Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Frank - Ignatious EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Frank - Ignatious EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Frank - Ignatious EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Frank - Ignatious EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Frank - Ignatious EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Frank - Ignatious EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Frank - Ignatious EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Frank - Ignatious EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Frank - Ignatious EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 4 Nov. - 22:32


Frank & Ignatious

“Let us raise our cups...”


 

Egyre kevésbé találom a helyemet a világban. Rendben, ez egy kissé túlontúl drasztikus volt, viszont azt elismerem, hogy az elmúlt hetekben megtapasztaltam egy bizonyos… Ürességet. Mostanra ütött meg igazán Dave halála, ráadásul nincs itt Selene, hogy belerángasson a következő nyom felderítésébe, ami ismét csak zsákutcának bizonyulna. És hát igen, a boszorkány amúgy is az elmúlt pár nap legtöbb találgatásának okozója volt. Miért? Hogyan? És miért? Kérdések, amikre nem kapok választ, pedig nem gyakran töltök ennyi időt egy nőn gondolkodva. Valahogy mindig inkább a repülés, a játék foglalja el az agyamat.
Viszont most, hogy megfeneklettem, úgy döntöttem, elég volt a csöndes magányomból. Az őszi nap borúsan süt odakint, de az elmúlt pár napok nagy zuhogása már elmúlt, ezért elhagyom a kifejezetten barátságosan kicsi lakásom Roxmortsban, és nem sokkal később már az Abszol Úton járok. Az emberek megismernek, biccentenek felém, néhányan odajönnek részvétet nyilvánítani. Igen, lehet, nem most történt az eset, de amikor egy csillag idejekorán kihuny, az megmarad az emberekben. Eleinte megköszönöm nekik, de nem sokkal később már inkább leszegem a fejem és próbálom kerülni a tekinteteket.
A Foltozott Üstbe érve aztán letelepszem az egyik sarokba és kikérek magamnak egy Lángnyelv Whiskyt. Nem célom leinni magam, de már tapasztaltam, hogy nem árt egy kicsit legalábbis becsiccsenteni, ha az ember bút akar felejteni. Márpedig nekem föltett célom legalább pár órára kiverni ezt az egész őrült helyzetet a fejemből.

 

Vissza az elejére Go down

Frank - Ignatious

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ignatious Barrlow
» Frank Longbottom
» Frank Longbottom
» Frank A Longbottom-házból

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-