Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Szövetségesek, barÁtok EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Szövetségesek, barÁtok EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Szövetségesek, barÁtok EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Szövetségesek, barÁtok EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Szövetségesek, barÁtok EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Szövetségesek, barÁtok EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Szövetségesek, barÁtok EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Szövetségesek, barÁtok EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Szövetségesek, barÁtok EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Szövetségesek, barÁtok



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Artemis Crabbe

Artemis Crabbe

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Colin Farrell

»
» Szomb. 22 Szept. - 12:11

Nöi neved


Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

18-20

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Szerintem Dumbi, de válassz

Play by:

Ide kérjük a válaszod.

Ők várják:

Én, Theodora, de kiépíthető könnyen





Gyakornok vagy a Wizengamotnál, de ilyen kotnyeles és makacs lányt mint te még talán soha nem láttam vagy csak öregszem. Az utóbbi időben hozzám osztottak, te vársz reggel a kávémmal és a prófétával, de aztán soha nem kapsz kedves szavakat tőlem, csak rádcsapom az ajtót, amin a mai napig próbálsz hallgatózni, hiába van levédve az irodám bűbájjal, ez még nem jutott el az agyadik vagy pedig direkt vagy ilyen kis ügyetlen, hogy ne lássanak benned többet.
Mindenesetre most nagy bajban vagy, mert nem ismerlek, nem tudom mibe vetetted a hited, melyik oldalon állsz és a próbálkozásaid egyértelműen arra következtetnek, hogy ellenem akarsz tenni még ha nem is így van. Remélem tudsz olyan magyarázatot a saját mentségedre, ami megnyer és nem rúglak ki. Ha ellenkezel, akkor pedig komoly megmérettetések várnak rád...

Az eddigi reagokban mindenhol említettelek, igazából az elképzeléseim még teljesen alakíthatók, de Artemis mindenképp gyanakodni fog rá, hogy ő leplezte le a családját valamilyen módon, de nyilván ez nem így lesz. A kérdés már csak az, hogy milyen útra lépsz nevetés










Amerikai férfi név


Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

?

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Grindelwald

Play by:

Chris Hemsworth? De választható

Ők várják:

Én, Theodora, de kiépíthető könnyen





A MACUSA-nak dolgozol, a családod befolyásos az Amerikai varázslók körében. Már kiskorunk óta ismerjük egymást, hiszen az apám és a tiéd barátok voltak. Akkoriban felvilágosítottak bennünket mennyire fontos a kölcsönös bizalom és az együttműködés országaink között, még ha néhány emberről is lenne szó. Aztán telt múlt az idő, és valahogy kicsit lecsendesedtek a kedélyek, meghúztuk mindannyian magunkat, nem találkoztunk, nem írhattunk. Aztán néhány éve felkerestél, mert a feleségedet megölte egy angol férfi, és együtt kerestük meg, majd róttuk ki rá a megfelelő büntetést. Tartozol nekem, és most levelet kapsz tőlem, amiben arra kérlek, ha úgy adódik, segíts rajtam és a családomon.










Amerikai férfi név


Csoport:

Mágiahasználó, Törvényen kívüli

Kor:

?

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Grindelwald

Play by:

Samuel L. Jackson? De választható

Ők várják:

Én, Theodora, de kiépíthető könnyen





Emlékszem az apám egyszer elhívott magához, majd aurorok jöttek érted és néhány hónapra bezártak egy börtönbe itt Angliában. Aztán visszamentél Amerikába és ott próbáltad kiépíteni a saját kis köreidet. Azt mondtad, nincs velem bajod, és hogy ha kell valami, kérhetem azt tőled mert rendes gyerek vagyok. Többször találkoztunk személyesen, többször is biztosítottál arról, hogy még mindig egy eszmét vallunk. Aztán most megkerestelek benneteket és hiába mondod, segítesz, mivel ott van még benned az a régi sérelem, keresed a gyengéimet, hogy hol tudsz megfúrni azért, amit apám csinált. Persze ezt a lehető legnagyobb titokban, mert egy sunyi f*sz vagy.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Theodora Goyle-Crabbe

Theodora Goyle-Crabbe

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
gal gadot

»
» Szomb. 29 Szept. - 22:57

Deborah ---


Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

35 körül

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Grindelwald

Play by:

Jessica Stroup (?)

Ők várják:

Én és Artemis, de bárki más is lecsaphat rád.





Apám testvérének a lánya vagy, tehát az unokatestvérem. Sokáig jóban voltunk, ám amikor rájöttem, milyen is vagy valójában, elkezdtem megtartani tőled a három lépés távolságot. Kedvellek, mert amikor beszél veled az ember, akkor nem tűnik fel, hogy egy kígyó veszett el benned, de a legbensőbb titkaimat nem szívesen bíznám rád. Ravasz vagy, emellett igazi napraforgó-típus, azon sem csodálkoznék, hogyha egyszer csak úgy döntenél, inkább Dumbledore pártján állsz. Bár mindenki tudja, hogy a legtöbbször azt sem lehet elhinni, amit kérdezel, de mivel a család iránti hűséget belénk kódolták, legalább a rokonaidra tekintettel lehetnél. Nem csodálkoznék, ha neked is benne lenne a kezed az aranyvérű családokat lejárató cikkben: szereted a botrányokat, szomjazol a szaftos sztorikra és a saját bőröd mentése, a minisztériumi állásod megtartása és a jólléted érdekében akár a saját fogaiddal cincálnád szét a sajátjaidat is.

// A név és a pb szabadon változtatható, csak jelezd, hogyha megérkeztél.  boldogsag





Vissza az elejére Go down

Szövetségesek, barÁtok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Család, barátok, mindenki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-