» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
82
23
16
22
19
17
31
16
2
3
5
5
5
246
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Faith & Rowan
Yesterday at 23:54
• • • • • • • • • • • • • •
Faith Caughlin
Félvér Tábor - FRPG
Yesterday at 23:01
Vendég
Zászlóslovag, vagy amit akartok
Yesterday at 16:50
Morgana Walsh
#segítsdaparasztot
Yesterday at 13:33
Dorcas M. Meadowes
There is no sweeter innocence than our gentle sin
Yesterday at 12:48
Richard Avery
Underneath the mistletoe
Szomb. 9 Dec. - 23:31
Dung Fletcher
Ian & Karen
Szomb. 9 Dec. - 17:22
Ian Sullivan
I should try and get a life
Szomb. 9 Dec. - 14:30
Dorcas M. Meadowes
Charlotte & Richard
Szomb. 9 Dec. - 14:27
Richard Avery
grenade pin
Szomb. 9 Dec. - 12:01
Lou Huntington
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
351
▽ Reagok :
235
▽ Avatar :
Luca Hollestelle

»
» Hétf. 27 Nov. - 19:10
Egy nő ül le az egyik oldalamra, a hároméves forma kislánya visítozik a félelemtől, szegény pára, én is utálom a metrót, különösen, mióta Lucius minden álmomban legalább kettőt felrobbant. Rámosolygok a kölyökre, mire a nő rögtön gyanakvóvá válik, komolyan, mit hisz? El kellett volna kérnem Petunia walkmanjét, hogy teljen valamivel az idő, míg London alatt rovom a köreimet, de biztosan nem adta volna oda. Különben is, Petunia elfoglalt. Túl elfoglalt még hozzám is. Valószínűleg azért, mert én se keresem őt, egyetlen porcikám se kívánja, hogy beoltson, amiért már megint belekeveredtem valamibe a flekkes haverjaimmal.
Apropó, éppen időben ugrok fel az ülésről, éppen időben nyomakodom le egy néni után a peronra, már csilingel is a szerelvény, az ajtók záródnak, nekem pedig beletelik pár percbe, míg a mindenhová igyekvők tömegében észreveszem Jamest. Mire sikerül odaérnem hozzá, kipréselek magamból egy mosolyt, és puszit nyomok az arcára. - Utaztál már ilyenen?

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
289
▽ Reagok :
176

»
» Kedd 28 Nov. - 9:11

Oké, szóval az még mindig nem derült ki, hogy ezen az izén állva vagy ülve kell-e utazni. Voltak, akik így tették, voltak, akik meg úgy, de hogy a két tábort mi különböztette meg egymástól, arra nem jöttem rá. Gondoltam, rákérdezek (és minden tudatlanságomat becsomagolom abba a fedőszövegbe, amit még Peter talált ki, hogy kelet-európai cserediák vagyok), de aztán rövid úton kiderült, hogy Londonban senkihez sem szokás úgy fordulni, hogy „helló, Ukrajnából jöttem, és szeretném kikérni a véleményét, ha jön egy metró, ön szerint nekem ülni vagy állni érdemes-e”, olyannyira nem szokás ez, hogy az emberek aztán egy ponton túl egyre nagyobb ívben kezdtek kerülni, én pedig zsebre vágott kézzel, lehajtott fejjel belesüppedtem a szégyenembe, végül aztán állva, így legalább azt is megtanultam, hogy miért nem állunk zsebre vágott kézzel a metrón, mikor aztán az egész szerelvény fékezett.
Felgyújtom ezt az egész szart.
Az ajtók nyíltak, a tömeg úgy folyt ki a szűk ki ajtókon, mint egy kifacsart zokniból a víz, közéjük csapódtam, pofákat vágtak rám, megálltam egy ponton és békésen gyűlöltem minden itt töltött másodpercet, míg a következő járattal érkezők között meg nem láttam Lily-t, hogy aztán összefüggéstelenül visszavigyorogjak rá.
- Persze, nincs benne semmi extra. - még vállat is rántottam.

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
351
▽ Reagok :
235
▽ Avatar :
Luca Hollestelle

»
» Kedd 28 Nov. - 19:50
Meglep, hogy mosolyog. A metró általában kiakasztja az embereket, zakatolás, tömeg, a föld alatt, a naptól és a friss levegőtől távol - mintha London kicsinyített mását gyúrták volna össze valami borzalmas hullámvasúttal. Talán ő is olyan varázsló, akit elkápráztatnak ezek a mugli cuccok? Végtére is, biztosan van benne és Pettigrewban valami közös, ha már ennyit lógnak együtt.
- Nincs? - felvonom a szemöldököm, napok óta talán ez az első perc, hogy úgy érzem, még viccelni is tudnék. De hát, ha Jamesnek valóban ennyire fekszik a metrózás, én csak örülök. - Fel akarsz menni itt? Ismerek egy egész jó pizzázót. Vagy szeretnéd folytatni a metrólovaglást? - Félre kell ugranom, mert egy újabb roham jön, emberek egész serege, akik sietnek valahová, az egyikük még oldalba is vág a táskájával, persze, elnézést kérni luxus, meg minden. Seggfej. - Vak vagy?! - kiáltok a srác után, de a tömegben már nem is látom. Mérgesen szusszanok, és elengedem James kabátjának ujját, hogy mikor szorítottam meg, arra már nem is emlékszem. - Bocs. Na, éhes vagy?

Sponsored content
i'm up to no good

»
»

metrómesék

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics