Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Shane & Doris EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Shane & Doris EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Shane & Doris EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Shane & Doris EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Shane & Doris EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Shane & Doris EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Shane & Doris EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Shane & Doris EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Shane & Doris EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 23 Dec. - 16:00
Kedves Shane!

Na jó, tudom hogy nem vártam sokat, mert már most írok neked, de hát bakker olyan dolog történt, amit el kell mondanom, vagyis úgy érzem el kell. Szóval elmentem egy koncertre, elkezdtek tapizni és meg elintéztem a tapizós köcsögöt, jól tökön térdeltem.. engem ne tapizzon senki sem... Na de a lényeg az az, hogy hazamentem és rányitottam a bátyámra, amint épp.. na szóval igen, beleégett a retinámba a pucér valaga és a malájkurva csúnya feje..
Mindegy is.. azt a kérdésem, hogy nálatok minden rendben van? Hogy vagy, Vesta jól van? Várod már a nagyszerű karácsonyt? És.. én még mindig azon gondolkodom, hogy elköltözöm. És el is fogok! Már meg is van a dátum..


Üdvözlettel,
Doris Promise Edwards

ui.: nem tudom, hogy tudod e, de van egy második nevem is.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Pént. 23 Dec. - 16:24

Kedves D. Promise,

Fogalmam sem volt róla, hogy van második neved, úgyhogy ezentúl így foglak hívni. Szerintem elég menő, nem gondolod? Mindenesetre nem bánom, hogy máris küldtél egy baglyot. Akiről azért szólhattál volna, hogy ennyire csíp, miután jól letoltam, amikor anyámék szobájának az ablakában szállt le.
De azért a koncert még jó volt? És miért nyitogatod csak úgy a bátyád szobájának az ajtaját? Szegényt kicsit sajnálom, hogy nem lehet magánélete tőled. Viccelek!

Köszönöm kérdésedet, mi rendben vagyunk Vestával. Egyelőre. A karácsonyi puccparádéra persze már javában készülnek és hát nem is tudom, a szüleim terrorban tartják a manókat, pedig ez csak egy vacsora lesz idén, semmi több. Te hogy vagy? Joy nénéddel beszéltél már a költözés témáról vagy csak úgy beállítasz majd hozzá? És elmondanád végre, mikor van pontosan a szülinapod? Legalább egy baglyot hagy küldjek neked aznap...

Üdv,
Shane Christopher Zabini

U.I: Igen, nekem is van második nevem, képzeld.
U.U.I: Bocs a pacákért, a bagoly kétszer fellökte a tintatartót, sietős volt neki. Te parancsoltad meg, hogy rohanjon?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 23 Dec. - 16:34
Kedves Shane!

Te csak ne hívj engem a második nevemen, nem szeretem, ha úgy hívnak engem.. Olyan béna és idétlen név az, hogy Promise. Nem is tudom, hogy miért adták ezt nekem a szüleim.. biztos nem voltak otthon agyilag, mikor megszülettem. És a testvérem meg.. mit tudom én, csak hangokat hallottam, meg hupogást, azt hittem valaki betört, kezembe kaptam a baseball ütőt és mentem feltárni a terepet..
ennek igazán örülök és nem is tudom.. szerintem csak beállítok és nem fog nemet mondani, pár napot majd biztos csövezhetek ott. És nem is tudom.. örülök, hogy örültél, hogy írtam. Nem fogom elmondani neked, hogy mikor van, ezt nem is kérd tőlem.
De abban biztos vagyok, hogy tényleg fel foglak keresni téged a szünetben, szeretnélek látni, meg hát a múltkori búcsú olyan.. lezáratlan volt..
És találkozol valakivel? Mész csajozni?


Üdvözlettel,
Doris Promise Edwards

ui.: mond el, tudni akarom!
ui.: az én baglyom, mit vártál? Én sem a türelmemről vagyok híres.
ui.: puszilom Vestát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Pént. 23 Dec. - 17:25

Kedves Doris,

Nem tudom mit vagy úgy oda, nekem nagyon tetszik ez a név. De ha nem, hát akkor nem. Úgyis a legtöbbször az Edwards-ot használom.
Haha! Bocs, ezen most jót nevettem. Szerintem ők tőled jobban megijedtek mint te tőlük, legalábbis a csajnak biztos, hogy majd rémálmai lesznek! A tesód barátnője? Mert akkor jó sora lesz veled biztosan...
Biztos beenged pár napra a nénéd, de ez csak egy rövid téliszünet, mi lesz majd veled a nyáron? Akkor egész nyárra lelécelsz otthonról? Jó lenne, ha inkább csak bepakolnánk egy - egy táskába és körbehopponálnánk fél világot. Mit szólsz? Csak mi ketten, a világ ellen...

Nem tudom megérteni, miért olyan nagy titok az a szülinapi dátum. Esküszöm megkérdezem a tesódat a következő levelemben, majd a bagoly jól kikerüli a szobádat, meglásd és Jessenek fogom címezni, neked pedig nem is írok többet, ha nem mondod el...
Azért szívesen látnálak. Tényleg gyere el.

Nem, Edwards, ezt a csajozós dolgot már megbeszéltünk, nem? Egyébként pedig apám ügyes bajos dolgaival kell foglalkoznom ebben a pár napban, valami hülye tárgyalásokra visz magával. Már előre tudom, hogy aludni fogok. Nem érdekel és dög nehéz azt mutatni, hogy igen. Te mit csinálsz otthon, ha már kerülöd a szüleid meg a tesód és a maláj barátnőjét vagy mit?

Vesta is csókoltat,
A második nevemet már leírtam az előző levélbe. Ha még nem égetted el, akkor ott megtalálod, nem fogom még egyszer leírni.

Üdv,
Shane

Ja és nálatok is szakad a hó?




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 23 Dec. - 17:40
Kedves Shane!

Nem a barátnője, legalábbis nagyon remélem, hogy nem az, mert kicsinálom, itt nem fog lenni egy ilyen kurva, aki lefekszik egy idegennel.. És nem kell sajnálni a csajt, nem tetszett neki az őszinteségem, mikor konkrétan le malájkurváztam.. Te mindig is ilyen romantikus voltál? Amúgy benne lennék, inkább öregedek meg veled, mint otthon a többiekkel, nem akarok velük lenni.. elegem van már mindenkiből.

Cseszd meg magadat, hogy neked nem mindegy.. hát jó, ha ennyire akarod tudni, akkor december 25-én születtem, 00:01-kor. Gyűlölöm a szülinapomat, mert mindenki azt mondta, hogy én voltam az azévi ajándékuk és Julie mindig féltékenykedett, meg ugye eggyel több ajándékot kaptam, egyszer pedig összetörte az üveg lótuszomat, amit akkor kaptam, mert mi az, hogy én többet kapok, mint ő.. Tudom gyerekes, de évek óta akartam egy olyat.

Na és mennyire volt rossz a randink? Mit csinálok? Már semmit, összepakoltam és Joy néni beengedett a házába, azt mondta, hogyha szeretnék, akkor maradhatok ameddig csak akarok, de beszéljem meg a dolgot anyuékkal.. Időt kaptam, ráérek nyáron ezt megoldani, szóval mától itt lakom. Sajnálom, de gondolj rám és arra, hogy egy napot veled fogok tölteni!

Chris.. így foglak hívni, imádom a nevedet. És igen, esik az a hó.. Imádom a havat. Képzeld, meg lettem hívva egy ünnepi családi ebédre, kíváncsi leszek milyen lesz. A csajnak a bátyja tök jól néz ki.


Üdvözlettel,
Doris Promise Edwards
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Pént. 23 Dec. - 21:46

Kedves Doris,

Ha mégis az lenne, tudom, hogy úgyis kicsinálod a csajt Wink
Mindenesetre, persze, én mindig ilyen romi voltam, csak épp te sosem hagytad, hogy ezt megmutassam. Úgyhogy azt hiszem most már ennek is éppen itt az ideje... Jól gondolom? Szóval akkor benne lennél? Várj, mi? Most azt kéred, vegyelek feleségül?

Háh! Nyertem! Komolyan karácsony napján van a születésnapod? Ez mennyire menő már! És ki az a Julie?
Rossz a randi? Szerintem első randihoz képest - ami ugye meg sem volt beszélve, hogy az lesz - egészen jó volt, mondjuk... tízes skálán kilenc és fél. Az a fél az undokságod az elején. Neked, hogy tetszett? Szerintem valamikor megismételhetnénk, élesben is. De ha akarod, elnevezhetjük másként is, ha zavar a randi szó.

Örülök neki, hogy minden rendben és a nénéddel is dűlőre tudtál jutni! Akkor most már nyugodtabb vagy gondolom; de azért várom a napot, amikor beállítasz hozzánk.
Na, látom sikerült felfedezned a második nevemet is végre! Igazából csak anyám szokott néha úgy szólítani, de nincs bajom vele, egyre megy nem? Shane... Chris, majdnem mindegy. Amúgy én annyira nem szeretem a havat, csak bentről nézni a meleg szobából...
Családi ebéd? Jóképű bátyus? Hát, a végén még féltékeny leszek! Legalább a csaj is jól néz ki?

Shane




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 23 Dec. - 23:18
Kedves Shane

Már értem miért utasított el Cheya, ahogyan ő, úgy én sem szeretem, ha valaki csöpög. Amúgy örülök, hogy minden lánnyal ilyen vagy.. Ilyenkor eszembe jut a múltad és inkább nem is állnék veled szóba, sőt. Az egésztől elment a kedvem... Nem mennék el veled, nem akarom tudni hány nőt vektetsze meg és nem.. Inkább nem megyek veled sehova, apád engem ölne meg először, hogy elrontottam a fiát.

Igen, sajnos azon a napon születtem, szerintem anyuék kiszámolták vagy nem is tudom, de kurva gáz.. Julie? Ő a kishúgom, elég féltékeny és nem is szeretem annyira, az agyamra megy, tuti olyan lesz, mint Jesse. Amúgy képzeld én már ébredtem fiú mellett, erről eszembe jut, hogy egyik reggel Walden volt mellettem.. Eltudod képzelni mennyire örültem neki, néha úgy érzem nyomorék a legjobb barátom.

Nem tudom.. Ez volt az első, mint mondtam. Nincs nekem ebben tapasztalatom és nem is akarok szerezni, randizni meg olyan felesleges.. Nem tudom mit élveznek benne a lányok, olyan mintha egy haverral ülnél be valahova. Nem értem miért akarsz ennyire egy másodikat, de akkor nevezzük mától találkának, úgy nekem is okés a dolog... Az undokságon meg ne csodálkozz, nem akarom látni, hogyan másznek rád és enyelegnek a luvnyák neked.

Nyugodtabb vagyok, de ha kidobott volna, akkor simán mentem volna egyik barátomhoz vagy a nagyihoz. Nagyi engem szeret.. De Jessevel gondjaim lesznek, erőszakos és nem kedvesen, arról nem is beszélve mennyire utálom, ha parancsolgatnak és megakarják mondani mit tegyek.. Nem vagyok egy döntésképtelen ember, szóval szerintem nem kell nekem parancsolgatni.

Hát te kis puhapöcs vagy, nyáron eljössz velem futni, rossz volt, amit láttam a rengetegbe, tök lassú vagy. Ha pedig sportolnál több kis picsának tudnál imponálni.

Igen, velük töltöm a szülinapom, csak ők ezt nem tudják MÉG, de nem is fogják. Igen az és nyugodtan lehetsz, gitározik a srác én meg éneklek.. Na jó, ezt felejtsd el, nem lényeg. A csaj meg nem tudom, nem az esetem, de nálam ezerszer szebb, neked szerintem eseted, aranyos és cuki Hugrás.

Azon gondolkodtam, hogy Vesta mikor mondod el, hogy Vestaval jóban vagytok.. És ne tagadd! Akkor jöttem rá, mikor megmutattad a szívedet, miért titkoljátok?

Egyetlen lány akinek nem tetszel,
Doris.

Ui.: tényleg nem vagy az esetem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szomb. 24 Dec. - 11:27

Kedves Doris,

Azért nem mondanám, hogy csöpögős vagyok, de szerintem egy kis romantika mindenki életébe belefér. Amúgy azt szeretnéd, hogy totál érzéketlen legyek veled? Mert végül is... tudod, hogy menne... ha akarnám.
Ah, jó gyorsan meggondoltad magad. Akkor majd elmegyek egyedül : (

Akkor végül is neked most hány testvéred is van? Jó nagy a családotok, én örülök neki, hogy nekem csak Vesta van, nem tudnék elviselni egy fiatalabbat tőlünk, néha ígyis a falra mászom. Csak ezt el ne mond Vestának.
Nem tudom, honnan jött most ez az ébredtél srác mellett dolog, de Walden egy őrült, és mennyire izé már, hogy ugyan az a legjobb barátunk. Én általában minden reggel mellette ébredek, szóval naná, hogy tudom, mennyire őrült.

Ejj, ezek a nagyik. Nekem is van, egy aranyvérmániás, ősz hajú, vasorrú boszorkány, aki még a 70 +++ éves korára is kosztümbe jár mindenhova és szerintem ha nem nyugdíjazták volna, akkor már ő lenne a mágiaügyi miniszterasszony, mert akkora pofája van a vénlánynak. Azt hiszem tudom, hogy apám honnan örökölte a "jó" tulajdonságait.

Hát, ha velük töltöd a szülinapod, akkor biztos szerencsések. Amúgy meg szerinted mindenki az esetem? Kár, hogy nem vagy bulizós fajta, csinálhattunk volna neked is egy menő születésnapi bulájt. Miért nem szeretsz bulizni annyira? Olyan merev vagy...

Khm, te most komolyan a Vestával való kapcsolatomat akarod elkezdeni kivesézni? Ez egy nagyon bonyolult és hosszú helyzet, inkább nem szeretnék erről levélben írni és amúgy is, a húgom tuti, hogy titokban levadássza a baglyot és elolvassa az összes levelet, amit neked címzek. Még a végén besértődne.

Nem hiszem el, hogy nem tetszem neked, tudom, hogy titokban megőrülsz értem.
Az egyetlen srác, aki átlát rajtad,

Shane

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szomb. 24 Dec. - 11:44
Kedves Shane


Talán engem nem is az zavar, hogy romantikus vagy, sokkal inkább, hogy rengeteg ribanchoz van/volt közöd.. Cheya, Dakota és még ki tudja milyen hosszú a lista. És sajnos ez előttem van, szóval bocsi, de nem tudok efelett szemet hunyni. Tudom, hogy tudsz olyan lenni... de ha olyan vagy, akkor én sem leszek veled kedves, minden visszaállhat a régibe, ha gondolod.
Hát nem tudom, talán mégis elmegyek veled, ha megígéred, hogy jó fiú leszel.

Julie, Pearl és Jesse.. három testvérem van és néha annyira jó lenne, ha egyke lehetnék, hogy azt el nem tudom mondani. Örülhetsz, hogy csak Vesta van neked, nem kell ám mások árnyékában élned, na nem mintha én másokéban élnék, főleg most.. biztos kibasztam otthon a biztosítékot ezzel.
Én sem tudom, hogy honnan jött, csak elmondtam neked, de többet nem fogok semmit sem elmondani, ha ennyire nem érdekel.... Nem, baromira nem jó, mert ki tudja mit olvas ki a fejedből és az enyémből, na mondjuk nekem nincs semmi félni valóm, de rólad ki tudja, lehet egyszer véletlen megered a nyelve, aztán másnap látni sem akarlak majd.

Nem is tudom, nem hangzik valami kedves nagyinak.. De gondolom akkor neked is egy aranyvérű lányt szánnak, el tudom képzelni, hogy apád mennyire szereti Cheyat, talán vele kéne most levelezned és nem egy "szánalmas" félvérrel.

Hát kivel mással kéne töltenem a szülinapomat? Van jobb jelölted? Miért szeretném a bulikat? Tiédre sem akartam elmenni, de ha már vetem ajándékot kénytelen voltam átadni. Nem lehet mindenki bulizós fajta és én meg nem csak nem bulizok, még csak alkoholt sem fogyasztok. Nem vagyok merev, csak engem a szüleim rendesen megneveltek, nem vagyok egy olyan luvnya, aki rázza magát és annyira laza, hogy majdnem szétesik.
Ki tudja neked milyen az eseted....

Ezek szerint nem vitatkozol, szóval belátod, hogy puhapöcs vagy.

Ha ennyire nem bízol bennem, akkor nem kell erről beszélnünk. Megértem, én sem bíznék magamban, mert én tipikusan egy pletykás, szarkeverő lennék, aki kiteregeti egyből...... így ismersz, nem?!....
Még hogy átlátsz rajta, nem volt apám üveges.


Legnagyobb utálod,
Doris.

Ui.: nem kell erre már visszaírnod, levelezz mással!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szomb. 24 Dec. - 15:29

Kevésbé kedves Doris,

Ugye nem akarod, hogy még levélben is veszekedni kezdjünk? Én a jelennek élek, nem a múltnak - ez a véleményem erről...

Szegény tesód, komolyan sajnálom ennyi nő között, de mondjuk néha nekem te férfiasabbnak tűnsz, mint ő, már bocs. Ezt azért bóknak vedd, mert annak szántam, vagy mi.
Mellesleg attól még mások árnyékában kell élnem, mert az apám egy faszkalap, de mindegy. Nem mindenkinek lehet saját akarata, ennyit erről a témáról.
Waldennel kapcsolatban meg nem tudom most miért vagy ilyen, nem azt írtam, hogy nem érdekel, csak egyszerűen meglepődtem, hogy ilyeneket elmesélsz. Na, érted már? Mi bajod van amúgy, nem vetted be az antiundokság bogyódat?

Nem nagyon akarok a nagymamákról levelezni, ez annyira gáz. És őszintén fogalmam sincs, mit terveznek a szüleim a jövőmmel.. egyes dolgokon kívül, szerencsére még nem kellett eljegyeznem senkit sem.

Amúgy ha ennyire gyűlölködő vagy, komolyan nem fogok neked visszaírni többször.

Ahhoz, hogy bulizz nem kell szétesned meg ilyenek. Egyszerűen csak jól kell éreznie magát az embernek, néha ki kell kapcsolni. Ja! Mondjuk ez rádférne, de mindegy, hagyjuk, még a végén egy rivallót küldesz vissza, ha tovább folytatom ezt a témát.
Amire nem érdekem, arra nem válaszolok.
Megnyugodhatsz, ez volt az utolsó levelem,

S.

U.I: Csatoltam egy fényképet a karácsonyfánkról, az a lényeg, nem Vesta és én, ahogy integetünk rajta.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szomb. 24 Dec. - 17:44
Te...


Nem tudom mit írtál az előző leveledben, csak bele pislangattam.. De senki sem kötelez téged, hogy beszélj velem, ezt az egész szarságot sem én akartam, te hívtál el randizni és ilyenek.. Szóval nekem NEM veszteség az, ha nem írsz vissza.

Remélem szarul telik majd a karácsonyod és minden rossz lesz!


Rühellek,
Doris.

Ui.: nyeld félre a mézeskalácsot.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szomb. 31 Dec. - 11:42

Én?
Azóta már biztosan elolvastad a levelemet, szóval igazából válaszolhatnál is rá. Egyébként csak ezért akartam írni, meg hogy megköszönjem a jókívánságaidat a karácsonyozást illetően...
Igazából lehet, hogy jobb is lenne, ha megfulladnék, mint, hogy itthon üldögéljek a családdal, "tökéletes" idillben. Egyébként neked hogy telik a készülődés? Igazából nem szeretném, ha haragudnál rám, mert nem is haragudhatsz, hiszen nem írtam semmi olyat...

S.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szomb. 31 Dec. - 12:00
Dec. 26.

Shane,


Nem kellett otthon töltened az ünnepeket a családdal, mert ott voltam, de én soha többet be nem teszem hozzátok a lábamat.. Igaz egy levelet küldtél, de elégettem, még magam sem tudom, hogy... Tudom, hogy nem a te hibád, hogy nem tehetsz az apádról, de akkor is! Velem nem fog így senki sem beszélni, nem vagyok semmivel sem kevesebb

Ja és horkolsz, de jól esett, hogy mellém feküdtél, de nem mondjuk el senkinek.. talán nem is kéne többet beszélnünk, de most is írok neked..

Hogy vagy? Vagy nem is tudom mit kérdezzek....


Doris.

Ui.: ne félj, megetettem a baglyod, míg itt volt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Szer. 4 Jan. - 15:51

Doris,

Igazából el sem tudom mondani le sem tudom írni, hogy mennyire örülök annak, hogy ott voltál aznap. Az egész dolog, ami a vacsoránál történt és az apám undorító modora termesztésen mindent elrontott és ettől függetlenül nagyon örülök neki, hogy maradtál akkor. Ha te nem lettél volna, biztosan szétcsúszok megint, mint a múltkor.
Mindenesetre megértem, hogy nem szeretnél többet ide jönni. De kérlek ne ítélj el a családom miatt. Az aranyvérmánia már kezd az agyukra menni, az apám még egy riasztót is beszerelt a muglik, mugliivadékok ellen a birtokra. Túl sok volt a másnap az egész családnak és csak az a hülye bál tartott össze mindenkit és a látszatot.

Nem értem, miért ne kellene többet beszélnünk? A jövőben párszor megismételhetnénk a közös alvásos estét, szerintem mindkettőnknek a gyógyszere lehetne.

Én rémesen vagyok, de örülök neki, hogy már csak egy hét és újra az iskola falain belül tölthetem el a félév második felét. Vesta az egyetlen, aki érdekel jelenleg ebben az óriási kúriában. A többiekkel nem is nagyon beszéltem az eset óta;az apám jól le is ordította ez miatt a fejemet az imént.
Te hogy vagy? Mit fogsz csinálni a következő egy hétben?

Kösz, hogy megetetted a baglyot, én azt hiszem elfelejtettem mielőtt elküldtem, nyilván nem lett volna szerencsés, ha nem ér el hozzád. Meg amúgy is kicsit flúgos.

Shane


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szer. 4 Jan. - 17:33
Dec. 26.

Shane,


Hát magam sem tudom, hogy miért maradtam ott, de látod, nagyon rossz hatással vagy rám. Én is örülök neki, hogy azért az este vége már kezdett jobb lenni, örülök neki, hogy örültél annak, hogy láttál.
Nem ítéllek el, szerintem ha elítélnének, akkor nem írtam volna levele és most nem aggódnék azon, hogy apád mit tett még veled. féltelek te hülye barom és tudom, hogy még csak vigyázni sem tudsz magadra, mert egy buta töketlen vagy! Bál... remélem Macnair ribanc nem mászott rád.....

mert, akkor talán apád békén hagyna téged és nem lenne több gondod miattam, képzeld el.. egy élet nélkülem, pár éve ölni tudtál volna ezért.. Nem tudom, nem terveztem veled aludni és lehetőleg erről senkinek sem kell tudnia, főleg nem Jessenek.

Én csak megvagyok, nincs velem semmi, csak lustálkodom egész nap és unatkozom, egyedül vagyok ebben a nagy és hatalmas lakásban.. Az új évet pedig nem is tudom.. Joy azt mondta, hogy bárkit áthívhatok, de nem is tudom, hogy kinek szóljak, szóval egyedül újévezek.

Hiányzol és te mit fogsz csinálni szilveszterkor? mész valamerre?


Doris.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szer. 1 Feb. - 19:48
Szakítás után négy héttel

Shane,


Most égetem el a harmadik levelet, ami rohadtul nem érdekel. Nem bántam meg, amit tettem, sőt. Örülök, hogy megtettem és nem kell azzal foglalkoznom, hogy... nem is ez a lényeg!

Utoljára kérlek meg, hogy ne írogass nekem, mert úgysem olvasom el majd!!!!!!!!


Doris.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Shane & Doris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Doris && Shane
» Shane&&Doris- Again you?!
» Shane & Doris - I don't need for your help...
» Shane&&Doris - WTF?!
» Doris & Shane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-