Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Savannah Zabini EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Savannah Zabini EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Savannah Zabini EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Savannah Zabini EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Savannah Zabini EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Savannah Zabini EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Savannah Zabini EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Savannah Zabini EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Savannah Zabini EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Savannah Zabini

Savannah Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Marcia Cross

»
» Csüt. 1 Nov. - 11:00

Savannah Zabini

Ki törődik vele, ha egy újabb fény kialszik
a milliónyi csillag egén?

Becenév:

Sava, Anna

Kor:

44

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Képesség:

Animágia, ezüst maine coon macska

Csoport:

Halálfaló

Rank:

-

Play by:

Marcia Cross

Karakter típus:

Keresve saját




Nincs ebben semmi kirívó, ahogyan a családom kikövezte az utamat a felnőtt korba való lépésre. Az aranyvér kötelezettségekkel jár, és ezt mi mindenkinél jobban tudjuk. A sárvérű korcsok még csak elképzelni sem tudják, mi tesz minket azzá, amik vagyunk. Az uralkodó vér nem lehet mindenkié, erre neveltek a szüleim s én is erre neveltem a gyermekeim. Aranyvérűnek lenni egyszerre áldás és átok is. Elvégre tiszta vagy, mint az éj leple alatt hullott szűztiszta hó a mezőn s ezzel egy időben roppant súly nehezedik erre a tisztaságra. Nem mocskolhatod be, nem inoghatsz meg, nem tekinthetsz félre. Tiszta a tisztával, mocskos a mocskossal. Ezt tanultam, ebben éltem, ezzel lettem az, aki. Mint annyi generációval előttem, a szüleim is érdekből keltek egybe s ez bizony minden mozzanatukon látszik, elvégre nem sikerült egy kicsit sem megkedvelniük egymást azóta. Savannah Diamondbirch ezen összeegyeztethetetlen pár szülötte, ez volnék én. Talán miattuk is, de sosem voltak tévképzeteim a jövőmet illetően. Úgy voltam vele, ha már nem fogom annyira gyűlölni a nekem szánt férfit, ahogy az én szüleim egymást, már jól jártam. Gyermekeim bár nem szerelemből születtek, azért még a véreim s bár a családi hagyományokhoz híven dadát tartottam melléjük, azért többször vettem ki a részem a gyermeknevelésből, mint annak idején anyám velem kapcsolatban.
Ha másokat kérdeznének rólam, valószínűleg azt a választ kapnák, hogy csendes, mindig mosolygó szoborszerű szépség. Sokan ebből tévesen azt a következtetést vonják le, hogy csak dekoratív elemként funkcionálok a Zabini családfő mellett. Ekkorát talán ritkán tévedhet mágiahasználó.  A sárvérűek természetesen szót sem érdemelnek. Mindazonáltal nem csak dísz vagyok, nem csak egy buta, üresfejű divatcikk, ahogyan egyesek gondolnak rám. Noha, nekem tökéletesen megfelel, ha annak tekintenek, elvégre, minél kisebb fenyegetést néznek ki belőlem, annál bőkezűbbek az infómorzsákkal. Az információ pedig hatalom. És a hatalom irányítja ezt az elkorcsult világot. Pusztíts, vagy elpusztítanak. Nincs jó, nincs rossz, csupán túlélés, ez az egyetemes igazság, amit oly bőszen próbálnak elfedni a világban.


Mindig is tudtam, hogy teljesen felesleges szerelembe esnem, ezért már egészen fiatalon elhatárolódtam ezektől az érzésektől. Minek? Úgy sem úgy lesz. ez nem egy tündér mese, ez a rút valóság s nekem már picibaba korom óta ki van jelölve  a hitves. hogy bántam-e valaha is ezt? Nem igazán. Egyszerűen csak nem érdekelt igazán. Ennél sokkal fontosabb dolgom volt, mintsem hogy komolyan vegyem a komolytalan fiúkat. Eljátszottam velük, elhitettem minddel,hogy ideig-óráig megkaptak, s aztán könnyed eleganciával hagytam őket magam mögött. Nekem feladatom van, amit teljesítenem kell bármi áron. Diákéveim alatt sem alakult ki bennem soha szerelem és efféle csalárdságok, csupán maradtam a gyönyörű, de megközelíthetetlen jégkirálynője a Mardekárnak. Vincent is csak egy évvel volt idősebb nálam, s mint az idősebb fiúkat általában, őt nem érdekeltem egyáltalán. Már akkor sem. Mindketten tudtuk, mi fog bekövetkezni, de úgy mentünk el egymás mellett, mintha szó sem volna ilyesmiről. Nem kell szeretnem, nem kell kötődnöm hozzá. Csak feleségül kell mennem a Zabini gyerekhez és szülni neki. Egyszerű a képlet.

Legalábbis.. annak kellett volna lennie. Minden úgy telt, ahogy azt a szüleink eltervezték. Díszes esküvő, álarcok és mosolyok kavalkádjaként telt az egész esemény. Összességében úgy gondoltam, lehetne rosszabb is. Vincent markáns arcvonalú, elfoglalt férfi volt már akkor is. Szemnek kellemes, de egyébként sem találkozunk túl sokat. Minden megváltozott akkor, mikor az első várandósságom örömkönny helyett gyászba fulladt. Nagyon nehezen hevertem ki a veszteséget, talán még most sem állíthatom bizton, hogy túl vagyok azon az elemi fájdalmon, mi egy magzat elvesztésével jár. Napokig ki sem jöttem a szobámból, teljesen megbizonyosodva róla, hogy keresni sem fogtak. Az első éjjelen, amikor Vinnie bejött hozzám, azt hittem, itt unta meg a melodrámámat és azonnal az új örökös elkészítését tűzte ki céljául. De ő... ő csak odabújt mellém nagykiflinek és engem ölelve simogatott álomba. Ott először éreztem azt, hogy jót választottak nekem. Azoknak a röpke perceknek köszönhető, hogy nem vesztettem el a hitem önmagamban, a nőiségemben s a képességemben, hogy kiküszöböljem a csorbát a nevemen. Újult erővel és elhatározással próbálkoztunk újra s nem is egy, hanem két csodát hoztam a  világra. Mérhetetlenül büszke voltam, nem csak arra, hogy képes voltam fiút adni neki, de még grátiszban hozzá passzintottam egy gyönyörűséges kislányt is. S bár valamiféle gondolatgóc és érzelemszikra próbálkozott akkor a lelkemben, elfojtottam és elástam. Nincs szükségem arra, hogy beleszeressek a hitvesembe, kinek éppoly sok szeretője van, mint nekem. A testem szeretik, nem a lelkem. Az jég és fagy, s mint ilyen, megközelíthetetlen. Egy Diamondbirch.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 4 Dec. - 11:33

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Zabini anyuka!
Nagy örömmel tölt el, hogy végre teljes lett a családotok. Már a kezdetektől kíváncsi voltam a Shane által megálmodott családra és nagyon reménykedtem benne, hogy egyszer mind megalkotásra kerültök és lám!
Igazi aranyvér csordogál az ereidben és ámulok az elhatározottságodon, a céljaidon. Az, hogy tudtad, hogy Zabinihez kell majd férjhez menned, de nem érdekelt, az, hogy elvesztetted első gyermeked és újra erőre kaptál...ez mutatja mennyire erős személyiség lakozik benned és hogy tényleg nem csak egy dísz vagy a családfő mellett.
Viszont most a két szép gyermeked és a Zabini apjuk is vár már rád nagyon, játékra éhesen, így utadra engedlek. Foglalózz le mindenképp mielőtt bármibe is belekezdesz! Smile



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Savannah Zabini

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vincent Zabini
» Tori Zabini
» Nala Zabini
» Shane Zabini
» Vesta Zabini

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-