Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Axel EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Axel EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Axel EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Axel EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Axel EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Axel EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Axel EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Axel EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Axel EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 15 Jún. - 18:32

Axel



Csoport:

Döntsd el te!

Kor:

16-17 év

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

A családod Voldemort felé húz, én inkább Dumbledore párti vagyok, míg a jegyesed semleges. Ezt is rád bíznám!

Play by:

A képen K.J. Apa van, de akit csak szeretnél

Ők várják:

én és Polly





Axel elsős korunk óta a legjobb barátom, minden hülyeségben benne van és nem ítél el egyáltalán, pedig ő aztán mindent tud rólam. Tudja, hogy bírom a muglikat, a hülye találmányaikat és azt is tudja, hogy az én drága, szeretett húgom kvibli. Kevés olyan ember van, akivel szoros kapcsolatot ápolok és Axel egyike ezeknek a szerencsétlen szerencsés élőlényeknek.
Komolyra fordítva a szót eléggé meglepett voltam, amikor bejelentette, hogy a szülei jövendőbelit találtak neki Appoline Rayne személyében. Az a lány amilyen édes kívülről, olyan kegyetlen belülről. Legalábbis eddigi tapasztalataim erről árulkodnak. Emlékszem arra a hétvégére, amikor Axel, én, Polly és a nővére elmentünk kirándulni, hogy megünnepeljük az eljegyzést. Már akkor tudtam, hogy valami nincs rendben, valami hamarosan el fog romlani. Úgy érzem nem vagyok valami jó barát, hiszen már akkor szemet vetettem a jövendőbelire és talán ez kölcsönös is. De hát ez nem gond, ugye? Hiszen még alig ismerjük Pollyt és amúgy is Axel szülei akarják azt a házasságot.
Axel és Polly szülei is inkább a Sötét Nagyúr felé húznak, míg én teljes mértékben Dumbledore párti vagyok, amikből a későbbiekben még lehet pár nagyobb kalamajka.

// Nagyjából ennyi lenne, bármi kérdésed van hozzám és Pollyhoz is fordulhatsz, hiszen tárt karokkal várunk. Axel személyisége alakítható, semmi sincs megkötve csak az, amit leírtam. A történet vége az lenne, hogy Polly és Archie között lesz valami. Nagyon várunk örülőőő



Vissza az elejére Go down

Axel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-