Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Édeshármas vagy négyes?
Today at 10:30
• • • • • • • • • • • • • •
Moira G. McGonagall
Amikor a gigászokat szólítják
Today at 2:01
Patrick Drake
sunshine in the darkness
Today at 0:57
Moira G. McGonagall
Avalon Lodge
Yesterday at 22:33
Orville Ackerley
Kapcsolat kereső
Yesterday at 22:16
Leo Eugéne Burke
Képességek listája
Yesterday at 20:45
Orville Ackerley
Munkahelyek listája
Yesterday at 20:43
Orville Ackerley
Yesterday at 20:39
Orville Ackerley
Will you marry me?
Yesterday at 20:32
Leo Eugéne Burke
Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 20:19
Maura I. Pince
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Professzor
Tanársegéd
▽ Hozzászólások :
154
Értékelés :
43
▽ Kor :
17
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Vas. 24 Jún. - 15:54

Merlin az égben pókerjátékos és úgy gondolta ebben a szezonban engem szopat rossz lapokkal.
A végzősök apokalipszis hangulatának tudják be pocsék állapotom, pedig mennyivel jobban vagyok már, módszeresen csökkentem pszichotikus szereim és újabb adalékanyagokkal toldom meg, vagy veszek el belőle egy keveset, ahogy saját szájízemre kotyvasztom. Így sokkal hatásosabb, leredukáltam a gyógyulási időm és van, ami lefoglal. Visszatért tudomány iránti érdeklődésem, ha tehetem könyveket csapok fel, aztán órákig bújom, kizökkent a valóságból.
Avery professzorra igyekszem közömbösen nézni, de a termében leghátul foglalok helyet és kerülök minden szemkontaktust, ugyanígy Lestrange professzorral is, mert nem vagyok biztos benne, nem pletykálta el, mi történt velem. Hülyeségekre hivatkozva nyargalok el mellette, ha megszólít, nem bírnék értelmeset nyögni olyan kérdésre, beszéltem-e már erről valakivel.
Erin annyiban segített, hogy a Minisztérium eztán Rookwoodként tartsom számon, nem mintha maradéktalanul örülnék a váltásnak, de talán jobb egy nagy múltú feketemágus család nevét viseli, mint egy olyan emberét, akit megöltem. Jé, képes vagyok hidegen végigrágni magam egy effajta mondaton anélkül, hogy sírógörcsöt kapnék. Valóban jobban vagyok. Elvégre a legjobb medipszichiáter kezelése alatt állok, saját magam gyógyítom.
Igazán felesleges, könnyedén átugranám az Egyetemi éveket, de áthidalhatatlannak tűnik és belátom szükséges a praxis. Kár, hogy a Mungót éppen ostromolják.
Befordulok az alagsori folyón, Friccs meghagyta hol keressem, nevezetesen kopogjak be hozzá…
Idáig süllyedtem, csak mert megátkoztam egy ocsmány Mardekárost, aki hányást mímelt, amikor megpillantott. Mindenki emlékezetében élénken él, amikor kirohantam okádni bájitaltanról. Igaz, hogy látványos ártást kapott, a feje háromszorosára duzzadt, nekiment a falnak és leverte Madam Abbey csecsemőt dajkáló portréját, de miért ne járt volna arra pont Friccs és miért ne üvöltöttem volna rá: Kép bazdmeg, nem tud megdögleni.
Valamiért nem tetszett neki ez a faragatlan ténymegállapítás, ezért állok most az ajtaja előtt, kopogásra készen, savanyú arccal. A Roxfort rosszabb részét kapom még így, utolsó napjaimon.
Az meglett ember, akinek
szívében nincs se anyja, apja,
ki tudja, hogy az életet
halálra ráadásul kapja
s mint talált tárgyat visszaadja
bármikor -
ezért őrzi meg,
Ki nem istene

és nem papja se magának, sem senkinek.

credit
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Kvibli
Varázstalanul a varázsvilágban
▽ Hozzászólások :
6
Értékelés :
1
▽ Kor :
33
▽ Avatar :
David Tennant

»
» Vas. 7 Okt. - 19:19
Kedves világ! Ugyan, avass már be légy olyan kedves a részletekbe: mit vétettem ellened? Mit vétettem ellened, hogy kviblinek születtem? Mivel érdemeltem ki, hogy ne lehessek olyan, mint a családom összes többi tagja? Miért kellett végigmennem azon a tortúrán, melynek során unokatestvéreim mindegyike belőlem űzött csúfot? Én voltam minden vicc tárgya. Én voltam a gyakorlóbábu, a kvidicskapuk legmagasabbika, a szerencsétlen gurkó, akit nyugodt szívvel lehet ütni, hisz bírja, erre találták ki.
Mivel érdemeltem ki, hogy húsz évesen árvává tettél? Olyan rossz gyermek lettem volna? nem hiszem! Minden nap kitakarítottam a szobámat, segítettem főzni a hálátlan fattyúkra. Szerettem a szüleimet, szerettem Alice-t is. Az egész családom fontos volt számomra, még talán az unokatestvéreim is, de te elvetted őket! Miért? Hogy itt láthass? Hogy végre teljesüljön az álmom, és itt lehessek az ódon falak között? Hát meg kell mondjam, hogy nem akarok itt lenni!
Nem akarok úgy itt tartózkodni, hogy egy alsóbbrendű kis takarító vagyok. Senki sem értékel igazán, még Dumbledore sem. Igen, nagyon is jól hallottad! Dumbledore sem hisz bennem, pedig én tanulni akarok itt. Én azért akartam annyi éven át idejönni, hogy mágiát tanulhassak. Mert a penna tévedett annak idején. Biztosan van bennem némi mágia, csak nem fedezte fel még senki. Nem lehetek más. A varázsvilág tagja vagyok, nem lehetek egy idióta, csakis a macskájával, valamint a renddel és a tisztasággal törődő, idejekorán megöregedett ember. Én hiszem, hogy ennél több van bennem, és bár nem kapok segítséget a tanulásban, én hiszek magamban, és próbálkozom, amíg végre nem fog...
Kinyitom az ajtót, mikor kopogást hallok beszűrődni a vastag, de hangszigetelésben silány ajtón keresztül. Már alig vártam, hogy megérkezzen jól megérdemelt büntetűmunkájára az a senkiházi. Így rákiabálni egy felnőttre! Botrányos, amit a mai fiatalok megengednek maguknak, de nem lehet beléjük nevelni a jómodort, hisz ahhoz a testi fenyítés lenne a legjobb módszer, de szerencséjükre ebben az iskolában mindez nem megengedett. Pedig ha lehetne az alagsorban egy kínzókamrám, sokkal több illem és tisztelet szorulna egyesekbe, mint a jelen helyzetben.
- Ne jöjjön beljebb, fogja meg ezt! - nyomok a kezébe egy törlőrongyot, és a felmosóm társaságában kilépek a helyiségből. - Nem lesz megerőltető, ugyanakkor kellemetlen. Az első emeleten van a legtöbb festmény, így oda megyünk. Nyomás! - meglököm a felmosó fejével, és megindulok mellette. - Le fogja törölni az összes képkeretet azon az emeleten. - és nyugodjon meg, végig magával leszek. nem kell attól tartania, hogy megkísérti a pihenés gondolata. Én kiverem ezt a fejéből, amint lehet.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

The unexpected journey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal