Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Chezz Princeton EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Chezz Princeton EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Chezz Princeton EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Chezz Princeton EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Chezz Princeton EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Chezz Princeton EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Chezz Princeton EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Chezz Princeton EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Chezz Princeton EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Chezz Princeton

Chezz Princeton

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 28 Okt. - 16:47

Chezz Princeton

a lustaság fél egészség, én teljesen egészséges vagyok.

Becenév:

Chezzy

Kor:

17

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Semleges, nem szeret konfrontálódni komolyabban senkivel, de ha mindenképpen választani kell akkor talán Dumbledore. Bár ő nem veti meg elvből a halálfalókat csak nem érti a motivációjukat.

Képesség:

Metamorf mágus

Csoport:

Grrr Grr Griffendél!

Rank:

Griffendél

Play by:

Endigo Skyborn

Karakter típus:

Saját




Igazából jó a kapcsolatom a családommal, és anyámtól örököltem a velem született képességem is, történetesen hogy kedvemre tudom alakítani a külsőmet hogy mindig máshogy nézzek ki. Remekül jön ha az ember galibát készül okozni, tudod? Szóval aranyvérű családból származom, de nem olyan sznobok mint mondjuk Malfoyék de ismerem őket, hiszen az aranyvérű családok többnyire mind ismerik egymást. Nem vagyok rosszban velük, de jóban sem, szeretek a szélén maradni az ilyen konfliktusoknak. Amolyan szemlélődő vagyok. Talán ezért van az hogy ennyi ismerősöm és haverom, netán barátom van.
A jókedv mintaképe. Mindig vidám mosollyal az arcán jelenik meg, minden érdekli, és mindenért lelkesedik. Nagy, komolytalan gyerek leginkább. Kedves és vidám természet, aki folyton pörög, mint valami turbó búgócsiga. Ajkain mindig mosoly, és a vad öltözködés ellenére, egy megértő és érzékeny srác, jó humorérzékkel. Igazi barát tud lenni ha kell, de a flörtölés sem áll tőle távol. Ha valamit csinál, akkor azt véghez viszi bármibe is kerül, és soha nem adja fel. Mindig kell hogy valamit, csináljon, máskülönben unatkozna. És gyűlöl unatkozni. Szeret bulizni, de nem iszik, és nem dohányzik, ő megvan ezek nélkül, és jól tudja érezni magát akkor is ha csak gyümölcslevet iszik. Ő amolyan mázlista típus, mindig valami balhéba keveredik, amiből jól jön ki, pedig nem szándékosan keresi a bajt, de mindig megtalálja. A viselkedése néha bajba sodorja.

Egyéb:

Szeret: komolytalankodni, epres fagyi és pizza, vásárolni menni, gitározni és énekelni
Nemszeret: betegnek lenni, nem szeret teát inni, semmit nem esz meg amiben gomba van
Félelmek: A rovaroktól fél, és attól hogy elveszíti valamelyik testrészét egy balesetben. Erősen orvos fóbiás, utál és fél dokihoz menni, még a gyengélkedőre is.
Erősségek:Vidám, társaságközpontú örökké idióta, mindenkivel kedves és nyílt, pozitívan áll mindenhez
Gyengeségek: Fél az orvosoktól, túlzottan tisztaságmániás, megvannak a maga nyűgjei, pl a reggeli kávé szent és sérthetetlen, addig semmit nem hajlandó csinálni amíg nem ivott. Nem bírja az alkoholt, két feles után kidől.
Szokások: Ha teheti egy nap kétszer fürdik meg, a haját mindig más színűre festi, imádja a kiegészítőket.



- Jóslástan, ki a fene volt az az idióta aki kitalálta hogy jóslástant kell tanulni - teszem fel a költői kérdést, miközben valami képtelenségről hadoválok az esszémben, hogy miféle szerencsétlenség fog érni. Mondjuk, meg kell írnom ezt a vackot. Kész katasztrófa. Kinyúlok a dolgozatom felett és leteszem a fejem, csak öt percet hadd pihentessem a szemem. Megjósolni azt, hogy mit fogok csinálni a jövő héten tökéletesen fölösleges és fárasztó, mert lövésem sincs. Én csak úgy spontán élek, nem tervezek igazán előre semmit. Szeretem ha történik az élet körülöttem, és mindennek a közepén szeretek lenni, de hát griffendéles vagyok, még jó hogy feltűnési viszketegségem van. Amolyan ház jellemző, mint hogy a mardekárosok sunyik. Bár az sem feltétlen igaz, mert nem mindegyik az. Vannak ugyan előítéleteim, de nem fordítok hátat ha valaki hozzám szól. Én már csak ilyen furcsa állatfajta vagyok.

- Na jó, lássuk csak... jövőhéten... találkozom életem szerelmével, aki nem szeret viszont. Ez elég tragikus - merengek el végső soron, és a vadászgörényem visszanéz rám, hogy mi bajom van. Szoktam vele beszélgetni, mert értelmes állat ám és rendkívül okos. Sok trükköt tanítottam neki, imádom azt a komisz kis fejét. Megsimogatom a házim írása közben és hátradőlök egy kicsit, ez jobban esik mint az esszé írás, és az sem mellékes dolog hogy én jövök azzal a lánnyal vívott kis miniatűr háborúnkban, szóval illene előállnom valami egyedivel, amivel a vérét szívhatom. Kedvelem, ezt nem tagadom, de ugyanakkor az agyamra is megy, és ez ilyen szinte már állandó kör. Azt kell mondjam, egészen jól kijövünk ha éppen nem törünk egymás idegeire. Vannak olyan pillanatok is, amikor rendesen tudunk beszélgetni egymással, függetlenül mindattól hogy más ház, más mentalitás. Szeretek beszélgetni emberekkel. Mindig meg tud az ember valami újat, és amilyen szerencsés vagyok, mindig pont jó dolgok jutnak a fülembe. Nagyot sóhajtok., és nem veszem észre a fölém hajoló árnyat.
- Na mi van Chezzy, hol akadtál el?
- Ah, Dario ne hozd rám a frászt! Jóslástan és próbálom kitalálni hogy miféle szörnyűségek érnek majd a jövő héten. Valami horoszkóp szerint.... - sóhajtok fel és a szenvedés a házi felett a zarcomra van írva.
- Uhh ne már, ezt még én sem csináltam meg... - nyög fel a szobatársam.
- Akkor itt a remek alkalom hogy csatlakozz hozzám, nyissuk ki együtt a benső szemünket és... - adom el neki a jóslástantanár szörnyűséges stílusát, mire nevetve huppan mellém, és kezdünk neki közösen a munkának.
- Lökött vagy Princeton de nem unalmas veled az élet - nevet fel ahogy előhúz egy üres pergament ő is, és mintha megigazítaná a szemüvegét.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Clive Staples McGonagall

Clive Staples McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Tom Hiddleston

»
» Hétf. 29 Okt. - 19:24

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves nálam fényévekkel jobb Metamorf!

Minden tiszteletem fiatalember, én ugyanis csak hajat váltok, Ön eme képesség birtokában bizonyára engem is megtréfált már az órákon.
Fel nem foghatom hogy nem szeret teázni, hiszen méregtelenít és tudja az egészség egy ilyen metamorf szervezet számára nem elhanyagolható.
Kis ellentmondás a bajkeverés és orvosfóbia között, de hát mi Griffendélesek kissé mind ellentmondásosak vagyunk.
Mellesleg fürdési és tisztasági szokásait csak támogatni tudom.
Ejnye, vegye komolyabban a jóslástant a lányhoz pedig sikereket, foglalóhoz türelmet.

Nyomás, menjen csak bátran mások idegeire!

Clive



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Chezz Princeton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Chezz Princeton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-