Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ryan & Bunny EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ryan & Bunny EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ryan & Bunny EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ryan & Bunny EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ryan & Bunny EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ryan & Bunny EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ryan & Bunny EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ryan & Bunny EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ryan & Bunny EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bunny Fletcher

Bunny Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 29 Dec. - 22:57
A Ryan Riley névről mindig azoknak a mugli filmeknek a férfi főhősei jutottak eszembe, amiket nyáron láttam a moziban Liam-mel. Izmos, amerikai katonák, érzékeny, new yorki, váratlan zsenik, egyszerű autószerelő legények, két dimenziósak, cinokas, lehengerlők. Ryan Riley viszont, mint legnagyobb döbbenetemre kiderült, egyrészt lány volt, másrészt hat éve a háztársam.

- Ne bassz! – nyögtem Ren-nek, aztán elvettem a cigijét és beleszívtam valamelyik szerdai naplemente közben, szorosoan a Roxfort nyugati falának lapulva.
- Te tényleg nem vetted észre? – röhögött rajtam. – Mekkora segg vagy!
- De biztos nem csak idén jött?

Ryan Riley. Legelőször egy pénteki vacsora közben szúrtam ki, mikor épp Doris elől próbáltam elhalászni az utolsó csirkecombot, ő pedig tök levet töltött magának (amennyire meg tudtam állapítani hát-nyolc embernyi távolságból) különös kecseséggel, különösen kevés odafigyeléssel. Aztán kiderült, hogy tényleg ugyanabban a klubhelyiségben térünk éjszaka nyugovóra. Kiderült, hogy az órák javarészére együtt járunk (először azt hittem, követ, de az énekkaron csak az a másik Ryan volt ott, szóval ezt az ötletet elvetettem), és hosszas elemzés után az is kiderült, hogy nem is olyan a hajszíne, mint az érett, júliusi búzatáblák, annál világosabb, könnyebb, mint áprilisban a reggeli napfény.
- Biztos nem természetes. – morogta Dorcas. És hát nála jobban ki tudná, milyen egy festett szőke? (Éééén!!!)

Ryan Riley gondolata hamarosan egybeforrott a kétlábon járó vattacukorral, vagy valami helyes plüss macskáéval (de tényleg volt benne valami döbbenetesen macskaszerű!), egyszerűen olyan volt, akibe minden kompromisszum nélkül hajlandó lettem volna beleszerelmesedni. És miért is ne? Kábé hónapok óta kerestem valakit – akárkit! – aki jó lenne erre a szerepre, és miért ne lehetne akár Ryan Riley az?
És hogy ez a beleszerelmesedés megtörtént-e már, mikor végre randira hívtam, azt például nem tudom. Hogy megtörtént-e már, mikor odaértem, a megbeszélt kocsmához, a megbeszél tizenöt-nulla-nullás időpontra, nem tudom.
Mindenesetre készen álltam, hogy a végére járjak.
Vissza az elejére Go down

Ryan & Bunny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bunny & Ren
» Fawena & Ryan
» Aidan & Ryan
» Dexter & Bunny
» Bunny & Dorcas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-