Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

John&Octavia EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

John&Octavia EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

John&Octavia EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

John&Octavia EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

John&Octavia EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

John&Octavia EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

John&Octavia EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

John&Octavia EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

John&Octavia EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 15 Feb. - 0:04
Hideg téli levegő cirógatja az arcom és játszik el egy-egy rakoncátlan tincsemmel, ahogy, ahogy kilépek a kastélyból és ruganyos lépteimmel megindulok a pálya és a seprűtároló irányába. Teleszívom tüdőm a kora délutáni, enyhén csípős, friss ájerrel, majd elégedetten fújom azt ki menet közben. Szeretem ezt az időjárást, amikor a tél ködös-nedves lehelete nem kísért, helyette hideg, de gyengébb napfénytől csillogó látvány tárul elém, ahogy a fény játszik az ágakon ragadt zúzmarán, az itt-ott felbukkanó hófoltokon. Ilyenkor a festői látványból nagyon sokat tudok meríteni, feltöltekezni, a borús napokra tartalékolni az ilyen pillanatok emlékeit. Szóval nem azt tervezem, hogy tanulásra pazaroljam ezt az "ajándékot", távolról sem. Sokkal inkább áldozom egy szenvedélyemre, a repülésre. Ennek megfelelően öltöztem: vörös Griffendéles pulcsi, fekete nadrág, ami az egyenruha része is és fekete bőrcipő. Nem kombinálom túl, nem komoly csapat edzésről van szó. A hideg sem zavar, repülésközben már bőven hozzáedződtem, a téli kabát a gyengéknek való. Menet közben a parkban őgyelgő ismerőseimnek lelkesen intek egyet-egyet s oda is köszönök, mert mások is amellett döntöttek, hogy a jót addig kell kiélvezni, amíg lehet. Így érem el végül a seprűtárolót, ahová nem is habozok belépni. Ajtónyitáskor megcsap a jólesően ismerős és mással össze nem téveszthető illat, fa, lakkok, meg sok-sok évszázad az, ami itt a levegőben terjeng s tekintetem elégedetten futtatom végig a seprűkön, míg ki nem szúrom a magamét, amit magamhoz is veszek s elkezdem áttörölni és rendbe tenni a végén esetleges rendetlen szálakat. Hoztam magammal egy kis karbantartó készletet, gondoskodom is a seprűmről heti szinten. Egyrészt a Ház csapatának tagjaként ez fontos. Másrészt nagy becsben tartom a seprűt, hiszen nyáron megdolgoztam érte keményen, hogy megvehessem s amihez az ember verejtéke tapad, azt sokkal jobban becsüli, óvja.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Octavia Warrington

Octavia Warrington

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
zhenya katava

»
» Szomb. 18 Feb. - 3:12
no pain no game
#Johnny #seprűk #edzés #vagy
#nem #éshaigen #demégmilyen

Nem gondoltam volna, hogy Artemis valóban elhúz a francba, és még csak tájékoztatni sem méltóztat, hova a genybe szívódik fel. Nem fognám a háborúra, de mintha anyáék egyre nehezebben tartanák fenn a családi idillt, ami eddigi életemben végigkísérte családom hétköznapjait. Kétségkívül hatással van viselkedésünkre a varázsvilágban dúló harc, és noha nem merem állítani, hogy testvéreimmel való kapcsolatom bármikor is felhőtlen volt, mostanában egyre jobban érződni, mennyire széthúzódunk.
A legzordabb évszak maróan hideg fuvallata felkapja hajzuhatagom előrerendezett hajtincseit, majd hátraparancsolja őket, ahogy magabiztos léptekkel a seprűtároló felé haladok. Elbízni magunkat egy sikeresen megszerzett meccsgyőzedelem után butaság, és noha ezzel szerintem csapatom minden tagja tisztában van, kötve hiszem, hogy mindnyájuk legalább fele annyira komolyan veszik, mint én. Nos, gyűlölök a vesztes csapatban lenni, és ami ezt illeti, nem is vagyok hajlandó máshogy, csak bajnokként távozni a kviddicspályáról, következőképpen minden tőlem telhetőt meg is teszek annak érdekében, hogy sikereink a jövőben is kísérjenek minket. És hogy ne csak a szavakkal ígérgessek, edzéshez öltözve tartok az említett helyiség felé, hogy felkapjam a számomra oly kedves seprűmet és pár kört repüljek némi bemelegítésként. Tudtommal, később csatlakozik hozzám pár háztársam, de a folytatott megbeszélésből ítélve nem fogják elsietni a dolgot, tehát addig is kénytelen leszek egyedül belevágni. Nem mintha zavar, ha az egész pálya az enyém lehet… csak nyilván sokkal élvezetesebb, ha nem egyedül kell játszania az embernek. Legyen szó kviddicsről, vagy bármi másról.
A seprűtárolóban némileg elidőzöm a felszerelések színes skáláján, majd felkapom a hozzám tartozókat. Mivel egy ideje nem tisztítottam meg seprűm nyelét, mielőtt nekilátnék a repülésnek, úgy döntök, leápolom. Egy bajnoknak kinézete mégsem lehet igénytelen, nemde?
Dobhártyámat ajtónyikorgás, majd léptek rezegtetik meg, így azon nyomban hátrapillantok, hogy lássam, ki csatlakozik hozzám.
- Lám, lám… - szólalok meg megtörve az eddigi csendet, miközben közelebb lépek az ismerős személyhez. – Kit látnak szemeim? – ajkaim széles, enyhén vitriolos mosolyba görbülnek. – Csak nem szándékozol csatlakozni hozzám, Johnny? – folytatom terelőtársam felé intézett visszautasíthatatlan ajánlattal. – Ígérem, könnyű edzés lesz, nem fárasztalak ki… nagyon.





Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 21 Feb. - 14:08
A három szenvedélyem egyike a repülés. Fenn a magasban, ahogy a menetszél az ember arcába vág, minden megváltozik. Kétségtelenül az egész egy adrenalinvadász mini-öngyilkosság olykor, de pont ezért szeretem. Ha az ember nem csinál veszélyes, vagy éppen kockázatos dolgokat, hogy érezze, hogy él? Feszült és komor világban élünk, szüleim Új-Zélandra költözése jól jelöli is ezt, de én úgy döntöttem, hogy maradok. Itt az otthonom és a helyem. Akárhogy is, azok a "veszélyek", melyeket szórakozásból vállalok be, semmit sem jelentenek ahhoz képest, ami az iskola falain kívül dúl. Két végén égetem a gyertyát sokszor? Igen, de nem tudhatja az ember, hogy mi vár rá, így a pia, a cigi vagy valami plusz izgalom szerek formájában nem találnak nálam elutasításra, ha olyanom van. Nem tudhatom, hogy mennyit élhetek, így hát gyorsan teszem azt. Mégis, a korábban soroltak, bár élvezetesek, nem tartoznak a szenvedélyeim közé, mástól vagyok függőségben igazából: a zene, a repülés és a nők. Ráadásul a hármat még össze is lehet kapcsolni, ez aztán a móka! Persze ehhez szükség van arra, hogy a csapatban játsszak, meg arra is, hogy ha már a csapat tagja vagyok, akkor bizony nyerjünk is. Ehhez pedig csak három dolog kell: gyakorolni, gyakorolni és gyakorolni. Épp ennek szellemében hányok fittyet arra, hogy milyen házi dolgozatokat kéne megírni, inkább fogom magam és kicsörtetek a pályára, hogy a fenti nemes célok érdekében gyötörjem magam s egyúttal szórakozzak is, mert az egész egyszerre fárasztó és örömteli. Tán a többiek is ki fognak jönni, formális edzést nem egyeztettünk le, de volt róla szó, hogy bizony nem árt extra munkát beletennünk a játékunkba, a nemesebb cél érdekében. Épp ezért nem is lepődök meg különösebben, amikor terelő társamat itt találom, a seprű tárolóban. A jelek szerint ő is szeretné rendbe rakni sportszerét, akárcsak én. - Ki mást, mint a terelők gyöngyét? - kajánul vigyorodok el, ahogy direkt megválaszolom a költői kérdést. Ahogy közelebb lép Octavia, üdvözlésként nyomok egy puszit az arcára, majd lerakom a cuccom egy padra. - De, bár úgy is lehet, hogy te csatlakozol hozzám. - ugratom, elvégre technikailag ugyan arról a dologról van szó, de vitriolos mosolya kiprovokálja ezt. - És mégis mivel tudnál te engem kifárasztani drága Octavia? - vonom fel szemöldököm, míg ajkaimra csibészes félmosoly ül ki, ahogy kezemmel hátrafésülöm barna tincseim, mintegy megszokásból. Tény, hogy erőnlét és állóképesség tekintetében nem panaszkodhatok, nem véletlenül vagyok a posztomon. Octavia szívós és szikár, fürge, szóval ő is megállja a helyét, de én akkor is más fizikai feltételekkel bírok s a teljesítményem is más ezért, amit így vagy úgy, de jól tudok kamatoztatni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

John&Octavia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Octavia Warrington
» warrington, octavia
» Cat&John
» Faith & John
» John & Linnea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-