Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Dung & Antonin EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Dung & Antonin EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Dung & Antonin EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Dung & Antonin EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Dung & Antonin EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Dung & Antonin EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Dung & Antonin EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Dung & Antonin EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Dung & Antonin EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 3 Nov. - 6:46

Úgy kapkodom a levegőt, mint kurva a templomban, aki nem is tudja, hogy bűneit hol kezdje sorolni a papnak. Na én persze nem azért kapkodom a levegőt, mert kurva vagyok - bár ha ez egy relatív fogalom.. - hanem mert kibaszottul el kellett futnom a felügyelő tanár elől. Négy egész folyosón, millió meg asszem egy lépcsőn keresztül keringtem, mint gólyafos a levegőben, hogy véletlenül se jöjjön rá az okosabb, hogy én hova menekülök. Mert amúgy van olyan ravasz az összes, hogy megpróbál beazonosítani, és a rájön, odaslattyog a klubhelyiséged bejáratához, és megvár, hogy aztán negédes mosollyal küldjön el budit pucolni.
Szóval igen, nem vagyok jó futó, nem vagyok sport ember, és mindig is úgy gondoltam, hogy a menekülés gyáváknak való, de leszögezném, hogy ebben az esetben nem nevezném magamat gyávának, csak mondjuk olyannak aki nem akarja az egész hétvégét rabszolgamunkával tölteni. Megérthető nem?
Benyomom a fiúháló ajtaját, ami úgy nyikorog, hogy a holtak is meghallják, összepréselem az ajkamat, és magam mögött becsapva, jó hangosan - mert hát leszarom, hogy ki alszik, és kurvára remélem, hogy Ő pont nem, már csak a maga érdekében sem - inkább nekidőlök a hideg falapnak, hogy a futástól felhevült testemet kicsit megnyugtassa.
- Kurvára remélem, hogy nem aludtál.. -
Hangomban még érződik a levegő kapkodása, még hallatszik benne, hogy felszökött benne az adrenalin, és még a hülye is látja, hogy haragom pillanatnyi. Akkor meg pont Ő ne tudná?
- Itt van a szarod Fletcher.. -
Az ágyára hajítom, kellő dühvel, és olyan intenzitással ami, hogyha rossz helyen találja, talán bele is fájdul valamije. Ha mondjuk jobban érdekelt volna a dolog, akkor megtorpantam volna, jól becéloztam volna, és a kellő helyre hajítottam volna azt a szart amiért amúgy majd másfél órát küzdtem..
De nem érdekel annyira a dolog, meg hát amúgy nem is akarom, hogy annyira fájjon neki, na jó, szeretném, hogy visítson, de tisztában vagyok azzal, hogy bármikor beverhetek neki egyet.
Ledőlök az Ő ágyára, valahova a térde környékére - ezt amúgy onnan tudom, hogy valami irdatlan kellemetlenül nyomja a lapockámat - és még mindig a loholás utóhatását élvezem. A mellkasom vadul hullámzik, az arcom valószínűleg rendesen kipirosodott, és a szám is kiszáradt.
Óvatos mozdulattal nyalom meg kicserepesedett ajkaimat, hogy aztán felkönyökölhessek és úgy bámulhassak bele Dung kibaszott Fletcher átkozottul megkapó szemeibe.


A hozzászólást Antonin Prior Dolohov összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 16 Nov. - 20:13-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 14 Nov. - 20:48

do you know

   

A kibaszott Murphy törvénye valahogy úgy szól, hogy ha van hét perced minden nap, amikor éppen olyasféle elfoglaltságoknak hódolhatsz, mint mondjuk a magányos faszverés a nagy növényhatározó részletekbemenő és baromira pontosan illusztrált lapjaira, akkor egészen biztos, hogy valaki éppen ebben a hét percben fog betoppanni a hálószoba ajtaján. Az valahol teljesen mindegy, hogy ennek a hét percnek még az elején-e vagy éppen a vége fele, az élmény így is úgy is felér a csalánrahugyozással, hiába vagyok egészen meglepő módon a világ legszofisztikáltabban gerjedő hímegyede.
Kezemet a takaró alatt hagyva, szolid gyilkos tekintettel nézek fel Dolohovra, aki úgy ront be a szobába, mintha legalább itt lakna, és beletelik pár rohadt másdpercbe, mire rájövök, hogy ez a seggfej tényleg itt lakik. Pedig hát valahogy adja magát a dolog, és ha néha vannak is arra utaló jelek, hogy talán jobban járt volna mondjuk az egész világ, ha a csávó a Mardekárba kerül, azért végérvényben mégis csak mellette szólnak azért a dolgok. Mint példul a már-már szinte szolgai hűsége, amit irányomban tanusít, és az a meglepő odaadás, amivel minden szarságot megcsinál a maga módján, amit én kiejtek a számon. Legyen szó arról, hogy a zsebpénzét, amit amúgy kurvákra költene vagy ki tudja miféle más szarságokra, inkább nekem adja, vagy hajlékot nyújt nekem nyáron, miután a faterom is felszívódott.
A gondosan agyonragasztott csomag landol mellettem, de én csak a cserepes, levegőért kapkodó ajkakat bámulom szótlanul, és próbálok egyébként kifejezéstelen arcot vágni.
- Úgy nézek ki, mint aki aludt? - kérdezem teljesen fölöslegesen, és a kezemet lopva beletörlöm a takaróba, amikor kihúzom a relytekhelyéről, és úgy csinálok, mintha Antoninnak halvány lila gőze se lenne arról, hogy mit próbltam az előbb csinálni. Mert egyébként simán kizavartam volna, de most már mindegy. Valahogy az adott helyzetben még a saját farkam is másodrendűnek számít ebben a szobában, és helyette a mellettem levő csomagért nyúlok, miközben arréb taszítom a ragacsos lapú növényhatározót. Forgatgatom a kezemben egy darabig, aztán enyhe ámulattal nézek Dolohovra.
- Ez most komoly? De hát én... - hirtelen félbeszakítom a mondatot, mégis mi a fészkes fenét mondhatnék? Hogy alig másfél órája szóltam neki, hogy kibaszottul kipróbálnám Bimba füveskertjébe újonnan betelepített kis gombákat - de rohadtul nem vagyok képes átverni az öreglányt, mert egyszerűen minden szaros kis trükkömet kiismerte már? Amúgy sem gondoltam olyan komolyan, mert abban a hitben éltem, hogy ha valami nem megy Dung Fletchernek, akkor ott Antonin Dolohov pláne becsődöl. De hát tévedtem, bassza meg.
Megint csak sikerült Dolohovnak ámulatba ejtenie, pedig én aztán nem osztogatom csak úgy az elismerő pillantásokat. Mármint nyilván valami elismeréssel vegyes csodálkozással szoktam néha a tekintetemmel végigsimítani a seggén, vagy az átkozott csípőjének vonalán, de azok valam olyasmik, amiket inkább magamba tartok, ha nem akarom, hogy így is veszettül perverznek nézzen mindenki. Mintha érdekelne.
Mintha érdekelne, hogy Dolohov minden kérdezés nélkül mellettem landol, és olyan szemekkel néz rám, mintha arra kérne, hogy itt most rögtön akasszam be neki.
Nem. Ziher, hogy csak bemagyarázom magamnak. Ilyekor, ha különösen kanos vagyok, tényleg képes vagyok olyasmit is beleképzelni egyetlen mozdualtba vagy tekintetbe, ami egyébként nincs is ott.
- Mégis mit nézel így? Csaknem hiányzik a fejsimi? Vagy vakargassam meg a füled tövét, amiért ilyen ügyes vagy, Dolohov? - barátságtalanul nézek rá, de közben agyam elszabadult és olyan agyfasz képek kergetik egymást, amitől kedvem támadna behányni saját magamtól. Vajon, ha megkérném Antonint, ahogy kiverje nekem, azt is szó nélkül megtenné?
- Mégis hogy a francba sikerült bejutnod? Csak azt ne mondd, hogy az öreglány bugyiján át vezetett az út - hangomban az egész lényemet elborító csupán szakmai jellegű irigységen túl valami elcseszett érzés vegyül, amit ha olyan rohadtul akarnék, a féltékenységgel tudnék azonosítani.  
where the wild things go?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 16 Nov. - 20:39

Egészen kényelmes Fletcher lába. Nem is olyan csontos mint amilyennek kinéz, kicsit puha, de elég kemény. Pont olyan, amilyet szeretek. Addig a pillanatig kényelmes Fletcher lába amíg a kezét ki nem húzza a takaró alól, amíg ki nem löki azt a szart onnan amire inkább rá sem akarok nézni. Lehunyom egy pillanatra a tekintetemet, orrnyergemre csúsztatom az ujjaimat és hangosan fújom ki a levegőt.
- Mond, hogy nem a farkad mered rám a takaró alól.. -
A hangom kissé reménykedve csendül, de nem eléggé ahhoz, hogy komolyan lehessen venni aggodalmamat. Mielőtt észbe kaphatnék, vagy nemet mondhatnék magamnak, tekintetem már a takaróra csúszik, arra a pontra ahol azt a bizonyos felhúzott zászlót sejtem, és talán túl sokáig bámulom. Talán Dung is észreveszi, de talán nem.
Zavartan pillantok el a DOLOGRÓL, és ülök inkább föl, mielőtt még kíváncsibbá nem válok. Mármint nyilván láttam már Fletcher farkát, persze csak olyan véletlenül meglátós módon, mint amikor egymás mellett hugyáltunk, meg amikor részegen rohangált meztelenül, és én meg nevettem rajta. Olyankor csak úgy rápillantottam, és azért egészen jól fel tudnám idézni, ha akarnám, de nem akarom... természetesen..
- Menj a picsába, te fasz! -
Rádörrenek, és úgy bámulom,mintha a szememmel meg tudnám ölni. Pedig nem vagyok még képes erre, és ha képes lennék valószínűleg akkor sem nyírnám ki... viszont azt senki se kérdezze meg, hogy miért nem.
- Azért van a szemem, hogy nézzek.. mit kérdezgetsz baromságokat? -
Elfintorodom. Szúrós szemmel bámulom. Aztán a takarót. A könyvet, és megint Őt.
- De látom, hogy el vagy foglalva, szóval ha folytatnád.. -
Az ajtó felé mutatok, jelezve, hogy távozhatok ha kell. Meg lehet, hogy jobb is lenne ha távoznék, tekintve, hogy túl sokszor bámulok a takaróra. A picsába is.
- Mi? -
Bambán bámulok rá. Egy pillanatig gondolkozom, hogy mit kérdezhetett, aztán valahogy bevillan, hogy hallottam én, csak nem arra koncentráltam. Megvonom a vállamat.
- És ha meghúztam, akkor mi van? -
Vigyorogva meghúzogatom a szemöldökömet. Nyilván nem kúrtam meg Bimbát. De Ő simán hiheti azt...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szer. 23 Nov. - 10:20

do you know

   

- Nem a farkam mered rád a takaró alól – ismétlem meg gépiesen, a kelleténél hangosabban, mint amikor az anyám próbálta betanítani nekem a karácsonyi verset, soronként a kibaszott betlehemes játékhoz, én meg mindig úgy csináltam, mintha totál béna lennék, és képtelen lennék megegyezni négy egymásra fülsértően kecskerímelő sort a pásztorokról, aztán amikor elő kellett adni , betrollkodtam pár keresetlen szót, amitől az óvónéni sírva fakadt, de hát kit érdekel ez egyáltalán? Mert engem nem, és szerintem Dolohov is nagy ívben leszarja a megható karácsonyi sztorijaimat, azért is nem mesélek neki el egyet sem. - De miért is kéne ezt mondanom, amikor mindketten nagyon jól tudjuk, hogy az ott a farkam? - nézek rá végül ártatlan arccal, tenyérbemászóan tündéri vigyorral. - De tehetnél egy szívességet, és mondjuk nem bámulnád... bár tudod mit? Leszarom – legyintek, és habár tényleg kicsit kényelmetlen a szitu, a világért sem tenném szóvá. Kicsit fészkelődni, izegni-mozogni kezdek a takaró alatt, de csak azért, hogy valami kényelmesebb pozíciót találjak magamnak, és mondjuk, hogy Dolohov végre abbahagyja a farkam időnkénti fixszírozását.
- Jól látod, tényleg el voltam foglalva – sóhajtok színpadiasan, aztán egy szó nélkül fordulok felé, de csak azért, hogy egy pillanat törtészéig tartó, erőfitogtató szemkontaktus után, nemes egyszerűséggel lelökjem őt az ágyról. - Szóval, ha megtennéd, hogy leszállsz a felségterületemről, már azzal is rohadtnagy szívességet tennél – az ágy szélébe kapaszkodva nézek le a földre frissen átpozicionált srácra, büszkén, mint, aki jólvégezte a dolgát. - De már elszállt az ihlet, kösszépen – húzom el a számat, mintha a világ összes tinédzserkori életunalma egyetlen egy pontba összpontosulna, belém. Valamit nagyon ki kéne találni, elporlaszthatnánk azt a gombát, de annak csak egy óra múlva érik be, úgy ahogy a hatása, addig kiugrom az ablakon, vagy megdugom Dolhovot unalmamban. Kinek lenne az jó?
-Azt mondanám, hogy gusztustalanabb állat vagy, mint ahogy azt eddig hittem – nézek le egyenesen a kék, acélos szempárba. Rühellek vele farkasszeemet nézni, mert mindig olyan érzésem van, mintha a szerveimet egyenként szaggatná szét a puszta tekintetével, de most kockáztatok. Megerősítésre van szükségem, hogy vajon tényleg kamuzik-e? De ha igen, akkor mégis hogy a francba csinálta? Nem, tuti, hogy megdugta. - Tudod, bárki más mondaná, tudnám egyből, hogy kamuzik, de belőled kinézem, bassza meg, és ez valahol nagyon szomorú – vetek rá egy lesajnáló pillantásnak álcázott, továbbra is tanácstalan ábrázatot, majd egy lendületből eltolom magam az ágy szélétől, és hanyatvágódok újra az ágyon. - Tessék, a tiéd lehet, biztos szükséged lesz még rá – mindeféle finomkodás nélkül vágom hozzá a növényhatározót, legalábbis oda, ahol Dolohov fejét sejtem, reménykedve, hogy ragacsos, gusztustalan lapok legalább képentalálják, majd kezembe veszem a méltatlanul ehanyagolt csomagot, és nekiállok nagy műgonddal letekerni róla azt a rohadtsok réteg ragasztószalagot, amivel a franc sem tudja, minek vesződött annyit, amikor varázslattal egy szemvillanás alatt meg lehetne oldani. Én persze lusta vagyok elmászni a pálcámig, amúgy is áll még a farkam és így flangálni nem lenne kellemetlen, ha Dolohov kigúvadó szemei nem tennék kellemetlenné a helyzetet, és ha nem zavarna ez engem valamiért. De tényleg, mi a francért izgat engem, ha néz?
Próblom kizárni a fejemből, a ziháló lélegzetét és inkább a csomaggal törődni, ami már önmagában is jobban kéne izgasson, mint Antonin egész lénye, ahogy mártírképpel vagy ki tudja milyen állapotban fekszik éppen a földön. Bimba gombái olyanok, mint valami kibaszott zsákbamacska. Csak legendákat hallani róla, de ki tudja, amennyit itt kamuznak az emberek, azt sem tartom kizártnak, hogy egyedül ő meg a mandragórák tolják alkonyattájt a négyes számú üvegházban.  
where the wild things go?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 7 Dec. - 21:20

Tudtam. Annyira tudtam, hogy a szarházi a farkát verte.. és már csak arra lennék kíváncsi, hogy pontosan mire csapta ki. Mármint, egy könyvre? Biztosan nem.. De akkor kire.. mert mondjuk megnézném azt a dögös macát akire Fletcher fantáziálgat. Persze tudom, hogy néha elég szar ízlése van... de hát azért láttam már jó nőkkel együtt. Például a bálon Carrievel, akit én is szívesen meghúztam volna..
- És ki a szerencsés? -
És nem hiszem el, hogy képes voltam rákérdezni, hogy ennyire nem bírom befogni a pofámat, hogy előbb cselekszem, mint hogy gondolkoznék. Mert hát nem fogja elmondani, mert egy titokzatos faszkalap, meg hát rajtam kívül mondj még egy olyan embert, aki ennyire tapintatlan.
- Vagy várj.. inkább kitalálom! -
Ha süllyed a hajó, jobb ha elkezdem kimeregetni belőle a vizet, mielőtt nyakig merülnék a szarban vízben.
- Tuti szőke.. -
Vagy barna, fekete, vörös? Igazából gőzöm sincsen, hogy kikre bukik, hogy mi a típusa.. sőt ha jobban belegondolok még nem is láttam igazán sokszor nővel, még sohasem láttam kefélni, még sohasem láttam csókolózni..
Nagyot nyelek, és elhessegetem a furcsa gondolataimat, mielőtt kiszaladnának a számon meggondolatlanul.
Meg aztán esélyem sem lenne megkérdezni, mert legurulok az ágyról, és mielőtt megállíthatnám az esésemet, becsapódom.
- Anyád picsáját, Fletcher.. -
Ráordítok és a fejemhez nyúlok. Baszki, remélem nem lesz púp, mert akkor kénytelen leszek bosszút állni rajta.. és jelen pillanatban nem tudom mi lenne a tökéletes bosszú. Nem is igazán lehet rajta bosszút állni.. meg amúgy is leszarná..
De tényleg, vajon csókolózott már nővel? Úgy rákérdeznék, basszameg.
És aztán belebámul a szemembe, én pedig nem bírok megkérdezni. Elragad magával, elránt egy másik világba, én pedig nem bírom elfordítani a fejemet, nem tudom nem a szemeit nézni, és nem tudok nem elveszni bennük. Akármennyire is szeretném képtelen vagyok megszakítani a szemkontaktust, de vajon akarom-e hogy megszakadjon? Az ajkamba harapok, de észre sem veszem, ahogy azt sem, hogy gyorsabban dübörög a szívem.. és megszakad a szemkontaktus, egem pedig elemi erővel ránt vissza a rideg valóság.
Fújtatok.
- Hát ha ennyire érdekel, talán nézd meg a farkamat, hogy ragadt-e hozzá szőr.. -
Felvihogok. Olyan jó szopatni.
- Mellesleg.. nem. Nem húztam meg Bimbát. De egy csomó haverom van, akik tartoznak nekem.. szóval.. megteszi egy köszönöm is.. -
Felhorkanok. Miért ilyen fasz? Miért nem köszöni meg, és nyögi ki, hogy mi van abban a szarban? Vagy miért nem mászik vissza az ágy szélére, hogy tovább bámulhassam a szemét?
Valami ragacsos esik rám. én pedig visszakézből ütöm el amikor az rám akar zuhanni. A hülye ondós könyve. Undorító.
- Ha ez valami burkolt célzás arra, hogy szopjalak le.. nagyon gáz volt.. -
Horkantok föl. Szarházi.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 27 Dec. - 21:59

do you know

   

- Tesséék? Mégis mi a francért érdekel hogy kire verem ki? Tényleg ilyen beteg fasz vagy, Dolohov? -hitetlenkedve nézek rá, kigúvadt szemekkel, pedig nem tudom, miért is háborodtam fel valójában. Igazából nem is háborodtam, csak úgy csinálok, egyébként annyira nem zavar a kérdés, mert hát én ha kell, ha nem, megosztom az emberekkel életem legválogatottabb intim pillanatait. Vagyis éppen hogy válogatás nélkül. Na mindegy, a lényeg, hogy mint látszik a privát zónámba való begyalogolás is maximum csak akkor hoz zavarba egy kicsit, amikor már szinte az álló farkamon landolnak.
És még van pofája kérdezgetni is. De őszintén, most mi szükség van erre? Türelmetlenül forgatom a szemeimet, és tűntetően fonom össze a karomat a mellkasom előtt.
- Most mivan? Miért éppen szőke? - eddig tartott a nyugalmam, a következő pillanatban már megint mély megvetéssel nézek Antira csak éppen a szemem sarkából, mert ez a téma nem érdemel egyébént több erőfeszítést, mint mondjuk, hogy a fejemet felé fordítsam vagy ilyesmi. - Honnan a faszból szeded, hogy egyáltalán csípém a szőkéket? És ha így is volna, mi  francot érdekel, de most komolyan?
Nem csoda, ha perverz élvezettel nézem végig, ahogy legurul az ágyamról, és ahogy a földhöz csapódik, és ahogy még neki áll feljebb, pedig kettőnk közül ő sértette meg szigorúan a jól körbepislált területemet.
Próbálok higgadt maradni, mert amúgy nem kenyerem az erőszak, de komolyan, egyetlen egy dolgot senkinek sem bírok elnézni. Az egyik pillanatban még ott terpeszkedek a frissen vissza bitorolt ágyon, a következőben az öklöm már egynesen lendül Dolohov válla felé, aki még mindig a földön taknyol.
- Hányszor mondtam, hogy nem anyázunk, Dolohov? Nem tudom, ki a fasz próbált téged jómodorra nevelni, de a napnál is világosabb, hogy csúfosan kudarcba fulladt a projekt.
Ahogy előre hajolok, próbálok nagyon meggyőzően nézni, és őszintén remélem, hogy sikerül, mert különben pofán kéne basszam, és ahhoz egyébként semmi kedvem. Ami mondjuk nem esne most nehezemre, főleg, mert úgy néz rám, mint aki most, ebben a helyben akar seggbekúrni. Különben mégis miért harapdálná az alsó ajkát?
- Jó, ez undorító volt, remélem tisztában vagy vele – lehunyom egy pillanatra szememet, hogy ki tudjam zárni a fejemből a gondolatot, de nehezebb, mint gondoltam. Mocsok, alattomos kis geci, mint ez a Dolohov. - Ja bocs, nem Bimbát húztad meg, hanem az összes haverodat, aki tartozott neked, máris másképp hangzik ez a történet – jelentem ki már szinte türelmemet veszítve. - Szóval értékelnem kéne az áldozatkészségedet? És mit is akarsz cserébe? Mert azt erősen kétlem, hogy pont te beérnéd egy köszönettel.
Amikor hanyatvágódok, és elkezdem kicsomagolni ráérősen a pakkot, még mindig indokoltalanul is Dolohov jár a fejemeben. Kurvára idegesítőek a folyamatos felhorkanásai és a vihogása, és az, hogy azt hiszi, mert néha megcsinál nekem dolgokat, attól még esetleg lelkizni fogunk és ilyen faszságok. Rohadtul idegesítő benne minden, a növényhatározót is azért kapja, hátha befogja, de úgy látom – megintcsak a szemem sarkából – hogy kézhátból kivédte. Milyen kár.
Egy jó darabig úgy csinálok, mintha meg sem hallottam volna, de aztán a szigszalag elszakad, én meg ne találom rajta a fogást, hiába kapargatom, és pillanatok alatt megint rendesen felkúrja az agyam.
- Ha azt mondanám, hogy szeretem a málnalekváros palacsintát, te akkor is a szopásra asszociálnál – felpillantok, és mindenféle burkolt célzás nélkül felemelem a csomagot. - Ne értsd félre, de most a te pálcádra lesz szükség- jelentem ki parancsoló hangon, mintha nem is lenne választása, mert amúgy tényleg nincs.
Most mit bámulsz? Hozzad már, nem érünk rá egész nap. Igen, kapsz fejsimit is, ha ennyire ragaszkodsz hozzá.
 
where the wild things go?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 28 Dec. - 23:38

-Azt hittem ismersz.. de hát.. ha nem, hát nem.. -
De engem nem is igazán érdekel, hogy kire veri. Vagy mégis? Tényleg ilyen mélyre süllyedtem volna? Annyira nyomorult az életem, hogy azzal kell foglalkoznom, hogy Ő kire élvezkedik? Meg aztán mit számít hogy szőkre vagy barna? Fletcher dolga, nem az enyém. De hogyha Ő is kérdezhet engem arról, hogy én meghúztam-e a professzor asszonyt akkor én is kérdezhetem erről nem?
- Mit tudom én.. múltkor is valami szőkét mutogattál..  ebből te mit szürnél le? -
És inkább meg sem kérdezem, hogy miért akadt ki ennyire azon, hogy szőkének neveztem az ideálját. Mintha nem lenne teljesen mindegy. Mintha amúgy épp a hajára gondolna közben. Mintha amúgy nem lehetne az a valaki szőke.
Pedig azért egy egészen kicsit furdal a gondolat, hogy megtudjam ki Fletcher vágya. Merthogy erről nem nagyon beszélünk. Ő nem kérdez engem, és általában csak üveges tekintettel hallgatta amit mondtam, szóval már én sem mesélek neki a saját ügyeimről. Ha kérdeztem, csak legyintett, vagy elküldött jó messzire, hogy ne másszak bele a magánéletében, meg azzal a bizonyos dumával, hogy ' meg különben is, mit érdekel hogy kit, hogyan farkaol épp meg?!' én meg aztán csak annyiban hagytam.  Mert aztánn ez lehet neki kínos. Nem mindenki olyan, mint én.
- Hagyj már... -
Miután sikeresen a vállamra vág egy öklösta, amitől kellőképpen elkezd zsibbadni a vállam, félrelököm a kezét, és felhúzott orral inkább elnézek a másik irányba. Nincs kedvem megint ahhoz a kioktatáshoz amit igyekszik a fejembe verni. Meg amúgy is neki nem mindegy, hogy kiről beszélek és hogyan, Az esetek nagyobb részében úgy sem vagyok neki semmi másra jó, mint megtenni neki dolgokat. Olyanokat amikhez éppen lusta, vagy éppen kevés. De inkább az ajkamba harapok mielőtt kiszaladna ez a számon.
Megvonom a vállamat. Szeretek undorító dolgokat mondani. Szeretek mocskos lenni. De ha ezt kimondanám, kiátkozna innen. Felszínes kis pöcs.
- Nem mindegy neked, hogy éppen kivel szexelek? -
Felülök, hogy rá tudjak bámulni. Hitetlenkedve, meg felvont szemöldökkel, mint aki tényleg nem hiszi el, hogy erről beszél. És aztán csak bámulom, és nem tudom elhinni, hogy egy ilyen gyökérnek ugrálok.
Mindent megtezsek amit ez a faszkalap kér. És miért, Megvetésért, és hogy néha úgy beszéljen velem, mint a kutyával.. ha jobb napja van, meg hozzám se szóljon.
Csak összepréselem az ajkaimat.
- Mintha amúgy képes lennél bármit is adni nekem.. -
És én komolyan felhúztam magam egy ilyen jelentéktelen kis húsdarabon, mint Fletcher.
Felnyomom magamat a földről, felállok, és fentről bámulok le a fekvő emberre. Egészen szánalmasak lehetünk - főleg Ő, természetesen! -
- Mellesleg kibaszottul elegem van abból, hogy ugráltatsz. Nem vagyok a házimanód. Meg a kutyád se. Szóval legközelebb ha kell valami. Csináld magad. Ha kell a pálcám, vedd el... de ezt befejeztem. -
Mint valami szar szakítós szöveg egy elcsépelt kislány szájából.
Sértetten vonulok arrébb, és a saját ágyamra dőlök le.
- Kapd be Fletcher! Seggfej vagy! -
És jelen pillanatban a baldachin ezerszer érdekesebb, mint bármi más. Pedig tudom, hogy meg fog szólalni. Tudom, hogy hisztis picsának fog nevezni, és tudom, hogy ahogyan belenézek azokba a szemekbe, meg fogok lágyulni. De addig is jó duzzogni egy kicsit. Meg azért jó tudni, hogy emberi lény vagyok, képes vagyok érezni. Mert az, hogy kihasznál kibaszottul fáj. De valaki megmondhatná, hogy miért.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 20 Feb. - 17:59

do you know




Ami azt illeti, kezdem lassan rohadtul felkúrni az agyam ezen a hisztikirálynőn. Nem hiába nem kezdek csajokkal, nyilvánvaló, hogy az ember élete végéig képes megspórólni egy-két agytekervényt csak annak köszönhetően, hogy tartja tőlük a távolságot, és azt hittem, ha máshol nem, legalább a kibaszott Hugrabug hálókörletben nyugtom lesz tőlük, de komolyan, öregem, Dolohov messze túltesz bármelyiken. Ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy most rögtön rágyújtsak, de amint sercenne a gyufa, valamelyik kotnyeles házimanó már is itt teremne, mert azt hinné, megint hotboxot akarok csinálni a baladachinos ágyból, pedig már negyedikben megtanultam a leckét. Kell a francnak, hogy megint folyton itt lihegjenek a nyakamban. Elég nekem egy tetves kolonc, aki még játssza is itt a sértődöttet, én meg úgy teszek, mintha nem hallottam volna, mert egyébként rohadtul leszarom. Egyszer majd őfelsége is hálás lesz ezért.

- Azt szűrném le, hogy feltűnően sokat agyalsz szarságokon, amikhez még csak közöd sincs – türelmetlenül forgatom a szememet, és csak a szemem sarkából figyelem most, biztonságos távolból. Tényleg gyanús ez a hirtelen nekem szánt figyelem, és a legszarabb az egészben, hogy most már addig forszírozta, hogy nekem is bekattant valami az agyamban, mert ez a kibaszott kotnyeleskedés ragályos. Tényleg, rosszabb, mint valami kikúrt nemi úton terjedő betegség. És akkor még a jól célzott, ostoba kérdéseiről még csak említést sem tettünk.

- Nem érdekel. Tőlem az egész Roxfortot is végigkúrhatod. Kétszer. Ha eddig még nem tetted volna meg, csak ne keverd a kibaszott üzlettel – valamit mondanom kellett. Ez a fejemben még kevésbé hangzott bénának, most legszívesebben pofáncsapnám magam egy szeneslapáttal. Helyette csak idgesen túrok bele a hajamba, ami bosszantóan lenőtt, mióta utoljára beletúrtam, és egy mosás is ráférne, de talán ez most nem annyira lényeges.

Úgy pattog körülöttem, mint egy nikkelbolha, szinte lehetetlen követni, én mégis megteszem, mert egy kicsit bevagyok szarva, hogy mikor dob felém egy átkot, amitől csótányok másznak elő egy hétig a különböző testnyílásaimból. De ezúttal elszámította magam. Nem olyan kegyes a sors, hogy egy ilyen piti középszerű átokkal megússzam, nem, ő továbbra is a nyavalygásaival egzecíroztat, de már olyan szinten, hogy elmegy a kedvem az egésztől. Mármint a csomag meg Bimba gombái és a rohadt pálcája, mind az agyam egy rejtett és soha sem használt zugába vonulnak vissza. És az én fejem ehelyett most Dolohovval van tele. Mert a bőröm alá férközött, a kibaszott pórusaimba.

Hanyattfekve nézem végig, ahogy kitombolja magát, mereven bámulom, kifejezéstelen tekintettel, és még az utolsó pillanatban is azt hiszem, hogy csak a szája jár, és hogy végül csak idedobja azt az istenverte pálcát, de nem, baszod, hanem inkább hanyattvágódik az ágyon.

Egy pillanat műve az egész. A kis csomag mint valami szaros frízbi, úgy vágódik a falhoz, onnan beesik Ackerley ágya mögé, én meg már kétlábon állok Dolohov ágya mellett, szaporán kapkodva a levegőt, mint valami tüdőbajos. De itt sem állok meg, inkább fölé hajolok, kezemet a két válla mellé támasztva, lábamat felhúzom az ágyra, úgy térdelek mellette.

- Úgy? Szóval nem lennék képes semmit sem adni neked? Mintha kiérdemelnéd – felhorkanok. Orrom egészen közel az övéhez, ha most valami balfasz eszkimók lennénk, összedörzsölhetnénk. De hát tudja egyáltalán valaki – mármint a kibaszott eszkimókon kívül – hogy mi történik az orrdörzsölés után? Semmi? Csak megdörzsölik, aztán mindenki megy a dolgára? Vagy inkább olyan, mint egy előjáték? Mintha Dolohov kibaszott farkát dözsölgeném?

- Tudod, senki sem kért arra, hogy itt pitizz nekem, és csóváld a farkad, ha a közeledben vagyok. Ezt magadtól kezdted el – érzem a kibaszott lélegzetét, ahogy az államat birizgálja. Látom az áfonyalekvártól lilás színben játszó ajkait, amit desszertként evett, amiből rohadtul nem hagyott nekem semmit, és szinte mardos belül a gyerekes vágy a revansra, hogy most elvegyem, ami nekem járt, de helyette csak egy rosszindulatú vigyorra húzódik a szám - Tudod, hogy nem kell megtenned, ha ne akarod, hányszor szegeztem neked a pálcámat, és kényszerítettelek bármire is, Dolohov? Ha annyira akarod, lekophatsz, akár most azonnal. Nehogy azt hidd, hogy nem állnak sorba most is kibaszottul, arra várva, hogy végre megkapják a rohadt sorszámukat. És biztos vannak szőkék, dögivel. És valószínűleg nem is nyavalyognak annyit, mint te. Mintha lenne mitől féltened azt az aranyvérű seggedet.

Tekintetem makacsul fúrom az övébe, a mellkasom meg egészen megfeszül, ahogy próbálom visszatartani a levegőt, mintha hirtelen érdekelne, hogy zavarja-e Dolhovot, ha nem mostam ma még fogat. A kezem pedig már egészen kezd elzsibbadni, de nem mozdulok. Az olyan, mintha meghátrálnék, vagy valami ilyen faszság, pedig az volt a tervem, hogy most minden feszültségemet rajta vezetem le.




where the wild things go?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 9 Márc. - 21:07

Hangosan fújom ki a levegőt, hogy ezzel adjam a tudtára, hogy mennyire beverném a képét. Mármint megtehetném, különösebben nem is kellene erőt kifejtenem, a balfék meg talán védekezni is elfelejtene, én meg bámulhatnám a törött orrát, és halgathatnám életem végéig, hogy miért voltam ennyire fasz. Így csak inkább fújtatok, és elfordítom róla a szememet, mint valami hisztis lány. Valahogy így akarom a tudtára adni, hogy nem kívánom folytatni vele a beszélgetést. Meg úgy alapból ezt az egészet.
És tüntetőleg hallgatok. Mert hát nincs mit mondanom. Vagyis lenne. Órálg tudnék beszélni a semmiről. Hosszan kifejtve, jó alaposan átrágva a dolgot, kivesézve mindent. Persze Dung egészen seggfej, szóval nem bírná úgy egy percnél tovább hallgatni és elküldene a picsába. Szóval ezen okokból kifolyólag nem mondok semmit, csak hallgatok, mintha amúgy bármi fontosat mondana. Mintha bármi lényeges képes lenne elhagyni azt a mocskos száját.
Az ágyam ezerszer kényelmesebb, mint Dung kifeküdt matraca, és nem árad belőle a Dungot amúgy mindig körbeölelő kesernyés nikotin szag. Frissen mosott és tiszta. Senki nem kente bele a testnedveit, nem feküdt bele retkesen, vagy épp nem fejte a kígyót alatta.
Így jobban belegondolva nem is tudom miért választottam azt, ogy oda dőlök le. Miért gondoltam én azt akár egy pillanatnál is tovább, hogy Dung lehet normális és rendes? Mert hát tökre egyértemű, hogy erre képtelen. De aztán csak felhúz. Elég csak egy kétszavas mondatot kinyögni és már bennem a pumpa olyan magasra nyomja a vérnyomásom, hogy félő: szétrobban a fejem.
- Mi vagyok én neked bazzeg? A kicseszett kutyád, hogy a jutalmat ki érdemelm? Majd ha jó leszek a fülemet vakargatod, vagy mi? -
És ebben a pillanatban gyűlölöm Őt. Mérgez a jelenléte, mérgez minden egyes pillantás amit feléje intézek. Érdes a levegő, hogy vele kell szívnom és keserű epe íz tolódik a számba ha rágondolok. Gyűlölöm Dungot, és mindent amit képvisel, mindent amit tesz és mindent ami Ő. Gyűlölöm magamat amiért hagyom, hogy megalázzon és nem képelem fel.
Mereven kell magam elé bámulnom, hogy ne tegyek semmit, hogy továbbra is az ágyneműbe süppedjek és ne Őt szedjem darabokra.
De már késő. Mert nem csak mellettem áll, egyenesen fölém hajol, lábait az én tiszta ágyneműmre helyezi, és súlya alatt a matrac besüpped én meg kénytelen dőlök felé. És most szeretnék felállni innen, kimenni az ajtón és majd csak akkor jönni vissza amikor Ő már alszik, de nem tudok szabadulni. Keze a fejem két oldalán zárják el bárminemű menekülés lehetőségét. Még csak a fejemet sem tudom elfordítani, olyan közel vannak a karjai. Nincs más, csak Ő. És én elkeseredetten akarom tovább gyűlölni, úgy ahogy az előbb, de túl közel van, és a keserű nikotin illata alattomosan csúszik be a bőröm alá, mint egy kígyó, hogy aztán besfészkelve magát belülről mérgezzen engem is.
De a szavai olyan kegyetlenül fúródnak belém, akár az anyáknapján letépett rózsa tövise. Olyan hevesen beszél, olyan lekezelő gúnnyal, hogy habár itt van alig pár centiméterre tőlem, mégis távolinak hat.
Csak elfintorodom, meglehetősen elkeseredetten, sokkal kevesebb gúnnyal, mint azt szeretném, mint amennyit megérdemelne.
- Tudod mit seggfej? Húzz a picsába! Húzz minden egyes kibaszott tagot a farkadra akik sorban állnak, hogy a te seggedet nyalják. És tudod mit? Sorban állnak, mert azt hiszik, hogy bármi lehetséges akkor ha téged akarnak. De szívesen átadom a helyemet. Hiszen csatlóst szerezhetsz magadnak, de hát abrátod sohasem lesz. -
Minthogy tehetetlen vagyok, kezem már a pólóját markolja, és húzom közelebb, hogy gyűlölködve mélyeszthessem a pillantásomat az övébe, hogy végre én is oda szúrhassak ahol neki a legjobban fáj.
- De tudod nem fogják bírni. Fele anyni ideig sem, mint én. Mert hát előbb-utóbb mindenki rá jön arra, hogy egy érzelmileg sekélyes fasz vagy, aki a saját egoizmusa miatt képtelen bárminemű kedvességre. Előbb-utóbb mindenki rá jön arra, hogy egy senki vagy.. -

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Vas. 29 Okt. - 17:06

do you know

Megvagyok győződve arról, hogy Dolohov valójában nem vár választ a kibaszott kérdésére. Vagy legalábbis, ha vár, nem azt, amivel szolgálhatok neki, így mindkettőnk érdekében rohadt nagy szívességet teszek, amikor elengedem a fülem mellett a picsogását és csak akkor bizonytalanodok el egy egészen rövid pillanatig, amikor érzem, hogy az indulattól szinte remeg a kezeim alatt. És ugyanez az átkozott pillanat, amikor körvonalazódik előttem, hogy ez a seggfej itt tényleg komolyan gondolja, amit mond, tényleg kibaszottul meg van bántódva és nem csak fölösleges majrézás az egész. És akkor egy pillanatra tényleg azt érzem, hogy bassza meg, megsajnálom, és hagyom, hogy elmenjen, mert ha ez így van, akkor vagy túlságosan gyenge vagy én vagyok túlságosan nagy fasz, de semmiképpen sem mondhatnám, hogy egy doxyfaroknyit is kompatibilisek lennénk, és akkor már tényleg jobba járnék, ha én egy vadiúj, hűséges ebet újítanék be, ő meg új strici után nézne, akinek majd természetes lesz, hogy a fejét simogatja, ha sikerült beletalálni a wccsészébe anélkül, hogy az ülőkét lehugyozná, és figyelembe veszi a kicseszett érzelmeit.
De ez a pillanat olyan hamar elillan, amint megízlelem a hatalomnak azt a cseppjét, amitől egészen megrészegülök, és bazdmeg, lehet, hogy csak a kikúrt vér szaladt abba az idióta fejembe, de nem tudom megállni, hogy ne viszonozzam feszült, pattogó szavait egy rosszindulatú vigyorral.
- Ah, szóval most hirtelen azt hiszed, hogy barátok vagyunk, vagy mi a f.... – a szó valahogy belémszorul, annyira meglepődök. Nem mintha félteném azt az elnyűtt inget, de maga a gesztus lep meg, és nem igazán tudok ellenkezni, hagyom, hogy közelebb húzzon magához, és beolvasson nekem, amire már biztos geci rég várhat, mert szinte látszik rajta másodpercről másodpercre az az átkozott megkönnyebbülés, és ez aztán nagyszerű, rohadtul, csak éppen most rajtam a sor, hogy megremegjek. A hirtelen kifejtett plusz erőbedobástól, amivel próbálom még tartani fejeink között azt a hajszálérnyi távolságot, az indulatról már nem is beszélve, ami belevörösödik a fejem.
- Most aztán kibaszottul elégedett vagy magaddal, ugye? Jól beolvastál nekem, boldog vagy? Akkor akár el is mehetnél bassza meg – hirtelen tolom el magam és egyenesedek ki, mert már nem bírtam tovább, ahogy itt liheg a pofámban, kihívóan, nekem csaholva, mintha csak arra várna, hogy megsajnáljam, vagy hogy leszopjam, vagy tudom is én, mi járhat abban az elcseszett agyában. – Elmehetsz, nem tartalak vissza – könnyedén legyintek, de a fejem zúg a sok kibaszott gondolattól, mert bassza meg, nem akarom, hogy elmenjen, nem akarok más csicskát, köszönöm szépen. De nem fogok neki pitizni. Soha a kurva életbe.
Testem önként cselekszik, és karba tett kézzel, de tétován állom el az utat és az ajtónka támaszkodok. És a szavak is csak úgy, minden logikus rend nélkül ömlenek ki a számon, amikor kinyitom azt.
- Vagy akár be is bizonyíthatnád, hogy te aztán több vagy nálam. Hogy többet érdemelsz, mint egy érzelmileg sekélyes fasz. Mutasd meg, Dolohov, hogy mi tesz téged olyan kibaszott különlegessé, és akkor elmehetsz anélkül, hogy életem hátra levő részében egy utolsó féreregként gondolnék rád, aki éppen akkor hagyott ott a szarban, amikor a legnagyobb szükésgem volt rá.
where the wild things go?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Hétf. 6 Nov. - 11:35

Én most tényleg elmennék, és az egész kibaszott éjszakát képes lennék valahol máshol tölteni, még a zuhanyzóban is elaludnék, csak soha többet ne kelljen hozzád szólnom, mert meg sem érdemled. Soha semmi sem érdemeltél meg, azt meg pláne nem, hogy valaki - jó én - tegyen érted bármit ami téged segít. Mert miféle faszkalap vagy te, hogy vagy képes szinte szembeköpni a másikat, sőt talán saját magadat is, hogy keresztülgázolj mindenen és mindenkin csakhogy neked jó legyen?
Hát akkor baszd meg! Nyald a saját seggedet, és találj valakit aki ténylegesen képes ezt elviselni.
Felpattanok, tele lendülettel és dühvel, aztán nekiindulok hévvel az ajtónak, hogy én azon kimegyek és úgy csapom be magam mögött, hogy megsüketülj, vagy legalább elgondolkozz azon, hogy milyen magányosan megrohadni.
De odaállsz, hamarabb, mint én érnék oda, és le kell fékeznem, hogy neked ne essek, hogy beléd ne boruljak, hogy ketten ne essünk neki az ajtónak, ami egészen biztos kiszakadna.
Így hát lefékezem előtted, a cipőnk orra - van egyáltalán rajtad cipő? - összeér, és megint látom a szemedet olyan kicseszettül közelről, hogy képes lennék beleszédülni, beléd szédülni.
- Szóval most, hogy elmennék, hogy itt hagynálak, akkor jössz ezzel a faszkalap dumáddal, hogy neked szükséged van rám? És mégis miben? Szopjalak le, vagy takargassalak be? Mi a faszt akarsz te tőlem? -
És egyre közelebb és közelebb mászom hozzád, mígnem már az aurádban vagyok teljesen, az ujjaim a csuklód köré fonódnak erőszakosan, és érzem a leheletedet, érzem minden egyes kifújt lélegzetedet, aztán beszívom, s közben szinte nekiprésellek az ajtónak, hogy aztán most mondd a szemembe, itt vagyok, ne kímélj, már úgy is bántottál eleget. Rúgj még belém egyet, belefér.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szomb. 18 Nov. - 17:47

do you know

Akkora elánnal indul nekem a csontos, girnyó testével, hogy csak éppen egy hajszál választ el attól, hogy hátraessek. Elképzelem, ahogy a gerincem az ajtófélfának csapódik és én hangosan felszisszenek, de végül nem történik semmi. Csak a cipőnk orra ütközik össze, csak a lélegzete csapódik az arcomba, de nem fogok neki most a privát szféráról és az egészséges szájhigiéniáról popolni. Nem. Az kibaszottul hipokrata lenne tőlem.
Állom a tekintetét, kihúzom magam és lassan megnyalom a szám szélét, mint, aki kibaszottul élvezi a helyzetet. Na jó, kibaszottul élvezem a helyzetet. És igen, megérte megnyílni, ha éppen csak egy pillanatra is, csupaszon és sebezhetően, mert az aduász valahogy ismét a kezembe került. Látom a szemében, ahogy rám néz, mintha kibaszott Amortentiát löttyentettem volna a kávéjába, és ez valahogy elégtétellel tölt el.  
Képtelen vagyok letörölni a kaján vigyort a képemről, még akkor sem, amikor tiszta idegből ragadja meg a csuklómat, és nem, még csak meg sem fordul a fejemben, hogy kihátráljak, hogy bűntudatot mímeljek, amikor nincs ott semmi. A fejem teljesen kiürül, és Dolohov kibaszott levegőjét szívom be, megtölti minden négyzetcentimet.
- Csak nem ideges vagy, Dolohov? -  tekintetemet az övébe fúrom, és a helyzettől mérten próbálok hátradőlni, egynesen neki az ajtófélfának és a csípőmet előre tolom, így próbálva kellő nyomást gyakorolni rá, hogy elengedjen. Vagy tudja  afranc, talán éppen azt akarom, hogy ne engedjen el.  Mintha lenne szükség egyáltalán erre. Mintha nem tudnám kibaszottul, hogy mire vágyik most éppen. Minden porcikája árulkodik, és ha tudná, hogy mennyire könnyen olvasok belőle, megint nekiállna kurvára engem hibáztatni mindenért.
- De mondjuk nem nyúltál annyira mellé – egy elismerő pillantással jutalmazom, mintha tényleg az ő érdeme lenne, és mintha nem érezném a merevedő farkát a nadrágon keresztül is. De ki tudja, lehet csak a zsebében hagyta a pálcáját. – De adhatok néhány tippet – minden erőmet latba vetem, hogy kitépjem a csuklómat a markából, nekifeszülök most az ajtófélfának és lassan csúszok lefele, mint valami kibaszott rúdtáncos csaj, könnyed mozdulattal, és addig bámulom, míg végül már ki kellene csavarnom a nyakam a helyéről, amikor már annyira kényelmetlenné válik, hogy inkább a sliccével nézek farkasszemmet, de nem sokáig. Határozott, de cseppet sem kapkodó mozdulatokkal csatolom ki az övét, aztán húzom le a cipzárt, kiélvezve minden pillanatot. Esélyt adva neki, hogy jól orrbarúgjon és itthagyjon a picsába. Mert ugyan mit számít ez nekem? Mit akarok bizonyítani, azon kívül, hogy a szopás nem is annyira megalázó dolog, ahogy ő azt gondolja.
where the wild things go?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Kedd 21 Nov. - 15:50
Nem tudom, hogy Dungie a továbbiakra mit tervezett, de én mocskos dolgokat úgy gondolom, hogy kiraknám ide a plusz tizennyolcat ami az összes többi reagunkra vonatkozik majd.
Figyelem a következő tartalmak sérthetik egyesek személyiségét, azaz: homoszexualitás, szexualitás tartalmak és trágár szavak indokolatlan használata következik.
Tehát nyomatékosan kérnék mindenkit, hogy gondolja végig mennyire vevő ezekre a tartalmakra és ennek tudatában olvasson vagy ne olvasson tovább.

A tekintetem követi a nyelved mozdulatát ahogy megnyalja a puha bőrödet, s habár nem akarom, önkéntelenül dugom ki a sajátomat, hogy megnyaljam a saját számat, mintha tükörképek lennénk. Csakhogy én a dühtől lihegek, tekintetem képes lenne vérben forogni, ha az odaszánt vérmennyiség épp nem máshova tódulna.
De baszd meg! Én nem akartam ezt, nem akartam ilyen közel jönni hozzád, nem akartam, hogy olyan provokatív módon bámulj, hogy a szádat nyalogasd, hogy a kezem a csuklódat szorítsa, a vékony csuklót ami kiszabadulni készül a kemény szorításból. Én kicseszettül nem akartam ezt, azt meg pláne nem akarom, hogy idióta kérdéseket tegyél föl az idegállapotommal kapcsolatban, mert kurvára egyértelmű, hogy felbasztad az agyamat. És menekülnöm kellene előled, félre kellene, hogy lökjelek, neki az ajtónak, aztán közelebb lépni, megvizsgálni, hogy elértem-e a kellő hatást, észhez tértél-e végre. De ha mindez megtörténne akkor a testünk még közelebb kerülne egymáshoz, és akkor érezhetnéd, érezhetnél minden vad szívdobbanást, minden vágyat. És bassza meg, nem tudom, hogy honnan jön, hogy miért, de már nem tudok neki nemet mondani. Lehet, hogy nem is akarok?
Pedig jobb lenne, mert látom a szemedben, látom, hogy turpisságra készülsz, látom ahogy egyre lejjebb és lejjebb csúszol és valami olyasmit készülsz tenni amire nem állunk még készen.
Én pedig csak bámullak, hatalmas, tágra nyílt szemekkel: most tényleg megteszed?
Végigszáguld a pánik a testemen és az agyam, az agyam tisztában van vele, hogy ez az egész nem jó, hogy hátrálnom kellene, menekülnöm, és nem engednem, hogy a farkam közelébe kerülj. De az eszemmel ellentétben a testem képtelen jó irányba mozdulni.
Nem akarattal de a csípőm a fejed felé mozdul a kezem pedig elindul, hogy a hajadba túrjon, hogy beletépjen, de aztán megakad a levegőben és céltalanul lebeg.
Nyelek egyet, és tudom, hogy el kellene hessegetnem a matató ujjaidat, vagy legalább be kellene vernem a képedet a pofátlanságod miatt. De tudod hányszor fordult meg a fejemben ez az egész?
Úgyhogy nem teszek semmit azon kívül, hogy hagyom az ajkaimat elnyílni, a szememmel pedig türelmetlenül fallak, mert csináld már az Isten verjen meg! Csináld! Ne kéress, ne húzd az időt.
Mert az igazság, hogy kibaszottul akarom, kibaszottul akarlak és ez ellen semmit sem tehetsz már. Kurvára elindítottad azt a kibaszott lavinát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szomb. 10 Márc. - 16:43

do you know

Mibe fogadnék, hogy a köcsög Anti azt hiszi, hogy megütötte a főnyereményt, hogy tualjdonképpen nyert valamit, talán ezt az egész farokméregetési versenyt, hogy melyikünk is itt az alfa, hogy ki uralkodik a másikon, hogy ki a csicska, és most egy pillanatig talán azt hiszi, hogy én is becsicskultam, csak azért, mert előtte térdepelek a farkát szopom éppen. Mert éppen ilyen kétbites agyat sejtek, az egyébként meglepően esztétikus koponyája mögött, de adja az ég, hogy én tévedjek. Csakhogy ahhoz, hogy becsicskuljak, nem kéne akarnom, nem nekem kellene irányítanom, pedig nagyon úgy fest, hogy Dolohov elszenvedő alanyává vált a történéseknek. És hát bassza meg, bár mindenki úgy szenvedne, hogy rajta polírozom a mélytorkos technikámat, akkor ez a kibaszott világ, ziher hogy sokkal elviselhetőbb lenne.  
Tele szájjal a dolgok teljesen átértékelődnek, és be kell vallanom magamnak, hogy én is alulértékeltem ezt az egészet. Az összes vér a fejembe tódul, saját dübörgő szívverésemet hallgatom, és ha lehet még mélyebbre engedem a számban. És már eldöntöttem, nem fogok felállni, míg a lábamat véresre nem horzsolom, nem, amíg nem hallom hangosan sóhajtozni, nem, amíg nem túr bele a hajamba, nem, amíg azt nem mondja, én vagyok a főnök és ő a kibaszott csicska.
Fejem eddig csak lassú ütemben mozgott előre-hátra, de most gyorsítok a tempón, kezeimmel a lábszárába kapaszkodok, koszos, ápolatlan körmeimet a nadrágon kersztül belé vájom. Érzem a remegését, és hallom már a dübörgő szívverésemen túl a szakadozott lélegzését. És ez a hang valami elemi erővel tölt el, forrósággal, saját merevedő farkamat sem vagyok képes kontrollálni. Kezdenem kellene vele valamit, de túlságosan makacs vagyok és elhivatott. Dolohov pedig itt fog könyörögni és pitizni perceken belül a lábaimnál. Könyörögni még többért és akkor én itthagyhatom, mint, aki jól végezte a dolgát. Hagyhatom a picsába, de mégis miért tűnik olyan nehéznek? Miért érzem azt, hogy egy átkozott ketrecbe zártam saját magamat, és elhajítottam a kibaszott kulcsot?  
Miért érzem azt, hogy habár én akartam lenni az alfa, óhatatlanul is a csicskulás útjára léptem?
where the wild things go?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Dung & Antonin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gil & Dung
» Gil & Dung
» Jr. & Dung
» Bella & Antonin
» Antonin & Amycus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-