Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Random tréfák
Today at 10:29
• • • • • • • • • • • • • •
Alec Silverlake
Cukoralma
Today at 2:43
Victor Lannstark
Coriolis
Today at 2:01
Poppy Pomfrey
1979, Július, New Orleans - Destiny & Aiden
Yesterday at 22:45
Aiden Wright
Perzselő augusztus
Yesterday at 20:20
Clive Staples McGonagall
Sűrű erdő rejtekén
Yesterday at 19:25
Alec Silverlake
Flora × Jim
Yesterday at 16:54
Flora C. Avery-Lestrange
Naplemente Coruscanton
Yesterday at 16:19
Barty Crouch Sr.
Reggeli Próféta
Yesterday at 15:57
Barty Crouch Sr.
"A Tündérkirály hív, suttog, csalogat..."
Yesterday at 15:24
Rhea Avery
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (53 fő) Vas. 25 Nov. - 16:49-kor volt itt.

Új téma nyitásaHozzászólás a témához Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
12
Értékelés :
11
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Colin Farrell

»
» Szomb. 22 Szept. - 12:11

Nöi neved

Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

18-20

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Szerintem Dumbi, de válassz

Play by:

Ide kérjük a válaszod.

Ők várják:

Én, Theodora, de kiépíthető könnyen

Gyakornok vagy a Wizengamotnál, de ilyen kotnyeles és makacs lányt mint te még talán soha nem láttam vagy csak öregszem. Az utóbbi időben hozzám osztottak, te vársz reggel a kávémmal és a prófétával, de aztán soha nem kapsz kedves szavakat tőlem, csak rádcsapom az ajtót, amin a mai napig próbálsz hallgatózni, hiába van levédve az irodám bűbájjal, ez még nem jutott el az agyadik vagy pedig direkt vagy ilyen kis ügyetlen, hogy ne lássanak benned többet.
Mindenesetre most nagy bajban vagy, mert nem ismerlek, nem tudom mibe vetetted a hited, melyik oldalon állsz és a próbálkozásaid egyértelműen arra következtetnek, hogy ellenem akarsz tenni még ha nem is így van. Remélem tudsz olyan magyarázatot a saját mentségedre, ami megnyer és nem rúglak ki. Ha ellenkezel, akkor pedig komoly megmérettetések várnak rád...

Az eddigi reagokban mindenhol említettelek, igazából az elképzeléseim még teljesen alakíthatók, de Artemis mindenképp gyanakodni fog rá, hogy ő leplezte le a családját valamilyen módon, de nyilván ez nem így lesz. A kérdés már csak az, hogy milyen útra lépsz nevetés

Amerikai férfi név

Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

?

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Grindelwald

Play by:

Chris Hemsworth? De választható

Ők várják:

A MACUSA-nak dolgozol, a családod befolyásos az Amerikai varázslók körében. Már kiskorunk óta ismerjük egymást, hiszen az apám és a tiéd barátok voltak. Akkoriban felvilágosítottak bennünket mennyire fontos a kölcsönös bizalom és az együttműködés országaink között, még ha néhány emberről is lenne szó. Aztán telt múlt az idő, és valahogy kicsit lecsendesedtek a kedélyek, meghúztuk mindannyian magunkat, nem találkoztunk, nem írhattunk. Aztán néhány éve felkerestél, mert a feleségedet megölte egy angol férfi, és együtt kerestük meg, majd róttuk ki rá a megfelelő büntetést. Tartozol nekem, és most levelet kapsz tőlem, amiben arra kérlek, ha úgy adódik, segíts rajtam és a családomon.

Amerikai férfi név

Csoport:

Mágiahasználó, Törvényen kívüli

Kor:

?

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Grindelwald

Play by:

Samuel L. Jackson? De választható

Ők várják:

Emlékszem az apám egyszer elhívott magához, majd aurorok jöttek érted és néhány hónapra bezártak egy börtönbe itt Angliában. Aztán visszamentél Amerikába és ott próbáltad kiépíteni a saját kis köreidet. Azt mondtad, nincs velem bajod, és hogy ha kell valami, kérhetem azt tőled mert rendes gyerek vagyok. Többször találkoztunk személyesen, többször is biztosítottál arról, hogy még mindig egy eszmét vallunk. Aztán most megkerestelek benneteket és hiába mondod, segítesz, mivel ott van még benned az a régi sérelem, keresed a gyengéimet, hogy hol tudsz megfúrni azért, amit apám csinált. Persze ezt a lehető legnagyobb titokban, mert egy sunyi f*sz vagy.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Minisztérium
Az állam én vagyok
▽ Hozzászólások :
13
Értékelés :
8
▽ Avatar :
gal gadot

»
» Szomb. 29 Szept. - 22:57

Deborah ---

Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

35 körül

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Grindelwald

Play by:

Jessica Stroup (?)

Ők várják:

Én és Artemis, de bárki más is lecsaphat rád.

Apám testvérének a lánya vagy, tehát az unokatestvérem. Sokáig jóban voltunk, ám amikor rájöttem, milyen is vagy valójában, elkezdtem megtartani tőled a három lépés távolságot. Kedvellek, mert amikor beszél veled az ember, akkor nem tűnik fel, hogy egy kígyó veszett el benned, de a legbensőbb titkaimat nem szívesen bíznám rád. Ravasz vagy, emellett igazi napraforgó-típus, azon sem csodálkoznék, hogyha egyszer csak úgy döntenél, inkább Dumbledore pártján állsz. Bár mindenki tudja, hogy a legtöbbször azt sem lehet elhinni, amit kérdezel, de mivel a család iránti hűséget belénk kódolták, legalább a rokonaidra tekintettel lehetnél. Nem csodálkoznék, ha neked is benne lenne a kezed az aranyvérű családokat lejárató cikkben: szereted a botrányokat, szomjazol a szaftos sztorikra és a saját bőröd mentése, a minisztériumi állásod megtartása és a jólléted érdekében akár a saját fogaiddal cincálnád szét a sajátjaidat is.

// A név és a pb szabadon változtatható, csak jelezd, hogyha megérkeztél.  boldogsag

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Szövetségesek, barÁtok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A legjobb virtuális barát - Laura & Norina