Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Állatsimogató  - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Állatsimogató  - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Állatsimogató  - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Állatsimogató  - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Állatsimogató  - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Állatsimogató  - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Állatsimogató  - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Állatsimogató  - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Állatsimogató  - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Vas. 27 Jan. - 19:54
Lemon & Alec

-Az bizony kislány, ez a csúnya felnőtt élet, elmúlt már nekem a kamaszkori álomvilág. Te ne nőj fel hamar, jó az az állapot. - Mosolygok rá azért mert noha én tudom borzasztó a renomém és Clive nem egy ambiciózus ember, de a családja miatt ügyel a hírnevére és biztos vagyok benne ha biszex is lenne se kavatyolna velem pár estére. Egyszerűen Clive nem olyan.
-Jaj Lemon... A varázslócsaládok bonyolult állatfaj, nem tudom meg nem történtté tenni a kamaszkorom. Nem is akarom, de maradjunk annyiban hogy Dumbledore mindenkinek ad egy második esélyt. De ez nem jelenti azt, hogy mindenki más is ad. Meg az hogy Téged kedvellek még nem jelenti azt hogy másoknak ne csempésznék kölyök pixiket az alsóneműs fiókjukba! - Húzom ki magam mint valami megátalkodott fő gonosz, de látszik jól esik hogy nem gondol valami elásni való bolondnak. Vagy azt is jó értelemben teszi.

Erre nem beszól?! Hát hogy felvágták már a nyelvét?!
-Clive-val most kezdek összebarátkozni nem évek óta a legjobb barátom, az Ozi, de hát Oziba sem vagyok szerelmes! - Mielőtt megkapnám a kígyós vicceket. Hunter amúgy is más.
-Nem azt mondtam szeress bele, azt mondtam nem baj ha megtörténik, a kettő tök más! - Forgatok szemet, hogy itt duzzog, cöh! Ollie miatt kicsit lenyugszunk, érdekelne az a véla a valóságban is nyugtató erővel bír-e!
-Tudtommal nem, csak a szépérzékelésre van hatással. De tudod ez akkor is olyan, hogy velem is jól elbeszélgetsz, van köztünk összhang, kedveljük egymást, de a vonzódáshoz kell egy plusz. A véla vér ezt felülírja, Ők instant hordozzák ezt a pluszt, ezért olyan nehéz számukra párkapcsolatot találni ha nem egy másik vélát választanak. A lényeg az, hogyha beszélgetsz majd megint Ollieval akkor próbáld ezt figyelembe venni. Avagy amikor nincs veled objektíven átgondolni, hogy vajon tényleg vonzó-e neked. Én csak kicsit féltelek Lemon, nem akarom hogy az első szerelmed esetleg... érted. Ismerve Téged eléggé szomorú lennél. - Nagy szó ez, hogy ismerem, de szerintem annyira megismertem, hogy érezze komolyan félten csalódni fog, hogy ez csak a véla-hatás és Ollie nem lenne több, mint egy kedves barát, mint én, ha nem lenne rajta és az érzékein szerelmes köd ha vele van.

Természetesen aztán nem akartam én ecsetelni a gondolataim, csak piszkáltam vele, ha már jön Clive-val, így csak elégedetten nézem hogy fogja a füleit, odamegyek és behunyom a szemeit ahogy finoman letakarom neki őket, de lehet így is hallja a halk nevetésem. Csak játszom vele, vegye észre. Óvom magamtól, ha nem is tudja. Nem is kell neki tudnia. Minden esetre elég szórakozottan mosolygok rá, hogy tudja elmúlt a veszély, nem fogom itt beavatni a rosszalkodás édes-formás bugyraiba a kis anekdotáimmal. Dixonnak viszont lehet mesélek majd, Ő biztos értékelné!

Persze a felhőtlen örömöm addig tart míg rá nem jövök a fejembe mászott, hogy ráadásul nem is tudja kontrollálni? Megállok mert érzem belecsimpaszkodik a kezembe, de csak sóhajtok és közel hajolok ahogy szabad kezemmel megfogom az arcát. Nem tudom inkább dühös vagy ijedt arcom van, lehet inkább aggódó.
-Lemon... ezt meg kell tanulnod kontrollálni, mert csak rosszabb lesz idővel. Az emberek sokszor gondolnak olyan dolgokra amiket sosem mondanának ki mert csak fellángolás vagy mert védeni akarnak másokat. Én például Téged is! Nem akarom hogy beleláss a fejembe, mert míg én hozzászoktam a saját emlékeimhez, gondolataimhoz, Te nem és teher lenne Neked! - Nézek rá komolyan, majd lemondóan sóhajtok hogy elpityeredett. -Dehogy utállak, aggódom. Gyere ide... - Adok a homlokára egy puszit, hogy lássa nem vagyok mérges, aztán közel húzom és megölelem míg kiegyenesedem. Sóhajtok megint, sokkal jobban oda kell figyelnem arra mit gondolok. Rowan mellett tettem ezt eddig csak, nem mondom hogy nem fárasztó, de most Lemon miatt is jó, hogy eljárok a másik két pasashoz tanulni. Nem akarom hogy féljen az öcsémtől, mert neki nincs miért.
-Figyelj... ha bármit meghallasz véletlen kérlek mondd el. Már ha Tőlem hallod, persze. Ez nekem fontos, jó? Tényleg meg kell tanulnom lezárni az elmém, de hogy őszinte legyek, félek veled gyakorolni, semmi olyat nem látnál, ami kedvedre van. Kértem már segítséget, már... gyakorlok is, csak még az elején vagyok. De ez titok jó? Clive se tudja. - Nyomatékosítom ahogy visszahajolok hozzá hogy a szemébe nézhessek. Kiolvasta a fejemből, ezért tudja, de jó okkal titkolom. Tudom nem mondja tovább de így nyugszom meg, hogy valóban nem fogja, mert mondtam is ne tegye a kedvemért.

...

Az ígért séta a rengetegben, miközben a Thesztrálok etetése megtörténik, valamint a sebesült siklót közösen visszaengedik a természetbe
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 28 Jan. - 11:49
alec & lemon

- És ha én nem akarok felnőni? Ha gyerek akarok maradni? - néz esdeklőn a férfira, mert tényleg úgy érzi, hogy nem akarja azt a fajta érettséget, amit a másik képvisel. A lelke nem bírná el a romlottságot, még akkor sem, ha a szerelem mondjuk szexualitással és az élet élvezetével jár együtt. Még nem kész rá, nem kész a változásra.
A pixiket hallva persze azonnal jókedve derül, hangosan felkacag. Szinte látja maga előtt, hogy turkál Alec más gatyái között és valahol mélyen ő is nagyon szeretné, ha kaphatna pár pixit a bugyis fiókjába, még akkor is, ha az a bugyis fiókja és ha ott olyan dolgok lapulnak, amihez egy férfinak semmi köze... de hát ez természetesen mit sem számít, ha pixikről van szó...
- Én is bírnék pár pixit! - mondja csillogó szemekkel, hiszen nem hiszi , hogy mindegyik rossz lenne, hanem nagyon is életrevaló gazfickókként látja őket, akikkel szívesen összebarátkozna. De hát mit is tehetne ezellen, a legendás lények alapból megkergítik a szívét.

- Jó de Ozi egy kígyó, ezt te is tudod! - makacskodik fejrázva, miközben Clive-on és Alecen gondolkodik.
- Persze, de Hunter nem Oliver és nem is kell annak lennie, csak nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet beleszeretni a legjobb barátodba. Mert ilyen dolgokra gondolni nem helyes egy barátságban. És ha már arra gondolnék, hogy mi tetszik benne, akkor valószínűleg nem barátnak hívnám az illetőt. - mondja ki kerek perec, és még jó, hogy nem hallotta Alec gondolatait arról, hogy mennyire tetszetősnek találja Clive fenekét. Mert bár eddig csak a naívan édes kislány szavait hallani, mit mondana akkor, ha ténylegesen, meghallotta volna a férfi valós gondolatait?
- Jó, majd elgondolkodom rajta. - adja meg magát, majd lehajtott fejjel indul meg a férfi után. Persze, sokat gondolkodott ő már ezen a véla dolgon, de valahogy kizártnak tartja, hogy csak azért kedvelje Olivert.

- Jó, majd igyekszem! - szipogja teljesen összetörten, hiszen nem akart ő a fejébe mászni és nem akart semmi olyat látni és hallani, amit nem lett volna szabad. Soha nem élte meg ezt a képességét áldásként, így tehát természetes, hogy számára ez teher volt leginkább.
- Hidd el, hogy engem maximum elkeserítene, amit látnék veled kapcsolatban mások, és nem megijednék. De ilyen dolgokat még nem láttam... csak egy két gondolatfoszlány jutott el hozzám... - mondja sírásra görbülő szájjal, majd mikor a férfi megöleli, gondolkodás nélkül fúrja bele magát a karjaiba. Lábujjhegyre áll, úgy öleli magához, feje a másik mellkasára simul, belélegzi a férfi parfümjének illatát, mely a kígyóéval keveredik.
Lágy csók érkezik a homlokára, és a könnyei lassan elapadnak.
- Megígérem! Nem fogom senkinek sem elárulni! - szívére teszi a kezét, majd elindul az erdő mélyéből a fény felé...
Ujjait rákulcsolja a férfi kezére, támogatóan megszorítja azt, és csak akkor engedi el, mikor előbukkannak a fák közül.
Szép dolog a barátság...



Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

Állatsimogató

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-