Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

a mindenséggel mérd magad! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

a mindenséggel mérd magad! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

a mindenséggel mérd magad! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

a mindenséggel mérd magad! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

a mindenséggel mérd magad! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

a mindenséggel mérd magad! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

a mindenséggel mérd magad! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

a mindenséggel mérd magad! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

a mindenséggel mérd magad! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

a mindenséggel mérd magad!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 28 Márc. - 23:30

Jaj, drágám,
kérlek, ne haragudj rám.

Inès
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 28 Márc. - 23:56

Én nem haragszom rád.
Mit tudok én az igaz szerelemről?

Bérénice
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Csüt. 29 Márc. - 0:08

De tudom, hogy haragszol. Látom ezekben a betűkben.
Hát azt hiszed, elhallgattam volna előled ezt a viszonyt? Azt hiszed, titokban tudtam volna tartani előtted, amikor soha, semmiből nem zártalak ki? Bérénice, kérlek, ne légy igazságtalan! Te is tudod, hogy nem tehettem mást.

Inès
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 4 Ápr. - 7:28
Te most is egy románcról beszélsz, arról, a legkevesebbet nyomja a mázsákból - és hallgatsz róla, hogy hátrahagytad apát, anyát, hátrahagytál engem, ezek szerint nem egy viszony kedvéért.
Tél van, Inès, és te még mindig arról beszélsz, ami nyáron történt.

Apáék letették a megszeghetetlen esküt azért, hogy neked ajánlják fel a vőlegényed. Lásd, míg te egy romantikus regény hősnője vagy, a mi fejezeteinket az író épp kitépi a kötetből.
De tudom, te nem tehettél mást.
Bérénice

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 4 Ápr. - 10:07
Most nagyot csalódtam benned, Bern!
Ezzel az átlátszó hazugsággal próbálsz visszacsalni?
Éppen te? Hiszen mindig vakon bíztam benned!
Anyáék sosem tettek volna ilyet miattam. Te is tudod.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 4 Ápr. - 20:57
Minden bizonnyal azért engedtem, hogy megszökj, hogy az azóta eltelt időt körmönfont intrikával tölthessem, és kompromittáljam a szavahihetőségem, valamint azt, hogy a történet bármelyik szereplőjét megkérdezvén lebukjak.
Nem próbállak visszacsalni, úgy főleg nem, hogy annyira sem tartod a szüleinket, hogy megértsd, számukra a boldogulásod - a szerelmes, leányregényes boldogulásod a gondtalan anyagi helyzettel és biztonsággal - a legfontosabb, engem pedig egyszerűen hazugnak titulálsz.
Te kerestél engem, én pedig tények elé állítottalak.
Tégy vele, amit jónak látsz.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 4 Ápr. - 21:02

Bérénice, cseszdmeg, ha szólt volna bárki, hogy ilyen paktumot kötöttek a fejem felett, nem jöttem volna el! Ezt te is tudod, hiába beszélsz most magas lóról, mert Edgar menyasszonyaként tiéd a legnagyobb szelet a tortából!

Nem, nem szerelmes évődésben reménykedtem, mikor eljöttem, hanem abban, hogy emberhez méltó életem lesz, saját életem, és hogy itt majd számít a szavam! Bármennyire is ismételgeted, nem azért jöttem el, mert olyan mindent felégető érzelmek tomboltak bennem! Úgyhogy hűtsd le magad te is.

De, mint írtam, ha szóltál volna, ha beavattál volna, ha nem tartod meg magadnak - nem jövök el.

Inès
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 4 Ápr. - 21:11

Emlékszel arra a délutánra, amikor korán vacsoráztunk, és az asztalnál először említettem anyánknak Edgar nevét? Azt mondta, megbánom majd, én pedig azt, hogy soha nem bántam meg semmit.
Nos, megbántam, hogy nem törtem fel hamarabb apa szekrényét - és megbántam, hogy nem kényszerítettem ki hamarabb a válaszukat. Túl egyszerűnek, már-már szürreálisnak érződött, hogy ne válasszanak Edgarnak egy érdemesebb partit.
A szüleink másnap asztalhoz ültek, kialkudták mindkettőnk életútját abból a helyzetből, amelyből ez lehetetlen, ha nem áll mögötted kellő fedezet, ők pedig az életüket ajánlották annak. Te hozzámehetsz Antonhoz, én hozzámehetek Edgarhoz, ha pedig megszegnénk valamely módon a lefektetett szabályokat, a birtokunk minden tulajdonjoga a családfőt illeti, így ő semmiképp nem veszthet rajta.
Mellékelem a szerződés másolatát, nem tartom meg magamnak.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 4 Ápr. - 21:25

Számít ez még bármit is?
Anyáék nem fogadnak vissza akkor sem, ha az életük múlik rajta.
És mit mondok Eoghannak?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 4 Ápr. - 21:28

Jaj, ezt el is felejtettem.
Szegény Eoghan, milyen érzéketlen vagyok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 4 Ápr. - 21:40

Számít ez még bármit is, Bérénice?
Anton nem fog feleségül venni így. Akkor sem, ha ezzel megmentheti anyáékat. Akkor sem, ha ezzel én megmenthetem.
De remélem, Edgar leszoktat erről a pikírt hangnemről! Idegesítő a felsőbbrendű közönyösséged. Eoghan nem tehet semmiről. Csak jó helyen volt jó időben, és a kezemre játszott - egyszerűen mert férfi, és nem tudott kibújni a bőréből. Miért fáj ez neked?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 4 Ápr. - 21:50

Ezt talán magával Antonnal kellene megbeszélned - mi egyelőre nem tudjuk, mit tehetünk. És bocsáss meg, hogy ezt mondom, de csak azért engedheted meg magadnak, hogy közönyösségnek tekintsd a viselkedésem, mert nem töltötted velünk ezt az időszakot. Úgy képzeled, egyikünknek sincs fogalma sem az önálló döntésekről és a valódi életről.. arról, amit most épp el fogunk veszíteni, és te ebben a helyzetben kéred rajtam számon egy idegen sorsa feletti érdektelenségemet. Hogy mi a véleményem róla, nem befolyásolja a végkimenetelt.
Ígérem, nem hagyom, hogy a gondjaink elhomályosítsák az új, tapasztalatokkal teli és szabad életed.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 4 Ápr. - 21:53

Annyi alkalmatok lett volna megállítani, mégsem tettétek! Sem te, sem Edgar, sem Serge, de még Aude sem! Sőt, Monsieur Betranche, az idősebb, nálunk járt néhány órával napnyugta előtt, tudott mindenről, és mégsem állított meg! Őt is felelősségre vontad?!
Hogy gondolhatod ezt? Akármit is tettem, te mindennél drágább vagy nekem. A te boldogságod mindennél fontosabb. Még ennél az életnél is.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 4 Ápr. - 22:02
Ugyanazért, amiért én most nem kérlek arra, hogy gyere haza. Azt szerettük volna - ezek szerint Anton is - hogy boldog legyél.. mert menni akartál.
Eoghan egészen egyértelműen megfogalmazta: ha nem hagytuk volna, együtt kellett volna élnünk a boldogtalanságoddal. Nem vagy gyerek, Inès, és ezért nem is kezeltünk akként. Az, hogy ennek milyen következményei vannak, nem a te hibád.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 4 Ápr. - 22:04

Mi mást tehetnék, ha egyszer a szüleink élete forog kockán? És amúgy meg láttad ezeket az alsóközéposztálybeli zuhanykabinokat?! Nem fogok hazudni neked. Ez az egész, szóval, izgalmas. Eoghan kedves, nem tapad rám, mint egy tépőzár. Egyéb erényeire biztosan nem vagy kíváncsi.
De egyszerűen nem az, amire számítottam. Semmi nem az igazi. Semmi nem tesz boldoggá nélküled.


A hozzászólást Inès Delacour összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 4 Ápr. - 22:14-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bérénice M. Delacour

Bérénice M. Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 4 Ápr. - 22:09
Én nem felelhetek a szüleink döntéseiért, és főleg nem kérhetem rajtuk számon őket - legalábbis igazán, eredményesen biztosan nem. Megpróbáltam, és csak ugyanazt mondták, amit az előző levelemben: azt akarják, hogy boldogok legyünk, és a nyilvánvaló felháborodáson és aggódáson túl azt gondolják, jelenleg az vagy. Nem mutattam meg a leveleidet nekik.
Ha tényleg haza szeretnél jönni.. a saját akaratodból tedd. Tudom, hogy azt fogod válaszolni, ezek után nem maradhatnál semmiképp, de ők tudni fogják, ha csak nyomásra engedelmeskedsz.. nem tudom, mire szánják majd el magukat ennek tudatában. Ha tényleg haza szeretnél jönni.. előkészítem számodra a terepet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Inès Delacour

Inès Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lily James

»
» Szer. 4 Ápr. - 22:15

Mi mást tehetnék, ha egyszer a szüleink élete forog kockán? És amúgy meg láttad ezeket az alsóközéposztálybeli zuhanykabinokat?! Nem fogok hazudni neked. Ez az egész, szóval, izgalmas. Eoghan kedves, nem tapad rám, mint egy tépőzár. Egyéb erényeire biztosan nem vagy kíváncsi.
De egyszerűen nem az, amire számítottam. Semmi nem az igazi. Semmi nem tesz boldoggá nélküled.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

a mindenséggel mérd magad!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» míg átrágod magad a mába

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-