Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mrs. Norris EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mrs. Norris EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mrs. Norris EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mrs. Norris EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mrs. Norris EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mrs. Norris EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mrs. Norris EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mrs. Norris EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mrs. Norris EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Argus Frics

Argus Frics

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
David Tennant

»
» Vas. 7 Okt. - 20:15

Mrs. Norris


Csoport:

mágiahasználó v. halálfaló v. rendtag

Kor:

29-35 éves

Származás:

arany-, fél- vagy sárvér

Lojalitás:

Voldi v. Dumbli v. Grindi v. semmi

Play by:

bárki

Ők várják:

Frics bácsi biztosan. A diákok talán kevésbé nevetés




Nyáron találkoztunk először, amikor Londonban jártam. Megláttál a Temze partján, ahogy magamba roskadva ülök egy padon, és talán azt gondoltad, hogy tudsz rajtam segíteni, ezért leültél mellém, és faggatni kezdtél. Én persze eleinte nem akartam beszélgetni, de alig telt bele öt percbe, hogy azt érezzem, talán nevetni is tudnék melletted. Majdhogynem önfeledten beszélgettem veled, holott a mai napig a nevedet sem tudom.
Elmondtam, hogy még a tanév végén meghalt a macskám, és nincs szívem egy újabbat szerezni, olyan friss a seb, melyet halála ejtett bennem. Elmondtam, hogy nélküle milyen magányos vagyok, de arról nem beszéltem, hogy melyik iskolában dolgozok. Te valahogy mégis megtudtad, és utánam szegődtél, hogy boldoggá tegyél. Minderről én a mai napig nem tudok. Az egyetlen dolog, ami megváltozott az életemben, hogy a pályaudvaron mellém szegődött egy cirmos macska, aki azóta is követ szinte mindenhova.
Te vagy ez a macska. Kiolvastad fejemből, hol is dolgozom. Kiolvastad, hogy kvibli vagyok, de úgy tűnik, nem voltak elég riasztóak az emlékképeim.
Mrs. Norrisnak neveztelek egy kedvenc könyvem főhőse után, és elpanaszolom neked szívem minden fájdalmát, mégis érzem, hogy te más vagy, mint anno Mr. Baffet volt...

//PB, név, lojalitás, származás nem fontos. Minden háttérinformációt rád bízok, de a legilimencia és az animágia fontos tényezők.
Szeretném, ha Frics a közeljövőben tudomást szerezne cicája valódi kilétéről, de ezzel nem sietünk sehova. Ahogyan azzal sem, hogy összeboronáljuk kettejüket. (Még ha csak rövid ideig is. Lehetnek igazából legjobb barátok, lelki segítőtársak, de elsősorban szerelmi szálra gondoltam, mikor körvonalazódott a karakter.)
Nagyon várlak! Mrs. Norris 3188853006 Ha megérkezel, kérlek dobj meg egy féltéglával, vagy karmolászd végig a lábam szárát. Hurráá




Vissza az elejére Go down

Mrs. Norris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» mrs norris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-