nem akarja hát akkor nem muszáj. Kicsit elmosolyodom és lesütöm a tekintetem amikor telibe talál a mondandójával.
- Egy próbát azért megérne nem? - Lehet hogy furcsa lenne és sokan elítélnének, meg sokan lenéznének ez után, de nem érdekel. Egyszerűen csak közelebb lépek hozzá és édesgetően teszem a kezemet a derekára, majd húzom magamhoz közelebb picit. - Megpróbáljuk?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 17:09
- De ha utána megutálsz..megverlek. - motyogom neki, mert nem fogom kéretni magam tovább, őt szeretném. Ő fog engem korrepetálni és megtanít sok mindenre, legalábbis reménykedem benne, hogy nem veszekedéssel fog telni az egész minden.. majd megpróbálok vele nem veszekedni és tényleg fontosabb lesz a tanulás, sokkal fontosabb. Nem akarok majd más tenni, mint átmenni a vizsgákon, mert nem bukhatok meg, akkor még cikisebb lenne az életem.
- Shane.. - megint csak a nevét sóhajtom ki és nem is tudom.. igaza van, egy próbát talán megér, de neki ebből sokkal több rossz fog származni, mint nekem. Hiába teszi a kezét a derekamra, nem fogok elcsábulni, nem fogok engedni neki.. - Nem fogom hallgatni a barátaidtól, hogy szánalmas vagyok, hogy nem illek melléd, mert félvér vagyok. - jelentem ki határozottan. - Talán jobb lesz, ha mi nem leszünk egy pár, téged sem fognak támadni. - mondom és nem.. nem megy könnyen, én sem ezt karom, de akkor sem akarom, hogy ez legyen a vége.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 17:15
[Doris]

- Dehogy utállak meg! - Vágom rá rögtön és örülök neki, hogy ezek szerint végre belement az ajánlatomba. - Nem fogsz csalódni, tuti! - Kacsintok. Őszintén egy kicsit feldobódtam és örülök annak, hogy így alakulnak a dolgok.
Aztán mégis, ahogy lassan mondja ki a nevem és a tekintete megváltozik vagy nem is tudom... valahogy érzem, hogy olyan válasszal rukkol majd elő ami annyira nem beleegyező lesz. Elfintorodom és kicsit odébb lépek.
- Nem tudnád egyszer az életben levetkőzni azt, hogy mások mit gondolnak rólad, vagy rólunk vagy rólam? Csak szard már le és ugorj bele... mert tudom hogy ezt akarod. - Vágom rá, kicsit hevesebben mint azt gondoltam, de nem érdekel. Pontosan ez a véleményem, pontosan ezt gondolom és igy látom a helyzetét. Őt jobban érdekli másik véleménye mint engem...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 17:24
- Ne ígérj semmit sem előre. - mondom neki komolyan, mert felesleges előre ígérgetni, ha nem is biztos, hogy két hét múlva még szóba fog velem állni. Majd szavain elmosolyodom.. - Nem fogok? Remélem is! ha megbukok, megverlek! - jelentem ki, majd elkacagom magam és áttérünk arra, amire nem kellett volna, mert már megint.. ott tartunk, hogy veszekedni fogunk.
Elfintorodik és odább lép, kettő dolog, amit nem szeretek tőle, de ha ezt akarja, akkor engedem neki, hogy odébb menjen. Szóval hát választ vár.. - Nem tudom, azért mások véleménye számít és igen, akarlak téged! - mondom halkan, aztán rápillantok. - Szeretlek! Beléd szerettem! - csattanok fel és nézek rá, kimondtam. Ohh, tudom hogy megfogom bánni, de ki kellett mondanom.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 17:30
[Doris]

- Alig várom. - Nevetem el magam amikor azt mondja, meg fog verni. Nagyon kemény, tudom jól róla és őszintén nem is számítottam más válaszra. Esetleg talán átkozásra, de mondjuk nem hinném, hogy már meg tudnánk azt tenni egymással amit régen tettünk.
Mégis, furcsa ami most következik és én igazán felcsattanok a kijelentésein. Megfordulok, vissza felé, majd felvont szemöldökkel ismét egészen közel sétálok hozzá.
- Igen, számít mások véleménye? Hát nekem nem. Én a magam ura szeretnék lenni és magam miatt csinálni dolgokat. Nem érdekel mások hülyesége... nem ők élik ezt az életet. - Mutogatok közben magamra és mély levegőt veszek hogy kicsit lenyugodjak. Ő pedig kijelenti, hogy szeret. Egy pillanatra még a szivem is kihagy azt hiszem. Egyik kezem az arcára teszem, majd hevesen csókolom meg, szerintem ennél hevesebben még sosem tettem. Hosszú pillanatokig, ha hagyja, majd mikor vége szakad, szemeibe nézek és elmosolyodom, féloldalasan, egy picikét. - Én is szeretlek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
» Szomb. 14 Jan. - 17:37
Megbeszéltük a korrepetálós dolgot, túljutottunk mindketten rajta, tényleg meg fogom verni, ha nem fog segíteni úgy, ahogyan kéne. Majd ő is egyre hevesebben viselkedik, nem is értem, hogy miért lett ilyen hirtelen és .. most ez olyan fura. - Shane.. nem azt mondtam, hogy nem vagy a magad ura, de inkább befogom. - csattanok fel mérgesen és inkább nem is mondok semmit míg.. azt nem mondom neki, hogy szeretem.
Talán nem kellett volna neki mondanom ezeket.. de megcsókol én meg visszacsókolok. Szeretem, ha így csókol meg. - Hazudsz.. - motyogom halkan. - Nem gondolod komolyan. - sóhajtok egyet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
»
Vissza az elejére Go down

Folyosó RT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Darina & Krystal
» Folyosó - Morhange sisters

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-