Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Doris & Shane EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Doris & Shane EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Doris & Shane EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Doris & Shane EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Doris & Shane EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Doris & Shane EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Doris & Shane EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Doris & Shane EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Doris & Shane EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Vas. 12 Feb. - 21:25
Shane && Doris

Már hetek óta eszem magam azon a dolgon, ami Doris és köztem történt. Természetesen nem érti meg, az én szempontomból a helyzetet és hát mit tehetnék? Próbáltam azóta már többször is elérni, többször is megbeszélni, de sosem válaszolt, a folyosón sem tudtam elkapni. Aztán lehet, kicsit túlzásba vittem a helyzetet a napi 2 levéllel és a kétnapi csoki, desszert, bonbon, virág mindenféle kedveskedéssel a levelek mellé. Nem érdekelt, főleg akkor nem amikor néhány pletykából azt hallottam, hogy már valaki mással is randizik. Aztán elgondolkodtam rajta, hogy hogy az istenbe tudta ilyen gyorsan és könnyedén túltenni magát rajtam, amikor én, aki hat évig megszállottan utálta őt - na meg persze tudom, hogy ő is engem - most oly annyira hiányolom az életemből, hogy nem hiszem el, hogy ennyire nyomulok továbbra is.
Úgyhogy hasonlóképp, újra próbálkozva indultam neki ma is a bagolyháznak, egy csodás kis csomaggal a kezemben, amit egy plüss medvével is kiegészítettem. A bagoly már rendszeresen lázadni kezdett ellenem, ugyan nem tudom Doris mit tesz vele, amikor megérkeznek a csomagok hozzá, vagy valami, de úgy kell lefizetni ezt a kis fülest, hogy elvigye pár méterrel odébb a csomagot és átadja helyettem a lánynak, akit szeretek. Azért most is sikerült. Persze valami furcsa volt, ahogy az egyik ablakban megálltam és kinéztem, hogy a bagoly merre veszi az irányt. Túl hamar visszafordult, és először azt hittem a csomagot valahol elhagyta, de amikor a távolban megláttam közeledni Dorist, az ajándékommal és a levelemmel a kezében, kicsit megijedtem. A szívem nagyobbat dobbant és hát ugyan semmi értelmes dolog nem jutott eszembe, úgyhogy nagy levegőt vettem, majd úgy tettem, mintha csak a baglyomat jöttem volna elrendezni. Ami igazán rosszul sül el, hiszen amikor a lány közelebb ér, a bagoly jól megcsíp, én pedig jó hangosan fel is szisszenek.




Music |  ne tedd ezt Sad | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Vas. 12 Feb. - 21:51
Tudjátok már torkig vagyok ezzel az egésszel, már több hete kapom a csokit, levelet s már kezdem unni, az egész olyan, mintha megvásárolható lennék pár szép szóval és drága édességgel.. Ezerszer elmondtam neki, hogy nem szeretek a csokit, hogy a kedvencem a savanyú cukorka, de még ezt sem volt képes megjegyezni rólam, mintha nem is érdekelném.. És randiztam is mással, nagyon is élveztem ezt a randevút,d e nem volt az igazi, nem volt olyan, mint Shane. Persze, hogy hiányzik nekem és sajnálom, hogy ez a dolog nem jöhetett össze köztünk, de már nem is akarom, ez a srác legalább nem szégyell engem. Most meg épp indultam a bagolyházba, mert Caliban szerint ott van és nekem meg kell vele beszélnem, hogy fejezze be a csokik, virágok és levelek küldését. Konkrétan mi már a leveleivel fűtünk a klubhelyiségben.
Összeszedtem a megmaradt csokit, mait nem dobtam ki vagy nem adtam oda valakinek és már mentem is oda, ahol van.. Persze láttam, hogy megint jön egy bagoly, de reménykedtem benne, hogy nem nekem hoz valamit. de hozzám jött oda. Már nagyon elegem van, azt is bevágtam a szatyorba és haladtam tovább, felrohantam a lépcsőn és siettem is, biztosra vettem, hogy ott van, nem tévedtem. Ott állt. Nem is tudtam mit mondhattam volna neki, ezért mögém raktam a szatyrot, hogy ne láthassa meg, mi van benne és mosolyogva lépek közelebb, majd egy lépéssel előtte csúnyábban nézek rá és hozzávágok mindent, amit nekem adott. Majd hátrálok egyet és csak nézem őt.
- Ha még egyszer küldesz valamit, ha írsz egy levelet. - mondom neki mérgesen és idegesen.. majd fújtatok egyet és hátrálok tovább. - Végeztünk, fogd fel! Én tovább léptem és már mással randizom nem veled! - bár ez nem tartozik rá, de legalább így felfogja, hogy már rohadtul elegem van belőle!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Hétf. 13 Feb. - 21:13
Shane && Doris

Minden annyira gyorsan történik. Az egyik pillanatban még azt hittem, hogy csak a következő levelemmel, ajándékommal lesz majd problémám - mert őszintén kezdek kifogyni az ötletekből - de erre konkrétan vele kell szembenéznem. A bagoly csípése még csak tetézi a helyzetet, egy csúnya mondatot el is dünnyögök szegény állatnak, aki megsértődötten fordul el tőlem és röppen fel az egyik fészekbe. A pólómba tűröm be az ujjam, hogy az apró csepp vért felitassam vele, és hát mire megfordulok, addigra a sunyin, gyanúsan mosolygó Doris már mögöttem is terem. Hirtelen megfordul a fejemben, hogy de jó is lenne, ha ez a mosoly igazi lenne, aztán tudatosul bennem, hogy hát erre 0% az esély. Szó szerint, és be is igazodik a gondolatmenetem.
Védekezni sincs időm, a felém repülő ajándéktömeg tökéletesen betalál és azt hiszem egy csomag töltött bonbon repül épp az arcomba, és még jól össze is keni a cuccaimat. Meglepődött fejjel állok, széttárt karokkal, a lány előtt és ahogy a fejmosást hallgatom, csak egy apró fintor és értetlenkedés ül ki az arcomra.
- De hát... - Motyogom miközben odébb lépek a csomagtól, ami az imént felém repült, de persze megpróbálok úgy elhelyezkedni, hogy ne tudja ismét nekem vágni őket. Remélhetőleg. - Nem hiszem el, hogy ennyi idő után túltetted magad rajtam és már mással randizgatsz! Nem hiszem el, hogy neked nem hiányzok. El sem olvastad egy levelem sem? - Tekintek le a kupacra, néhány levél is ott kandikál ki.
- Nem beszélhetnénk meg? Vagy valami? - Próbálkozom, nincs jobb ötletem.




Music |  ne tedd ezt Sad | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Hétf. 13 Feb. - 21:37
Már nagyon elegem van belőle és még most sem tudja felfogni, hogy mindennek vége köztünk, már annyira.. belefáradtam ebbe, még csak hozzádobni sem lenne erőm a sok mindent, de van.. Mert megérdemli. Annyira belefáradtam ebbe a sok mindenbe, hogy nem tudok mit tenni, mint csúnyán nézni rá, nem értem, hogy miért nem tudja végre megérteni, hogy szakítottunk. Mi már nem leszünk egy pár nem fogunk újra összejönni és nem fogunk.. nem. Elég volt, én nem akarok továbbra is olyan lenni.. vagyis nem akarom úgy érezni magam, hogy kevesebb vagyok, mint ő vagy a baráti köre. Shane nem nekem való és ezt későn láttam be, de mindennek ellenére még mindig fontos nekem és talán mélyen belül szeretem, de már dolgozok az ügyön, hogy ne őt szerettem, hanem mást, mert mi.. nem illünk össze. Ez a kapcsolat tévedés volt.
Hiába mondom neki, hogy felejtsen el, ő nem fogja fel, egyszerűen nem tudja megérteni, hogy ez nem fog működni.. miért jártatom a számat? Miért nem tudja megérteni, hogy ennek már annyi, keressen magának valami aranyvérű lánykát, akivel megértik egymást és minden más lesz. Nem lesz magányos, nem lesz egyedül, élvezheti mással a szexet, másnak a csókját, én már elakarom őt felejteni és talán.. el is fogom idővel, de sok idő kell hozzá. - Nincs de hát Shane! Ne merj íni vagy küldeni még egyszer valamit! - csattanok fel, mert nem tudom, hogy miért nem tudja felfogni, hogy ez már nem játszik! Nem most kellene értékelnie, hanem akkor kellett volna, amikor vele voltam. Nem fogok neki megbocsátani, mert nem én kellettem neki, hanem a buta lagzi, de nem kértem, hogy válasszon, inkább lemondtam róla, így jobb lett mindenkinek, jobb lett neki is.
- Pedig hidd el, hogy mással randizok és nem olvasta el, elégettem a maradékot, mert már unom! Shane MI-NEM-LESZÜNK-MÁR-SOHA-TÖBBET-EGYÜTT! - hát ha nem fogja fel normális beszédben, akkor elmondom neki úgy, mint egy idiótának. Jó hangosan és lassan artikulálva tagolva ejtem ki a szavakat neki. - Mit akarsz megbeszélni ezen?! Felejts el! - mondom és elindulok az ajtó felé, de gondolom, hogy nem fogj hagyni, hogy elmenjek és faképnél hagyjam.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Kedd 21 Feb. - 17:49
Shane && Doris

Tekintetemmel kerülgetem őt egyfolytában. Nem értem, miért ilyen dühös, más lányok már biztosan örültek volna ennek a sok ajándéknak és a bocsánatkérő leveleknek, de őt tudom, nem lehet más lányokhoz hasonlítani. Pontosan ezért is olyan különleges nekem, ezért is nem szeretném elengedni, de ahogy szavait újra és újra megismétli, én csak egyre borúsabb arcot vágok ehhez az egészhez.
Nem is méltatom válaszra amikor azt mondja, hogy többé ne írjak neki és ne küldjek semmit. Úgysem bírom ki, na meg amúgy sem érdekel a véleménye erről. Mondjuk kicsit sajnálom, hogy nem olvasta el azokat a leveleket, pedig komolyan a legtöbbjükbe tisztán kiöntöttem a szívem neki. Kár értük. Igazán csak akkor akadok ki amikor azt meséli, mással randizgat.
- Jó, hát, akkor legyen. Ha ennyire ezt akarod és ennyire jól érzed magad másokkal, akkor csak tessék! Csak ne felejtsd el, hogy te akartad ezt. - Biztos, hogy ezek után nem fogok bocsánatért esedezni hozzá, egy dolog volt, hogy mostanság túl sok mindent elnéztem, de az esküvős meghívós dolog nem is az én hibám, ha úgy nézzük. Miért kellene nekem rosszul éreznem magam továbbra is? Mondjuk nem hiszem, hogy tudnék egyelőre más lányokra úgy nézni mint rá, de akkor is, jó lesz nekem egyedül is. Mindegy. Ahogy elindul, azzal a lendülettel elébe sietek, de nem mondhatnám, hogy annyira elállom az útját, hogy ne tudjon elmenni, eltud ha akar.
- Tudod azért érdekes, hogy az utóbbi időben mennyit foglalkoztál velem és most csak így faképnél hagysz. Nem is láttam, hogy mennyire kétszínű vagy. - Próbálom marasztalni, még ha fáj is, akkor is igazat beszélek, mert komolyan ezt gondolom róla. Na meg hogy nem tudja eldönteni mit akar. Pedig tudhatná, mert engem ne húzzon le. Megéri, megéri szenvedni egy kapcsolatért, na de meddig?




Music |  ne tedd ezt Sad | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Csüt. 23 Feb. - 18:11
Nem tudom felfogni, hogy miért nem tud elengedni, hogy miért nem képes felfogni, hogy ez köztünk sosem fog működni, hogy mi túlságosan különbözünk.. Egyszerűen lehetetlen volt ez az egész és nem kellett volna elhinnem, hogy lehet bármi is, bármi igaz lehet abból, ami kettőnk közt volt. hazudtunk magunknak és hazudtunk egymásnak, már rég tovább kellett volna lépnie, már rég más lány ölében kéne megkeresnie a vigaszt és nem velem foglalkoznia. Nem érdekelnek a levelei, nem érdekel, hogy mennyire sajnálja ezt az egészet, mert kurvára leszarom már, keressen valakit, ott van a nagy szerelme Cheyanne, kezdjen vele valamit. Nem akarok neki fájdalmat okozni, nem akarom hogy utáljon, de.. talán csak így érti meg a lényeget, így fogja felfogni, hogy nem helyes ez a dolog kettőnk közt. Neki egy aranyvérű lányt kell elvennie, egy olyan lányt, akit az apja nem fog darabokra szedni ebéd közben.
- Egy hónapja is ezt mondtad és nem én vagyok kikészülve.. - mondom neki halkan, hogy felfogja végre kettőnk közül ő viseli rosszabbul. Reménykedtem benne, hogy ha ezeket mondom neki, akkor elenged menni, de most hogy megint elém került.. nem hiszem, hogy sokáig erős tudok maradni, nem akarom látni, nem akarok vele beszélni. Nem fogja megérteni, hogy mi a bajom, nem fogja sosem felfogni, hogy mennyire rosszul esik nekem, hogy nem mutatkozhat velem mindenhol.. nem mintha ez lenne a vágyam, de olyan mintha szégyellne és tudom, hogy nem teszi, de nekem olyan.. olyan, mintha nem lennék méltó arra, hogy velem legyen és ez bánt. Nem akarom magamat kevesebbnek érezni, nem akarom rosszul érezni magamat, mert nem annak születtem, ami neki jó és megfelel a családjának.
Fájnak a szavak, amiket kimond  száján és várható is volt, hogy mellkasánál fogva taszítsam el mellőlem? - Én vagyok kétszínű? - kérdezem tőle könnyes szemmel.. Nem hiszem el, hogy ezt mondta rám, ezek után.. nem is csoda, hogy látni nem akarom. Veszek egy mély lélegzetet. - Tévedtem! Te is csak egy faszarcú mardekáros vagy, aki.. tudod milyen nekem ez? Hogy nem mehetek vele? olyan, mintha szégyellnél, mintha szégyellnéd azt, ami vagyok! - csattanok fel és csöppet sem halkan mondom neki, igaz legördül pár könnycsepp az arcomon, de nem érdekel, nem érdekel! Hátrálok, teszek pár lépést hátra. - Menj el.. kérlek. - mondom halkan, majd elfordulok, látni sem akarom többet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Pént. 24 Feb. - 20:15
Shane && Doris

Elfintorodom a kijelentésére.
- Nem vagyok kikészülve. Csak hiányzol és nem látom jónak, hogy ezt csak így elengeded. - Magyarázom, miközben már kezdem elveszíteni a nyugalmamat. Amióta Dorisszal megtörtént köztünk az első pár csók és közelebb kerültünk egymáshoz, sokkal de sokkal nyugodtabb lettem, mint azelőtt voltam. Úgy éreztem, hogy kicsit változott az életem, majd hirtelen, beszélgetni is tudtunk és csak ő volt az aki megértett engem, aki megláthatta mindkét arcomat. Ez pedig sokat jelent nekem. Még mindig és ezért s nem akarom azt hiszem egyrészt elengedni őt.
Tudtam nagyon jól, hogy szavaim milyen mélyen hatnak majd rá, és pontosan ez is történt. Könnyes szemei ugyan nem nyugtatnak meg és kicsit a szívembe is marnak, főleg, ahogyan ellök magától, de valahogy el kellett ezt érnem. De őszintén, kicsit komolyan is gondoltam.
- De értsd már meg, hogy én szeretném ha jönnél! De nem tudsz bejönni, nem engednek be, és én ez ellen semmit sem tudok tenni! Az életeddel pedig nem éri meg játszani egy esküvő miatt. Waldenen töltsd le a bajodat, ne rajtam, amikor nekem ehhez semmi közöm igazából! - Szólok vissza bátran, közelebb lépve hozzá ismét, s nem mozdulok, de nem is veszem fel azt amit mond nekem, mert tudom, hogy nem gondolja komolyan. Nem gondolhatja... - Túl kell lépnünk bizonyos dolgokon, mert ez egy szar világ és nem tehetünk ellene semmit! Csak azt, hogy várunk és kivárjuk az alkalmat amikor majd már nem lesz ilyen, és én tudom, hogy nekünk lesz ilyen alkalmunk.... még ha te nem is hiszed.




Music |  ne tedd ezt Sad | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Kedd 7 Márc. - 22:35
Próbálok rideg maradni, de nem megy ez olyan könnyen, egyszerűen nem tudok ellenállni neki, hisz azt mondja, hogy hiányzom neki és nem akarja, hogy külön legyünk, de én ezt akarom. Jobb lesz idővel neki és nekem is, csak meg kéne értenie, hogy nem csak magam miatt tettem, hogy nem vagyok önző és nem akarom lerázni.. Az életem része és talán az is marad, míg világ a világ, mert szeretem, ő volt az első szerelmem és az egyetlen is, mert nem fogok senkit sem keresni, még csak a randikra sincs értelme elmenni, nem érdekel más fiú. Tudom, most ez neked zavarós és nem érted, hogy miért nem jövök vele újra össze és hogy egy vívódó hisztérika lettem, pedig nem, nagyon nem. Csak ez egy nem könnyű szituáció és ő sem akartja megkönnyíteni nekem, nem fogja feladni, talán sosem mond le rólam, pedig sokkal jobban járna.
- Ennek nincs értelme, sosem fog elfogadni minket a világ egy párnak.. - világ alatt pedig az apját értem, mert neki elég nagy beleszólása van Shane életébe és én nem fogok egy halálfaló szerelme lenni.. félek, hogy ő is olyanná fog válni, mint a többi, hogy nem lesz különb, de mélyen belül tudom, hogy ő jó ember, egy kicsit sem olyan, mint az apja. De következő szavai mocskosul szarul esnek, mert bármit mondhatott volna rám, bármit az ég világon, de azt hogy kétszínű.. azt nem. Nem vagyok az, sosem voltam és nem tehetek róla, hogy már nem tudom tovább elnyomni magamban azt, amit érzek. Nem akarok ránézni, nem akarom őt látni, jelenleg azt akarom, hogy halott legyen és mesze tőlem, olyan messze, amilyen messze csak lehet.
- Shane vége van.. már az elején halálra volt ítélve a dolog. - mondom neki halkan, nem akarom felhúzni még jobban magam a szavain, de nem fogja megérteni, nem fogja felfogni, hogy megváltozott valami bennem.. Hiába szeretem, ha már nem is érzem biztosnak a dolgot, ennek így semmi értelme nincs, neki egy gazdag aranyvérű lány kell, nekem meg egy fiú, aki szeret.. és tudom, hogy szeret, de a világ ellenünk van. - Nem belém kellett volna ennyire szeretned.. - mondom neki és hirtelen minden haragom elszáll, megfordulok, hogy a szemébe tudjak nézni. Tényleg nem engem kellett volna megszeretnie, ott van Cheya, vele még együtt is lehetne és nagyon is bejött neki régen, de nem fogom az orra alá dörgölni. - De továbbra is úgy hiszem, hogy nincs értelme ennek.. engedj el Shane! - baromi nehéz kimondani és nehéz elhinni, hogy ezt kérem, de akkor is, sokkal jobb lesz neki nélkülem, találhat egy másik lányt, egy másik szerelmet..
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Csüt. 23 Márc. - 10:25
Shane && Doris

Felsóhajtok csak azon, hogy ő mennyire nem hisz bennünk. Pedig ahhoz, hogy ez az egész majd összejöjjön kettőnk között, kell hogy legyen némi hitünk. Nekem eddig nem volt, a hat év során sosem gondoltam volna, hogy majd ez lesz... de most már sikerült összeszednem minden energiámat és belegyúrni ezt a kapcsolatunkba, de láthatóan hiába. Eddig még láttam a reményt, de most már egyre messzebb kerül tőlem. Tőlünk...
- Ha komolyan így állsz hozzá, akkor tényleg vége. - Jelentem ki szinte egybehangzóan az ő mondókájával. Nem fogok most már itt pitizni, nem leszek az a csávó, aki majd sír a kegyelemért és a visszafogadásban reménykedik. Valahogy megpróbálom elnyomni ezt magamban és kész. El kell nyomnom, úgy nézem...
Nem pillantok a szemébe, nem viszonozom a tekintetét. Csupán mint egy sértődött kisfiú, összefonom karjaim és oldalra tekintek, ki az egyik ablakon. Szavai ugyan mélyen belém hatolnak és megforgatják bennem a kést, mégsem mutatom ezt ki, erőt veszek magamon és továbbra sem nézek rá, csak hogy érezze, hogy ez most igen is komoly és igen is hagyom, ha úgy akarja.
- Mindegy, ez már a múlt nem? Te mondogattad az előtt. - Csupán csak egy pillanatig nézek vissza, de inkább el a válla felett mintsem a szemébe. Kicsit most úgy érzem, nem akarok erről többet beszélni. Túl sokat mondtam már, komolyan minden szavam igaz volt és mindent tud már rólam... ezért nincs tovább mit mesélnem, nem fogom koptatni tovább a számat, azért, mert ő nem érti meg amiről beszélek. Majd lesz még idő, amikor ez másként lesz, tudom jól. Hátrálok egy lépést, kezeim felemelem mentegetőzően és legyintek is egyet.
- Nincs már mit mondanom. - A fintor ajkaimon túlságosan is kifejező azt hiszem.




Music |  ne tedd ezt Sad | Clothes




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Csüt. 23 Márc. - 20:04
Ennyi volt, ennyi volt a szerelem, minden amit ebben a kis időben megtapasztaltam és nincs tovább, nem lehet tovább.. Nem lenne jó, csak veszekednénk és nem jutnák semmire sem, mert nem tudom megérteni, hogy milyen aranyvérűnek lenni. Nem csak ő hibás, nem csak én, hanem a világ is, minden ellenünk van. Ideje volt ezt az egészet megelőzni, most mindenkinek fáj, de ha erre később került volna sor, akkor még jobban fájna..- Örülök, hogy belátod. - nem örülök, hazugság és a mosoly az ajkaimon is az.. Kéne ennyire ismernie, tudnia kéne, hogy nekem is fáj és baromi rossz, mert szeretem, miért ne szeretném? De ez nem helyes, nekünk nem szabad együtt lennünk és ezt mindig is így fogom gondolni.
Fájnak a szavai, de nem fogom kimutatni, nem fogok előtte sírva fakadni, erős leszek, ökölbe szorítom a kezemet és én sem nézek rá. Másik irányba nézek. Itt az ideje, el kell mennem, nincs már mit mondani, erre sem tudok mit mondani már, de aztán.. Ő is kimondja, kimondja azt, amit sosem akartam volna tőle hallani. - Viszlát Shane. - mondom neki baromi halkan, majd elindulok a kijárat felé és az ajtóban még egy utolsó pillanatra visszafordulok. Talán nem kéne mondanom semmit, talán csak el kéne innen mennem, de nem tudok csak úgy elmenni. - Szerettelek és te voltál az első szerelem, sosem felejtelek el. - mondom neki őszintén és már indulok is el, mielőtt bármit mondhatna. Nem sírtam még ennyit sosem, de most ma este.. kisírtam a szememet.. Hiába minden, hiába tudom, hogy nem szabad együtt lennünk, de szeretem és tényleg örökké szeretni fogom.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Doris & Shane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Doris && Shane
» Shane&&Doris- Again you?!
» Shane & Doris - I don't need for your help...
» Shane&&Doris - WTF?!
» Doris & Shane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-